Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 504 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 26  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#301 PostWysłany: 19 Sty 2018 09:36 

Rejestracja: 23 Lis 2016
Posty: 210
http://www.booking.com/Share-yywi4E to jest dobra cena jak na ten hotel ? 4 dni w połowie sierpnia.




Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Majorkę za 1351 PLN. Loty SWISS z Wrocławia i 5 nocy w hotelu Podróż na Majorkę za 1351 PLN. Loty SWISS z Wrocławia i 5 nocy w hotelu
Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#302 PostWysłany: 19 Sty 2018 09:57 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
Cena jest bardzo dobra ,a to dlatego ,że termin jest bardzo niedobry ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
p.wl lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#303 PostWysłany: 12 Lut 2018 10:59 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 536
niebieski
https://www.airbnb.pl/rooms/15054613 nie polecam, odradzam, grzyb i syf w łazience, ogólnie strach się czegokolwiek dotknać, to jak do tej pory mój najgorszy wynajem z airbnb.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#304 PostWysłany: 24 Lut 2018 23:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2012
Posty: 547
Loty: 4
Kilometry: 4 702
niebieski
Ostatecznie zdecydujemy się raczej na sąsiada Atany tj. Tryp by Wyndham. Czy ktoś ma jakąś opinie na temat tego obiektu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#305 PostWysłany: 11 Mar 2018 23:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2016
Posty: 824
niebieski
Witam, czy te podatki turystyczne itd. z Booking można opłacić oddzielnie gotówką? Czy są one od razu pobierane z karty razem z płatnością za nocleg?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#306 PostWysłany: 11 Mar 2018 23:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
kazudoki napisał(a):
Witam, czy te podatki turystyczne itd. z Booking można opłacić oddzielnie gotówką? Czy są one od razu pobierane z karty razem z płatnością za nocleg?

@kazudoki, VAT, Municipality fee, Property service charge zostana pobrane z karty, a dodatkowy podatek turystyczny mozesz zaplacic na miejscu gotowka.
Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
kazudoki lubi ten post.
kazudoki uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#307 PostWysłany: 21 Mar 2018 21:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2016
Posty: 264
Loty: 54
Kilometry: 101 706
Zastanawiam się nad jednym z obiektów przez booking, mam info:

"Ceny podane są za pokój i za 7 nocy/e
Niewliczone: 5% VAT, 10% opłata miejska, AED 15.00 opłata miejscowa za noc, 10% opłata za obsługę w obiekcie "

Pytanie brzmi czy opłaty 10% liczone są od całości rezerwacji czy to stawka za noc?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#308 PostWysłany: 21 Mar 2018 22:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 1422
Loty: 167
Kilometry: 304 855
złoty
Nie wiem, czy czasem na Agoda.com nie widnieją wszystkie dopłaty w dalszym kroku rezerwacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#309 PostWysłany: 23 Mar 2018 18:03 

Rejestracja: 18 Sty 2016
Posty: 194
@halczyn

Opłaty procentowe od wartości rezerwacji za całość pobytu, a opłata miejscowa za każdy nocleg (3 dni - 45 AED).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#310 PostWysłany: 29 Mar 2018 15:27 

Rejestracja: 29 Mar 2018
Posty: 3
Wczoraj zarezerwowałam lot w dość atrakcyjnej cenie, termin 29.05-2.06. Lądujemy na DWC, więc zależy mi również na niezbyt dużej odległości od lotniska (Deira raczej odpada). Szukam pokoju dwuosobowego ze śniadaniami, nastawiamy się na zwiedzanie (choć te najpopularniejsze obiekty). W hotelu chcemy w zasadzie tylko spać i wstępnie zastanawiam się nad:
- Holiday Inn Bur Dubai
- Atana
- Hilton Garden Inn Dubai
- Hotel ibis One central

Czy możecie coś doradzić, ewentualnie coś innego? :) chcemy podróżować głównie metrem. Wiem, że temat był wałkowany milion razy i nie ma raczej z tym problemów, ale czy warto napisać maila z pytaniem o nie-małżeńskie nocowanie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#311 PostWysłany: 29 Mar 2018 16:26 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3574
złoty
Radziłbym zacząć od sprawdzenia w google maps gdzie leży lotnisko DWC, bo wydaje mi się, że mylisz je DXB - głownym lotniskiem. W promieniu 20 km od DWC nie ma nic, praktycznie pustynia. Najlepiej poszukaj czegoś blisko metra. Bur Dubaj to też druga strona miasta. W Dubaju nikt do łózka nie zagląda wiec nic bym nie pisał.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#312 PostWysłany: 29 Mar 2018 17:27 

Rejestracja: 29 Mar 2018
Posty: 3
Dziękuję za sugestię wiem, gdzie leży DWC sprawdzałam przy rezerwowaniu lotu. Może nieprecyzyjnie to określiłam, oczywiście nie chodzi mi o rejon w promieniu 20/30 km itp. Dostałam jeszcze z polecenia First Central Suites i nad nim się zastanawiam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#313 PostWysłany: 30 Mar 2018 10:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Gru 2014
Posty: 200
Loty: 52
Kilometry: 100 098
@maggie27 ze swojej strony mogę tylko dodać, że w Atanie o nic nie pytają i tak jak kolega wyżej napisał, nie ma sensu rozsyłać maili :P
_________________
Poradnik: Rzym atrakcje & Gdzie na wakacje do Grecji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#314 PostWysłany: 31 Mar 2018 02:28 

Rejestracja: 27 Sty 2018
Posty: 242
Zbanowany
Jesli ktos bedzie w okresie 20-26.Maja w Dubaju to mam na zbyciu nocleg :

https://www.fly4free.pl/forum/nocleg-w-hotelu-temat-zbiorczy,17,60577?start=389#p1066794
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#315 PostWysłany: 31 Mar 2018 13:19 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1508
Loty: 338
Kilometry: 500 411
maggie27 napisał(a):
Czy możecie coś doradzić, ewentualnie coś innego? :) chcemy podróżować głównie metrem.


Jeszcze ibis Al Rigga leży blisko metra. Z 200-300 metrów. Parę przystanków dalej, niż ibis One Central, ale jakie to ma znaczenie przy metrze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#316 PostWysłany: 02 Kwi 2018 13:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 1422
Loty: 167
Kilometry: 304 855
złoty
W bdb cenie 4* Carlton Downtown z BB, na styczeń-marzec 2019. Pojedyńcze daty, trzeba szperać... Już od 143 pln za pokój +opłaty (przy 2 nocach tylko resort fee: 30 AED).
http://www.zenhotels.com/rooms/warwick_ ... 37c3b725ae
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#317 PostWysłany: 07 Maj 2018 11:03 

Rejestracja: 06 Maj 2018
Posty: 27
Szukam noclegu dla 2 osób (ja i zona) <30, chcemy lecieć do Dubaju 05.10.2018 - 15.10.2018, w chwili obecnej mam rezerwacje na 9 nocy (od 06.10 - przelot nocny z krakowa), w hotelu CityMax Bur Dubai, ze śniadaniami - koszt całkowity w booking zapłacony 2100 zł /2os - jednak czy faktycznie wszystkie koszty już są wliczone - na rezerwacji niby tak widnieje, a jak w praktyce ?

Druga sprawa - wpłaciłem kase i być może niepotrzebnie - czy w przypadku rezygnacji cała kasa faktycznie jest zwracana bez problemów (płatność BLIK)? jesli była adnotacja na booking o :
Cytuj:
Anulowanie rezerwacji jest bezpłatne
Przez: 4 miesiące 28 dni 11 godzin 2 minuty
Aby bezpłatnie odwołać rezerwację, musisz odwołać ją przed dniem 4 PAŹ do godziny 23:59 czasu obowiązującego w mieście Dubaj. Po tym czasie będziesz musiał uiścić opłatę w wysokości AED 175,50, aby odwołać rezerwację.


czy mogę dokonać rezerwacji na booking (tak to moja pierwsza stycznosc), i później dokonać wpłacenia należnośc online ? czy jedyna opcja wtedy to płatność w hotelu ?


A teraz najwazniejsza sprawa, może doradzicie mi coś mądrego, rozważam zmiane w/w hotelu (CityMax BurDubai) na Holiday Inn Express Dubai - Safa Park,
jednak adekwatnie kwota wzrasta do 3000 zł / 2os / 9 nocy ze śniadaniami. Lokalizacja wydaje mi się "lepsza" - bliżej burj khalifa i możliwe że trafimy lepszy widok - bliżej metra też 900m zamiast 1,2.

Głównie chcemy po śniadaniu wychodzić i wracać na noc - przemieszczanie metrem / busem hotelowym jeśli dzień na plazy.

Sam nie wiem jakiej odpowiedzi się spodziewac, ale licze że wasze doswiadczenie podpowie coś mądrego.

Z jednej strony nie wiem czy jest sens dopłacania prawie 1tys, przy poruszaniu się metrem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#318 PostWysłany: 07 Maj 2018 11:10 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22445
Zacznijmy z tym
Po co, aż 9 nocy w Dubaju?

Drugie, zapłaciłeś za nocleg w bookingu Blikiem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#319 PostWysłany: 07 Maj 2018 11:58 

Rejestracja: 06 Maj 2018
Posty: 27
Zeus napisał(a):
Po co, aż 9 nocy w Dubaju?

uznaliśmy to za "główny wyjazd wakacyjny", jest to też nasza pierwsza wyprawa poza biurem podróży. Tak jakoś uznaliśmy ze to bez spiny bez biegania. a różnica w przelocie żadna - bez znaczenia na długośc pobytu (flydubai z krakowa) jedynie własnie koszta hotelu czy samego pobytu - no nie wiem, tyle uznaliśmy - pewnie dla globtroterów to o 7 dni za długo...

Zeus napisał(a):
Drugie, zapłaciłeś za nocleg w bookingu Blikiem?
no tak, to źle ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#320 PostWysłany: 07 Maj 2018 21:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Revolto napisał(a):
jednak czy faktycznie wszystkie koszty już są wliczone - na rezerwacji niby tak widnieje, a jak w praktyce ?

Trzeba sie dobrze wczytac, czesto pokazuje w oddzielnym okienku, jak np.
Załącznik:
booking com.JPG
booking com.JPG [ 16.88 KiB | Obejrzany 772 razy ]

Revolto napisał(a):
czy mogę dokonać rezerwacji na booking (tak to moja pierwsza stycznosc), i później dokonać wpłacenia należnośc online ? czy jedyna opcja wtedy to płatność w hotelu ?

Roznie z tym bywa, niekiedy oplata zostaje pobierana od razu, niekiedy 50%, a niekiedy dopiero w hotelu i przewaznie klient nie ma na to wplywu.
Bardzo podoba mi sie opcja na innych portalach, np. w expedia: :) "Pay now or Pay at the hotel".

Revolto napisał(a):
A teraz najwazniejsza sprawa, może doradzicie mi coś mądrego, rozważam zmiane w/w hotelu (CityMax BurDubai) na Holiday Inn Express Dubai - Safa Park,
jednak adekwatnie kwota wzrasta do 3000 zł / 2os / 9 nocy ze śniadaniami. Lokalizacja wydaje mi się "lepsza" - bliżej burj khalifa i możliwe że trafimy lepszy widok - bliżej metra też 900m zamiast 1,2.
Głównie chcemy po śniadaniu wychodzić i wracać na noc - przemieszczanie metrem / busem hotelowym jeśli dzień na plazy.
Sam nie wiem jakiej odpowiedzi się spodziewac, ale licze że wasze doswiadczenie podpowie coś mądrego.
Z jednej strony nie wiem czy jest sens dopłacania prawie 1tys, przy poruszaniu się metrem.

Zmontuj sobie konkrtetny plan obejmujacy budget, sprawdz co chcesz zobaczyc, uwzglednij ceny atrakcji oraz bilety metra, komunikacji etc. i wtedy bedziesz wiedzial ile jestes w stanie wydac. ;)
BTW warto uwzglednic nieprzewidziane wydatki, np. shopping malls czy wyroby z 22-karatowego zlota kusza.
Pozdr. i udanego pobytu.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 504 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 26  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group