Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wypłaty kartą MC Revolut w bankomatach Euronet często obciążane są prowizją nie do ominięcia (sieć bankomatów rozpoznaje kartę jako zagraniczną i nakłada własną prowizję). Visa Revolut na razie nie, ale warto uważać.
Ponadto należy zawsze wybrać opcję obciążenia w lokalnej walucie, by uniknąć przewalutowania po kursie Euronetu.

Zasilanie revoluta kartami kredytowymi jest obciążone prowizją w następujących bankach:
- Citi Handlowy 8%, min 10zł
- Citibank prowizja 10%
- BNP Paribias od 1/4/24 (2%)
- Ikano Bank
- Pekao Karta Kredytowa z Żubrem - 7% (pakiet standard), 5% (pakiet złoty), 3% (pakiet platynowy).


Uwaga: Zamieszczanie referali jest możliwe wyłącznie w wątkach łańcuszkowych. Możliwość zamieszczania referali mają jedynie osoby posiadające minimum niebieski status i pół roku stażu. regulamin-dzialania-watkow-lancuszkowych,82,44721

Spis banków z darmową wypłatą z Revoluta: https://www.dropbox.com/s/ajifjmncdazhz ... .xlsx?dl=0


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8124 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 407  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: revolut
#521 PostWysłany: 27 Wrz 2017 18:42 

Rejestracja: 26 Mar 2017
Posty: 24
@Yakotako - żadnych billingów nią nie opłacisz np. za doładowanie komórki czy za prąd (nawet prepaid).
Takie opłaty są możliwe tylko z normalnego rachunku bieżącego a rachunek Revoluta jest typu "techniczny" - nie potwierdza brytyjskiego adresu zameldowania itp.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
 Temat postu: Re: revolut
#522 PostWysłany: 27 Wrz 2017 20:38 

Rejestracja: 12 Sie 2015
Posty: 38
klnet napisał(a):

Powtarzam:
Problem z wpisaniem adresu nie jest związany z myślnikiem w kodzie pocztowym, tylko z obecnością znaku "slash" w adresie!
Zamiast "slasha" przed numerem mieszkania należy dać "m.", wtedy problem zniknie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#523 PostWysłany: 28 Wrz 2017 13:14 

Rejestracja: 11 Lis 2015
Posty: 457
niebieski
Jest apka po polsku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#524 PostWysłany: 29 Wrz 2017 04:17 

Rejestracja: 10 Paź 2014
Posty: 0
Ja od 1,5 tyg nie mogę skorzystać z android pay. Rozmawiałem z support em i mówili że problem może być po ich stronie. Jak wcześniej uzupełniałem konto przez AP to miałem od razu zaznaczoną polską walutę i musiałem wpisać ile chce wpłacić, a teraz cały czas mam domyślnie funty brytyjskie (jako walutę domyślna w ustawieniach mam PLN).

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#525 PostWysłany: 29 Wrz 2017 22:08 

Rejestracja: 25 Wrz 2017
Posty: 0
azupak85 napisał(a):
Ja od 1,5 tyg nie mogę skorzystać z android pay. Rozmawiałem z support em i mówili że problem może być po ich stronie. Jak wcześniej uzupełniałem konto przez AP to miałem od razu zaznaczoną polską walutę i musiałem wpisać ile chce wpłacić, a teraz cały czas mam domyślnie funty brytyjskie (jako walutę domyślna w ustawieniach mam PLN).

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka


Mam podobnie od około 2 tygodni :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#526 PostWysłany: 06 Paź 2017 15:23 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1851
niebieski
Dostalem takie cos od revoluta, moze ktos chetny?

Dostane ajfona jak zatrudnia ;).
Góra
 Profil Relacje PM off
zinger uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#527 PostWysłany: 13 Paź 2017 10:40 

Rejestracja: 13 Paź 2017
Posty: 0
Witajcie,
Mam taki problem, czekam już prawie 5 dni na aktywację konta. Czy ktoś z Was miał już taki problem, ewentualnie gdzie zgłosić się z tym tematem?
Góra
 Profil Relacje PM off
zinger uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#528 PostWysłany: 13 Paź 2017 11:23 

Rejestracja: 12 Sie 2015
Posty: 38
Ewidentnie coś poszło "nie tak", bo ja w ogóle nie przypominam sobie jakiegoś oczekiwania na aktywację konta, a na aktywację karty czekałem tylko ok. 15 minut od momentu wysłania do nich swojego selfie.
Jak chodzi o kontakt, to w apce na dole wybierz "Więcej", a potem "Obsługa klienta", wtedy zgłosi Ci się automat, możesz spróbować czy coś Ci pomoże.
Jeśli chcesz rozmawiać z człowiekiem, to poproś o pomoc na ich koncie na FB.
Góra
 Profil Relacje PM off
zinger uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#529 PostWysłany: 13 Paź 2017 11:27 

Rejestracja: 13 Paź 2017
Posty: 0
No automat tutaj niewiele pomaga bo udziela jedynie podpowiedzi które do niczego nie prowadzą. Spróbuje przez FB. Dzięki!
Góra
 Profil Relacje PM off
zinger uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#530 PostWysłany: 13 Paź 2017 11:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2013
Posty: 348
Loty: 625
Kilometry: 828 085
niebieski
mozesz tez na czacie wpisac "live agent" i poczekac na czlowieka ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
zinger uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#531 PostWysłany: 16 Paź 2017 13:51 

Rejestracja: 16 Paź 2017
Posty: 0
Android pay nie działa i z supportu się dowiedziałem, że nad tym pracują. Im więcej im osób napisze, że nie działa tym szybciej może coś się ruszy
Góra
 Profil Relacje PM off
zinger uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#532 PostWysłany: 17 Paź 2017 10:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
Zauważyłem, że w aplikacji pojawiła się znów możliwość ubezpieczenia smartfona. Zniknęła na długi czas zaraz po jej pojawieniu się w wersji 4.4.0 w czerwcu, a teraz znów jest dostępna :)
W appce na iOS pojawiły się też płatności cykliczne. Na androida jeszcze nie widzę takiej opcji :)
Góra
 Profil Relacje PM off
zinger uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#533 PostWysłany: 17 Paź 2017 10:40 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 634
niebieski
Ja mam ubezpieczenie smartfona na androida od 3-4 miesiecy. Platność mam co tydzien 0.99 e .
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
zinger uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#534 PostWysłany: 17 Paź 2017 11:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
@lukste9 u mnie było na początku, ale potem zniknęło i przy opcji ubezpieczenie smartfona było cały czas "już wkrótce", a teraz znów wróciło.
Góra
 Profil Relacje PM off
zinger uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#535 PostWysłany: 23 Paź 2017 17:33 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 511
niebieski
Przepraszamy coś poszło nie tak, spróbuj ponownie później.

Nie mogę doładować konta! Ktoś tak miał? Co zrobić?
Góra
 Profil Relacje PM off
zinger uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#536 PostWysłany: 23 Paź 2017 18:21 

Rejestracja: 07 Maj 2015
Posty: 171
Loty: 12
Kilometry: 31 528
Tak jak piszą, spróbować później. I ew napisać jak doładowywujesz, może coś z limitem na karcie (jeżeli kartą)?

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
zinger uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#537 PostWysłany: 29 Paź 2017 17:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Wrz 2011
Posty: 37
Hej. Czy Wy również tak macie?

Dziś zasilałem konto Revolut złotówkami, wymieniałem je na euro.A nawet zrobiłem jedną transakcje w necie z euro bez wymiany na euro na koncie. W obu przypadkach przeliczyło mi euro po 4,27 zł,w Aliorze jest po 4,26 zł a w NBP 4,25 zł. Dlaczego tak drogo? Spodziewałem się kwoty w okolicach 4,25-4,26 zł.

Jeżeli tak jest to średnio się opłaca używać Revolut, poza bezpłatnymi wypłatami z bankomatów na świecie (w opcji standard do 200 euro i równowartość).

Dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off
zinger uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#538 PostWysłany: 29 Paź 2017 17:18 

Rejestracja: 17 Lis 2013
Posty: 182
Jeśli płaciłeś teraz w weekend, to masz już odpowiedz ;) w weekendy zawsze jest „gorszy” przelicznik.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off
zinger uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#539 PostWysłany: 29 Paź 2017 19:31 

Rejestracja: 10 Wrz 2017
Posty: 0
Hej.
Mam parę pytań a myślę, że najlepiej pytać użytkowników Revolulta!:
1. Jak najlepiej/najszybciej/najtaniej zasilić konto Revolut córce (mam konto w BS i Mbank'u) a ona jest w GB i chcę jej przelać złotówki na jej Revolut aby mogła sobie wypłacić w funtach.
2. Jak najlepiej/najszybciej/najtaniej zasilić sobie swoje konto Revolut z ING banku jak się nie ma karty bankowej (używam Blika, mam PayPala). Pytam bo jak robię przelew walutowy (a tylko tam mogę dodać ten dziwny nr konta Revolut) to chce mi pobrać 40 zł prowizji z mojego konta.
Pozdrawiam
Zinger


Ostatnio edytowany przez michzak, 29 Paź 2017 21:15, edytowano w sumie 1 raz
Poprawione :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#540 PostWysłany: 29 Paź 2017 20:10 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2267
Loty: 210
Kilometry: 407 015
złoty
@zinger: konto córce najlepiej ze swojego konta a swoje najsensowniej zasilać kartą debetową - jeśli takiej nie masz ale bardzo nie chcesz za nią płacić to masz co najmniej trzy możliwości założenia rachunku: 1. NestBank - wszystko za darmo, 2. GetinBank - Konto Proste Zasady - jedna transakcja w miesiącu i masz konto i kartę za free, 3. Orange Finanse - to klon mBanku tu też za free. I wtedy doładowujesz konto kartą swoje i przesyłasz córce na jej revoluta.
Góra
 Profil Relacje PM off
zinger uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8124 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 407  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group