Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 73 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 30 Sie 2017 15:27 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7798
złoty
Wow,aż miło poczytać i jaka samodyscyplina,poziom argumentacji i w ogóle :P A to drobnym druczkiem urocze ;) Chyba admini na zbiorowy urlop pójdą jak to się utrzyma. :) Sory za OT,ale musiałam ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Japonka76 lubi ten post.
 
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#62 PostWysłany: 30 Sie 2017 15:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3536
srebrny
właśnie taki pisaniem prowokujesz
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 30 Sie 2017 15:57 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7798
złoty
@becek Daleka jestem od tego,dostrzegam,doceniam i szczerze pochwalam- niedowiarku :) .Bo zdaję sobie sprawę,że trochę was to kosztuje ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 30 Sie 2017 16:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3536
srebrny
nic nas nie kosztuje, robiąc OT prowokujesz do wyczyszczenia wątku, idź pisać gzie indziej
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
miriam lubi ten post.
 
      
#65 PostWysłany: 30 Sie 2017 16:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
-- 30 Sie 2017 16:02 --

Aron napisał(a):
Cieszę się, że w końcu sięgnąłeś do przepisów, jeżeli chodzi o cytat sprzed edycji to nie w każdej sytuacji można to zrobić tylko w określonym trybie. Tutaj temat uważam za zamknięty choć dyskusja odnosiła się do tak abstrakcyjnego przypadku, że praktycznie niemożliwego, jak we Włoszech świadek by odnalazł polskiego prokuratora, raczej jakby chciał zeznawać pójdzie do Carabinieri lub włoskiego proka.

Zobaczysz w praktyce zresztą jak będą wyglądały te śledztwa, zresztą z doniesień medialnych wynika, że włosi sobie całkiem, całkiem radzą - ustalili część podejrzanych i zebrali na to dowody. Natomiast mówiąc o efektach polskiego śledztwa to jestem przekonany, że jeżeli sprawcy zostaną ujęci to Włosi ich nie wydadzą tylko osądzą na terenie Włoch (podejrzanym przypisuje się sprawstwo wielu innych przestępstw przeciwko nie polskim obywatelom).
Oczywiście że wchodzimy już w lekką abstrakcję ale tak to bywa w przypadku pewnych rozważań na temat przepisów prawnych. Właśnie w radio (złota pogoda) podają że zgodnie z informacją od strony włoskiej polscy prokuratorzy wnoszą o wgląd do akt i możliwość udziału np. w przesłuchaniach świadków.

-- 30 Sie 2017 16:10 --

Pabloo napisał(a):
Oczywiście, że żaden polski prokurator nie będzie we Włoszech nikogo przesłuchiwał, przeprowadzał analiz ani ekspertyz. Bo nie ma takiej możliwości. A nawet jak sam sobie przesłucha tego ważnego świadka, którego Włosi nie chcieli, to będzie to irrelewantne.

No to chyba się to nieco rozmija z tym co usłyszałem przed chwilą z doniesień prasowych. Prokurator nie przeprowadza analiz tylko analityk kryminalny, tak samo jak nie przepowadza ekspertyz bo od tego jest biegły. Prokurator wydaje postanowienia o przeprowadzeniu badań.
Pabloo napisał(a):
Nie wypada na podstawie wywiadu telewizyjnego mówić o kimś, że nie ma pojęcia o swojej pracy i niech się z niej zwolni, jeśli samemu nie za bardzo orientuje się w przedmiocie sprawy i myli zakres terytorialny norm sankcjonujących i miejsce popełnienia czynu zabronionego z właściwością miejscową prokuratury.
Nie mi tylko prokuratorowi nie wypada publicznie mówić jak to okreslił @becek "pani jedzie bo jej kazano". Co do właściwości miejscowej to proponuje poczytać na ten temat w KPK jest to tam wyraźnie unormowane.

Więcej staranności w komentowaniu czyiś słów - więcej przekręcasz i dopowiadasz niż komentujesz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 30 Sie 2017 16:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3536
srebrny
zulu napisał(a):
Właśnie w radio (złota pogoda) podają że zgodnie z informacją od strony włoskiej polscy prokuratorzy wnoszą o wgląd do akt i możliwość udziału np. w przesłuchaniach świadków.


nie świadków a ofiary
Cytuj:
Intanto in queste ore in tribunale a Rimini si sta tenendo un incontro tra squadra mobile magistrati italiani e polacchi. Le autorità polacche con rogatoria internazionale hanno chiesto di poter accedere gli atti. I due turisti polacchi (ancora in ospedale, pare saranno dimessi lunedì) saranno nuovamente verbalizzati dagli agenti italiani e polacchi.

a i taki smaczek, jak włoscy śledczy czekają na bratnia pomoc
Cytuj:
Szef prokuratury w Rimini, zapytany czy pomoc polskiej prokuratury może być przydatna w śledztwie, Giovagnoli – cytowany przez dziennik „Il Giornale” – odparł: – W kontaktach z ofiarami na pewno.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 30 Sie 2017 17:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2012
Posty: 1254
Loty: 69
Kilometry: 142 806
srebrny
zulu napisał(a):
Dla mnie sprawa jest prosta: prokurator jedzie po to by uczestniczyć w czynnościach jakie są wykonywane na miejscu. Z uwagi na specyfikę współpracuje z prokuraturą lokalną i gromadzi całość materiału dowodowego. Miejsce zdarzenia nie ma znaczenia. Kozia Wólka czy Rimini rola prokuratora w postępowaniu karnym jest określona w KPK.

zulu napisał(a):
Co do właściwości miejscowej to proponuje poczytać na ten temat w KPK jest to tam wyraźnie unormowane. Więcej staranności w komentowaniu czyiś słów - więcej przekręcasz i dopowiadasz niż komentujesz.


Ale polscy prokuratorzy działają na podstawie 589d kpk, który odsyła też do 588 kpk. To te przepisy regulują zakres możliwości działania polskich prokuratorów. W tym wypadku więc prokurator nie posługuje się kpk, poza co do zasady tymi dwoma artykułami. Rola prokuratora jest więc jak najbardziej różna, w zależności od tego czy zdarzenie miało miejsce w Koziej Wólce czy w Rimini oraz tego gdzie trwają czynności.
Cytuj:
art. 589d
§ 1. Prokurator lub przedstawiciel innego organu uprawnionego do prowadzenia śledztwa może być delegowany do zespołu na terytorium innego państwa współpracującego w wypadkach określonych przepisami państwa, na którego terytorium odbywa się współpraca zespołu. O delegowaniu decyduje odpowiednio Prokurator Generalny albo inny właściwy organ.
§ 2. Członkowi zespołu, o którym mowa w § 1, będącemu polskim prokuratorem przysługują uprawnienia prokuratora państwa obcego określone w art. 588 pomoc prawna na wniosek sądów i prokuratorów państw obcych, § 1. Przepisu art. 613 tryb porozumiewania się sądów i prokuratorów z organami obcego państwa, § 1 nie stosuje się.


zulu napisał(a):
Pabloo napisał(a):
Oczywiście, że żaden polski prokurator nie będzie we Włoszech nikogo przesłuchiwał, przeprowadzał analiz ani ekspertyz. Bo nie ma takiej możliwości. A nawet jak sam sobie przesłucha tego ważnego świadka, którego Włosi nie chcieli, to będzie to irrelewantne.

No to chyba się to nieco rozmija z tym co usłyszałem przed chwilą z doniesień prasowych. Prokurator nie przeprowadza analiz tylko analityk kryminalny, tak samo jak nie przepowadza ekspertyz bo od tego jest biegły. Prokurator wydaje postanowienia o przeprowadzeniu badań.

No właśnie napisałem, że prokurator nie może przeprowadzać ekspertyz oraz przesłuchiwać świadków.
_________________
Przez Bliski Wschód i Kaukaz - Relacja z wyprawy do Turcji, Iranu, Armenii i Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Bezpieczeństwo
#68 PostWysłany: 01 Sty 2019 21:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3536
srebrny
becek napisał(a):
cccc napisał(a):
W sumie to nawet nie wiem, jak zakonczylo sie to sledztwo w Egipcie?

myślę ze za parę miesięcy będziemy mogli to samo powiedzieć o śledztwie z Rimini

a tamto....wciąż trwa i trwają czynności


o właśnie
https://niezalezna.pl/252434-co-ze-sledztwem-ws-magdaleny-zuk
przedłużają śledztwo, ja tylko zwrócę uwagę ze do tej pory niewiedzą nawet z którego pietra spadła/została wypchnięta
ale co tam, sprawcy zostaną na pewno złapani i ukarani
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 14 Sie 2020 18:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Sledztwo w sprawie Magdaleny Żuk nadal trwa, minely juz ponad 3 lata i znow zostalo przedluzone.

https://tvn24.pl/wroclaw/magdalena-zuk- ... ne-4625686

W czasie sledztwa pojawily sie nowe dowody, miedzy innymi, ze byla jachcie.
Cytuj:
Obrażenia Magdaleny Żuk wskazują, że sama nie wyskoczyła z okna, lecz jej ciało mogło zostać wyrzucone. To opinia detektywa, któremu "Interwencja" pokazała wyniki badania tomograficznego ciała Polki, do których dotarła. Dziennikarzom udało się również ustalić, że telefon Żuk pierwszego dnia jej pobytu w Egipcie logował się aż 20 km od brzegu, co oznaczałoby, że trafiła na łódź lub jacht.
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/201 ... no-z-okna/

Tutaj podobne historie mlodych dziewczyn:

_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 14 Sie 2020 18:22 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8594
złoty
@cccc
14 sierpnia podajesz wiadomość z dnia 1 lipca.
A ta informacja o nowych dowodach jest z dnia 13.09.2019 roku.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
jacek96 uważa post za pomocny.
 
      
#71 PostWysłany: 14 Sie 2020 18:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3536
srebrny
ale poszlaka w postaci jachtu moim zdaniem wywraca całe śledztwo
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
#72 PostWysłany: 14 Sie 2020 18:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
boots napisał(a):
@cccc
14 sierpnia podajesz wiadomość z dnia 1 lipca.
A ta informacja o nowych dowodach jest z dnia 13.09.2019 roku.

@boots dokladnie tak, poniewaz sledztwo sie jeszcze nie skonczylo i nadal trwa.
Btw widac, ze spam, nie wnoszacy niz konkretnego do dyskusji i trollowanie innych jest nadal Twoja domena.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 15 Sie 2020 00:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
becek napisał(a):
ale poszlaka w postaci jachtu moim zdaniem wywraca całe śledztwo

Dokladnie, mogla np. chciec poszalec na jachcie, cos musialo ja przekonac, aby majac chlopaka w PL udac sie w towarzystwie Arabow na jacht, moze obiecywano jej wystawna impreze, darmowa przejazdzke czy nawet bylo wczesniej ukartowane za spora kase.
W okolicy hotelu, gdzie przebywala Magda znajduje sie port, gdzie przyplywaja bogaci muzulmanie i czesto "zalatwiane sa" dla nich mlode i ladne Europejki, a szczegolnie Blondynki.
Moglo byc wczesniej zaplanowane przez internet, tacy bogaci szejkowie chca wczesniej widziec zdjecie dziewczyny, no i oczywiscie nigdy nie chodzi o prostytucje, ale oficjalnie nazywa sie to hostessa, ktora chcialaby niby poczuc sie pseudo ksiezniczka.
Zastanawiajace rowniez, ze to Magda wykupila wycieczke w biurze Rainbow i oznajmila swojemu chlopakowi Markusowi dopiero 7 godz. przed odlotem, ze leca die Egiptu.
Czemu jej sie az tak bardzo spieszylo tam poleciec?
Zreszta jesli chlopak Magdy mial niewazny paszport to wyjazd mozna bylo przesunac i poleciec razem. Swiadkowie potwierdzaja, ze Magda podczas podrozy do Egiptu oraz na miejscu zachowywala sie b. dziwnie, a w hotelu, juz na samym poczatku byla nerwowa i agresywna.

Cytuj:
"Ona biegała cały czas po hotelu, zaczepiała wszystkich ludzi. I cały czas płakała i mówiła, że ten jej chłopak powinien być z nią, on powinien być tutaj i ona chce wracać do Polski" - relacjonuje jej "sąsiadka". "Ja do niej mówię: słuchaj, chłopak cię bardzo kocha, czeka na ciebie, i ty teraz się ciesz słońcem, odpoczywaj, nie jesteś tu sama, jesteśmy z tobą, pomożemy ci i zawsze możesz nawet liczyć na nas, że możemy cię gdzieś zabrać. Ona nic. Ona tylko patrzyła takim pustym wzrokiem. Zadała mi tylko jedno pytanie: czy oni wierzą w życie pozagrobowe?".

"Chodziła po plaży dziwnym, tanecznym krokiem, pomimo panujących upałów spacerowała w długich spodniach wokół hotelu, nie zwracała zupełnie uwagi na osoby, które ją wolały, pokazywała nagie piersi - to tylko kilka z dziwnym zachowań Magdaleny Żuk, o której wspominają świadkowie.
Drugiego czy trzeciego dnia wracaliśmy z plaży, a mieliśmy pokoje obok siebie, i zauważyliśmy, że jest pokój otwarty, ludzie stoją na zewnątrz, na korytarzu. Ona leżała na łóżku taka skulona, w białym szlafroku. I podeszłam do niej i spytałam się, czy jej pomóc, czy coś... Nic. I spojrzałam, a ona trzymała chyba dwa telefony i okazało się, że ona po prostu zabiera te telefony ludziom i nie chciała oddać" - czytamy w kolejnym zeznaniu.
https://www.polishexpress.co.uk/nowi-sw ... -magdy-zuk

Moze pojawic die b. ciekawe pytanie b. ciekawe opytanie, czemu chciala koniecznie poleciec, nawet bez chlopaka?

Media podaja, ze Magda cwiczyla taniec na rurze.
Na jachcie, 20km od brzegu, moglo dojsc do roznych nieprzyjemnych sytuacji, niekoniecznie zgodnych z umowa, miedzy innymi napompowano amfetamina czy tym podobnym speedem, zgwalcono i odstawiono do hotelu.
Nie mogla sie nigdzie poskarzyc, mogla odczuwac wstyd za swoja naiwnosc i lekkomyslnosc, a po drugie jesli chodzilo o kase to egzekwowanie za pewnego rodzaju uslugi jest sprzeczne z prawem egipskim i moglo sie skonczyc bez obiecanej kasy, np. posrednik skasowal, a jej nie zaplacil. Mimo to stala sie niewygodna dla pewnych osob, na wypadek gdyba chciala sie przyznac i opowiedziec, co sie stalo, moze dlatego nie chciala opowiedziec i bardzo prawdopodobne, ze jej grozono.

Inny scenariusz to mogla zostac porwana i zgwalcona, mimo iz dotychczasowe sledztwo taki scenariustz wyklucza.

Ten filmik niby potwierdza, jak Magda mowi, ze ja zgwalcono:



Tak dla przypomnienia video-filmik rozmowy z Magda, ktory powaznie obciaza Markusa:



Bardzo dziwne zachowanie chlopaka dziewczyny Markusa Wlodarskiego, fryzjera z Wroclawia.
Wyglada, ze Markus nagrywa rozmowe z Magda w porozumieniu z Lokasem, gdyz to nie jest komorka Magdy, aby najprawdopodobniej zbudowac sobie mocne alibi. Pozniej, niby przypadkowo filmik trafia do mediow.

Rzuca sie od razu brak emocji u Markusa, tak jakby sie nie przejmowal swoja dziewczyna i zaistniala sytuacja, a przy nagrywaniu ktos mu wyraznie podpowiada:

"Nie wyciagaj od niej tego, to nas obciaza“.

Co moze obciazac jej chlopaka, czyzby chcial wyslac Magde jako hostesse do towarzystwa?
Mogl ja zmanipulowc, np. powiedziec, ze tylko zatanczy w kilku klubach i ma wielka szanse zostac modelka, czy tez bedzie towarzyszyc bogatemu szejkowi na jachcie i podziela sie kasa.
Przykladowo w Dubaju takie gaze moga wynosic od 20 000 USD, a zaczyna sie niewinnie, niby paradowac topless po jachcie, czy tez wziac udzial w imprezie i zatanczyc dla szejka, a rzeczywistosci konczy sie orgia, utrata przytomnosci i nie jednym gwaltem.
Przyjac taki scenariusz to moglo wytlumaczyc zdenerwowanie Magdy, na samym poczatku w hotelu.

Czy chodzilo o cos innego i dziewczyna mogla sie wplatalac w dodatkowe, nieprzewidziane tarapaty, zostala porwana i zgwalcona?
Z filmiku widac, ze jest swiadoma tego co mowi przez telefon, ale panicznie sie boi, nie chce sie przyznac, tak jakby swiadomie chciala cos ukryc.

Załącznik:
Filmik.JPG
Filmik.JPG [ 17.71 KiB | Obejrzany 1461 razy ]

Poza tym Magda wyraznie mowi, ze dzieje jej sie krzywda i ewidentnie wzywa o pomoc:

"Oni tutaj maja rozne sztuczki, zabierz mnie stad.
Oni tutaj wszystko mi robia, zabierz mnie."


Widac rowniez, ze jest zrezygnowana:

"Idz do pracy, ja nie wroce stad.
Nie moge mowic, przepraszam."

"Oni trzymaja w domu... to nie moge Ci powiedziec
Nie, bo oni woza mnie po hotelach, to nic nie da, to nic nie da”


Czemu woza ja po hotelach i w jakim celu?
Odpowiedzi Markusa:


"Cokolwiek sie stało..., najgorsze co by mialo byc, ja ci wszystko wybacze.
Ja mam kontakt z ambasada, Maciek po Ciebie leci."


A co moglo byc najgorsze, kiedy 2 ludzi sie kocha i Markus ze stoickim spokolem, od razu zaklada najgorsze???

Magda mowi i wyraznie chce cos przekazac ze swojego telefonu:

"Zadzwonie do Ciebie ze swojego najwyzej??"


Markus odpowiada:

"Nie, nie Kochanie, teraz mi mow, bo ja to nagrywam na drugim telefonie, ja to musze miec jako dowod..."

Czemu Markus musi miec to nagrane?
Okazuje sie, ze Magda nie rozmawia przez swoja komorke tylko Lokasa, a na koniec Markus komentuje:

"Tam sie cos odjeb..."


Intersujacy komentarz pod filmikiem:

Cytuj:
Agnieszka Zawadzka 1 month ago
This what happened to Magda is heartbreaking and unacceptable. More unacceptable is the fact that the Polish government is pretending nothing happened and she ' had a mental breakdown'. There are proofs that it was all planned and this Markus is part of this plan- he sold her together with his friends and it is said they sold her to a guy named Khaled El Ahmar. He is said to be a very powerful person in Egypt. There are analysis that shows Magda was abused and on drugs. Her phone even shows the location on the sea, 30km from the shore, imagine what happened there that Magda is so terrified on this video. Magda even says on this video 'this on the sea was far away, it won't help' , minute 7:07... While she was talking, men were showing her videos from the rape, as they were commenting it in front of her. And nobody did anything with this, they are manipulating the facts and the truth is we have one big mafia in Poland, this one is in Wroclaw, and this group is connected to human trafficking. There are strange cases that happened to young girls and were qualified as ' suicide', check Karolina Kaczorowska, the model, and you will see that e.g. Markus is connected to this case as well and still he is free. Police know everything, the government knows what happened in Egypt and they are playing fools. Unfortunately, we will never know what really happened. There are also proofs this video is not the original one, it was edited. And who the fuck reacts like this to see his girlfriend terrified? There are some connections to Magda's boss, she also took part in this show, most probably this white phone you see on the video belongs to this lady. But somehow nobody can't prove anything! The Egyptian toxicology showed that there were drugs in Magda's body, contained 'khat'. According to Polish authorities, there were no drugs, nothing, she got crazy. Also, at least one polish guy was there and Magda knew him, he was recognised on the monitoring from the hospital, you can hear him in the background on this video and also he was running after Magda in the hospital when she was trying to escape. Still, everybody claims Magda had a breakdown.... There are too many important materials only in polish language but I will be happy to help with translations, so all of you can clearly understand what they did and what they are trying to hide. This case has many scarry secrets, the more I am digging, the more clear it all becomes.


Znow na filmikach ze szpitala widac, ze Magda byla b. nerwowa, powaznie rozrabiala, ale powody sa nieznane, czy to wplyw narkotykow, czy totalne zalamanie nerwowe?
Dlaczego mloda, zdrowa, tetniaca zyciem, wysportowana i bardzo atrakcyjna dziewczyna, nie majaca wczesniej problemow psychicznych, majaca chlopaka, ktory niby ja kocha i w jej srodowisku nic nie wskazywalo na jakiekolwiek problemy, po przyjezdzie do Egiptu dostaje az tak silnego zalamania nerwowego z objawami zaawansowanej choroby psychicznej i chcialaby popelnic samobojstwo?

Zastanawiajaca jest seria dziwnych smierci turystek w Egipcie i Magda nie jest pierwsza ofiara.
Cytuj:
Egipski portal informacyjny odniósł się do śmierci Magdaleny Żuk i opisał ją jako samobójstwo spowodowane głęboką depresją. Jak się okazuje, to nie pierwszy taki przypadek w tym rejonie Egiptu. Portal opisuje jeszcze inne podobne śmierci turystów spowodowane ich złą kondycją psychiczną. Podobną historię sprzed roku opisała również pracownica biura podróży! Czy ktoś tuszuje te historie?
Podczas, gdy w Polsce prowadzone jest postępowanie w sprawie śmierci Magdaleny Żuk pod kątem zabójstwa, egipski portal almasryalyoum.com opisał śmierć Magdaleny Żuk jako "samobójstwo spowodowane ciężką depresją" i wykluczył znamiona przestępstwa.

Jednocześnie ten sam portal odsyła do artykułów opisujących podobne historie. Można tam znaleźć m.in. opis historii niemieckiej turystki, która przyjechała do Egiptu na wakacje i niespodziewanie wyskoczyła z 4. piętra hotelu w Hurgadzie. Według dziennikarzy portalu sytuację spowodowała depresja jaką przechodziła kobieta!

Egipcjanie opisali również zachowanie turystki z Rosji, która również próbowała popełnić samobójstwo z powodu złego stanu psychicznego. Pojawia się pytanie, dlaczego te kobiety nagle doznały załamania nerwowego? Czy spowodowane to było jakimiś bardzo traumatycznymi przejściami, na przykład gwałtem czy molestowaniem seksualnym?

Im wiecej sie zaglebiac, tym pojawia sie coraz wiecej pytan.
Mimo wszystko bardzo przykre i tragiczne, co sie wydarzylo, ale miejmy nadzieje, ze sie w koncu wyjasni.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 73 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Proximic [Bot] oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group