Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 159 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 09 Kwi 2018 23:20 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Jeśli to był przelew to bez paniki,pewnie dopiero dziś doszedł i jest szansa,że dojdzie wkrótce też do ciebie potwierdzenie rezerwacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#122 PostWysłany: 09 Kwi 2018 23:24 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
@Joanna świątkowska
Cytuj:
Zostałam oszukana przez firmę tripsta.

Cytuj:
Pozostaje mi policja i droga sądowa

To raczej pozostaje firmie, którą szkalujesz i pomawiasz oraz której dobra naruszasz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#123 PostWysłany: 09 Kwi 2018 23:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2016
Posty: 684
Pomijając ewentualną możliwość, że pieniądze zostały wysłane z konta w tym samym banku w jakim ma konto Tripsta (i wówczas może to być zaksiągowane niemal online zazwyczaj) to normalnie w weekend nie ma sesji KIR stąd pieniądze niby znikają z konta natychmiast po zleceniu przelewu w sobotę ale tak naprawdę bank puści je pierwszą sesją wychodzącą w poniedziałek. Do tego po po przejściu przez KIR bank tripsty zaciągnie dane w swojej sesji i dopiero ksiegowanie. W zależności od banków w różnych godzinach ale tak koło południa w poniedziałek (lub później) można sie spodziewać pieniędzy wysłanych nawet w piątek wieczorem.
Zaginięcia pieniędzy to bym się tak bardzo nie obawiał. Trzeba na spokojnie wyjaśnić i nie wpadać w panikę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#124 PostWysłany: 09 Kwi 2018 23:30 

Rejestracja: 27 Lut 2013
Posty: 146
Loty: 398
Kilometry: 938 847
-- 09 Kwi 2018 23:28 --

czesc tez tak mialem , kupowalem u nich singapur- nadi tez dostalem tylko jakiej reklamy i inne pierdoly najprosciej zalogowac sie do nich i tam w moim panelu albo w moich rezerwacjach znajdziesz swoje bilety , mi na maile odpowiadali. Spokojnie wszystko bedzie dobrze , dostaniesz maile z potwierdzeniami.

-- 09 Kwi 2018 23:30 --

jeszcze jedno korespondencja tylko w jez angielskim
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#125 PostWysłany: 09 Kwi 2018 23:35 

Rejestracja: 09 Kwi 2018
Posty: 4
Wiem że korespondencja po angielsku , na moim profilu nie mam żadnych potwierdzeń a cały poniedziałek to chyba wystarczy do przejęcia pieniędzy z konta
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#126 PostWysłany: 09 Kwi 2018 23:35 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22322
Kto w 2018 wysyła 6k przelewem za bilet? ;O
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
 
      
#127 PostWysłany: 09 Kwi 2018 23:42 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4051
@Joanna banki działają różnie. Działy księgowości działają różnie. Nie raz i nie dwa czekało się na bilety z OTA dłużej niż dzień. Może Ci anulowali. Wtedy pieniądze wrócą na konto.
A Ty powróć do tego tematu za dwa dni.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#128 PostWysłany: 09 Kwi 2018 23:47 

Rejestracja: 27 Lut 2013
Posty: 146
Loty: 398
Kilometry: 938 847
spokojnie w mailu do nich mozesz podac jakis inny adres mailowy mi wlasnie na ten drugi adres przyszly potwierdzenia a rezerwacje robilem ok 3 tyg temu, odpowiadaja na maile po 2 dniach , bedzie dobrze
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#129 PostWysłany: 09 Kwi 2018 23:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2016
Posty: 684
Zeus napisał(a):
Kto w 2018 wysyła 6k przelewem za bilet? ;O


Żebyś się nie zdziwił. Mnóstwo ludzi uważa płacenie kartą "w internecie" za skrajnie niebezpieczne i nigdy tego nie robią - szczególnie jak chodzi o wieksze sumy. ("bo shakujom zara i mówiła sąsiadka, że jej szwagier mówił, żeby broń Boże nie próbować płacić kartom bo bo koledze jego syna shakowali jak spróbował")
Nawet niedawno na tym forum widziałem wątek, wktórym ktoś się dziwił, że można ot tak zwykłą kartą do bankomatu zapłacic za bilet bo on zawsze przelewem puszczał. Nie jesteśmy tu na forum najbardziej reprezentatywni dla ogółu "społeczeństwa". (A i osobie świadomej może się zdarzyć, że akurat na koncie z kartą gotówki brak lub limit wyczerpany.
Góra
 Profil Relacje PM off
elwirka lubi ten post.
 
      
#130 PostWysłany: 10 Kwi 2018 00:09 

Rejestracja: 09 Kwi 2018
Posty: 4
Dzięki , nie mogę spać spokojnie Szukam biletów od miesiąca a teraz taki numer i wiadomo, że im bliżej wakacji tym drożej nie na
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#131 PostWysłany: 10 Kwi 2018 00:37 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
billy napisał(a):
Zeus napisał(a):
Kto w 2018 wysyła 6k przelewem za bilet? ;O


Żebyś się nie zdziwił. Mnóstwo ludzi uważa płacenie kartą "w internecie" za skrajnie niebezpieczne i nigdy tego nie robią - szczególnie jak chodzi o wieksze sumy. ("bo shakujom zara i mówiła sąsiadka, że jej szwagier mówił, żeby broń Boże nie próbować płacić kartom bo bo koledze jego syna shakowali jak spróbował")
Nawet niedawno na tym forum widziałem wątek, wktórym ktoś się dziwił, że można ot tak zwykłą kartą do bankomatu zapłacic za bilet bo on zawsze przelewem puszczał. Nie jesteśmy tu na forum najbardziej reprezentatywni dla ogółu "społeczeństwa". (A i osobie świadomej może się zdarzyć, że akurat na koncie z kartą gotówki brak lub limit wyczerpany.

no i można mieć prostą opcję rezygnacji - po prostu nie wysłać tego przelewu ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
invasion lubi ten post.
invasion uważa post za pomocny.
 
      
#132 PostWysłany: 10 Kwi 2018 22:59 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Ja naprawdę myślę, że trzeba wprowadzić jakąś weryfikację przed założeniem konta na forum. Albo założyć dział "piaskownica" i tam odpowiadać na tego typu pytania. Nie zauważyliście, że ostatnio mamy natłok roszczeniowych świeżaków, bez podstawowej umiejętności znalezienia czegoś na forum (nawet, jeżeli interesująca ich informacja jest kilka postów powyżej) i rozumienia słowa pisanego? Rozumiem, że każdy z nas był początkujący, ale jednak jakiś poziom trzeba utrzymywać, bo cenne informacje giną w natłoku pytań i odpowiedzi jednopostowcom.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#133 PostWysłany: 07 Cze 2018 20:54 

Rejestracja: 17 Maj 2017
Posty: 640
Loty: 86
Kilometry: 165 130
Zbanowany
Tripsta nie ma polskiej infolinii? Sprawa jest taka, że lot został minimalnie zmieniony- muszę to gdzieś akceptować?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#134 PostWysłany: 07 Cze 2018 22:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2012
Posty: 1183
niebieski
Niestety od jakiegoś czasu nie polskiej infolinii, jest juz tylko angielskojezyczna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#135 PostWysłany: 26 Cze 2018 08:48 

Rejestracja: 30 Kwi 2015
Posty: 735
niebieski
Cześć, mam taką trochę podbramkową sytuację, a co za tym idzie pilne pytanie. Kupiłem bilet przez tripstę na lot liniami UT Air, w potwierdzeniu przyslanym mailem jest napisane, że należy je wydrukować, ale nie mam za bardzo gdzie, więc czy mogę po prostu pokazać je w telefonie przy stanowisku odprawy na lotnisku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#136 PostWysłany: 28 Cze 2018 20:19 

Rejestracja: 15 Paź 2013
Posty: 274
niebieski
tripsta zawiesza dzialalnosc
https://news.gtp.gr/2018/06/28/greek-ot ... perations/
Góra
 Profil Relacje PM off
elwirka lubi ten post.
 
      
#137 PostWysłany: 28 Cze 2018 20:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Maj 2016
Posty: 1123
Loty: 207
Kilometry: 364 581
platynowy
Piszą, że pomimo tego loty kupione wcześniej przsz ich stronę odbędą się normalnie.
Jak to mówią pożyjemy, zobaczymy..
Sam mam loty do na luty do Singapuru kupione przez nich.
_________________
Wasil10

Relacja Brunei, Singapur, Malezja
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#138 PostWysłany: 28 Cze 2018 23:54 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22322
http://www.insider.gr/epiheiriseis/tehn ... airtickets

Tripsta razem z Travelplanet24, airtickets

No cóż, carpe diem. Tripsta i jej spółka pozwały Airfasttickets, i ona była powodem bankructwa...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#139 PostWysłany: 29 Cze 2018 00:27 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
To było jedyne OTA w multiwyszukiwarkach które podawało klasę rezerwacyjna - szkoda
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#140 PostWysłany: 29 Cze 2018 02:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2016
Posty: 1525
Loty: 184
Kilometry: 334 002
platynowy
@splder travelgenio, travel2be, ebookers I Expedia tez pokazuja

Wysłane z mojego HTC U Ultra przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
SPLDER lubi ten post.
SPLDER uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 159 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group