Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 212 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Wiadomość
#201 PostWysłany: 03 Gru 2018 20:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Dla bardziej przezornych i nadwrazliwych, mozna skontaktowac sie przed wyjazdem z konsulatem i zapytac o aktualna sytuacje. ;)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
#202 PostWysłany: 03 Gru 2018 22:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Maj 2016
Posty: 1123
Loty: 207
Kilometry: 364 581
platynowy
cccc napisał(a):

Bylem niedawno w Istambule i bylo spoko.
Btw nordycki typ urody moze oznaczac wyzsze ceny i bardziej przyciagac kieszonkowcow. 8-)


No właśnie tego się obawiałem między innymi ;).
W jedynych krajach robią sobie z Tobą zdjęcia, a w drugich jesteś najłatwiejszym łupem.. no cóż :D
_________________
Wasil10

Relacja Brunei, Singapur, Malezja
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#203 PostWysłany: 03 Gru 2018 22:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@wasil10, w takich krajach dowod/paszport, kk oraz wieksza ilosc gotowki zwykle zostawiam w hotelu, a zabieram ze soba tylko kopie dowodu, bo Turcja to kraj gdzie moge na dowod bez wizy i tyle ile potrzebuje na wieczor + 1 karta kredytowa w rezerwie.
Btw z reguly nie chodze w drogich markowych ciuchach i nie rzucam sie w oczy. :D
Poza tym srodki ostroznosci i zdrowy rozsadek jak wszedzie, Babcia powiadala, strzezonego Pan Bog strzeze.
A gdy mnie ktos natarczywie zaczepia to palne po arabsku i mam spokoj.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
wasil10 uważa post za pomocny.
 
      
#204 PostWysłany: 08 Sty 2020 03:06 

Rejestracja: 17 Kwi 2017
Posty: 24
Loty: 8
Kilometry: 13 388
Witam mam zamiar wybrać się do Stambułu w połowię lutego na 5 dni tylko teraz przez sytuację na bliskim wschodzie mam zagwozdkę czy jechać czy czekać aż sytuacja się uspokoi, bo nie wiadomo co się urodzi. Jak myślicie brać loty w ciemno czy czekać ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#205 PostWysłany: 08 Sty 2020 03:54 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
Myślę , że Stambuł jest w miarę bezpieczny.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#206 PostWysłany: 08 Sty 2020 16:23 

Rejestracja: 17 Kwi 2017
Posty: 24
Loty: 8
Kilometry: 13 388
No właśnie w miarę :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#207 PostWysłany: 08 Sty 2020 16:36 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22329
No to nie leć.
Góra
 Profil Relacje PM off
wikiman lubi ten post.
 
      
#208 PostWysłany: 09 Sty 2020 13:59 

Rejestracja: 10 Lut 2016
Posty: 501
Loty: 115
Kilometry: 138 119
niebieski
Byłem w Stambule wiele razy i nigdy nie odczułem jakiegokolwiek niebezpieczeństwa. Nawet będąc w autobusach na przedmieściach miasta w nocy wszystko było jak najbardziej ok :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#209 PostWysłany: 10 Sty 2020 20:15 

Rejestracja: 27 Lut 2014
Posty: 655
srebrny
Mahcinek

Moim zdaniem będzie tam bezpieczniej niż było na niejednym targu świątecznym w Zachodniej Europie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#210 PostWysłany: 10 Sty 2020 20:22 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 627
Zbanowany
Mahcinek
Czekaj. Jak się uspokoi, dam Ci znać
To może być nawet za kilkanaście lat. :twisted:
Obserwuj wątek. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
katka256 lubi ten post.
 
      
#211 PostWysłany: 17 Sty 2020 17:37 

Rejestracja: 17 Kwi 2017
Posty: 24
Loty: 8
Kilometry: 13 388
@pazur to miało być śmieszne czy jak? Zapytałem się jak wygląda sytuacja, bo jadę z dziewczyną, a teraz nie jest w tamtych rejonach stabilnie, nie prosiłem o bezsensowne komentarze ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu:
#212 PostWysłany: 17 Sty 2020 18:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sty 2012
Posty: 5471
HON fly4free
Stereotypy, nieznajomość podstawowych pojęć i uleganie idiotycznej modzie na czytanie mądrych "artykułów" ekspertów i wszelkiej maści znawców tematu w ogólnodostępnych portalach powoduje, że tych którzy czytają cokolwiek odsyłam do źródła prawdziwej wiedzy np. psz.pl.
Ostatnio często bywam w Turcji i absolutnie nie brakuje mi turystycznej stonki znanej z zachodniej części kraju, choć mając rodzinę, a w szczególności dzieci Bodrum, Antalya czy Alanya są bardzo dobrą opcją na wakacje - ciepło, relatywnie tanio i jest co zobaczyć.
_________________
Do tej pory m.in.: Algieria, Côte d'Ivoire, Etiopia, Gambia, Ghana, Rwanda, Senegal, Uganda || Indie, Indonezja, Iran, Kazachstan, Kirgistan, Liban, Malezja, Oman, turecki Kurdystan, Uzbekistan || Boliwia, Brazylia, Meksyk + Europa.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 212 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group