Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 504 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 26  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#101 PostWysłany: 17 Maj 2015 12:45 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 1498
Deira jest po "złej" ;-) stronie Dubai Creek. Ciekawsze dzielnice i typowe atrakcje leżą na drugim brzegu. Z Bur na pewno szybciej dotrzesz do innych miejsc, a do bazarów czy Al Bastakija dostaniesz się nawet na piechotę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#102 PostWysłany: 17 Maj 2015 13:30 

Rejestracja: 15 Gru 2014
Posty: 69
Zbanowany
Rozumiem ,ale mam dylemat .Nie stać mnie na hotel za 300-400zł za noc
(zaraz się ktoś odezwie ,że to nie stać mnie na Dubai)
a tyle kosztują w Marinie czy Bur.
Jesteśmy starszymi osobami ,a chcemy wykorzystać stopa w drodze
na Filipiny . Mamy też karnety do Oceanarium ,czy Delfinarium
więc w 2 dni mamy na zwiedzanie.
Stąd pytanie czy nie lepiej nocować w Deirze?
Znalazłam coś takiego
Pearl Residence Hotel Apartments

Mam niestety sztywne terminy tj 6-7 października


Ostatnio edytowany przez lahcimmm2, 16 Paź 2016 22:28, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#103 PostWysłany: 17 Maj 2015 14:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Wrz 2014
Posty: 293
Loty: 444
Kilometry: 719 366
Jak tylko na dwa dni to patrz na ceny i lokalizacje w pobliżu stacji metra. Czerwoną linią zwiedzisz największe atrakcje. Gdzie byście nie mieszkali w hotelu będziecie przecież tylko nocować.


Ostatnio edytowany przez Roku, 17 Mar 2016 09:22, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off
RamonJola lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#104 PostWysłany: 17 Maj 2015 14:47 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 1498
@RamonJola, obawiam się, że nie znam jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Zależy ona także m.in. od Waszej tolerancji na połączenie wysokiej temperatury (średnia w dzień w październiku to 36ºC, a część hoteli w Deirze albo nie ma klimatyzacji, albo miewa "tymczasową awarię" ;-) ) i wysokiej wilgotności powietrza, pełnej listy miejsc/ atrakcji do obejrzenia i skłonności do przemieszczania się komunikacją miejską (szczególnie w godzinach szczytu).

Co do Pearl Residence Hotel Apartments - oceny na Expedii czy TripAdvisor są znacznie niższe niż na np. Booking, warto więc wczytać się w opinie i sprawdzić, czy nie będzie Wam przeszkadzać np. hałas ruchliwej ulicy.

Jeżeli jednak decydują budżet i czas, to zatyczki do uszu pomogą pogodzić się z suboptymalnymi warunkami.
Góra
 Profil Relacje PM off
RamonJola lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#105 PostWysłany: 17 Maj 2015 19:31 

Rejestracja: 15 Gru 2014
Posty: 69
Zbanowany
Jeżeli jednak decydują budżet i czas, to zatyczki do uszu pomogą pogodzić się z suboptymalnymi warunkami.[/quote]

To na pewno :-) Co do temperatury to ja znosiłam bardzo dobrze 38stopni w Indiach .
Jeżeli jest wiatr ,to dam radę . Gorzej jak wszystko "stoi"

Bardzo dziękuję za pomoc.Szkoda ,że nie ma już promocji którą
podał kolega powyżej :( Oczywiście poszukam na innych portalach niż booking
Jednak tutaj mam pewne przywileje ,gdyż z niego zazwyczaj kożystałam przy
rezerwacjach.Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off
Anonim3 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#106 PostWysłany: 17 Maj 2015 19:41 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 1498
Nie ma za co. O ile dobrze zrozumiałam @baggio777, promocyjną cenę można "ustrzelić" jeszcze bezpośrednio na stronie sieci. Warto też skorzystać z tego poradnika: jak-szukac-tanich-noclegow-v-0-2,20,70308. Pozdrawiam, życząc owocnych "łowów"!
Góra
 Profil Relacje PM off
travelerka uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#107 PostWysłany: 19 Maj 2015 15:54 

Rejestracja: 07 Sie 2014
Posty: 181
A jak tam wygląda spanie prawdziwego polskiego globtrottera czyli na plaży, da sie czy gonią.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#108 PostWysłany: 19 Maj 2015 21:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2015
Posty: 73
Loty: 70
Kilometry: 132 559
RamonJola napisał(a):
Wydaje mi się ,że warto pisać o promo aktualnych a nie już byłych :?
Doradźcie proszę


Promocja jest dalej aktualna na stronie Rotana.com
http://www.rotanatimes.com/offers/12090

więc jak widzisz nie uległa wygaśnięciu a ja tylko sugerowałem że przez booking tez możnabyło rezerwować
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
RamonJola lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#109 PostWysłany: 19 Maj 2015 21:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Z ciekawostek - to podobno drugi pod względem wysokości hotel na świecie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#110 PostWysłany: 19 Maj 2015 22:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2015
Posty: 73
Loty: 70
Kilometry: 132 559
@szymonpoznan1

Tak drugi najwyższy po hotelu w Arabii Saudyjskiej w Mekce, więc jeśli nie jesteś muzułmaninem to można powiedzieć że dla nie-muzułmanina pierwszy najwyższy hotel na świecie:)
Hotel ma 72 piętra i mierzy 333m, najtańsze pokoje (te w promocji) są ulokowane pomiędzy 9 a 34 piętrem.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez szymonpoznan1, 19 Maj 2015 22:18, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#111 PostWysłany: 19 Maj 2015 22:16 

Rejestracja: 15 Gru 2014
Posty: 69
Zbanowany
Faktycznie promo jeszcze jest ,niestety mam termin przyjazdu 6.11 :?


Ostatnio edytowany przez szymonpoznan1, 19 Maj 2015 22:18, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#112 PostWysłany: 20 Maj 2015 15:51 

Poleci ktoś coś konkretnego w Bur Dubai lub Deira do 200-250 pln za nocleg od osoby? Lecę sam 2.06-9.06 i wolę podpytać się tutaj niż polegać na booking.com w przypadku Dubaju.
Góra
 PM off  
      
#113 PostWysłany: 20 Maj 2015 15:54 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 1498
noclegi-dubaj,1185,3535?start=60#p577943
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#114 PostWysłany: 20 Maj 2015 16:29 

Rejestracja: 20 Gru 2012
Posty: 301
niebieski
Dejra jest super,żyjąca dzielnica, hotele są przyzwoite, bardzo tanie knajpki, wszystko blisko, najlepiej zarezerwować hotel w okolicach Al Rigga street. Byłem tam na początku roku-było fajnie.Blisko lotniska. Parę minut metrem i wszędzie dojedziesz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#115 PostWysłany: 20 Maj 2015 16:31 

Rejestracja: 16 Sty 2013
Posty: 160
Anonymous napisał(a):
Poleci ktoś coś konkretnego w Bur Dubai lub Deira do 200-250 pln za nocleg od osoby? Lecę sam 2.06-9.06 i wolę podpytać się tutaj niż polegać na booking.com w przypadku Dubaju.


Ramada Deira. Dla tych dat cena łączna to 1610 zł ze śniadaniem na hotels.com. No i 10% wraca w "rewardsach". Spałem tam w zeszłym roku. Niezłe śniadanie, tuż przy metrze, dostałem darmowy upgrade do suite'a (bez wyraźnego powodu), miła obsługa. Sam pokój też bez większych zastrzeżeń.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#116 PostWysłany: 20 Maj 2015 16:39 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Ja też spałem w Deirze, a dokładnie tu: Al Jawhara Metro, przy ul. Al Rigga. Super to nie był, ale był tani, czysty, miękkie łóżko, blisko lotniska no i blisko przystanku metra. Fajny jak się ma przesiadkę w Dubaju i nie wymaga cudów :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Poznaniakk uważa post za pomocny.
 
      
#117 PostWysłany: 20 Maj 2015 18:01 

Dzięki za odpowiedzi!

mimx napisał(a):
Anonymous napisał(a):
Poleci ktoś coś konkretnego w Bur Dubai lub Deira do 200-250 pln za nocleg od osoby? Lecę sam 2.06-9.06 i wolę podpytać się tutaj niż polegać na booking.com w przypadku Dubaju.


Ramada Deira. Dla tych dat cena łączna to 1610 zł ze śniadaniem na hotels.com. No i 10% wraca w "rewardsach". Spałem tam w zeszłym roku. Niezłe śniadanie, tuż przy metrze, dostałem darmowy upgrade do suite'a (bez wyraźnego powodu), miła obsługa. Sam pokój też bez większych zastrzeżeń.


Dziękuję, znalazłem nawet taniej, a w sumie to był jeden z hoteli o które chciałem pytać :)
Góra
 PM off  
      
#118 PostWysłany: 20 Maj 2015 18:24 

Rejestracja: 15 Gru 2014
Posty: 69
Zbanowany
Dziękuję, znalazłem nawet taniej, a w sumie to był jeden z hoteli o które chciałem pytać :)[/quote]

Fajnie jakbyś tę prompozycję "jeszcze taniej " podał 8-)
Część forumowiczów twierdzi ,że Deira to zła strona ,
część że dobra i ,że wszędzie blisko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#119 PostWysłany: 20 Maj 2015 19:08 

Na bookingu pokazuje mi nieco ponad 1400 pln. Teraz przeglądam miejscówki w Bur i chyba na tę część się zdecyduję. Dam znać co spłodziłem.
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#120 PostWysłany: 21 Maj 2015 13:37 

Zabukowałem coś co ma nazwę "Regent Palace Hotel" i 4*, ale ani na pałac i 4* nie wygląda. Byle było czysto, cicho, klima działała poprawnie i wystarczy. Opinie ma jako takie, a lokalizacyjnie całkiem dobrze wygląda. Dam znać jak wyszło, bo mam pewne obawy :D

1202 PLN + 10% tax + 10% service fee + 15 AED za noc
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 504 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 26  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group