Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 515 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 26  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Uwaga na Goldcar
#161 PostWysłany: 02 Paź 2018 19:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
boots napisał(a):
Brawo Ty! 5 eurasiów w kieszeni, a następny niech się martwi...

Ale o co miał się martwić?? Leży i kwiczy czytanie ze zrozumieniem...
Nie spodziewałem się Ciebie tutaj ale widzę, że jesteś jak Hiszpańska Inkwizycja...


Ale nie! Nie posadzisz mnie na krześle z kolcami, bo przy zdawaniu.... (z tego napięcia Twoje purpurowe wdzianko przybiera kolor rozgrzanej do czerwoności stali) powiedziałem pani co i jak i pani machnęła ręką.
I Tobie też radzę :twisted:
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
 Temat postu: Re: Uwaga na Goldcar
#162 PostWysłany: 02 Paź 2018 19:54 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Cytuj:
powiedziałem pani co i jak

Nawet, gdyby to Ci się nagle teraz nie przypomniało, to i tak byłem tego pewien - tak postępują przecież uczciwi ludzie, do których niewątpliwie się przecież zaliczasz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Uwaga na Goldcar
#163 PostWysłany: 02 Paź 2018 19:56 

boots napisał(a):
tak postępują przecież uczciwi ludzie, do których niewątpliwie się przecież zaliczasz.

Powtórzenie to błąd stylistyczny. Proszę, bądź uprzejmy poprawić.
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Uwaga na Goldcar
#164 PostWysłany: 02 Paź 2018 19:59 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Trudno, że błąd. Tak napisałem, tak zostanie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Uwaga na Goldcar
#165 PostWysłany: 02 Paź 2018 20:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
boots napisał(a):
Cytuj:
powiedziałem pani co i jak

Nawet, gdyby to Ci się nagle teraz nie przypomniało, to i tak byłem tego pewien - tak postępują przecież uczciwi ludzie, do których niewątpliwie się przecież zaliczasz.

Nie przypomniało mi się nagle. Przeszukaj forum a znajdziesz tą samą historię w innym miejscu :)
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Uwaga na Goldcar
#166 PostWysłany: 05 Paź 2018 12:50 

Rejestracja: 03 Paź 2018
Posty: 8
Reasumując biorąc auto z Goldcar z ubezpieczeniem Super Relax Cover niema się raczej czego obawiać , przeglądam komentarze i opinie bo sam mam zamiar tak zrobić za 2 tygodnie w Mediolanie i chyba jeszcze nie widziałem nie przychylnego komentarza z pełnym ubezpieczeniem chyba że były to jakieś mandaty albo nie rozumienie polityki paliwowej. Chyba że ktoś miał przygody mimo ubezpieczenia SRC??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Uwaga na Goldcar
#167 PostWysłany: 05 Paź 2018 13:09 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 1842
HON fly4free
Polityka paliwowa jest taka, że sprzedają ci pełny bak, w cenie kuriozalnie wysokiej, po czym opowiadają, że jak zwrócisz jakąś część to oni oddadzą. Rozumiem, że nie chce ci się czytać, czego ludzie doświadczyli z tym "oddawaniem" i ile razy, niektórzy, musieli się dopominać (a i tak np. nie dostawali całej należnej kwoty). Czy znasz stawkę tego super ubezpieczenia? Bo wg mnie, po dodaniu wszystkich składowych (wynajem, paliwo w lichwiarskiej cenie, ubezpieczenie) Goldcar kompletnie się nie opłaca. p.s. tak, były przypadki pomimo pełnego ubezpieczenia, że goście mieli z nimi jazdę - dobrze się zorientuj, czy nie ma jakichś wykluczeń w tym ubezpieczeniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Uwaga na Goldcar
#168 PostWysłany: 05 Paź 2018 13:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Plus tzw damage fee - czyli opłata na stwierdzoną szkodą (tak, z ubezpieczeniem nie musisz ZA szkodę płacić, ale za jej stwierdzenie już niekoniecznie - taki zapis widnieje np w Sicily, mailowo 4 krotnie upominani nie potrafią jasno powiedzieć jak i czy to ściągają).
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Uwaga na Goldcar
#169 PostWysłany: 07 Paź 2018 20:29 

Rejestracja: 03 Paź 2018
Posty: 8
man4business - dlatego wydaje mi się, że najlepiej brać po prostu opcję pełny / pełny co również zawiera ten pakiet ubezpieczenia. Jeśli chodzi o cenę wychodzi 550zł na 3dni, to około 100zł taniej niż w innych firmach (Sixt np 650 zł z dodatkowym ubezpieczeniem na 3dni)

Tom K - a co znaczy opłata za stwierdzoną szkodę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Uwaga na Goldcar
#170 PostWysłany: 07 Paź 2018 20:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Tego właśnie próbowałem się dowiedzieć, ale niestety bezskutecznie :) Miejsca do interpretacji jest sporo. W najgorszym wypadku to co napisałem. Czyli za stwierdzenie szkody potrącana jest opłata, tak samo jak w przypadku mandatu.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Uwaga na Goldcar
#171 PostWysłany: 07 Paź 2018 20:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
Tom K napisał(a):
Plus tzw damage fee - czyli opłata na stwierdzoną szkodą (tak, z ubezpieczeniem nie musisz ZA szkodę płacić, ale za jej stwierdzenie już niekoniecznie - taki zapis widnieje np w Sicily, mailowo 4 krotnie upominani nie potrafią jasno powiedzieć jak i czy to ściągają).

mnie to wytłumaczyli w ten sposób ze jak jest uszkodzone auto to nie place za szkodę ale oplata jest rekompensata za czas kiedy auto jest w naprawie i na siebie nie zarabia
oczywista oczywistość ze jak wykupisz super hiper ubezpieczenie to nawet tego nie płacisz
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Tom K lubi ten post.
Tom K uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Uwaga na Goldcar
#172 PostWysłany: 08 Paź 2018 11:25 

Rejestracja: 08 Paź 2018
Posty: 1
Tydzień temu wróciłem z Portugalii gdzie korzystałem z wypożyczalni Goldcar na lotnisku w Porto. Przed wypożyczeniem miałem trochę obawy, czytając to forum, ale wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo. Auto wypożyczałem na 11 dni i zarówno wypożyczenie, jak i zwrot przebiegły bez najmniejszego problemu.
Obsługa w punkcie miła, rozmawiają w 3 językach więc z komunikacją nie było żadnego problemu. Dostaliśmy Nissana z 2018 roku zadbanego i czystego. Przy zwrocie dostałem info że wszystko jest OK i kasę odblokowali na karcie po 3 dniach. Dostałem też na maila wykaz autostrad i bramek przez które przejechałem razem z wyliczeniem ile za to będą musieli mi pobrać z karty.
Tak więc ja Goldcar oceniam na 5+ pod każdym względem.
Jeśli ktoś ma jakieś pytania co do wypozyczalni w Porto to zapraszam na priv.
Góra
 Profil Relacje PM off
Poniósł_Mnie_Melanż lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Uwaga na Goldcar
#173 PostWysłany: 11 Paź 2018 19:49 

Rejestracja: 11 Paź 2018
Posty: 2
Witam, rozładował mi się akumulator, choć to nie możliwe bo auto stało dosłownie kilka minut z wlożonym kluczem! Zadzwoniłem do Goldcar w celu assistance, przyjechali i wymienili akumulator, odległość to około 30km od ich bazy czy 200euro to nie jest zawyżona zapłata za taką usługę? Miałem wykupione ubezpieczenie w icarhireinsurance, ale uznali to za usterkę mechaniczną, czy mają rację?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Uwaga na Goldcar
#174 PostWysłany: 11 Paź 2018 20:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
obawiam się, ze jakakolwiek opinia z forum może nie być dla nich wiążąca
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Uwaga na Goldcar
#175 PostWysłany: 24 Paź 2018 08:07 

Rejestracja: 13 Cze 2012
Posty: 120
Koniec końców u nas wyszło tak, że:
- kupiliśmy to Super Relax Cośtam
- dostaliśmy 2 auta bardzo dobrej jakości (o niebo lepiej niż w tanich wypożyczalniach w sąsiedniej Portugalii)
- z jednego auta potrącili tą opłatę manipulacyjną a z drugiego nie (niezrozumiałe do teraz)
- oddanie auta ekspresowe
- po kilku dniach zwrócili hajsy, z tym że jedno auto miało potrącone 6 euro za paliwo (chociaż oddało pełne).
- kwoty na karcie były zablokowane a nie pobrane więc nie straciliśmy na przewalutowaniach

Ogólnie koszty dzieliliśmy na 2x5 osób więc bez tragedii aczkolwiek nie do końca to wszystko było zrozumiałe :).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Uwaga na Goldcar
#176 PostWysłany: 02 Lis 2018 15:41 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Powiedzcie mi prosze za co ta oplata/blokada (nie wiem) za co zostala naliczona?
Mam dwie blokady na karcie jedna 1400€ wiadomo za to ze mam zewnetrzne ubezpieczenie.
I druga to ta oplata za dodatkowego kierowce, podatek no i to 114€ co to jest? Rodzice kapneli sie dopiero w hotelu.
Image
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Uwaga na Goldcar
#177 PostWysłany: 02 Lis 2018 16:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Może coś z paliwem? Złodziejska cena/kaucja za pełny bak?
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off
gruby_inversia lubi ten post.
gruby_inversia uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Uwaga na Goldcar
#178 PostWysłany: 02 Lis 2018 16:05 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Auto specjalnie w opcji Full to Full, więc to jest calkiem logiczny trop, jesli blokuja sobie za pelen bak dodatkowo :D Jakby nie oddali to ubezpieczenie obejmuje te ich paliowe zagrywki?
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Uwaga na Goldcar
#179 PostWysłany: 02 Lis 2018 17:08 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Radzę sprawdzić, czy w warunkach nie ma też zagrywki, że żeby potem zwrócili blokadę za paliwo, to oprócz tego, że stan baku jest full to trzeba jeszcze okazać rachunek ze stacji benzynowej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
gruby_inversia lubi ten post.
gruby_inversia uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Uwaga na Goldcar
#180 PostWysłany: 16 Lis 2018 15:37 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Od siebie dodam, ze to faktycznie byla blokada paliwowa.
Wszystko oddali co do zlotowki, także ja z nimi wiekszych problemow na Majorce nie mialem.
Gdyby nie to ze rodzice sie uparli na drugiego kierowce to wynajem bylby za przyslowiowe 1€ plus podatek.
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 515 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 26  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group