Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 446 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następna
Autor Wiadomość
#401 PostWysłany: 18 Paź 2017 17:12 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4038
złoty
Nie liczcie na przejęcie mill przez LH. Już w zeszlym tygodniu była informacja, że mille można do śmieci wrzucić, bo nikt ich nie przejmie,
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
#402 PostWysłany: 18 Paź 2017 18:14 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3226
srebrny
tasma napisał(a):
W weekend robiłem mileage run po UK żeby zrobić cztery loty BA i tym samym dobić u nich do silvera. W każdym saloniku (poz KRK gdzie BA nie ma podpisanej umowy) prosiłem o wpuszczenie na golda AB, ale zapisanie lotów do BA. Nie wiem czy to ze względu na Polki wpuszczające do saloników (w LHR i EDI) czy też ze względu na bankructwo AB było to robione bez żadnego problemu. Pisze o tym bo w Star Aliance taka zabawa to droga przez mękę i skuteczność operacji oceniam poniżej 50%, a pewnie wielu z Was ma zagwozdkę gdzie przenieść swojego golda.


W Star Alliance akurat z wejściem do saloniku na *G i zaliczeniem mil do innego programu nie ma problemów , o ile posiadamy fizyczna kartę *G. Zajmie to może chwilę dłużej, bo obsługa musi zeskanować kartę i odklikać coś w systemie.
Problemy może sprawiać skorzystanie z niektórych fastracków (głównie tam gdzie nie ma obsługi, oraz sprywatyzowanych jak np w MXP), oraz w niektórych portach/liniach dodanie dodatkowego bagażu.
Można wtedy kombinować ze zmianą FFP już po odprawie przy bramce, ale nie zawsze to się dobrze kończy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#403 PostWysłany: 18 Paź 2017 18:43 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2183
złoty
@SPLDER
Z mojego doświadczenia wynika, że w niektórych salonikach należących do danej linii lotniczej (mam złe doświadczenie z UA i LH) zmieniają numer karty przypisany do rezerwacji na tą na którą wchodzisz. Później przy wejściu do samolotu musisz prosić o ponowne wpisanie starej karty.
Szczytem wszystkiego było kiedyś lot na trasie. WAW-FRA-LAX-LIH. Do rezerwacji dopisany był numer A3 (tam chciałem zaliczyć mile żony) a do saloniku weszliśmy dopiero w LAX. Pani "salonikowa" pomimo próśb zmieniła w systemie numer na TK (tam żona miała golda). Przy wejściu do samolotu poprosiłem o zmianę na A3. Efekt był taki że wszystkie trzy odcinki poszły do Turkisha.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#404 PostWysłany: 19 Paź 2017 13:52 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Cytuj:
Shattered (ex) frequent flyer program Air Berlin Topbonus has come through with a new redemption option making it possible again to book award flights, however only on Etihad Airways in Economy.

The option is currently limited for booking until 17th November 2017 with travel periods until 28th March 2018 so it’s recommended to act fast if you have Topbonus miles which you want to use up.

Topbonus has previously ceased all redemption option, then opened a pop up shop where members can redeem their miles on overpriced merchandise and magazine subscriptions as well as Sixt vouchers.

You can access the Topbonus website with Etihad Redemption details here.

Redeem your miles and fly with Etihad Airways from Dusseldorf, Frankfurt and Munich or Zurich and Geneva to heavenly travel destinations in the Middle East, Africa, Asia or Australia. Benefit now from the reduced mile offers:

For 25,000 miles* you can fly to the Gulf states, to South and Central Asia
For 30,000 miles* you can fly to Africa and the Middle East
For 35,000 miles* you can fly to South East Asia and the Far East
For 50,000 miles* you can fly to Australia
*all of the above are one way flights


http://loyaltylobby.com/2017/10/19/air- ... me-option/
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#405 PostWysłany: 19 Paź 2017 14:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 1325
Loty: 225
Kilometry: 260 138
niebieski
Ciekaw jestem, jak będą wyglądały "podatki i opłaty", choć w sumie to za bardzo nie mam opcji czasowych by skorzystać.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#406 PostWysłany: 19 Paź 2017 15:46 

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1316
srebrny
Sciagniete z innej strony:

•Düsseldorf – Abu Dhabi: 50.000 Meilen und 330 Euro
•München – Sydney: 100.000 Meilen und 490 Euro
•Zürich – Tokio: 70.000 Meilen und 240 Euro
•Zürich – Sydney: 100.000 Meilen und 290 Euro
•Zürich – Abu Dhabi: 50.000 Meilen und 140 Euro
_________________
Yukon - tworzy sie
Azerbejdżan - zakończona

Laponia | Komory | Bahrajn | Senegal | Santiago de Chile | Guca | Ladakh | Palestyna | Athos | Ziemia Ognista | Syberia zimą

Instagram: @podruuznik
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#407 PostWysłany: 19 Paź 2017 18:07 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6219
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
We are happy to inform you that from now on you are able to redeem your miles again for award flights with Etihad Airways.

The booking period starts today and lasts until 17th November 2017 via our special hotline
+49 69153253484*. The service times are Mondays through Fridays, from 9am to 5pm and on Saturday, 21st October 2017 from 9am to 5pm.

The travel period for the award flights is from 19th October 2017 to 28th March 2018.

Award flights are available from 25,000 miles** in the global route network of Etihad Airways.

Please visit our topbonus website for more information and the terms and conditions for booking award flights with Etihad Airways.

Kind regards
Your topbonus Team
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#408 PostWysłany: 19 Paź 2017 19:57 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7790
Dziś wszedłem jeszcze raz do sklepu i znów trochę inne produkty - powrócił sixt z voucherem za 12500 mil na 25eur (minimum 4 dni wynajmu, ten już nie ma ograniczeń ile można kupić razy) - oczywiście jak zaznaczy się że jest się z Niemiec.
Myślicie że mając 20k najlepiej teraz wziąć vouchery na sixta (10e i 25e) czy coś jeszcze się pojawi? ;) (wiem, pytanie do wróżki, bardziej chodzi mi co Wy robicie z Waszymi bezwartościowymi milami ;) )
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#409 PostWysłany: 22 Paź 2017 08:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 836
Loty: 204
Kilometry: 285 320
niebieski
@Washington - Ja czekam dalej, bo w sumie ten voucher na 25 Euro (przy konieczności wynajmu na 4 dni) jest dla mnie równie "bezwartościowy" jak mile, które najprawdopodobniej trafią w niebyt. Czekam, może jeszcze coś się pojawi ... (ale fakt, obecnie to pytanie do wróżki) :roll:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Washington lubi ten post.
 
      
#410 PostWysłany: 22 Paź 2017 09:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2078
niebieski
Pacyfa napisał(a):
@Washington - Ja czekam dalej, bo w sumie ten voucher na 25 Euro (przy konieczności wynajmu na 4 dni) jest dla mnie równie "bezwartościowy" jak mile, które najprawdopodobniej trafią w niebyt. Czekam, może jeszcze coś się pojawi ... (ale fakt, obecnie to pytanie do wróżki) :roll:
Lufa nie przejmuje lotów AB a co dopiero mieliby przejmować zobowiązania z programu lojalnościowego,szanse oceniam na 1proc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#411 PostWysłany: 22 Paź 2017 09:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7344
HON fly4free
W pewnym (rozumianym bardzo szero :D ) sensie przejmują, o czym pisałem tu:

viewtopic.php?p=994071#p994071

Mamy zatem jakieś 2% szansy :D

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
Pacyfa lubi ten post.
 
      
#412 PostWysłany: 26 Paź 2017 18:41 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2741
złoty
Dear Tulio,
We are glad that you registered for our family promotion at the beginning of this year.
The mileage transfer is now open until November 17, 2017. You can either receive miles from other members or transfer your own miles to another account – comfortably in your topbonus online profile. This way you can pool your miles and get even faster to your award.
Redeem your miles for an award flight with Etihad Airways until November 17, 2017 – e.g. to Abu Dhabi for just 25,000 miles.*
Or redeem your miles in our topbonus Pop-up Shop for one of our partner rewards starting at 10,000 miles, for example a Blacklane or Etihad Holidays voucher.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#413 PostWysłany: 26 Paź 2017 19:00 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
jak mam przelac? bo nie daje rady
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#414 PostWysłany: 26 Paź 2017 19:39 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2741
złoty
https://topbonus.airberlin.com/web/tb/l ... entransfer
https://topbonus.airberlin.com/web/tb/l ... cale=en_DE
I są warunki, choćby.:
- Prior registration is required for the transfer of miles as part of the family miles offer. The transfer of miles without prior registration is not permitted czy
- Only award miles credited from flight activities with airberlin or NIKI during the registration period may be transferred. The offer does not apply to status miles or welcome miles issued on initial registration with the topbonus programme.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kian lubi ten post.
Kian uważa post za pomocny.
 
      
#415 PostWysłany: 27 Paź 2017 15:38 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
-- 27 Paź 2017 16:10 --

obiecuja


Dear Mr
We would hereby both like to inform you that topbonus Ltd. and the loyalty program are here to stay.

Even if airberlin ceases to operate today, as a topbonus member, you are still able to earn and redeem miles with Etihad Airways. Furthermore, you will also be able to continue to earn miles with our active partners on the ground and redeem them at the topbonus Pop-up Shop for rewards. Status benefits will remain valid in the global network of Etihad Airways partners.

Find all current information on our topbonus website and the FAQs. We are working on restructuring topbonus Ltd. and expanding the options for earning miles and redeeming rewards. We will keep you updated about our progress – this we promise.

Sincerely

-- 27 Paź 2017 16:38 --

przelalem-dziekuje

jak rozsadnie wykorzystac 50k mil?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#416 PostWysłany: 27 Paź 2017 20:18 

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1316
srebrny
Ja też sobie skonsolidowałem mile z paru kont. Te warunki, że niby transfer nie działa bez uprzedniej rejestracji albo nie transferuje sięwszystkich mil to chyba tylko na papierze są i nikt tego nie sprawdza.
_________________
Yukon - tworzy sie
Azerbejdżan - zakończona

Laponia | Komory | Bahrajn | Senegal | Santiago de Chile | Guca | Ladakh | Palestyna | Athos | Ziemia Ognista | Syberia zimą

Instagram: @podruuznik
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#417 PostWysłany: 27 Paź 2017 21:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
Posiadacze statusu Gold i Platinum w TopBonus do 24.03.2018 lecąc Eurowings w taryfach Smart i Best po pokazaniu karty TopBonus mogą wejść do saloniku lotniskowego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#418 PostWysłany: 29 Paź 2017 12:14 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
@pbak
Jak to zrobiłeś??, ja próbowałem przenieś np powitalne z kilku kont i nic z tego,
na jednym z kont ponad 16k a mogę przenieś tylko 7k
także jakoś te mile rozgraniczają.

Załącznik:
AB.jpg
AB.jpg [ 38.34 KiB | Obejrzany 13283 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#419 PostWysłany: 29 Paź 2017 14:23 

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1316
srebrny
kacper451 napisał(a):
@pbak
Jak to zrobiłeś??, ja próbowałem przenieś np powitalne z kilku kont i nic z tego,
na jednym z kont ponad 16k a mogę przenieś tylko 7k
także jakoś te mile rozgraniczają.

Załącznik:
AB.jpg
Nie robilem nic specjalnego, po prostu transferowalem wszystko, co mialem a byly tam mile z lotow, holidaychecka i innych nielotowych promocji.

Enviado desde mi ALE-L21 mediante Tapatalk
_________________
Yukon - tworzy sie
Azerbejdżan - zakończona

Laponia | Komory | Bahrajn | Senegal | Santiago de Chile | Guca | Ladakh | Palestyna | Athos | Ziemia Ognista | Syberia zimą

Instagram: @podruuznik
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#420 PostWysłany: 29 Paź 2017 14:30 

Rejestracja: 20 Maj 2011
Posty: 714
niebieski
Zgodnie z tym, co jest napisane kilka postów wyżej, mi nie pozwoliło jedynie przetransferować 500 mil powitalnych, reszta OK.
_________________
FLY4FREE: Relacja z NAMIBII - dostawczakiem we dwoje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 446 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group