Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1416 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 71  Następna
Autor Wiadomość
#981 PostWysłany: 13 Kwi 2020 15:47 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
Mam Oslo - Doha, Doha - Auckland (te latają), i trzeci odcinek na Polinezje jest realizowany przez Air New Zealand, i co teraz? Polinezja chyba nie wpuszcza obcokrajowców.
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#982 PostWysłany: 13 Kwi 2020 18:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
PS. jak ja nie lubie otatnich postow na stronie... :-(
@neverstopexploring no to sprawdzasz na ANZ, ale na dzisiaj szanse 0, chyba ze sie zmieni do Twojego terminu:
FRENCH POLYNESIA - published 09.04.2020
1. Passengers are not allowed to enter French Polynesia.
- This does not apply to passengers who reside in French Polynesia.
2. Passengers must have an International Travel Certificate to enter and transit French Polynesia. The certificate must be obtained before departure via the French consular offices abroad or online at https://www.interieur.gouv.fr.
https://www.iatatravelcentre.com/intern ... 226297.htm
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
neverstopexploring lubi ten post.
neverstopexploring uważa post za pomocny.
 
      
#983 PostWysłany: 13 Kwi 2020 18:44 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
Czyli lot na Polinezje z Auckland jest odwołany i nawet jeśli to jest inny przewoźnik niż Qatar mogę się starać o kasę?
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#984 PostWysłany: 13 Kwi 2020 18:52 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8553
złoty
A gdzie napisano, że jest odwołany?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#985 PostWysłany: 13 Kwi 2020 19:19 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
Bo flight radar nie pokazuje historii tego lotu?
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#986 PostWysłany: 19 Kwi 2020 14:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
@cccc, nie martw sie, jesli nie beda podawac twojego ulubionego arabskiego mezze, to bedziesz zapewne mogl kupic na lotnisku.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#987 PostWysłany: 19 Kwi 2020 15:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@p.wl na lotnisku w Malezji to raczej watpliwa sprawa, a w Doha tylko krotka przesiadka.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#988 PostWysłany: 29 Kwi 2020 16:46 

Rejestracja: 28 Lip 2013
Posty: 125
Moje cierpliwość wobec QR się dziś wyczerpała. Złożyłam wniosek o zwrot ponad 5 tygodni temu. Dowiedziałam się, że najpierw muszą go zatwierdzić w ciągu tygodnia, a potem będę czekać do 2 mc na zwrot pieniędzy. Ok, czekałam, po 2 tygodniach kolejny mój telefon - wniosek dalej nie potwierdzony, mam czekać. I znów grzecznie czekałam, po tygodniu identyczna sytuacja, dziś konsultant (na polskiej infoliii, zakładam, że Polak, ale mówiący po angielsku, podejrzewam, że to to po, by zniechęcić rozmówców, bo od razu się dodzwoniłam) powiedział, że mogę czekać ok. 2 mcy na zatwierdzenie wniosku :evil: :lol:

Chwilę później złożyłam wniosek w banku o chargeback z karty.

Żeby było śmieszniej, uwielbiam latać QR, każdego roku tylko z nimi latam, ale w aktualnej sytuacji nie wiem, jak będzie wyglądać mój urlop za rok, dlatego nie chcę vouchera.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#989 PostWysłany: 29 Kwi 2020 17:27 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8553
złoty
Cytuj:
Chwilę później złożyłam wniosek w banku o chargeback z karty.

Szanse bardzo małe.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#990 PostWysłany: 03 Maj 2020 17:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Tak z ciekawosci, czy kupujecie bilety lotnicze Qatar-em jeszcze w 2020?
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#991 PostWysłany: 03 Maj 2020 17:04 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8553
złoty
Ja już szukam na sierpień - wrzesień.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#992 PostWysłany: 03 Maj 2020 17:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@boots dzieki, ale mam wrazenie, ze wiekszosc z nas poszkuje, mi chodzi o konkretny zakup biletu (dokonany).
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#993 PostWysłany: 03 Maj 2020 17:12 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8553
złoty
cccc napisał(a):
mi chodzi o konkretny zakup biletu (dokonany).

Ale pytałeś o coś zupełnie innego:
Cytuj:
Tak z ciekawosci, czy kupujecie bilety lotnicze Qatar-em jeszcze w 2020?
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#994 PostWysłany: 03 Maj 2020 17:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2620
Loty: 194
Kilometry: 512 596
złoty
@cccc
Ja mam bilety kupione w styczniu na termin: 30 października - 15 listopada (WRO-CPH-DOH-JNB + CPT-DOH-CPH-WRO).
Mam nadzieję, że polecę, to jeszcze 6 miesięcy ;) Podejrzewam, że SAS nie będzie w tym roku latał z WRO (to tylko moje przewidywania, które mogą okazać się błędne) więc pewnie zmienią mi na bezpośredni do DOH z WAW.
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
#995 PostWysłany: 06 Maj 2020 18:15 

Rejestracja: 28 Mar 2020
Posty: 3
Opowiem wam moją historię.

W kwietniu QR odwołał mój lot, złożyłem więc wniosek o pełny zwrot, ale po 3 tygodniach cisza. Uderzyłem do banku o chargeback, ale spławili mnie, bo robiłem transakcję Visą, które nie zwraca teraz pieniędzy. No cóż, wszedłem na profil Qatara na Twiterze i zobaczyłem w odpowiedziach do ich postów, że dużo ludzi ma podobny problem, niektórzy czekali nawet po 2 miesiące na przeprocesowanie ich wniosku o voucher. Jak w takim razie wyglądały moje szanse na zwrot? Kiepsko to wyglądało :|

Zauważyłem jednak, że Qatar odpowiadał większości osobom, by przesłały im szczegóły sprawy prywatną wiadomością na Twiterze. Też tak zrobiłem. Następnego dnia o godzinie 8:38 odpowiedzieli mi na Twiterze, że przekazali ludziom od zwrotów, żeby się pośpieszyli z moim wnioskiem. O godzinie 8:44, po 3 tygodniach czekania dostałem wiadomość, że uznają mój wniosek o zwrot. Następnego dnia pieniądze były na koncie :D
Góra
 Profil Relacje PM off
Tufli lubi ten post.
travellista uważa post za pomocny.
 
      
#996 PostWysłany: 06 Maj 2020 21:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@Orientalista gratulacje, widac ze Qatar to porzadne linie. ?
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#997 PostWysłany: 07 Maj 2020 00:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
takie pytanko.... mam lot Wro->Waw->Doh->Colombo na 4 lipca, i 1 sierpnia powrót tą samą trasą. Wro<->Waw realizowane LOTem oczywiście, ale całość qpiona w Qatarze.
I teraz tak: jak sprawdzam eticket to status podróży: potwierdzony, wszystko spoko.
Ale biletów na mój lot WAW->DOH nie można kupić, tak samo na DOW->WAW, i wygląda na to że został on skasowany (na te same loty o tej samej godzinie tydzień/2/3 wcześniej też nie można kupić biletów, niemożliwe żeby wszystkie się wyprzedały więc pewnie zostały skasowane).
Co dalej z tym robić? I tak chyba planuję nie polecieć.... zobaczymy jak sytuacja z COVIDem, więc nawet byłoby mi na rękę żeby skasowali. Tylko ciekaw jestem czy ktoś był w podobnej sytuacji czy coś w tym stylu. Wiadomo, mogę uderzyć na ich social media czy coś, no ale co sobie nabiję to moje no nie? :P
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#998 PostWysłany: 07 Maj 2020 00:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@rw30 jesli kupiles bilet bezposrednio u linii Qatar na okres podrozy do 30 wrzesnia 2020 to mozesz zlozyc wniosek o zwrot kosztow biletu czy przebookowac bezplatnie na inny termin.
Opcjonalnie voucher + 10% wartosci biletu i wykorzystac w innym terminie.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
rw30 uważa post za pomocny.
 
      
#999 PostWysłany: 07 Maj 2020 16:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2014
Posty: 460
srebrny
Chyba na razie do czerwca nie latają z Polski. Jak nie jest skasowany to tylko voucher/rebook. Też mam na lipiec i czekam bo chyba nie ma lipcowych oficjalnie skasowanych. Liczę na kasę.
Edit: widzę (na stronie Qatar), że na lipiec też już pocięte trochę, ale mój lot jeszcze trzyma się.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1000 PostWysłany: 08 Maj 2020 10:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
@grondo tylko że wygląda na to że mój lot już (nawet sprawdzając loty w lipcu) nie lata. W skrócie chodzi o to, że były bodajże 2 czy 3 loty dziennie Waw<->Doh a został (w lipcu, nie że teraz czy w czerwcu) tylko 1, i mój jest jednym z tych, które wypadły. Tylko dziwi mnie dlaczego przy sprawdzeniu e-ticketu status jest confirmed, no ale pewnie systemy sie nie zintegrowały jeszcze i stąd bałagan.

Z drugiej strony jeśliby CoVid się trochę uspokoił (na co szczególnie nie liczę, ale kto wie), to nie wykluczam że chętnie bym poleciał. Poczekam do pocz. czerwca i zobaczymy co dalej.
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1416 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 71  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: pawel_92 oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group