Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 331 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Londyn
#1 PostWysłany: 31 Lip 2010 22:18 

Rejestracja: 13 Kwi 2010
Posty: 29
witam!

ma ktoś jakieś pomysły na tani nocleg w londynie?
ktoś może coś polecić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
 Temat postu: Re: Londyn
#2 PostWysłany: 19 Sie 2010 20:45 

Rejestracja: 18 Sie 2010
Posty: 57
Loty: 161
Kilometry: 221 089
niebieski
w tych czasach chyba kazdy ma znajomych w Londynie ktorzy chetnie przenocuja, za flaszke polskiej wodeczki lub dostawe swojskiej kielbasy :) ja wprawdzie nie mieszkam w Londynie, lecz w okolicach, ale zawsze chetnie goszcze znajomych ktorzy wpadaja do UK, i nic za to od nich chce :) zawsze fajnie spotkac sie ze znajomymi na obczyznie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Londyn
#3 PostWysłany: 19 Sie 2010 21:17 

Rejestracja: 25 Sty 2010
Posty: 139
Zbanowany
spij na lotnisku :) easybusa kupisz po 2Ł w jedna strone. mozesz wieczorem jechac na lotnisko, a porannym kursem do miasta :]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Londyn
#4 PostWysłany: 18 Sty 2011 23:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
A poważnie? Bo niedługo się wybieram a na booking.com szału nie ma jeśli chodzi o ceny...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Londyn
#5 PostWysłany: 19 Sty 2011 10:56 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
Obawiam się, że Mleko pisał na poważnie :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Londyn
#6 PostWysłany: 19 Sty 2011 11:17 

Rejestracja: 22 Lis 2010
Posty: 158
ze strony lotniska:
Arriving from a long flight? Need to freshen up before departure? There are showers in the departure lounge (after security) and in arrivals at Stansted. Just ask at the airport information desk, and for a small charge they'll give you access and provide you with a towel
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Londyn
#7 PostWysłany: 19 Sty 2011 11:18 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
csc , chcesz spać w/pod natryskiem ?? ;)
Jak nie chcesz na lotnisku, shaq- próbowałeś hostelowej wyszukiwarki tuż http://www.fly4free.pl/noclegi/ ?
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Londyn
#8 PostWysłany: 11 Lut 2011 13:06 

Rejestracja: 03 Lut 2010
Posty: 82
Czy możecie polecić jakąś sensowną dwójkę w Londynie do 40-45 GBP? Właściwie chodzi o przyzwoitą lokalizację i normalne spanie bez grzybów/karaluchów. Oceny lub lokalizacja najtańszych hoteli/hosteli w ogóle nie zachęcają.

Ewentualnie w którym rejonie najlpiej szukać noclegu, żeby można było chodzić z buta podczas 2-3 dniowego wypadu?


Znajomych w Londku nie mam, a jeździć na LHR, żeby spędzić nockę też nie będziemy:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Londyn
#9 PostWysłany: 11 Lut 2011 16:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
Ostatecznie zdecydowałem się zabukować spanie w poniższym hotelu:

http://atozhotel.com/

£35.00 za dwójkę za noc.

Na booking.com różne opinie, już za miesiąc przekonam się sam jak to wygląda :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Londyn
#10 PostWysłany: 06 Mar 2011 23:12 

Rejestracja: 10 Sty 2011
Posty: 17
Podepnę się pod temat.

Jeśli jutro nie odwołają mi rezerwacji, to mam na połowę pobytu w Londynie nocleg załatwiony promocją lastminute.de :) Na - co ważne - pierwszą połowę.

Teraz szukam na 28-31.03 czyli pn-czw (weekend wole drożej w hotelu, uniknę weekendowych pijaków w hostelach). I teraz pytanie do bardziej doświadczonych - mam szukać hostelu już teraz (i np. płacić haracz na hostelworld.com), czy też lepiej na miejscu w poniedziałek 28.03 szukać czegoś "z ulicy".

R.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Londyn
#11 PostWysłany: 14 Mar 2011 21:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
Shaq napisał(a):
Ostatecznie zdecydowałem się zabukować spanie w poniższym hotelu:

http://atozhotel.com/

£35.00 za dwójkę za noc.

Na booking.com różne opinie, już za miesiąc przekonam się sam jak to wygląda :)


No i się przekonałem... :? Dobra w zasadzie tylko cena, no może i jeszcze położenie gdyż łatwo dotrzeć do centrum (autobus pod samym hotelem, metro niedaleko). Poza tym pokoje małe, zawilgocone, z grzybem na ścianach - ważne że sprzątają i jest czysta pościel. Łazienka to klitka a śniadanie denne - jeden tost z dżemem i kawa.

Generalnie tylko się przespać i od rana do wieczora zwiedzanie, wtedy ma to sens.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Londyn
#12 PostWysłany: 14 Mar 2011 22:30 

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 362
niebieski
Shaq napisał(a):
Shaq napisał(a):
Ostatecznie zdecydowałem się zabukować spanie w poniższym hotelu:

http://atozhotel.com/

£35.00 za dwójkę za noc.

Na booking.com różne opinie, już za miesiąc przekonam się sam jak to wygląda :)


No i się przekonałem... :? Dobra w zasadzie tylko cena, no może i jeszcze położenie gdyż łatwo dotrzeć do centrum (autobus pod samym hotelem, metro niedaleko). Poza tym pokoje małe, zawilgocone, z grzybem na ścianach - ważne że sprzątają i jest czysta pościel. Łazienka to klitka a śniadanie denne - jeden tost z dżemem i kawa.

Generalnie tylko się przespać i od rana do wieczora zwiedzanie, wtedy ma to sens.
No tak ...
Ocena poniżej 7 na booking.com znaczy, że trzeba się mocno zastanowić. Ale ocena 5.1 znaczy, że hotel należy szeroko omijać. Poza tym nie zastanowiło cię 75% ocen Terrible na tripadvisor.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Londyn
#13 PostWysłany: 14 Mar 2011 23:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
Cóż, nie było zbyt dużego wyboru w podobnych cenach więc zaryzykowałem. Zresztą przecież cudów się nie spodziewałem. Wyjazd nie był wakacyjny więc ważny ciepły pokój do spania a cały dzień i tak tylko zwiedzanie. 2 noce szło przeżyć.

Poza tym jak to jest? Takie opinie a hotel był wypełniony turystami i to z krajów ciut bogatszych od naszego, np. Francja, Niemcy. W kazdym razie po mojej opinii jeszcze im średnia spadnie :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Londyn
#14 PostWysłany: 16 Mar 2011 19:02 

Rejestracja: 05 Gru 2010
Posty: 140
Wybaczcie bo trochę nie w temacie. Jadę za dwa tygodnie na dwa dni. Też tylko zwiedzanie i pewnie pieszo. Ile zabrać kasy ? 50 funtów wystarczy na jakieś jedzenie i np. przejazd metrem ? Dopiero co wróciłeś więc jesteś w temacie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Londyn
#15 PostWysłany: 16 Mar 2011 20:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
Darek9634 napisał(a):
Wybaczcie bo trochę nie w temacie. Jadę za dwa tygodnie na dwa dni. Też tylko zwiedzanie i pewnie pieszo. Ile zabrać kasy ? 50 funtów wystarczy na jakieś jedzenie i np. przejazd metrem ? Dopiero co wróciłeś więc jesteś w temacie.


Hej,

- całodzienny bilet na metro, bus i kolejkę DLR w godz.9.30-4.30 L6,60 na strefy 1-2 (w zasadzie wszystko co najważniejsze w Londynie objedziesz)
- ja jadłem przede wszystkich w okolicach China Town. Za około 5 funtów możesz najeść się do syta w jednym z wielu noodel barów, czasem nawet sam nakładając ile chcesz
- muzea generalnie są w Londynie za free (z wyjątkiem takich jak figury woskowe)

Także nie szalejąc powinieneś się zmieścić :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 08 Sie 2011 23:50 

Rejestracja: 23 Cze 2011
Posty: 128
Cześć,
Szukam noclegu na 4 noce dla 2 osób na początku wrzesnia - londyn. Może ktoś ma coś sprawdzonego, najlepiej w dobrej lokalizacji do zwiedzania (bede pierwszy raz w londynie).
czy wiecie moze jak jest z muzeami , czy są wstępy za free w okreslone dni ?? co warto zobaczyć ??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 09 Sie 2011 07:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Maj 2011
Posty: 26
Muzea, te najciekawsze (to względne) i największe, są za darmo. Karta miejska pozwala korzystać z komunikacji i wchodzić do innych atrakcji (płatnych), typu London Eye.
Kilka kwestii z podróżowaniem po Londynie i korzystaniem z atrakcji było tu: http://fly4free.pl/forum/viewtopic.php?t=1279.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 22 Sie 2011 21:09 

Rejestracja: 27 Cze 2011
Posty: 43
Ja spałem za 29 funtów w IBIS LUTON (pok 2 os). Bukowałem nocleg na booking.com z tym, że była chyba jakaś promocja bo ogólnie hotel ten kosztuje dużo więcej, ale warto sprawdzać ceny ;) Ogólnie hotel za tak śmieszną cenę zdecydowanie warty polecenia! :) 5 min piechotą od lotniska :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 22 Sie 2011 21:45 

Rejestracja: 08 Sie 2011
Posty: 1251
niebieski
Polecam hotele Travelodge http://www.travelodge.co.uk i Premier Inn http://www.premierinn.co.uk

Jak kupujesz z wyprzedzeniem to masz szanse na pokój od 19 GBP. Na wrzesień ceny będą trochę wyższe, ale za 30 GBP spokojnie można znaleźć pokój ( dwuosobowy lub familijny).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 23 Sie 2011 10:31 

Rejestracja: 23 Cze 2011
Posty: 128
Dzięki za odpowiedzi. Zabukowałem już nocleg w polskim domu w trzeciej strefie. cena 40GBP za pokój. Podzielę się uwagami jak wrócę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 331 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group