Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 08 Maj 2023 18:16 

Rejestracja: 08 Maj 2023
Posty: 4
Witam was serdecznie,jestem początkujący w podróżach zagranicznych,ale w wakacje planuje odwiedzić 9 krajów.Większą część będę podróżować,dzięki flixbusowi,cały wyjazd miałbym ustawiony jak w zegarku,hostele zabookowalem itp,ale chcąc strzelić trasę: Sarajewo -Podgorica-Prisztina-Skopje będę musiał wybrać lokalne linie autobusowe.To moja największa obawa, sądzicie,że trudno będzie tam kupić bilet na dniach?Ludzie rezerwują te bilety dużo wcześniej?Chciałem użyć strony getbybus,ale wydaje mi się to bardzo podejrzane, że chce ode mnie wszystkie dane z karty.Bardzo was proszę o pomoc,bo jest to jedyna rzecz jaka mi nie daje spokoju,a mam już wizję w głowie,że nigdy nie wrócę do domu,umrę i będę wołać mamę 😃
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#2 PostWysłany: 08 Maj 2023 18:21 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22322
1. To nie relacja
2. bilety mozesz kupic na balkanviatorze
3. bilety beż problemu dostaniesz kupując 1-2-3 dni przed odjazdem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 08 Maj 2023 21:58 

Rejestracja: 08 Maj 2023
Posty: 4
Bardzo dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 08 Maj 2023 22:12 

Rejestracja: 19 Gru 2021
Posty: 47
Loty: 74
Kilometry: 124 565
Ja dodam od siebie, że czasami najlepiej bilety kupować w kasach/ u kierowcy. 2 razy na Bałkanach spotkałam się z tym, że przyszłam z zakupionym wcześniej biletem w internecie (raz właśnie chyba na getbybus) i mimo, że kupowałam go z dużym wyprzedzeniem to kierowca nie miał dla mnie miejsca w busie. Oni najczęściej nie mają żadnego systemu który liczy sprzedane miejsca, po prostu Pan/Pani stoi z rolką papierowych biletów i kto pierwszy ten lepszy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 09 Maj 2023 17:29 

Rejestracja: 08 Maj 2023
Posty: 4
Bardzo dziękuję,że Pani o tym wspomniała,teraz jestem o wiele spokojniejszy i wiem,że na pewno sobie poradzę,gdy już wiem jak to działa,pozdrawiam serdecznie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 10 Maj 2023 21:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Wrz 2016
Posty: 3
Loty: 227
Kilometry: 430 962
Byłem ostatnio na Bałkanach i używałem strony getbybus na trasach Dubrownik - Podgorica, Podgorica - Szkodra i Szkodra-Podgorica. Z tym, że na trasie Szkodra - Podgorica był overbooking i musiałem jechac taxi, bo bym nie zdążył na samolot. Na trasie Pristina - Skopje to kupiłem bilet w kasie. Myślę, że najpewniej będzie jak kupisz w kasie bo w Pogdoricy musiałem wydrukować sobie bilet a do tego potwiedzenie za 2 euro z kasy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group