Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 208 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Wiadomość
#201 PostWysłany: 26 Sty 2018 15:30 

Rejestracja: 09 Paź 2017
Posty: 5
Informuję, że nam również udało się odzyskać całą kwotę dzięki procedurze chargeback :)
Góra
 Profil Relacje PM off
p.wl uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#202 PostWysłany: 02 Lut 2018 06:38 

Rejestracja: 02 Lut 2018
Posty: 1
Na stronie WBK odnośnie usługi chargeback jest informacja"W przypadku upadłości sprzedawcy typu biuro podróży, linie lotnicze, zgłoś sprawę do właściwego Urzędu Marszałkowskiego lub ubezpieczyciela.". Także Dobrzeń że mimo to pozytywnie rozpatrują reklamacje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#203 PostWysłany: 02 Lut 2018 12:01 

Rejestracja: 02 Lut 2018
Posty: 1
Ktoś może składał reklamację do Citi ? Ja dostałem od nich odmowę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#204 PostWysłany: 15 Lut 2018 12:59 

Rejestracja: 25 Cze 2012
Posty: 6
Ja kupowałem przez Gotogate i dostałem właśnie zwrot z mBanku co do grosza... Tyle, ze napisali mi też, że procedura została dopiero uruchomiona i jeśli nie zostanie rozsztrzygnięta pozytywnie to wycofają te środki z mojego konta. Jakieś jaja :p.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#205 PostWysłany: 15 Lut 2018 13:01 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
mbank zawsze tak robi.
Jak byś czytał regulamin, to byś wiedział.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#206 PostWysłany: 22 Lut 2018 20:04 

Rejestracja: 22 Lut 2018
Posty: 1
Czołem! Czy u kogoś z Was procedura chargeback w mbanku zakończyła się już sukcesem?

Ja na samo uruchomienie procedury z ich strony czekałem prawie 3 miesiące (ciągły ping-pong reklamacyjny).
W końcu się udało, zwrócili mi środki (oczywiście zablokowane do momentu wydania decyzji).
Bilety kupowane przez gotogate.

Pytam, czy ktoś już dostał zwrot odblokowany po pozytywnej decyzji, bo zastanawiam się czy cokolwiek mnie może jeszcze zaskoczyć, co spowoduje, że zgłoszenie zostałoby odrzucone przez akceptanta czy raczej mogę być spokojny (decyzję mam mieć do końca marca)?

BTW - jeśli ktoś potrzebowałby pomocy ze zgłoszeniem CB w mbanku to służę pomocą - swoje w tym temacie przeszedłem :)

pzdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#207 PostWysłany: 13 Cze 2018 16:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7344
HON fly4free
Taka ciekawostka związana z nieboszczykiem:

https://www.headforpoints.com/2018/06/1 ... lin-fleet/

Raz miałem przyjemność polecieć w C AB. Aż się łezka w oku kręci, bo to naprawdę była przyjemność. Ciekawe, jak to samo (po przeróbkach) zaprezentuje się w VS...

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#208 PostWysłany: 07 Gru 2018 09:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7344
HON fly4free
tropikey napisał(a):
Ciekawe, jak to samo (po przeróbkach) zaprezentuje się w VS...


Już wiadomo: https://www.headforpoints.com/2018/12/07/virgin-atlantic-a330-200-new-upper-class-seat/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 208 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: babilas, Biko, makoleon oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group