Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 08 Kwi 2020 15:32 

Ja niestety nie mogę powiedzieć dobrego słowa. Czas odpowiedzi z ich strony koszmarnie długi - powyżej jednego tygodnia. Linia lotnicza zgodziła się oddać mi bilety bez dodatkowych kosztów ponieważ mój lot został odwołany a SuperSaver pobrali za to sporą opłatę. Nie skorzystam więcej z ich usług i nie polecam.
 Relacje PM off  

#22 PostWysłany: 12 Kwi 2020 18:33 
Awatar użytkownika

Ostrzeżenia: 2
platynowy
miszeli napisał(a):
Witajcie !
Kupiłem bilet na supersaver linia china Southern , czy potwierdzenie rezerwacji mogę traktować jako eticket ? Czy powinienem dostać osobnego maila ?

@miszeli sprawdz czy w potwierdzeniu masz e-ticket numer, a dla uspokojenia nerwow mozesz skontaktowac sie z China Southern i sprawdzic czy rezerwacja jest potwierdzona.

Szkoda czasu na forum, nie odpowiadam na pw!

Z Kiruny na Socotrę, zorze polarne
Afryka, goryle
Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Stacja Arctowski, Bhutan, Burundi, magiczna Socotra etc.
 Relacje PM off  

#23 PostWysłany: 14 Kwi 2020 13:27 
Awatar użytkownika

srebrny
07 lutego 2020 anulowane loty Air China i mail od Supersaver jak poniżej o realizacji zwrotu w ciągu 3-5 tygodni.
Do dnia dzisiejszego (po 9 tygodniach) nadal brak zwrotu środków. Brak możliwości kontaktu. Słabo.
Ktoś jeszcze czeka na zwrot kasy z Supersaver?

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.

[ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości