Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 142 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 03 Cze 2018 14:38 

Rejestracja: 28 Lis 2017
Posty: 232
Byłem na wieży w weekend majowy.bilety kupione online.
Byliśmy ok13.30-14. Kolejki praktycznie nie było.jedynie do kas biletowych.moze z 15-20minut.
Jak wracaliśmy, ok15 kolejka zdecydowanie większa.
Widać było że pora obiadowa to ludzi B.malo do wejścia.
Góra
 Profil Relacje PM off
Mikolaj2206 lubi ten post.
Mikolaj2206 uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#122 PostWysłany: 24 Lip 2018 15:16 

Rejestracja: 22 Sie 2017
Posty: 34
Hej,
czy na wieży Eiffla sprawdzają legitymacje studenckie przy zakupie on line biletów ulgowych? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#123 PostWysłany: 27 Gru 2021 23:51 

Rejestracja: 27 Gru 2021
Posty: 6
Cześć,

Chcemy w najbliższych dniach wraz z dziewczyną zdobyć wieżę Eiffla w następujący sposób:

1. Na drugie piętro wejść po schodach.
2. Na trzecie wjechać windą.

Czy jest to możliwe?

Nie widzę biletów tego typu online na stronie.

Jak to wygląda?

Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#124 PostWysłany: 28 Gru 2021 00:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@Yakkow91 da sie spokojnie ogarnac, a 3 pietro znaczy u gory, prawie na szczycie. :)
Biletów na wejście po schodach NIE MOŻNA kupić online z wyprzedzeniem.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW


Ostatnio edytowany przez cccc, 28 Gru 2021 00:08, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#125 PostWysłany: 28 Gru 2021 00:06 

Rejestracja: 27 Gru 2021
Posty: 6
Na miejscu bilety?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#126 PostWysłany: 28 Gru 2021 00:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@Yakkow91 yep. :)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#127 PostWysłany: 28 Gru 2021 00:15 

Rejestracja: 27 Gru 2021
Posty: 6
Kiedy polecasz iść na wieże Eiffla, żeby nie było tłumów?

Planujemy 2 stycznia 2021.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#128 PostWysłany: 28 Gru 2021 00:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@Yakkow91 jesli nie kupisz online na winde to moze byc spora kolejka do kasy. Nie ma reguly, ale lepiej w normalne, pracujace dni tygodnia rano.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#129 PostWysłany: 28 Gru 2021 00:25 

Rejestracja: 27 Gru 2021
Posty: 6
cccc napisał(a):
@Yakkow91 jesli nie kupisz online na winde to moze byc spora kolejka do kasy. Polecam normalne, pracujace dni tygodnia rano.


Mogę kupić na windę i mieć już zarezerwowane wejście, ale wejść na tym bilecie z buta?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#130 PostWysłany: 28 Gru 2021 00:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@Yakkow91 czy to przejdzie to nie wiem, musialbys sprobowac, ale w drodze powrotnej zejsc z 2 pietra z buta to na pewno przejdzie. :)
Powodzenia.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#131 PostWysłany: 10 Lut 2022 08:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Sty 2022
Posty: 83
Cześć :)
Mam pytanie - lądujemy w Paryżu w piątek późnym popołudniem, a wylatujemy w niedzielę. Warto wejść na Wieżę wieczorem ? Kolejki są równie wielkie co za dnia ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#132 PostWysłany: 10 Lut 2022 08:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Odpowiem Ci trochę przewrotnie.
Widok z wieży Eiffela są... kiepskie. Z tej wysokości Paryż jest "płaski", jak mapy Googla, ten sam efekt. Natomiast, dużo bardziej plastyczny*, jest widok z tarasu bazyliki Sacré-Cœur. I to Ci polecam.

* mniej widzisz w zakresie pola widzenia liczonego w km2, ale masz zachowany trzeci wymiar, czyli wysokość.
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#133 PostWysłany: 10 Lut 2022 09:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2014
Posty: 1049
Loty: 328
Kilometry: 456 296
niebieski
Jak dla mnie jeszcze lepszy jest widok z Łuku Triumfalnego, z TE faktycznie budyneczki są malutkie. Ale wjechać/wejść warto
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
eskie uważa post za pomocny.
 
      
#134 PostWysłany: 11 Lut 2022 08:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Sty 2022
Posty: 83
Extra :D
Obawiałem się, że dużo stracę względem dnia.
Dziękuję za cenną uwagę :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#135 PostWysłany: 15 Sie 2023 09:30 

Rejestracja: 05 Sie 2017
Posty: 39
Witam wszystkich. W połowie października wylatuje na trzy dni do Paryża. Chciałbym wjechać na wieże Eiffla na ostatnie pietro. Stąd też bede rezerwował bilety online na godzine ok 18 aby zobaczyć zachod słońca i załapać sie na wieczorny widok. Pytanie do Was ile czasu można spędzić na szczycie wieży? Jest jakiś limit czasowy czy można tyle ile się chce. Kolejne pytanie czy jeżeli mam wizyte o 18 to faktycznie wpuszczaja o 18 do windy czy są jakieś poślizgi czasowe
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#136 PostWysłany: 15 Sie 2023 09:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2306
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Możesz ile chcesz. Co do wejścia to wszystko zależy od kolejek. Mimo rezerwacji mogą być kolejki i swoje trzeba będzie odstać
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#137 PostWysłany: 15 Sie 2023 13:11 

Rejestracja: 02 Lut 2011
Posty: 378
niebieski
Jeśli masz bilet na 18, to kolejkę do windy na tą godzinę formują około 15-30 minut wcześniej, zależnie od kolejek. Kolejka do wejścia prawa - dla posiadaczy biletów. Po przejściu kontroli bezpieczeństwa idziesz w kierunku kolejki do wind oznaczonej Twoją godziną. I znowu czekasz:) Polecam margines czasowy na dotarcie do windy na swoją godzinę.
Swoje odstać do wejścia pod wieżę i potem do windy i tak musisz, choć pewnie w takim terminie mniejsze kolejki, niż latem.
Góra
 Profil Relacje PM off
szpaczny uważa post za pomocny.
 
      
#138 PostWysłany: 19 Sie 2023 00:13 

Rejestracja: 05 Sie 2017
Posty: 39
Dziękuję bardzo za odpowiedz jednak mam pewien duży problem. bilety można kupić 60 dni przed na oficjalnej stronie. Specjalnie siedziałem do północy aby kupić na określoną godzine. Niestety minuta po 24 były już wszystkie wyprzedane bilety co jest niemożliwe, aby w ciągu jednej minuty wszystko zostało sprzedane. Czy możecie mi wytłumaczyć o co w tym wszystkim chodzi? Oczywiście sprawdzałem na oficjalnej stronie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#139 PostWysłany: 19 Sie 2023 08:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 1698
Loty: 261
Kilometry: 277 323
złoty
@Matpiecz

Ta sama sytuacja w Kwietniu tego roku. Nie udało się kupić na najwyższy poziom online, dostępne były na ten niższy.
Na szczęście udało się nabyć w kasie po długiej kolejce, do kas doszliśmy jakoś Ok. 13 a jak schodziliśmy z wieży to Ok. 14:30 już był napis ze nie ma dostępnych biletów na samą górę.
Dlatego lepiej wybrać się z samego rana.
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#140 PostWysłany: 19 Sie 2023 12:34 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 1842
HON fly4free
Jest limit (nie za duży) biletów sprzedawanych on-line na windy. Jeśli ktoś się zastanawia, to spokojnie można poprzestać na niższym poziomie, widok jest nawet lepszy, a zasięg tego co się widzi taki sam. Polecam też wjeście po schodach, można przy tej okazji podziwiać konstrukcję, nie trzeba się spieszyć, schodów nie ma aż tak dużo (nieco ponad 700). Przy okazji dopiszę, że wg mnie całkowicie oszpecono okolicę wieży, stawiając ten płot, bramki itd. Wcześniej wieża i okolice miały swój urok, można było przejść pod nią, popatrzeć na Pola Marsowe, a teraz to jest koszmarek.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 142 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group