Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 08 Kwi 2020 15:32 

Ja niestety nie mogę powiedzieć dobrego słowa. Czas odpowiedzi z ich strony koszmarnie długi - powyżej jednego tygodnia. Linia lotnicza zgodziła się oddać mi bilety bez dodatkowych kosztów ponieważ mój lot został odwołany a SuperSaver pobrali za to sporą opłatę. Nie skorzystam więcej z ich usług i nie polecam.
 Relacje PM off  

#22 PostWysłany: 12 Kwi 2020 18:33 
Awatar użytkownika

Ostrzeżenia: 1
platynowy
miszeli napisał(a):
Witajcie !
Kupiłem bilet na supersaver linia china Southern , czy potwierdzenie rezerwacji mogę traktować jako eticket ? Czy powinienem dostać osobnego maila ?

@miszeli sprawdz czy w potwierdzeniu masz e-ticket numer, a dla uspokojenia nerwow mozesz skontaktowac sie z China Southern i sprawdzic czy rezerwacja jest potwierdzona.

Z Kiruny na Socotrę
Afryka/Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW.
 Relacje PM off  

#23 PostWysłany: 14 Kwi 2020 13:27 
Awatar użytkownika

srebrny
07 lutego 2020 anulowane loty Air China i mail od Supersaver jak poniżej o realizacji zwrotu w ciągu 3-5 tygodni.
Do dnia dzisiejszego (po 9 tygodniach) nadal brak zwrotu środków. Brak możliwości kontaktu. Słabo.
Ktoś jeszcze czeka na zwrot kasy z Supersaver?

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.

#24 PostWysłany: 21 Lip 2020 20:21 
Awatar użytkownika

srebrny
Zdecydowanie nie polecam SuperSaver.
Loty odwołane 07.02.2020. Po 11 tygodniach bezskutecznego oczekiwania na zwrot środków z SuperSaver, zmęczony ich krętactwami i kłamstwami, złożyłem chargeback Visa w moim banku.
Dzisiaj chargeback uznany i pełne zapłacone środki już na mojej karcie.
Z oczekiwaniem na zwrot z SuperSaver pewnie bym się jeszcze bujał nie wiadomo do kiedy i czy kiedykolwiek bym go otrzymał. Całkowity brak odpowiedzi na maile, na infolinii nic nie wiedzą. Na ich profilu na FB opublikowali info, że czas realizacji zwrotu środków za odwołane loty może wynieść ROK (!!!) :shock:
Rozumiem, że mają poważne kłopoty w obecnej sytuacji. Tylko dlaczego ich kłopoty mają być moimi kłopotami?
Reasumując zaparkowałem u nich ponad 1000 eur na ładnych kilka miesięcy, a środki odzyskałem jedynie dzięki wdrożeniu procedury chargeback z Visa.
NIE POLECAM!
Zeus lubi ten post.

[ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości