Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Podczas zamieszczania postów w tym temacie prosimy o skorzystanie z następującego szablonu:

Kod:
Nazwa hotelu: [b].......[/b]

Twój status w programie lojalnościowym: [b].......[/b]

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: [b].......[/b]

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: [b].......[/b]

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): [b].......[/b]

Czy w hotelu jest salonik (executive lounge)? [b].......[/b]

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): [b].......[/b]

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: [b].......[/b]

Inne uwagi: [b].......[/b]


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1753 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 88  Następna
Autor Wiadomość
#1061 PostWysłany: 22 Paź 2017 19:42 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Nazwa hotelu:Shanghai Pullman Jing'An

Twój status w programie lojalnościowym:Platinium

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Superior

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:Upgrade do Executive (?) - poziom wyżej na 23. piętrze, dostęp do lounge, późny check-out do 17

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):punkty + dopłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):Pozytywne, dla Platinium free śniadanie :)

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Niezła lokalizacja (dworzec kolejowy obok i stacja metra prawie w wejściu do hotelu), chociaż kawałek do biznesowej dzielnicy jest. Tragiczny angielski obsługi (problem z numerem pokoju), w sumie najlepszy angielski miał Pan z obsługi, który przyszedł otwierać mi popsuty sejf ;) brak welcome drinka. Jechałbym jeszcze raz, gdybym był Platynowy (śniadania z możliwościa zamówienia jajecznych dań). Mega czysty pokój, Wifi obsługujace FB i Google, działa szybko
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#1062 PostWysłany: 23 Paź 2017 08:45 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
Nazwa hotelu: Mercure Krynica-Zdrój

Twój status w programie lojalnościowym:Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Superior

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: słodka wstawka + list, voucher na drinki, późny check-out (do 15 zgodnie z prośbą)

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):punkty + dopłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Bardzo fajny hotel, 10 min piechotą od centrum Krynicy co przy sporej liczbie turystów/kuracjuszy miało swoje plusy. Hotel oferuje podziemny parking za 30zł/doba - podziękowałem, zostawiłem auto naprzeciwko ;) W hotelu bardzo czysto i schludnie. Restauracja Zdrojowa robi fajne wrażanie ze względu na swoje wielkość i stylizację. Natomiast poziom obsługi już niekoniecznie - zamówiliśmy żurek "tradycyjny krynicki z opiekanymi ziemniaczkami" - ziemniaków zabrakło :lol:, z wyborem piw dramat bo w karce tylko Żywiec lany/butelka, Heineken i Paulaner - chcę żywca w butelce - zabrakło :lol:. Trochę to nie przystoi restauracji w hotelu 4*. Na śniadaniu poprosiłem o jajko na miękko dostałem sadzone. Same śniadania urozmaicone, całkiem spory wybór. Połowa obsługi (restauracja, SPA) to przybysze zza wschodniej granicy. W przeddzień wymeldowania zapytałem o możliwość późniejszego wymeldowania na co bez problemu się zgodziłem, karty przeprogramowano. Szkoda że jak przyszedłem z basenu nie mogłem wejść do pokoju i musiałem powtórnie zawitać na recepcję. Sytuacja zdarzyła się ponownie w dzień wymeldowania gdy wróciliśmy do pokoju ok. 13, pani recepcji powiedziała "ale doba hotelowa trwa do 12", dobrze, że mi powiedziała...
Hotel ma spore Medical SPA co wg mnie jest jego ogromnym atutem, co do zabiegów na prawdę nie można było się przyczepić, oboje z żoną byliśmy zrelaksowani ;). Oprócz tego basen+sauna do korzystania za darmo. Zastanawiam się tylko czy sama noc bez śniadania w tym hotelu jest warta swojej ceny - chyba nie do końca. Ale tak czy inaczej na pewno tam jeszcze zajrzymy.


Ostatnio edytowany przez Kravkrk 23 Paź 2017 15:01, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off
krzysztof.ka uważa post za pomocny.
 
      
#1063 PostWysłany: 23 Paź 2017 13:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1195
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
@michzak

Dobrze rozumiem, że rezerwowałeś w Szanghaju pokój superior bez śniadania a w związku ze statusem platinum otrzymałeś upgrade i śniadania w cenie?
Czy dostęp do lounge to również przekąski i napoje w ciągu dnia?

Mam rezerwację pokoju superior w tym hotelu na luty i właśnie na te przywileje po cichu liczę :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1064 PostWysłany: 23 Paź 2017 13:51 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Miałem pokój stopień niżej od De Luxe kupiony, to chyba Superior był. Bez śniadań.
Z racji Platyny przysługiwał mi wstęp do saloniku (a nie z racji pokoju), gdzie były śniadania serwowane 7-10, bez problemu można było się najeść, chociaż wybór nie powalał :)
W ciągu dnia na pewno były lodówki z napojami i ekspres dostępny, przekąski co najwyżej jakieś owoce
Z takich rzeczy niestandardowych to były racuchy na ciepło, jakieś ciastka, bułeczki. Sporo azjatyckiego jedzenia (z makaronem na ciepło), ale bałem się tego dotykać (wolę nie ryzykować śniadania, jeśli już to obiad czy kolację ;) )

Parę zdjęć co dostępne podczas śniadania (szkoda tylko, że dowiedziałem się o możliwości zamówienia jajecznicy po ostatnim śniadaniu :( )

Załączniki:
22790798_1881333145229424_426383631_o.jpg
22790798_1881333145229424_426383631_o.jpg [ 255.34 KiB | Obejrzany 718 razy ]
22790206_1881333111896094_1408859649_o.jpg
22790206_1881333111896094_1408859649_o.jpg [ 239.6 KiB | Obejrzany 718 razy ]
22790016_1881333125229426_684250253_o.jpg
22790016_1881333125229426_684250253_o.jpg [ 222.71 KiB | Obejrzany 718 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
maginiak uważa post za pomocny.
 
      
#1065 PostWysłany: 23 Paź 2017 13:54 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8587
złoty
Basen już działa?
Ja wypiłem im cały zapas whisky w Lounge Floor ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1066 PostWysłany: 23 Paź 2017 13:57 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Nie byłem, ale nie widziałem żadnej informacji, że nie działa
Tam był alkohol? :O
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1067 PostWysłany: 23 Paź 2017 13:58 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8587
złoty
Nawet w czasie remontu informacji nie było. Po prostu nie działał ;-)
Alkohol był. Od rana do wieczora. I za każdym razem musiałem tłumaczyć, że nie piję whisky z cytryną ;-P
Góra
 Profil Relacje PM off
michzak uważa post za pomocny.
 
      
#1068 PostWysłany: 23 Paź 2017 14:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3222
Loty: 537
Kilometry: 845 375
złoty
Oni mają minimum superior.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1069 PostWysłany: 23 Paź 2017 14:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1557
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
maginiak napisał(a):
Mam rezerwację pokoju superior w tym hotelu na luty i właśnie na te przywileje po cichu liczę :)


Tu nie ma co po cichu liczyć - muszą Ci dać dostęp do lounge jak masz Platynę :-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1070 PostWysłany: 23 Paź 2017 14:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1195
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
Platynę będę miała pod koniec tego roku więc w sumie nie mam doświadczenia. Ale z tego co czytałam to różnie bywa z tymi przywilejami - niby muszą ale nie zawsze robią ;)

hubson napisał(a):
Oni mają minimum superior.


W moim terminie na pewno był dostępny też zwykły pokój, nazywał się chyba standardowy pokój narożny czy jakoś tak, i był trochę tańszy od Superior.


@michzak, dzięki za zdjęcia i dodatkowe informacje!


Ostatnio edytowany przez michzak, 23 Paź 2017 14:59, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1071 PostWysłany: 23 Paź 2017 15:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3222
Loty: 537
Kilometry: 845 375
złoty
Platyna daje Ci zawsze saloniki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1072 PostWysłany: 23 Paź 2017 16:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 777
Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
Nazwa hotelu: Mercure Chian Mai

Twój status w programie lojalnościowym: Platinum

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade do Superior

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): n/a

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Bardzo uprzejma i miła obsługa, ale to w Tajlandii standard, dla „platyn” oferują bezpłatny transfer z/na lotnisko. Spory basen, śniadania ok, otrzymaliśmy drinki (bez możliwości wyboru bowiem czekały w pokoju) w postaci bezalkoholowych koktajli.
Z racji tego iż zazwyczaj nocuję w sieciach Accor, Hilton bądź Radisson, to nic lepszego w Chiang Mai nie znajdziemy.



Nazwa hotelu: Pullman Bangkok Grande Sukhumvit Asoke

Twój status w programie lojalnościowym: Platinum

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade do DELUXE EXECUTIVE ROOM, Lounge Access, City View & High Floor. Narożny pokój zlokalizowany na 26 piętrze z fajnym widokiem na Bangkok.

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Salonik bardzo przyjemny w zależności od dnia z 3-4 ciepłe posiłki, z alkoholi m.in. Johnie Walker Black, Jack Daniels, kilka rodzajów piw, wina

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel zlokalizowany w rozrywkowej części Bangkoku z pobliskimi stacjami BTS i metra. Odrębna recepcja na 27 piętrze, śniadania bardzo dobre z odrębnymi, dużymi sekcjami kuchni japońskiej o chińskiej. Fajny i spory basen. Z hotelu do stacji BTS i metra można podjechać darmowym tuk tukiem. Polecam


Nazwa hotelu: Grand Mercure Danang

Twój status w programie lojalnościowym: Platinum

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade do Deluxe 1 King Bed Privilege Club, zlokalizowanego na wysokim piętrze przy EL.

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): Salonik bardzo bogaty, do wyboru kilka rodzajów whisky, rumów, piw, sporo ciepłych posiłków. Salonik bardzo przyjemny, z fajnym widokiem na miasto. W hotelu byłem trzy dni i w saloniku tylko raz spotkałem inną osobę, zawsze było pusto.

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Niesamowicie uprzejma obsługa, chyba byłem jedyną „platyną” w hotelu, wszędzie mnie witano po nazwisku. Siedzę na lobby, po 2-3 min. przychodzi Duty Manager, wita mnie i pyta się o to, czy mogą mi jakoś pomóc. W EL zapytałem o jakiś lokalny alkohol, otrzymałem informację że w hotelu nie maja dostępnego, ale zaraz wyślą kogoś po zakup. Innym razem zapytałem o możliwość przejazdu do jednego z pobliskich miejsc, to trzy osoby (i jeszcze ktoś na telefonie) ustalały jak najlepiej tam dotrzeć. Po czym otrzymałem wydruk opisu wszystkich okolicznych atrakcji turystycznych. Otrzymaliśmy również 2 godziny trip po miesicie i okolicach, z prywatnym kierowcą w nowym BMW 5 – bardzo fajna sprawa.
Wszystko było trochę przesadzone i w pewnym momencie stało się już uciążliwe – Duty Manager i pozostałe osoby jak nas tylko widziały, to podchodziły pytały jak się czujemy, jak podoba nam się Wietnam, jak to i tamto… Po kliku takich rozmowach starałem się być niewidoczny dla obsług, zacząłem korzystać z bocznych wejść?
Śniadania bardzo dobre, ze sporym wyborem kuchni japońskiej i chińskiej. Zdecydowanie polecam!
Góra
 Profil Relacje PM off
Pacik76 lubi ten post.
 
      
#1073 PostWysłany: 24 Paź 2017 19:05 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
Nazwa hotelu: Mercure Bologna Centro

Twój status w programie lojalnościowym: Platinum

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: upgrade do Superior (piętro Privilage)

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty + dopłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): n/a

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Dobra lokalizacja, hotel wymaga odnowienia. wiele już o tym napisano w tym wątku. Pomimo przybycia ok 13, pokój nie był gotowy. Dostaliśmy za to późny check out do 16. W pokoju żadnych prezentów poza darmowym barkiem (choć ubogo - 4 wody, 1 cola, tonic i sok). Poza tym voucher na drinki - wszystko poza alkoholem > 40%. Miło, że wieczorem był w hotelu apperitivo i mogliśmy z niego korzystać (snaki, oliwki, nalesniki, nachosy, orzeszki itp)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1074 PostWysłany: 30 Paź 2017 11:06 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 325
niebieski
Nazwa hotelu: Sofitel Budapest Chain Bridge

Twój status w programie lojalnościowym: Gold

Rodzaj zarezerwowanego pokoju: Luxury Room

Przywileje otrzymane w związku ze statusem: podobno upgrade Luxury Club Room, ale bez przywilejów klubowych, Welcome Drink praktycznie na wszystko poza alkoholami Premium, wstawka z owocami, list i telefon powitalny od Managera

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG): punkty + dopłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś): n/a

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Hotel bardzo ładnie położony, z fantastycznym widokiem na Wzgórze Zamkowe i Dunaj. Z zewnątrz wygląda zwyczajnie, bez udziwnień, ale dla mnie to plus. Podczas mojego pobytu gościły tam jacyś dyplomaci, więc przed hotelem stali policjanci. Obsługa na recepcji średnia, może nawet trochę gorzej. Zameldowałem się online, więc poszło szubko. Jednak recepcjonista nie powiedział: który nr pokoju mamy, na którym piętrze, gdzie są windy. Stwierdził tylko, że wszystko jest w kopercie. Natomiast powiedział, że dają 2 vouchery na Welcome Drink, że dostałem upgrade do Luxury Club Room i że będę zadowolony. Okazało się, że w moim przypadku słowo Club w nazwie pokoju dotyczy wyższego piętra - hotel ma 8 pięter, ja dostałem pokój na 7. I to tyle z tego upgradu. Na stronie LCAH napisane jest, że upgrade to podniesienie standardu pokoju do wyższej kategorii. Czy wyższe piętro w tym się mieści? W każdym razie zarezerwowałem najwyższy standard pokoju bez dostępu do Clubu - wg cen każdy wyżej miał już tą możliwość. Ja dostałem dokładnie taki sam pokój jak rezerwowałem. Poszedłem na recepcję porozmawiać w tej sprawie, to usłyszałem że nie należy mi się Club bo mam tylko Golda. Nie jestem typem pieniacza, więc olałem sprawę, ale niesmak pozostał. Także podczas wymeldowania recepcja nie ogarniała tematu. Chciałem zapłacić punktami za restaurację. Kazali mi wydrukować voucher z mojego konta. Na uwagę, że od lata nie ma takiej możliwości spanikowali. 4 osoby chciały mi udowodnić, że mogę wygenerować voucher, w tym 2 managerów. W końcu recepcjonista gdzieś zadzwonił i doszedł do tego, że to on musi zrobić. I tutaj pania manager już się spisała i została ze mną i moją żoną do końca wymeldowania i nawet dłużej. Jednak na moją uwagę, że upgradem nie popisali się tylko spuściła głowę. Ale pogadaliśmy o rodzinach, o Polsce, Węgrzech i odprowadziła nas do drzwi. Pozostała obsługa bez zastrzeżeń.
Pierwszy raz spotkałem się z tym, że na Welcome Drinka mogłem wybrać sobie praktycznie wszystko: drinki, koktajle, whisky itp. Jedynie najdroższe pozycje premium w to nie wchodziły.
Wnętrze hotelu bardzo ładne i przestronne. Olbrzymi hol z sufitem nad 8 piętrem, podwieszony samolot i oświetlenie robią fajną robotę. Pokój średniej wielkości ładny, dobrze wyposażony z płatnym minibarkiem. Codziennie dokładają wody mineralne. Fajne radyjko Bose i super widok z okna. Zwłaszcza po zmierzchu. Z wad w pokoju to: porysowane ściany, sprawne tylko jedno gniazdko elektryczne i przeciekające okno. Jedzenie bardzo smaczne i urozmaicone. Hotel generalnie jest wart polecenia, chociażby ze względu na lokalizację. Ceny noclegów w nim masakrycznie wysokie, ale to Sofitel w końcu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1075 PostWysłany: 30 Paź 2017 11:31 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2091
srebrny
W warszawskim Sofitelu też można było wybrać dowolne drinki/napoje z karty.
Pytanie czy korzystałeś z parkingu, czy cena 7900 HUF/dobę jest aktualna i czy przy wyższych statusach można uzyskać jakąś zniżkę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1076 PostWysłany: 30 Paź 2017 12:20 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1760
srebrny
Nazwa hotelu:Mercure Jelenia Góra

Twój status w programie lojalnościowym:Platinium

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:Standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:wstawka (jabłecznik+owoce), welcome drink, list powitalny

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):pełna

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):brak saloniku

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?:Recepcja działa bardzo sprawnie. Komplet dokumentów do zameldowania już czekał, całość zajęła 2 minuty. Hotel jako taki jak pisano tutaj już wielokrotnie odstaje in minus od przeciętnego Mercure. Aktualnie w hotelu trwa remont - wyłączone całkowicie z użytkowania są bar i restauracja (zagrodzone są estetycznymi płytami kartonowo-gipsowymi z jakimiś napisami). Tymczasowo funkcjonują one w małym pomieszczeniu (chyba jakaś była sala konferencyjna) na parterze -
niestety sposób aranżacji sprawia wrażenie szkolnej klasy z ławkami i totalnej prowizorki; na pocieszenie można dodać, że to stan tymczasowy. Nowa restauracja i bar mają być otwarte podobno w okolicach połowy grudnia. Na piętrach są również prowadzone jakieś prace remontowe (nad nami słychać było w ciągu dnia wiertarki)-podobno remontowane są niektóre łazienki. W części rekreacyjnej również planowany jest mały remont-z informacji od pracowników wynikało jednak, że ograniczony głównie do malowania. W czasie naszej obecności jedna sauna była wyłączona, druga działała (aczkolwiek jest już naprawdę "sfatygowana" i aż się prosi o remont). Jeśli chodzi o jakuzzi to sytuacja bez zmian (jak powiedział jeden ze stałych lokalnych bywalców: "nieczynne już ze dwa lata"). Ze względu na ceny i promocje zapewne jeszcze nie raz skorzystam ale z pełną świadomością ułomności tego hotelu - aczkolwiek zobaczymy jak będzie wyglądał po remoncie.


Inne uwagi: Zmiana "in minus" dotyczy parkingu. Dotychczas przed hotelem był parking płatny oraz - po lewej stronie od wjazdu - niewielka część bezpłatna. Aktualnie szlabany zagradzają wjazd również na dotychczasowy bezpłatny parking. Cena parkingu: 20 zł/dobę co w okolicy hotelu jest mówiąc delikatnie lekką przesadą
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1077 PostWysłany: 30 Paź 2017 20:43 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 325
niebieski
sranda napisał(a):
W warszawskim Sofitelu też można było wybrać dowolne drinki/napoje z karty.
Pytanie czy korzystałeś z parkingu, czy cena 7900 HUF/dobę jest aktualna i czy przy wyższych statusach można uzyskać jakąś zniżkę?


Nie korzystałem z parkingu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1078 PostWysłany: 30 Paź 2017 21:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Nazwa hotelu:Ibis Styles Luxembourg Centre Gare - październik 2017

Twój status w programie lojalnościowym:Platinum

Rodzaj zarezerwowanego pokoju:standard

Przywileje otrzymane w związku ze statusem:voucher na welcome drink dla 1 osoby (soft lub piwo 0,33), w pokoju woda mineralna+cukierki

Stawka za zarezerwowany pokój (np. pełna, punkty, punkty + dopłata, BRG):punkty+ bardzo symboliczna dopłata

Twoje doświadczenia związane z pobytem w saloniku (Executive Lounge; o ile otrzymałaś/eś):brak

Poziom zadowolenia z pobytu i ogólna opinia na temat pokoju oraz hotelu. Czy polecił(a)byś ten hotel innym?: Pokoje bardzo małe, ale czyste. Mikroskopijna łazienka z prysznicem. Raczej nie polecam na dłuższy pobyt, ale na weekendowy pobyt ok. Śniadania wliczone w cenę noclegu jest raczej bazowe, ale można się najeść – 2 rodzaje sera, 2 rodzaje wędliny, wybór kilku dżemów, miód, jajka na twardo, płatki do mleka, kilka rodzajów soków + woda, kilka rodzajów jogurtów, pieczywo - bagietki, bułki, tosty, croissanty i inne ciasteczka, niezła kawa z maszyny. Na duży plus sok z świeżych pomarańczy do samodzielnego wyciskania z owoców

Inne uwagi: Hotel doskonale położony dosłownie 3 minuty piechotą od dworca głównego i od przystanku Flibco. Bardzo blisko piechotką na starówkę. W okolicy sporo knajpek, piwiarni i różnych kebabowni. Blisko do Carrefour Express przy dworcu. Fajna jest dostępność na parterze dla gości hotelowych do godz. 22 maszyny z bezpłatną kawą, herbatą i gorącą czekoladą oraz okresowo croissanty.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1079 PostWysłany: 30 Paź 2017 23:01 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
Pacik76 napisał(a):
dostałem upgrade do Luxury Club Room i że będę zadowolony. Okazało się, że w moim przypadku słowo Club w nazwie pokoju dotyczy wyższego piętra - hotel ma 8 pięter, ja dostałem pokój na 7. I to tyle z tego upgradu. Na stronie LCAH napisane jest, że upgrade to podniesienie standardu pokoju do wyższej kategorii. Czy wyższe piętro w tym się mieści? W każdym razie zarezerwowałem najwyższy standard pokoju bez dostępu do Clubu - wg cen każdy wyżej miał już tą możliwość. Ja dostałem dokładnie taki sam pokój jak rezerwowałem. Poszedłem na recepcję porozmawiać w tej sprawie, to usłyszałem że nie należy mi się Club bo mam tylko Golda. Nie jestem typem pieniacza, więc olałem sprawę, ale niesmak pozostał.


Jest w warunkach Accora, że ten "upgrade" to może być np. pokój na wyższym piętrze z widokiem itp. Pamiętam bo kiedyś sam to sprawdzałem. Jak poszukasz w regulaminach na ich stronie to znajdziesz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1080 PostWysłany: 31 Paź 2017 00:31 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3240
srebrny
Ten zapis dotyczy wyłącznie sytuacji, gdy pokoje wyższej kategorii nie są dostępne.


"To recognise your loyalty, we will upgrade you to the next room category, if available at the time of check-in.

If not available, the hotel will seek to allocate you a better room in your current room category i.e. a higher floor, more desirable view, corner room or better amenities. Upgrade does not apply to hotels without different room types such as ibis, ibis Styles and Adagio Access brands."
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1753 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 88  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group