Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Gorąca prośba, aby dokładniejsze opisy saloników lotniskowych - w szczególności takie ze zdjęciami - zamieszczać w dedykowanym do tego wątku tzn. Opisz swój pobyt w saloniku:
opisz-swoj-pobyt-w-saloniku,15,117643

Pytania/ informacje związane z kartą Priority Pass prosimy umieszczać tutaj: priority-pass-pytania-informacje,15,41799
Pytania/ informacje związane z kartą Dragonpass: dragonpass-pytania-informacje,15,102463
Pytania/ informacje związane z ofertą wstępu do saloników w usłudze Vacaydelay: vacaydelay-saloniki-lotniskowe-za-29-rok,15,172986


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4240 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 212  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 11 Mar 2014 22:47 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
przemos74 napisał(a):
Bede leciał do Polski z karta PP, ale do strefy non-Shengen powinni mnie wpuścić mimo wszystko? Podobno jeden z nich jest najlepszy w Europie (salonik).
Przy locie do Polski możesz skorzystać tylko z saloniku dostępnego dla lotów w Schengen. Niestety nie jest to ten z czołówki europejskiej. Standardem niczym się nie wyróżnia, raczej średni, ale jakaś sałatkę i raczej skromne kanapeczki znajdziesz.
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#42 PostWysłany: 11 Mar 2014 22:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2012
Posty: 158
daffi22 napisał(a):
Mam w Luton prawie pięciogodzinną przesiadkę- czy z Dinersem znajdę jakiś fajny salonik?


Na stronie dinersclub jest lista saloników



Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off
Mareckipl lubi ten post.
 
      
#43 PostWysłany: 12 Mar 2014 08:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2013
Posty: 2202
Loty: 807
Kilometry: 1 954 890
srebrny
maciejwroclaw napisał(a):
przemos74 napisał(a):
Bede leciał do Polski z karta PP, ale do strefy non-Shengen powinni mnie wpuścić mimo wszystko? Podobno jeden z nich jest najlepszy w Europie (salonik).
Przy locie do Polski możesz skorzystać tylko z saloniku dostępnego dla lotów w Schengen. Niestety nie jest to ten z czołówki europejskiej. Standardem niczym się nie wyróżnia, raczej średni, ale jakaś sałatkę i raczej skromne kanapeczki znajdziesz.


Mi się wydaje że z PP mogę skorzystać z dowolnego saloniku. We Frankfurcie korzystałem z saloniku po przejściu dodatkowej kontroli paszportowej (inny terminal) i wróciłem na swój lot po 3 godzinach do właściwego terminalu. Pewności nie mam jak jest w BCN.
_________________
Relacje: weekend w Australii i na Alasce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 12 Mar 2014 09:37 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
przemos74 napisał(a):
Mi się wydaje że z PP mogę skorzystać z dowolnego saloniku. We Frankfurcie korzystałem z saloniku po przejściu dodatkowej kontroli paszportowej (inny terminal) i wróciłem na swój lot po 3 godzinach do właściwego terminalu. Pewności nie mam jak jest w BCN.

Z saloniku Cię nie wygonią, pytanie czy w BCN przejdziesz security z kartą na odlot z innego terminalu. We FRA to nie jest problem ale np. na JFK to niemożliwe.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 12 Mar 2014 10:20 

Rejestracja: 30 Maj 2013
Posty: 430
Loty: 644
Kilometry: 1 419 433
niebieski
Jedynym lotniskiem w Europie gdzie mogłem przejść przez kontrolę paszportową bez karty pokładowej z celem poza Schengen jest tylko lotnisko we Frankfurcie - ktos zna jakieś inne?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 24 Mar 2014 14:23 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2381
platynowy
Zna - Schiphol.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 25 Mar 2014 05:58 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 1144
niebieski
mucha napisał(a):
przemos74 napisał(a):
We FRA to nie jest problem ale np. na JFK to niemożliwe.


Z tym JFK to mnie zasmuciles, bo tam 8 terminali i wez se traf w odpowiedni :(

A jak z LHR sprawa wyglada?
_________________
www.farfrombreaking.net - photoblog
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 06 Kwi 2014 04:51 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 1144
niebieski
Ktosa ma doświadczenie z salonikami na BKK?

Szukam odpowiedniego na DinersClun (bo ma FTL chyba nie ma).
Oczywiscie Royal odpada ;)
Wszystkie 6 dostepnych saloników nalezy do jednej sieci Louis' Tavern. Czytałem w sieci ze sie dosc różnią miedzy soba.
Patrzac na dostępne rzeczy wydaje sie, ze tem G/Level3 ma najwiecej do zaoferowania. A jak w praktyce? Jedzenie/alko itd?

Dodam ze odlot chyba mam z Terminala 1/E3 (Lufa)
_________________
www.farfrombreaking.net - photoblog
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 06 Kwi 2014 05:50 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 156
Na BKK korzystałem juz z kilku Royali i wszystkie byly takie same:) Slaby wybor jedzenia wiec jadlem kurczaka tak pikantnego ze galki z orbit wychodzily;)

Jesli chodzi o JFK i dinersa - maja np salonik Koreana na tym samym terminalu co Lufa.
Jedyna jego przewaga nad niemieckim to dostepnosc prysznicow. Jedzenie typowo wg amerykanskich standardow czyli krakersy i sery-nic na cieplo nie znalazlem. W LH trafilem za to na rosol i pierogi:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 06 Kwi 2014 08:29 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 1144
niebieski
Royal to tylko dla F i jest tylko jeden. Mowi sie se to jeden z najlepszych salonów na swiecie ;)


JFK akurat terminal Delty mnie interesuje akurat.
_________________
www.farfrombreaking.net - photoblog
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 06 Kwi 2014 08:59 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 156
Widzialem i odwiedzilem przynajmniej cztery saloniki Royal Silk.
Standardowo dostepne dla gold *A oraz biletow w C.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 06 Kwi 2014 10:20 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
Jakieś opinie o salonikach na Paryż CDG? Salonik AirFrance na terminalach 2E/2F na Dinersa&PriorityPass chyba odpada. Zostaje jakiś na T1.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 06 Kwi 2014 12:46 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8850
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Ja byłem w saloniku w Bangkoku, ale niestety nie pamiętam dokładnie w którym, bo trochę błądziłem po lotnisku.

Rzeczywiście są prysznice, a co do jedzenia, to naprawdę nie można narzekać. Wybór zarówno ciepłych, jak i zimnych dań był całkiem spory.

Jak już pisałem w innym poście, był też salonik, w którym można było umilić sobie czas masażem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 06 Kwi 2014 12:47 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 1144
niebieski
stonka napisał(a):
Widzialem i odwiedzilem przynajmniej cztery saloniki Royal Silk.
Standardowo dostepne dla gold *A oraz biletow w C.


Sorrewicz, pisząc Royal miałem na myśli Royal First
_________________
www.farfrombreaking.net - photoblog
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 08 Kwi 2014 02:47 

Rejestracja: 08 Kwi 2014
Posty: 4
Witam,pytanie czy opłaca się wydać 130 zł na salonik Ballada w Warszawie. Dodam iz będe 5 godzin przed odlotem na lotnisku.
Jeśli ktoś był to proszę o info co ten salonik ma do zaoferowania z menu i czy jest tłok w godzinach po 20 stej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 08 Kwi 2014 07:45 

Rejestracja: 02 Paź 2011
Posty: 806
niebieski
Nie opłaca się moim zdaniem.
Salonik jest nawet gorszy niż Polonez LOTu, kilka alkoholi, wino, trochę wędliny, pieczywo, muffinki, Prince Polo + krówki.
Brak ciepłego dania, ale przede wszystkim mało miejsca i może być tłok. Niekiedy w godzinach szczytu nawet ciężko znaleźć miejsce siedzące, po 20-tej być może będzie nieco luźniej, ale gwarancji Ci nie dam. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 08 Kwi 2014 13:59 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 1144
niebieski
Czy ja dobrze rozumiem, ze na krajowe loty z karta Diners nie wejdę na salony we Wrocławiu?
_________________
www.farfrombreaking.net - photoblog
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 08 Kwi 2014 14:04 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
bartek. napisał(a):
Czy ja dobrze rozumiem, ze na krajowe loty z karta Diners nie wejdę na salony we Wrocławiu?

Wejdziesz. Także do saloników w innych polskich miastach.
Tutaj lista http://www.dinersclub.com/airport-lounges.html
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 08 Kwi 2014 14:06 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 1144
niebieski
No wlasnie na liście jest napisane ze tylko loty międzynarodowe. Na strone lotniska tez jest mowa tylko o PP i AA.

I w koncu jakie sa godziny otwarcia? Bo DC mowi 5:30, Google 5:00
_________________
www.farfrombreaking.net - photoblog
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 08 Kwi 2014 14:12 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
bartek. napisał(a):
No wlasnie na liście jest napisane ze tylko loty międzynarodowe. Na strone lotniska tez jest mowa tylko o PP i AA.

I w koncu jakie sa godziny otwarcia? Bo DC mowi 5:30, Google 5:00

Z tego co pamiętam to od 5 rano. O szczegóły możesz zapytać bezpośrednio na lotnisku tel. 713581317
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4240 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 212  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group