Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 207 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 09 Maj 2018 09:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2016
Posty: 515
Loty: 120
Kilometry: 206 814
Info sprzed kilku dni:
- nie sprawdzają dokumentów tożsamości, a bilety nie są spersonalizowane
- polecam darmowy parking tu: https://www.google.pl/maps/@36.9343141,-4.8049785,19z
- z miejsca gdzie można zostawić auto do miejsca gdzie sprawdzają bilety trzeba podejść ok 30-50 minut - radzę to wziąć pod uwagę przy planowaniu czasu
_________________
Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
#122 PostWysłany: 01 Lip 2018 18:48 

Rejestracja: 10 Mar 2018
Posty: 44
Potwierdzam, nie sprawdzają dokumentów tożsamości. Trzeba mieć ze sobą jedynie bilety wydrukowany lub do okazania na smartphonie. Po więcej informacji (trasa, dojazd, bilety, jak się przygotować) w języku polskim można sięgnąć np tutaj: http://caminitodelrey.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#123 PostWysłany: 01 Lip 2018 18:56 

Jak fizycznie byłaś to napisz jak w końcu jest z tym wejściem: są z dwóch stron czy tak jak ci wyjaśniono :lol: :?:
Góra
 PM off  
      
#124 PostWysłany: 03 Lip 2018 19:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Kwi 2015
Posty: 8
Loty: 19
Kilometry: 22 843
Chcę zamówić bilet na wejście w połowie sierpnia. Zostały już tylko te z przewodnikiem za 18 Euro i to na godzinę 13, czyli jakieś 2 godziny czekania po wyjściu z pociągu. Z wcześniejszych wypowiedzi wynika, że zwykle udaje się wejść kupując bilety za 10 Euro bezpośrednio w kasie. Jak to jest w miesiącach wakacyjnych? Jak myślicie, warto zaryzykować i próbować kupić bilety w kasie za 10E?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#125 PostWysłany: 10 Lip 2018 11:31 

Rejestracja: 02 Sie 2013
Posty: 22
Hej,

U nas też nic nie sprawdzali. niestety kupiliśmy bilety z przewodnikiem, bo za późno się zorientowaliśmy o potrzebie rezerwacji, ale mimo nadpłaty woleliśmy iść sami niż w grupie. Mieliśmy rezerwację na 16.00, a podeszliśmy zapytać o możliwość wejścia około 15.45 i nie było żadnego problemu - dzięki temu na szlaku byliśmy praktycznie sami, bo wczesniejsza grupa już sporo nas wyprzedziła. Mimo wszystko tanie to to nie było :)

Ala
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#126 PostWysłany: 12 Lip 2018 14:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2016
Posty: 515
Loty: 120
Kilometry: 206 814
yarck napisał(a):
Z wcześniejszych wypowiedzi wynika, że zwykle udaje się wejść kupując bilety za 10 Euro bezpośrednio w kasie. Jak to jest w miesiącach wakacyjnych? Jak myślicie, warto zaryzykować i próbować kupić bilety w kasie za 10E?


Jak byłem w tym roku w maju to kilka osób próbowało kupić bilety w chwili wejścia i wszystkich odsyłali 'z kwitkiem'. Także różnie może być.

Ze swojej strony przejście trasy z przewodnikiem nie jest złą opcją. Trochę ciekawych rzeczy opowiedział. Oczywiście wymagana znajomość angielskiego/hiszpańskiego.
_________________
Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off
yarck uważa post za pomocny.
 
      
#127 PostWysłany: 12 Lip 2018 14:46 

Jak byłem w lutym to też były tylko z przewodnikiem, ale 2-5 dni przed na każdy dzień na praktycznie wszystkie godziny wrzucili na stronie online (ale szybko wykupywali głównie te poranne, do czego i ja się przyczyniłem)

U mnie był problem, bo poza blokadą i ściągnięciem kasy z konta karty nie przyszło żadne potwierdzenie na e-mail i dopiero w okienku przy wejściu kasjerka znalazła moją rezerwację po nazwisku oraz wydrukowała bilety

Ale pamiętajcie: przy dużych opadach deszczu i upałach trasa może zostać zamknięta :!:
Góra
 PM off
yarck uważa post za pomocny.
 
      
#128 PostWysłany: 02 Sie 2018 12:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2010
Posty: 258
Loty: 223
Kilometry: 481 406
niebieski
Byłem dwa dni temu.
Nie miałem kupionych biletów - jak kupiłem bilet lotniczy już ich nie było - sezon wakacyjny - sprawdzałem bilety bardzo często ale nic nie dorzucili.
W związku z tym pojawiłem się przed otwarciem - przed 8 rano pod kasą była już kolejka około 20 osób. Człowiek z obsługi odliczył 26 osób (w tym mnie) i wpuścił do kasy po kupno biletów. Reszta nie mających biletów - a ludzie ciągle dochodzili - została przed taśmą. Gdy kupowałem bilet na szlak wpuścił pierwszych z biletami zakupionymi przez neta.
Ja wszedłem na szlak o 8:20.
Niestety nie wiem co z tymi co zostali przed taśmą - czy udało im się później wejść.
Na stronie internetowej sprzedają bilety na pierwsze wejście o 9:30 - ale tak jak napisałem wpuszczali już tak od około 8:15. Także warto bez biletów być szybciej.
I jeszcze potwierdzę: wejście jest jedno - północne.
pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#129 PostWysłany: 03 Sie 2018 21:36 

Rejestracja: 03 Sie 2018
Posty: 3
Byłem wczoraj na Caminito del Rey bez internetowego biletu. Można kupić bilet bez problemu, pod warunkiem, że jest się na miejscu przed kasą już około 7.30. Ja byłem wczoraj to już było przede mną 10 osób. Kasę otwierają o 9 i bez problemu część osób z kolejki wpuszczają po zakup biletu na miejscu.
Góra
 Profil Relacje PM off
sansibear uważa post za pomocny.
 
      
#130 PostWysłany: 03 Sie 2018 23:09 

Rejestracja: 14 Paź 2014
Posty: 108
@piotrek.ck i @kojot_lubin

Otwierają kasy o 8 czy 9 ? Też nie mam biletu a zamierzam się wybrać, a godzina snu więcej robi dużo :)
Z góry dzięki za info
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#131 PostWysłany: 04 Sie 2018 11:16 

Rejestracja: 03 Sie 2018
Posty: 3
O 9 otworzyli kasę i od razu nas wpuścili z pierwszą grupą na szlak. Też potwierdzam, że wpuścili część osób z kolejki, część została i czy weszli z kolejną turą nie wiem.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#132 PostWysłany: 06 Sie 2018 10:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2010
Posty: 258
Loty: 223
Kilometry: 481 406
niebieski
Ja byłem przed 8 rano - kasy otworzyli około 8.
Jak pisałem wyżej odliczyli osoby - puścili do kas i od razu na szlak. O 8:20 byłem już na szlaku.
Pierwsi ludzie weszli już na szlak o 8:15.
Także wychodzi, że mogą wpuścić szybciej - zależy od dnia :)

I jeszcze raz: wejście jest tylko jedno północne - tam od razu się kierujcie - informacje PaulinaTyl ze wcześniejszych stron odnośnie dwóch wejść są błędne-stracicie czas, nerwy i co najgorsze być może przez to NIE WEJDZIECIE..

pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
gruszek1982 uważa post za pomocny.
 
      
#133 PostWysłany: 27 Wrz 2018 12:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2011
Posty: 126
Loty: 77
Kilometry: 120 250
Przeszedłem szlak 22.09.2018. Zakupilem bilet w kasie bez problemu. Wpuszczaja grupy ok 30 osob. Jedyne co moge doradzic to lepiej wybrac sie rano kiedy temp jest jeszcze do zniesienia pozniej robi sie goraco a to byl wrzesien.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#134 PostWysłany: 24 Lis 2018 13:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Mam pytanie do osób które przeszły.

Najpierw wstęp - jestem w trakcie diagnostyki choroby stawów, która spowodowała, że z faceta, który robił sobie częste spacerki po 8-10 km, na przemian z pływaniem minimum 1250 m, oraz piesze wycieczki typu Warszawa-Radom, stałem się gościem który może przejść max 5 km i to najlepiej po płaskim.

Pytanie - czy z takimi ograniczeniami (5 km spacer bez ostrych podejść i zejść) kwalifikuję się na El Caminito del Rey?
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#135 PostWysłany: 24 Lis 2018 13:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2185
Loty: 113
Kilometry: 202 765
srebrny
Bez najmniejszego problemu.
W tej chwili to jest to ścieżka dla emerytów i rencistów. Nie obrażając oczywiście nikogo.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
eskie uważa post za pomocny.
 
      
#136 PostWysłany: 24 Lis 2018 16:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2016
Posty: 515
Loty: 120
Kilometry: 206 814
Nie pamiętam jaki to dokładnie był dystans, ale wspinaczki nie ma żadnej, właściwie to prawie ciągle po płaskim się idzie, a w większości po drewnianych podestach.
_________________
Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
eskie uważa post za pomocny.
 
      
#137 PostWysłany: 25 Lis 2018 18:23 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 65
Bez problemu. Tak jak pisali poprzednicy. Trasa to ok 5 km praktycznie po plaskim. W okolicach mostu jest pare schodkow.
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
eskie uważa post za pomocny.
 
      
#138 PostWysłany: 19 Lut 2019 22:31 

Rejestracja: 27 Lip 2017
Posty: 73
Czy był ktoś może w marcu bez zarezerwowanych biletów? Czy również trzeba pojawić się już przed 8 żeby dostać bilety czy trochę później też nie powinno być problemów?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#139 PostWysłany: 19 Lut 2019 22:37 

Często sprawdzaj stronę online, kilka-kilkanaście dni przed datą dodają bilety na wykupione terminy
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
bonheur uważa post za pomocny.
 
      
#140 PostWysłany: 20 Lut 2019 07:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Gru 2016
Posty: 604
Loty: 46
Kilometry: 71 891
srebrny
Zordon95 napisał(a):
Czy był ktoś może w marcu bez zarezerwowanych biletów? Czy również trzeba pojawić się już przed 8 żeby dostać bilety czy trochę później też nie powinno być problemów?


Przyjedź około godziny 7, w grudniu o 7:40 już była taka kolejka że nie starczylo biletów dla wszystkich
Góra
 Profil Relacje PM off
Alan Hilla lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 207 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group