Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 22 Sie 2018 11:13 

Rejestracja: 22 Mar 2015
Posty: 23
Witam,szukam w miarę taniego parkingu przy lotnisku Monachium ,końcem listopada na 15 dni. Może ktoś ma jakieś namiary ...najtaniej znalazłam za 57 euro car park N41 North.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Dla cyfrowych nomadów: miesiąc w Tajlandii za 3859 PLN (z majówką). Loty z bagażem z Warszawy + 4* hotel Dla cyfrowych nomadów: miesiąc w Tajlandii za 3859 PLN (z majówką). Loty z bagażem z Warszawy + 4* hotel
Tygodniowa wycieczka na Azory za 1786 PLN. Loty Lufthansą z Katowic + 4* hotel Tygodniowa wycieczka na Azory za 1786 PLN. Loty Lufthansą z Katowic + 4* hotel
#2 PostWysłany: 23 Sie 2018 22:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2015
Posty: 117
Obawiam się iż jest to najtańsza opcja.
Im później wykupisz, tym będzie drożej.
_________________
Pozdrawiam
Nico

Kiedyś jako Nico_world

http://globtr.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 23 Sie 2018 22:27 

5 za dzień, byłem sprawdziłem . Taniej nie było ale w/g dni coś wychodziło taniej. Polecam przejazd do mieściny za lotniskiem /Eching/ i tam na parkingu przed marketami stoją auta za darmo. Też sa auta polskie i nikt nie chciał opłaty. W jedną i drugą stroną pojedziesz S bahnem
Góra
 PM off  
      
#4 PostWysłany: 17 Sty 2022 10:22 

Rejestracja: 23 Sty 2020
Posty: 217
Loty: 75
Kilometry: 202 607
niebieski
Odkopie stary temat, ale być może ktoś ostatnio próbował parkować za darmo lecąc z MUC? Parkingi płatne mają średnie opinie, pod marketami w Eching są bezpłatne postoje czy być może ograniczone godzinowo?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 10 Mar 2024 13:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Sty 2022
Posty: 80
Podbijam.
Też szukam jakiegoś patentu na parking przy / na lotnisku w Monachium.
Może ktoś próbował zostawić gdzieś na jakimś osiedlu i dojeżdżał na lotnisko autobusem ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 10 Mar 2024 15:28 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 1835
HON fly4free
Najtańszy jest P+R Froettmaning. Wprawdzie ciężko nazwać go lotniskowym (35 min S-Bahn), ale jeśli masz na myśli Monachium jako takie, to bardzo dobry. Z niego U6 do centrum. Parking jest ogromny, wielopoziomowy, tuż obok Allianz Arena. W parkomacie wybierasz, że zaparkowałeś w celu dalszej jazdy metrem - wtedy opłata wynosi 1,5 Euro na dobę. P.S. nie mam pojęcia jak jest w przypadku kilku dób, taka zniżka może wtedy nie być ważna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group