Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wypłaty kartą MC Revolut w bankomatach Euronet często obciążane są prowizją nie do ominięcia (sieć bankomatów rozpoznaje kartę jako zagraniczną i nakłada własną prowizję). Visa Revolut na razie nie, ale warto uważać.
Ponadto należy zawsze wybrać opcję obciążenia w lokalnej walucie, by uniknąć przewalutowania po kursie Euronetu.

Zasilanie revoluta kartami kredytowymi jest obciążone prowizją w następujących bankach:
- Citi Handlowy 8%, min 10zł
- Citibank prowizja 10%
- BNP Paribias od 1/4/24 (2%)
- Ikano Bank
- Pekao Karta Kredytowa z Żubrem - 7% (pakiet standard), 5% (pakiet złoty), 3% (pakiet platynowy).


Uwaga: Zamieszczanie referali jest możliwe wyłącznie w wątkach łańcuszkowych. Możliwość zamieszczania referali mają jedynie osoby posiadające minimum niebieski status i pół roku stażu. regulamin-dzialania-watkow-lancuszkowych,82,44721

Spis banków z darmową wypłatą z Revoluta: https://www.dropbox.com/s/ajifjmncdazhz ... .xlsx?dl=0


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8123 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 407  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: revolut
#741 PostWysłany: 04 Sty 2018 02:09 
Moderator forum

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 1689
@makdeb, na oba pytania odpowiedź brzmi - tak.
_________________
Tu był link do flightradar
Góra
 Profil Relacje PM off
makdeb uważa post za pomocny.
 
      
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
 Temat postu: Re: revolut
#742 PostWysłany: 04 Sty 2018 02:15 

Rejestracja: 06 Kwi 2011
Posty: 800
niebieski
A ja dodam jeszcze, że aktualnie karty wirtualne to Visy, nie Mastercard, jeśli komuś robi to różnicę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#743 PostWysłany: 04 Sty 2018 08:12 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2267
Loty: 210
Kilometry: 407 015
złoty
@makdeb: tak będą nowe numery choć jak pisał kol. wyżej to karta będzie dostępna "od razu".
Góra
 Profil Relacje PM off
makdeb lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#744 PostWysłany: 04 Sty 2018 08:27 

Rejestracja: 12 Kwi 2010
Posty: 680
niebieski
@makdeb: 10x. Później ban na miesiąc

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
makdeb lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#745 PostWysłany: 04 Sty 2018 13:03 

Rejestracja: 02 Sty 2018
Posty: 1
smatekk napisał(a):
@Marek Marszolik
Nieco ponad tydzień temu zakładałem konto, karta dokładnie za 10 zł. Pomimo okresu świątecznego dotarła w ciągu 3 dni roboczych.


10zł już razem z wysyłką?

A jak potem bym chciał dodać wirtualną kartę to za nią też muszę płacić?
I jak mam tę wirtualną to mogę płacić nią w razie potrzebny telefonem przez NFC?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#746 PostWysłany: 04 Sty 2018 13:12 

Rejestracja: 13 Sty 2013
Posty: 149
Loty: 89
Kilometry: 206 184
Tak.
Nie.
Nie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#747 PostWysłany: 04 Sty 2018 13:39 

Rejestracja: 02 Sty 2018
Posty: 1
Ooo, serio potem wirtualna jest za darmo?
A przez jaki czas ważna jest fizyczna karta?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#748 PostWysłany: 04 Sty 2018 13:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2013
Posty: 348
Loty: 625
Kilometry: 828 085
niebieski
Jest za darmo, ale jak ma sie premium. U mnie wyskakuje cena 6 Euro.

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
sqbaluki lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#749 PostWysłany: 04 Sty 2018 14:54 

Rejestracja: 13 Sty 2013
Posty: 149
Loty: 89
Kilometry: 206 184
@Fallen @FranekXVI faktycznie mam też płatną kolejną kartę.

Fizyczną mam niemal do końca 2022
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#750 PostWysłany: 04 Sty 2018 16:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 305
Loty: 74
Kilometry: 275 193
niebieski
BrunoJ napisał(a):
Ponieważ mnie wywołano to odpowiem. W PL w terminalu Zawsze mam kwotę w PLN. Zazwyczaj jest pytanie (przed podaniem PINu) o wybór waluty. Ale czasem nie ma. Widzę kwotę w PL, mam obciążenie w PL tylko potem w walucie widzę ze poszło po chorym przeliczniku. Przykładanie do terminala za szybko nic tutaj nie zmienia. Mam wrażenie ze mówimy i innych kartach. Ja mówię o karcie w walucie przypiętej do zagranicznego konta.

I z jednej strony - tak - lepiej płacić „ lokalną” kartą. Z drugiej - czasem chce konkretny zakup pokrywać z konkretnego konta wiec używam konkretnej karty, nawet jeśli ostatecznie czasem niekorzystnie przeliczy.



@BrunoJ czy reklamowales to w Revoult?

Podobna sytuacja spotkala mnie teraz kilkukrotnie, zamiast lokalnej waluty wszystko poszlo na GBP po b niekorzystnym kursie. Terminal karty nie zapytal o wybor waluty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#751 PostWysłany: 04 Sty 2018 17:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Nie. Groszowe kwoty. Po prostu mam miejsca gdzie płace tylko złotówkowa kartą.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#752 PostWysłany: 04 Sty 2018 17:27 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2267
Loty: 210
Kilometry: 407 015
złoty
@Gricho: należy zgłosić transakcje do chargeback jako że nie były przez Ciebie autoryzowane w tej walucie.
Góra
 Profil Relacje PM off
Gricho uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#753 PostWysłany: 04 Sty 2018 17:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
Cytuj:
Revolut launched in 2015 with a punchy mission: to change the face of banking forever.
We’ve come a long way since sharing a tiny 6 person workspace in London. Fast forward to today, and we’re a team of over 300 strong with more than 1m customers across Europe!
As our way of saying thanks for being one of our early customers, we wanted to provide you with a shiny, new contactless Revolut Visa card for free!
You can even keep your old Revolut card linked to your account as a spare, just in case you need it.
Simply hit the button below to order your free card today.

o , prosze
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#754 PostWysłany: 04 Sty 2018 18:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 305
Loty: 74
Kilometry: 275 193
niebieski
seal napisał(a):
@Gricho: należy zgłosić transakcje do chargeback jako że nie były przez Ciebie autoryzowane w tej walucie.
Dzieki @seal na przyszlosc zachowam rachunki. Pozdro

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#755 PostWysłany: 04 Sty 2018 18:59 

Rejestracja: 13 Sty 2014
Posty: 93
Loty: 7
Kilometry: 18 893
Może ktoś mi powie jak długo po otrzymaniu fizycznej karty jest dzienny limit doładowań w kwocie 500 pln ?Na obsłudze podali mi że w miarę posiadania limit będzie powiększany. Trochę lipa że potrzeba 8 dni żeby sobie 1000 euro na kartę wbić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#756 PostWysłany: 05 Sty 2018 11:34 

Rejestracja: 15 Gru 2017
Posty: 17
halczyn napisał(a):
Testuje poki co karte wirtualna, allieexpres w dolarach poszlo ok, przelew z aliora w gpb expresem szlo prawie 4 dni (dla porownania do znajomego w uk 1,5 dnia) ale to co najbardziej mnie zastanawia to ze karty nie moge podpiac pod ubera, mam info o braku mozliwowsci dodania tej karty. Mial ktos podobny problem?

Różńie to bywa, to chyba zalezy od indywidualnego przypadku. U mnie szło równie szybko jeśli chodzi o aliora.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#757 PostWysłany: 05 Sty 2018 17:21 

Rejestracja: 28 Lip 2010
Posty: 203
Loty: 35
Kilometry: 107 187
niebieski
kaviorwiki napisał(a):
Płacąc zbliżeniowo,wystarczy poczekać,aż na wyświetlaczu pojawi się kwota,a pojawi się zawsze w walucie krajowej.Jeżeli zbliżymy kartę przed pojawieniem kwoty transakcji,zawsze obciąży nam revoluta w jego domyślnej walucie,czyli GBP.Tak samo będzie w przypadku,gdy włożymy kartę do terminala,zawsze pokaże się kwota transakcji w GBP.W takim przypadku możemy sami zmienić walutę czerwonym przyciskiem,który znajduje się w lewym dolnym rogu terminala,lub poprosić kasjera o zmianę waluty.


Dzisiaj płaciłem w Polsce, kwota na terminalu w PLN, płaciłem przez włożenie karty. Na wyciągu Funt ;(
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#758 PostWysłany: 05 Sty 2018 17:55 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2267
Loty: 210
Kilometry: 407 015
złoty
@luc4s: reklamuj jako nieautoryzowaną transakcję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#759 PostWysłany: 05 Sty 2018 18:42 

becek napisał(a):
Cytuj:
Revolut launched in 2015 with a punchy mission: to change the face of banking forever.
We’ve come a long way since sharing a tiny 6 person workspace in London. Fast forward to today, and we’re a team of over 300 strong with more than 1m customers across Europe!
As our way of saying thanks for being one of our early customers, we wanted to provide you with a shiny, new contactless Revolut Visa card for free!
You can even keep your old Revolut card linked to your account as a spare, just in case you need it.
Simply hit the button below to order your free card today.

o , prosze


@becek jakie źródło tego? bo probowałem kolegom zamówić kartę (mają tylko wirutalną vise) i system chciał od nich 24 zł? znowu podnieśli ceny, ostatnio było 9 zł za kartę z wysylką z polski.
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#760 PostWysłany: 05 Sty 2018 19:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
dostałem na maila
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8123 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 407  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group