Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 444 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 23  Następna
Autor Wiadomość
#281 PostWysłany: 05 Cze 2018 12:04 

Rejestracja: 18 Maj 2014
Posty: 325
Rozumiem ,że zlokalizowani są przy biurach innych wypożyczalni ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#282 PostWysłany: 05 Cze 2018 12:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
tak. na zdjęciu ostatnie zielone okno

Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#283 PostWysłany: 13 Cze 2018 19:18 

Rejestracja: 18 Maj 2014
Posty: 325
Dopiero dzisiaj zdecydowałem się na rezerwację auta w Autoreisen. Wylot mam w piątek a oni odpisali, że w ciągu 24 h potwierdzą dostępność. I tu pytanie do praktyków czy to ich standardowa zwrotki czy też okaże się że go rzeczywiście nie mają. CENA CITROENA C3 ZACNA 62 euro na tydzień.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#284 PostWysłany: 13 Cze 2018 19:24 

Normalne, zawsze potwierdzają, zwłaszcza 2 dni przed

Ale masz to zapewne w opcji darmowej anulacji i jak jesteś gapa to szukaj alternatywy w tej samej opcji gdzieś indziej
Góra
 PM off  
      
#285 PostWysłany: 25 Cze 2018 12:24 

Rejestracja: 19 Maj 2015
Posty: 48
Zarezerwowałem dzisiaj samochód w PlusCar. Otrzymałem maila z potwierdzeniem w którym dwukrotnie była zawarta informacja, że płatność zawsze przy pomocy karty kredytowej. Czy ktoś już miał taką sytuację?
Napisałem do nich ale na razie brak odpowiedzi.

EDIT: odpisali, że dla tego typu samochodu (miało być Polo, jest Twingo) może być debetowa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#286 PostWysłany: 25 Cze 2018 12:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Cze 2016
Posty: 329
Loty: 56
Kilometry: 155 526
niebieski
ja w ostatnim mailu mam kredytowa lub debetowa początek czerwca
Cytuj:
There we will complete the paperwork (contract) and take payment from your
credit or debit card there.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#287 PostWysłany: 30 Lip 2018 18:09 

Rejestracja: 04 Cze 2018
Posty: 8
hej,
planuje wynająć samochód w polecanym przez was AutoRisen na 11 dni, wymieniłem już kilka zdać z ich przedstawicielem, gdyż zależało mi aby oddać samochód w środku nocy,
ponoć mają jakąś skrzynkę na wrzucanie kluczy, spoko. Myśle, że kwestia dogadania przy odbiorze samochodu.
Druga kwestia do dodatkowe opłaty, czy warto dokupywać jakieś ubezpieczenie? Przy opcji rezerwacji istnieje Super Insurance Comfort Plus za 2 euro dziennie (obejmuje zgubienie kluczy, uszkodzenie kół, zatankowanie złego paliwa, rozładowanie akumulatora). Warto to brać? Czy istnieją jeszcze jakieś dodatkowe ubezpieczenia naliczane już na miejscu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#288 PostWysłany: 30 Lip 2018 18:40 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2055
złoty
Procedura zwrotu samochodu w nocy jest standardowa, nie trzeba się w niczym dogadywać jakoś specjalnie, wrzucasz kluczyki i tyle.

Co do ubezpieczenia Super Insurance Comfort Plus to sprawa bardzo indywidualna. Jeden będzie chciał mieć święty spokój i to weźmie, a innemu nie będzie to do szczęścia potrzebne. Musisz zam zadecydować czy warto.

Żadnych dodatkowych ubezpieczeń, opłat itp. na miejscu już nie zapłacisz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#289 PostWysłany: 30 Lip 2018 21:19 

Rejestracja: 04 Cze 2018
Posty: 8
no tak, żadnych dodatkowych opłat, ale zauważyłem dość żywą dyskusję na poprzedniej stronie odnośnie dodatkowych ubezpieczeń, stąd moje pytanie ;)

HandSome napisał(a):
-- 21 Mar 2018 18:30 --

A nie lepiej i spokojniej wziąć w AutoReisen full insurance? Żadnych blokad i...maniana :lol: :lol: :lol:

-- 21 Mar 2018 18:41 --

Możesz płacić zarówno debetową jak i kredytową. Cash nie jest możliwy. Karta osoby zamawiającej czyli głownego kierowcy. Drugi kierowca darmo...przynajmniej ja tak miałem. Dla jasności przeczytaj warunki umowy dokładnie. Przy full insurance nie masz żadnych blokad i jeździsz spokojnie.



żeby nie było, nie jestem cebulą, nie chodzi o oszczędność kilkunastu euro, tylko o poradę czy warto brać jakieś dodatkowe ubezpieczenie na wypadek stłuczki itp, czy to zawarte w podstawowej umowie będzie wystarczające? czy Super Insurance Comfort Plus to jest to wyżej wspomniane full insurance? i też wolałbym uniknąć ewentualnych blokad na karcie (trzeba do tego brać to dodatkowe ubezpieczenie?) :)
przepraszam, jeśli moje pytania są banalne, ale do tej pory pojazdy wypożyczałem zawsze face to face już na miejscu (i to głównie quady) :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#290 PostWysłany: 30 Lip 2018 21:23 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
Cytuj:
czy warto brać jakieś dodatkowe ubezpieczenie na wypadek stłuczki itp

Na to pytanie musisz sam sobie odpowiedzieć.
Cytuj:
czy to zawarte w podstawowej umowie będzie wystarczające?

A na to chyba znasz odpowiedź.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#291 PostWysłany: 30 Lip 2018 22:08 

Rejestracja: 29 Lis 2011
Posty: 416
srebrny
W Autoreisen można płacić gotówka, ale jest 200 euro kaucji /przynajmniej tak było 2 lata temu/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#292 PostWysłany: 30 Lip 2018 22:22 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2055
złoty
@erazel nie ma żadnych blokad na karcie, czy bierzesz czy nie bierzesz dodatkowego ubezpieczenia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#293 PostWysłany: 06 Sie 2018 14:45 

Rejestracja: 03 Mar 2014
Posty: 484
niebieski
Czy przy płatności kartą debetową Pluscar wymaga wpisania kodu CVV/CVC?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#294 PostWysłany: 06 Sie 2018 15:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Cze 2016
Posty: 329
Loty: 56
Kilometry: 155 526
niebieski
@Marysiek
Mam usunięte CVV (wydrapane) zarówno Autoreisen jak i Pluscar o nie nie pytał.
Kartę okazujesz dopiero na miejscu podczas spisywania umowy.
Jeżeli jednak będą chcieli obciążyć kartę to poradzą sobie bez nich ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#295 PostWysłany: 06 Sie 2018 20:06 

Rejestracja: 03 Mar 2014
Posty: 484
niebieski
Tylko że tego kodu nie należy zostawiać, gdyby to wymuszali to raczej dyskwalifikacja i wolałabym wiedzieć wcześniej, żeby rezerwować gdzieś indziej.
Zastanawiam się też dlaczego nie przyjmują gotówki - czy tylko po to żeby pracownik nie musiał nosić grubej kasy, czy jednak po to żeby obciążyć kartę w razie czego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#296 PostWysłany: 06 Sie 2018 22:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Cze 2016
Posty: 329
Loty: 56
Kilometry: 155 526
niebieski
@Marysiek
Nikt nie będzie niczego wymuszał, jeżeli masz z tym problem to usuń kod CVV albo zaklej jakąś naklejką.
Ja na każdej karcie usuwam kod CVV, zapamiętuję i wydrapuję, nigdy nigdzie nie miałem z tym problemu.
Jak już pisałem wcześniej jeżeli będą chcieli obciążyć kartę to zrobią to i bez kodu CVV.
Ciesz się że na Kanarach są lokalne bezstresowe wypożyczalnie gdzie bez kredytówki można dostać auto.
Trochę zaufania! Autoreisen, Cicar, Pluscar to sprawdzone wypożyczalnie i godne zaufania.
Jeżeli mimo tego masz obawy to pozostaje komunikacja miejska.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#297 PostWysłany: 07 Sie 2018 05:24 

Rejestracja: 03 Mar 2014
Posty: 484
niebieski
Nie trzeba od razu przechodzić na komunikację miejską, wystarczy Cicar, nie raz przeze mnie sprawdzony.
Zwykle uderzam do wypożyczalni które nie wymagają żadnych kart (na Kanarach jak wyżej, w innych miejscach tez się znajdują się takie), ale ten Pluscar ma dobre opinie a jest znacznie tańszy i kusi.
@czarny38 co do zaufania obcym podmiotom w sprawach finansowych - trzeba ufać, ale jednak pewne środki zapobiegawcze stosować (zresztą świetnie o tym wiesz, nie bez powodu zamazujesz kod na kartach).

A pytałam o CVV dlatego że ktoś pisał że wpisywał w umowę - wtedy by była dyskwalifikacja, wracam do starego sprawdzonego Cicara (to czy mogą czy nie mogą obciążyć bez kodu to inna kwestia).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#298 PostWysłany: 07 Sie 2018 06:42 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2784
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Bierz Pluscar bez stresu. Wypożyczałem od nich auto kilkukrotnie (w tym na Gran Canarii) i nigdy nie było problemów, a obsługa była bardzo wyluzowana.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#299 PostWysłany: 07 Sie 2018 12:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Cze 2016
Posty: 329
Loty: 56
Kilometry: 155 526
niebieski
@Marysiek Cicar to bardzo dobry wybór, ma lepsze warunki ubezpieczenia, opony, felgi itp. w cenie, jeżeli w Pluscar doliczysz dodatkowe ubezpieczenie (ok 3eu dzień) to może się okazać że cena jest podobna.
Sprawdź jeszcze ewentualnie CABRERA MEDINA to partner Cicar, bliźniacza firma, czasami nieco tańsza.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#300 PostWysłany: 07 Sie 2018 13:36 

Rejestracja: 03 Mar 2014
Posty: 484
niebieski
@czarny38 dzięki za zwrócenie uwagi na koła i felgi.

Cicar i Cabrera Medina i payless.es to ta sama sieć i te same biura, oczywiście że zawsze trzeba sprawdzać wszystkie trzy.

W Pluscar nie ma dopłaty 3EUR dziennie. Wg strony Pluscar "Fully comprehensive insurance included.", to Autoreisen chyba podaje niepełną cenę, bez tych kilku EUR dziennie, o których piszesz, ale ich nie biorę pod uwagę, bo nie są w moim terminie konkurencyjni cenowo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 444 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 23  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group