Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2566 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 129  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 09 Kwi 2013 16:15 

Rejestracja: 10 Lut 2013
Posty: 64
hej wam, poczytałam temat, ale nie znalazłam rady..

jeśli lecę do USA na wycieczkę ok. 14 dni, to gdzie polecacie się ubezpieczyć? może macie jakieś doświadczenie, bo wybór ubezpieczalni jest duży.. ;)
_________________
www.bestusaroadtrip.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#82 PostWysłany: 29 Kwi 2013 22:51 

Rejestracja: 10 Mar 2013
Posty: 85
nikamo napisał(a):
hej wam, poczytałam temat, ale nie znalazłam rady..

jeśli lecę do USA na wycieczkę ok. 14 dni, to gdzie polecacie się ubezpieczyć? może macie jakieś doświadczenie, bo wybór ubezpieczalni jest duży.. ;)


rok temu brałem dla 2 osób w HDI. Nie mogę nic więcej powiedzieć, oprócz tego że warunki były zadawalające. Nie korzystaliśmy (na szczęście).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 29 Kwi 2013 23:06 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
Przy podrozy do USA polecam sprawdzona firme - Warte. Tylko z wysoka kwota ubezpieczenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 09 Cze 2013 09:35 

Rejestracja: 14 Lut 2013
Posty: 2
w również polecam Warte, zwłaszcza jeśli chodzi o KL
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 09 Cze 2013 11:09 

Rejestracja: 30 Paź 2012
Posty: 28
Za każdym razem się ubezpieczam, ale nigdy nie korzystałem w razie wypadku.
Polecam Warta Travel, Ergo Hestia a ostatnio Link 4 (polisa kupiona przez internet to jeszcze punkty Payback się naliczają).
W przypadku wycieczek górskich czy spływów kajakowych trzeba zaznaczyć opcję "amatorskie uprawianie sportów" - jest drożej, ale za to mamy 100% pewności, że pokryją nam wszystkie koszty.
W przypadku ubezpieczenia do USA - koszty leczenia na osobę to min. 50.000 USD, ale w praktyce i 100.000 USD może być mało. Takie są ceny w Stanach. Trzeba też pamiętać o OC dla osób fizycznych.


moje życie, moje podróże - http://www.rosczak.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 09 Cze 2013 11:22 

Rejestracja: 01 Lip 2012
Posty: 365
Jakie ubezpieczenie polecacie na pobyt w Rosji? Slyszałem, że nie wszystkie towarzystwa honorują ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 09 Cze 2013 11:37 

Rejestracja: 07 Maj 2013
Posty: 25
Dobrą ofertę ma Ergo Hestia a od jutra mają promocję wakacyjną
"33% zniżki na ubezpieczenie Hestia Podróże
w Wariancie Pełnym Holiday Charter Plus,szeroki zakres ochrony podczas wakacji w niższej
o 33% cenie
• wysokie sumy ubezpieczenia
• bezgotówkowa organizacja, pokrycie kosztów
leczenia i transportu aż do 300 tys. zł
• ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych
wypadków do 30 tys. zł
• odpowiedzialność cywilna w życiu prywatnym
aż do 500 tys. zł za szkody na osobie
• ubezpieczenie bagażu, w tym elektronicznego
sprzętu przenośnego, do 4 tys. zł
• kompleksowa obsługa Assistance"
I to ma kosztować 8,38zł za 1 dzień
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 09 Cze 2013 11:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 527
Loty: 235
Kilometry: 267 982
niebieski
W Generali masz polisę do kupienia, minimum 15 zł, na 7 dni wyszło chyba 32 zł, takiego ubezpieczenia potrzebujesz do wniosku wizowego ...
_________________
I have a dream: Poland free people's country!
Andora*Austria*Białoruś*Bułgaria*Chorwacja*Czechy*Dania*Estonia*Francja*Irlandia*Niemcy*Grecja*Gruzja*Hiszpania*Holandia*Mołdawia*Norwegia*Litwa*Łotwa*Portugalia*Rosja*Rumunia*Słowacja*Szwajcaria*Szwecja*Ukraina*Węgry*Wielka Brytania*Włochy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 09 Cze 2013 11:51 

Rejestracja: 31 Maj 2013
Posty: 1376
Loty: 804
Kilometry: 1 204 355
srebrny
nikamo napisał(a):
hej wam, poczytałam temat, ale nie znalazłam rady..

jeśli lecę do USA na wycieczkę ok. 14 dni, to gdzie polecacie się ubezpieczyć? może macie jakieś doświadczenie, bo wybór ubezpieczalni jest duży.. ;)


do USA polecam Signal Idune, ubezpieczenie "Bezpieczne Podróże" m.in. jest tam opcja ubezp. od "rezygnacji lub przerwania uczestnictwa
w imprezie turystycznej lub anulacji biletu lotniczego"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 03 Lip 2013 12:48 

Rejestracja: 20 Maj 2011
Posty: 375
niebieski
A ja zrobie "reklame" dla Warty:
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,44425,14211530.html

Partnerka zmarłego w Arktyce kierownika wyprawy Polskiej Akademii Nauk od miesiąca bezskutecznie próbuje zorganizować transport ciała do Polski. Mimo że mężczyzna był ubezpieczony, do tej pory nie uzyskała pomocy ani od ubezpieczyciela, ani z PAN-u.

Zatem dla Warty już podziękujemy
_________________
http://kliperjk.geoblog.pl/podroze
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 10 Lip 2013 09:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 947
Loty: 284
Kilometry: 456 536
niebieski
Z racji swojego zawodu, dorzucę że na chwile obecna jak komos zależny na "wysokiej" ochronie to ERGOHESTIA rozdaje 33% zniżki na swój najwyższy pakiet ubezpieczeń podróżnych (na chwile obecna za ta sama kasę często mamy sumy ubezpieczenie o polowę wyższe niż u konkurencji). więcej szczegółów na stronie Hestii w razie pytań służę pomocą.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 24 Lip 2013 09:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
Przed chwilą znalazłem jeszcze jedną stronę z ubezpieczeniami: www.tutum.pl
Jest to Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A. oraz Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa S.A.

Przy wyborze ubezpieczenia turystycznego Travel World są do wyboru opcje, które w innych towarzystwach często nie są dostępne, np. car assistance czy ubezpieczenie psów i kotów w przypadku podróży własnym samochodem; ubezpieczenie telefonu komórkowego, kluczy, dokumentów, portfela od kradzieży z włamaniem i rabunku podczas podróży; ubezpieczenie mieszkania w czasie podróży zagranicznej; artroskopia i rehabilitacja po urazach stawów.

Ceny są dość niskie. Trzeba przeczytać jeszcze OWU :)

Można pobrać ich aplikację na Androida i wtedy jest 20% zniżki do końca października
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 31 Lip 2013 21:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Niedawno był temat na forum o firmie Warta /śmierć polarnika - problemy z sprowadzeniem zwłok/
Zachowanie ubezpieczyciela wywołalo powszechne oburzenie.

Wczoraj szwagier bral udział w 24 godzinnej "wycieczce" do Chorwacji.
Jest lekarzem i wraz z dwoma kierowcami miał przywiezc mezczyzne ktory doznal urazu kregoslupa.

Komplet badan na miejscu, specjalistyczny blyskawiczny transport do kraju, pelna pomoc dla rodziny.

Ta sama firma Warta, jak to jest, ze czasem czlowiek jest traktowany jak byc powinien i sie da to sprawnie przeprowadzic, a czasem szlag trafia ze nic nikomu sie nie chce i jestes sam z kompletem problemow?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 31 Lip 2013 21:54 

Rejestracja: 20 Paź 2012
Posty: 289
Loty: 85
Kilometry: 236 428
niebieski
correos napisał(a):

Komplet badan na miejscu, specjalistyczny blyskawiczny transport do kraju, pelna pomoc dla rodziny.

Ta sama firma Warta, jak to jest, ze czasem czlowiek jest traktowany jak byc powinien i sie da to sprawnie przeprowadzic, a czasem szlag trafia ze nic nikomu sie nie chce i jestes sam z kompletem problemow?


Komplet badań to w HR zrobią jak tylko pokażesz polski paszport. Natomiast prywatne ubezpieczenie przydaje się w przypadku transportu chorego lub zwłok.
_________________
Image
https://my.flightradar24.com/noyle
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 15 Sie 2013 03:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sie 2013
Posty: 61
Loty: 31
Kilometry: 49 469
Brał ktoś kiedyś od nich ubezpieczenie?

https://www.skokubezpieczenia24.pl/turystyka/form.html
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 21 Sie 2013 11:43 

Rejestracja: 21 Sie 2013
Posty: 3
kliperjk napisał(a):
A ja zrobie "reklame" dla Warty:
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,44425,14211530.html

Partnerka zmarłego w Arktyce kierownika wyprawy Polskiej Akademii Nauk od miesiąca bezskutecznie próbuje zorganizować transport ciała do Polski. Mimo że mężczyzna był ubezpieczony, do tej pory nie uzyskała pomocy ani od ubezpieczyciela, ani z PAN-u.

Zatem dla Warty już podziękujemy


nie wierze w to! Zawsze się ubezpieczałem w warcie, chyba czas to przemyśleć...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 16 Wrz 2013 23:27 

Rejestracja: 26 Maj 2012
Posty: 16
dobry wieczór,

czy podróżnicy mogliby podzielić się ze mną doświadczeniami i wrażeniami odnośnie ubezpieczenia turystycznego?
waham się pomiędzy:
Planeta Młodych - ubezpieczyciel Europa
Euro <26 - ubezpieczyciel AXA

interesuje mnie przede wszystkim ubezpieczenie na cały świat (region Azji Południowo-Wschodniej), najważniejsza jest kwestia kosztów leczenia.
będę niezwykle wdzięczna za każdą opinię.

pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 16 Wrz 2013 23:46 

pytanie dość często zadawane, po kliknięciu na szukaj masa postów-wskazówek
viewtopic.php?f=136&t=8173&hilit=azja+ubezpieczenie
Góra
 PM off  
      
#99 PostWysłany: 21 Paź 2013 15:11 

Rejestracja: 22 Sie 2012
Posty: 663
Loty: 78
Kilometry: 201 975
niebieski
Czy ktoś korzystał i może polecić ubezpieczenie od rezygnacji z podróży? wiecie jak to funkcjonuje? ostatnim razem byłam zmuszona anulować loty (choroba bliskiej osoby), kasa przepadła... polecicie coś aby się zabezpieczyć przed kolejnym takim przypadkiem?
_________________
moje relacje:
http://www.fly4free.pl/forum/sztuka-ame ... ,212,81860
minirelacja-z-maxiwyspy-ilha-grande,212,96928&start=0
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 25 Paź 2013 18:07 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
A ja proponuję wszystkim wykupienie również OC. Koszt w PZU praktycznie żaden, a dosyć szeroki zakres ochrony.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2566 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 129  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group