Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Szukamy znajomych ???
#1 PostWysłany: 05 Mar 2018 18:56 

Rejestracja: 04 Mar 2018
Posty: 2
Witam, szukam wraz z rodzina towarzystwa w czasie wakacji bo im więcej znajomych osób tym lepiej, lecimy do hotelu prima life macadi w Hurgadzie . Osobiście mam 18 lat i lecę razem z rodzicami i ich znajomymi którzy również maja córkę (15 lat). Lecimy z Katowic dnia 28 czerwca 2018 roku. Jeżeli lecisz do tego hotelu w tym terminie to zapraszam do komentowania i zapoznania się wcześniejszego. ??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
#2 PostWysłany: 05 Mar 2018 19:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
udanego szukania
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 05 Mar 2018 19:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 1698
Loty: 261
Kilometry: 277 323
złoty
To nie facebook i szukanie znajomych
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 05 Mar 2018 19:15 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
"osobiście mam 18 lat.." to w tym wieku jeździe sie jeszcze z rodzicami? Nie wiem czy na tym forum znajdziesz towarzystwo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 05 Mar 2018 20:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
M3nt0s napisał(a):
Witam, szukam wraz z rodzina towarzystwa w czasie wakacji bo im więcej znajomych osób tym lepiej, lecimy do hotelu prima life macadi w Hurgadzie . Osobiście mam 18 lat i lecę razem z rodzicami i ich znajomymi którzy również maja córkę (15 lat). Lecimy z Katowic dnia 28 czerwca 2018 roku. Jeżeli lecisz do tego hotelu w tym terminie to zapraszam do komentowania i zapoznania się wcześniejszego. ??

Czy Twoi rodzice tez szukaja towarzystwa?
A znajomi z corka nie wystarcza?
BTW w hotelu beda inne turystki i turysci, mysle ze w takich resortach nie jest problemem nawiazac kontakt. ;)
Powinienes tylko znalezc czas dla siebie, bez obecnosci rodzicow. :D
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 05 Mar 2018 20:43 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
A będzie tam polska strefa?
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 05 Mar 2018 21:08 

Rejestracja: 04 Mar 2018
Posty: 2
Raczej polskiej strefy nie będzie wiec dlatego pisze na forum, wiem ze to nie jest facebook a co do tego czy znajomi nie wystarcza to chyba nowych znajomosci nigdy nie jest zbyt wiele nie uważasz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 05 Mar 2018 21:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2016
Posty: 307
Przepraszam że trochę zmienię temat ale ta rozmowa nasunęła mi pewne pytanie. Ciekawe jaka jest średnia wieku użytkowników forum?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 05 Mar 2018 21:25 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
M3nt0s napisał(a):
to chyba nowych znajomosci nigdy nie jest zbyt wiele nie uważasz?

Oczywiście, że masz rację. Najprościej zaznajomisz się jednak z nimi na miejscu pobytu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 05 Mar 2018 21:26 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1851
niebieski
Jak sie wstawia takie fajne malpki i serduszko w temat?
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 05 Mar 2018 21:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Dobra. Kto będzie chciał niech pisze na priv do @M3nt0s.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group