Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wypłaty kartą MC Revolut w bankomatach Euronet często obciążane są prowizją nie do ominięcia (sieć bankomatów rozpoznaje kartę jako zagraniczną i nakłada własną prowizję). Visa Revolut na razie nie, ale warto uważać.
Ponadto należy zawsze wybrać opcję obciążenia w lokalnej walucie, by uniknąć przewalutowania po kursie Euronetu.

Zasilanie revoluta kartami kredytowymi jest obciążone prowizją w następujących bankach:
- Citi Handlowy 8%, min 10zł
- Citibank prowizja 10%
- BNP Paribias od 1/4/24 (2%)
- Ikano Bank
- Pekao Karta Kredytowa z Żubrem - 7% (pakiet standard), 5% (pakiet złoty), 3% (pakiet platynowy).


Uwaga: Zamieszczanie referali jest możliwe wyłącznie w wątkach łańcuszkowych. Możliwość zamieszczania referali mają jedynie osoby posiadające minimum niebieski status i pół roku stażu. regulamin-dzialania-watkow-lancuszkowych,82,44721

Spis banków z darmową wypłatą z Revoluta: https://www.dropbox.com/s/ajifjmncdazhz ... .xlsx?dl=0


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8158 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 408  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: revolut
#541 PostWysłany: 29 Paź 2017 21:17 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
@zinger ewentualnie naładuj swoje konto w Revolut i użyj opcji "Płatności" (przycisk na dole na środku) -> Wyślij pieniądze. Wybierasz numer córki, wpisujesz kwotę i wysyła :) kasa pojawia się od razu na tym drugim koncie revolut
Góra
 Profil Relacje PM off
zinger uważa post za pomocny.
 
      
Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
 Temat postu: Re: revolut
#542 PostWysłany: 30 Paź 2017 09:21 

Rejestracja: 10 Wrz 2017
Posty: 0
Udało mi się inaczej.
Przelałem jej na mbank a ona sobie doładowała kartą debetową mbnaku właśnie.
Odpowie mi ktoś na pytania po kolei? :)
1.Jak przelać pieniądze na konto Revoult BEZ karty debetowej (Blik, przelew) bez dodatkowych opłat z ING?
2.Jak przesłać komuś pieniądze z Revoult na Revoult?
Pozdrawiam
Z.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#543 PostWysłany: 30 Paź 2017 09:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2011
Posty: 522
niebieski
Odpowiedzi na twoje pytania znajdziesz w tym wątku lub na stronie https://www.revolut.com/faq
Góra
 Profil Relacje PM off
zinger uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#544 PostWysłany: 30 Paź 2017 09:44 

Rejestracja: 10 Wrz 2017
Posty: 0
Nie widziałem tych 2 odpowiedzi :)
Przepraszam.
A jak doładować Revoult bez karty?
PZDR
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#545 PostWysłany: 30 Paź 2017 09:50 

Rejestracja: 13 Cze 2016
Posty: 342
Można doładować przelewem, ale z polskiego konta będzie to uznane jako przelew zagraniczny, a więc bank Ci naliczy słoną prowizję.
Góra
 Profil Relacje PM off
zinger uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#546 PostWysłany: 30 Paź 2017 10:50 

Rejestracja: 07 Maj 2015
Posty: 171
Loty: 12
Kilometry: 31 528
Chyba, że masz konto walutowe, z darmowymi przelewami, np w AliorKantor. Wtedy możesz przelać Eur lub GBP.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
zinger uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#547 PostWysłany: 30 Paź 2017 23:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Wrz 2011
Posty: 37
@pingwin_ bardzo dziękuję za odpowiedź. Pomogłeś mi bardzo. Tak dokładnie dokonywałem zakupu w weekend, ale nie wiedziałem, że jest taka sytuacja (droższe doładowanie).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#548 PostWysłany: 31 Paź 2017 01:47 

Rejestracja: 31 Paź 2017
Posty: 0
Mam problem z doładowaniem konta. Chcę doładować kartą debetową mBanku MasterCard i wyskakuje mi błąd płatności. "Nie udało się zweryfikować płatności. Ups, karta doładowująca jest nieobsługiwana. Czy możesz wykonać doładowanie za pomocą przelewu bankowego? W tym celu wystarczy nacisnąć przycisk "Doładuj kartą" u góry strony, aby wyświetlić "Doładowanie przelewem". Co z tym zrobić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#549 PostWysłany: 31 Paź 2017 02:21 

Rejestracja: 07 Maj 2015
Posty: 171
Loty: 12
Kilometry: 31 528
@siwy0493 - sprawdź limity w mB na tej karcie, może masz 0 wpisane dla płatności internetowych.
Góra
 Profil Relacje PM off
siwy0493 lubi ten post.
siwy0493 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#550 PostWysłany: 31 Paź 2017 18:11 

Rejestracja: 31 Paź 2017
Posty: 0
Poza kartą fizyczną chciałem również domówić wirtualną. Natomiast nie uśmiecha mi się płacić za nią 25zł. W internecie mogę płacić przecież kartą fizyczną, przepisując z niej dane. Mam więc pytanie co daję dodatkowo posiadanie karty wirtualnej? Płatności zbliżeniowe telefonem? Są jeszcze jakieś inne plusy karty wirtualnej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#551 PostWysłany: 31 Paź 2017 22:52 

Rejestracja: 31 Paź 2017
Posty: 0
Mam dokładnie ten sam problem co użytkownik siwy0493. Mam kartę VISA w Banku Spółdzielczym. Chcę doładować konto kwotą 200 zł a na płatności internetowe na tej karcie mam ustawiony limit o wiele większy. Ktoś pomoże?

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#552 PostWysłany: 01 Lis 2017 20:43 

Rejestracja: 26 Maj 2015
Posty: 136
wpisuje swój kod pocztowy i za każdym razem wraca do tego kodu i każe go wypełnić. różne kombinacje z pauzą,bez pauzy i dalej mnie nie chce puscić
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#553 PostWysłany: 01 Lis 2017 20:48 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Wpisz ciurkiem bez żadnego myślnika czy przerwy. Powinno wtedy przejść.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#554 PostWysłany: 02 Lis 2017 02:01 

Rejestracja: 12 Sie 2015
Posty: 38
tomasz3 napisał(a):
wpisuje swój kod pocztowy i za każdym razem wraca do tego kodu i każe go wypełnić. różne kombinacje z pauzą,bez pauzy i dalej mnie nie chce puscić

A przypadkiem w adresie nie umieściłeś znaku "/" (slash)?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#555 PostWysłany: 04 Lis 2017 13:50 

Rejestracja: 30 Maj 2012
Posty: 26
Dwa szybkie pytanka:

1) Ile kosztuje sprawdzenie salda w bankomacie ?

2) Wyplaty do 800 PLN sa bezplatne, a czy jest ograniczenie ilosciowe wyplat, bezplatne do tej kwoty ? (tzn, moge wybrac np. 20 x 10 PLN + 10 x 50 PLN) jak bedzie taka koniecznosc) ?

junak1934
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#556 PostWysłany: 04 Lis 2017 16:23 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Do kwoty 800 możesz wypłacać ile razy chcesz nawet po 10 zł


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#557 PostWysłany: 04 Lis 2017 17:04 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1798
niebieski
@junak1934

Saldo sprawdzasz w aplikacji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#558 PostWysłany: 05 Lis 2017 19:51 

Rejestracja: 05 Lis 2017
Posty: 0
Widzę że temat troche stary ale pozwole sobie odswiezyc. Co myslicie o tej calej aplikacji Revoult OBECNIE? Korzysta ktoś jeszcze z tego? Ściągnałem ja na tel i za nic nie moge wlaczyc polskiego jezyka, tak samo walut jest w funtach. Ktos wie o co chodzi?


Ostatnio edytowany przez Roku, 05 Lis 2017 20:49, edytowano w sumie 1 raz
Reklama, promowanie własnych stron internetowych, podawanie linków do innych, konkurencyjnych stron.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#559 PostWysłany: 05 Lis 2017 20:43 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2243
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
bonki napisał(a):
Widzę że temat troche stary ale pozwole sobie odswiezyc.

No tak, ostatni post był wczoraj, temat się na pewno zdezaktualizował.
bonki napisał(a):
Co myslicie o tej calej aplikacji Revoult OBECNIE? Korzysta ktoś jeszcze z tego?

Wszyscy ludzie wypowiadający się praktycznie codziennie w postach powyżej.
bonki napisał(a):
Ściągnałem ja na tel i za nic nie moge wlaczyc polskiego jezyka, tak samo walut jest w funtach. Ktos wie o co chodzi?

System telefonu jest po polsku? Język jest chyba ustawiany na tej podstawie.
Jak już zapewnie nie raz ktoś tu napisał, by pojawiło się saldo w PLN należy dokonać wymiany waluty na PLN lub doładować konto w PLN.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#560 PostWysłany: 06 Lis 2017 00:44 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2385
platynowy
Czy ktoś patrzył na wyciągi z Revolut?

Polecam spojrzeć. Może ja jestem jakiś pechowy, albo czegoś nie rozumiem, ale wg. mnie to co ściągnąłem z mojego konta Revolut to jest jakiś żart, a nie wyciąg.

Teorytycznie wszystko się zgadza, czyli pobieramy wyciąg do jakiejś waluty, i są tam wymienione wszystkie transakcje - wymiana walut, doładowanie, przelewy, transakcje - oraz ich efekt na saldo danego rachunku. I fajnie, tak powinien wyglądać wyciąg).
A w praktyce? Na początek nie dają salda początkowego - OK - powiedzmy że można im wybaczyć. Ale potem, patrząc na transakcje? Masakra! Nie ma żadnego bezpośredniego powiązania pomiędzy transakcjami a saldem. Czasem się zgadza (saldo zmienia się o wartość transakcji), ale zwykle nie ma powiązania. Przykładowo robię transakcje kartą na 5 EUR, a "saldo" po tej transakcji mi rośnie o 100 EUR.

Biorąc saldo początkowe z zeszłego wyciągu, podliczając wszystkie transakcje samemu (zasadniczo robiąc sobie wyciąg własnoręcznie), wychodzi na to, że saldo końcowe się zgadza. Absolutnie nie sugeruje że Revolut od nas kradnie :) natomiast z całą pewnością jest tak, że efekt transakcji na saldo konta taki jak jest na wyciągu, nie jest poprawny.

Polecam wam sprawdzić wasze wyciągi i ewentualnie wyciągnąć wnioski z tego.
Chyba, że ja czegoś nie rozumiem? Bo tak jak to dla mnie wygląda, to nie ma żadnego sposobu żeby po fakcie w przejrzysty sposób sprawdzić, co się stało z pieniędzmi na koncie....


Ostatnio edytowany przez NBE322, 06 Lis 2017 00:59, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8158 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 408  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group