Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 433 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#161 PostWysłany: 02 Cze 2016 11:36 

Loty: 4
Kilometry: 4 402
Jesli ktos chcialby przenocowac sie w 3. najwyzszym budynku mieszkalnym w Dubaju, a 4. na swiecie to polecam pokoj u pana, u ktorego spalismy tydzien temu na airbnb na 63. pietrze w dzielnicy dubai marina :) widoki niesamowite, w budynku basen i silownia, w mieszkaniu wysoki standard, kuchnia, pralka, zelazko wszystko jest :) minuta do carrefoura, dwie do tramwaju :) mysle ze cena bardzo dobra, szczegolnie jak dolozy sie znizke z airbnb :)

https://www.airbnb.pl/rooms/2431576

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#162 PostWysłany: 02 Cze 2016 14:30 
Awatar użytkownika

Loty: 138
Kilometry: 372 938
Ostrzeżenia: 1
złoty
Gdyby nie ten nagi facet na wyposażeniu apartamentu to widoki byłyby faktycznie zachwycające...
;) :twisted:
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#163 PostWysłany: 06 Lip 2016 11:25 

Loty: 153
Kilometry: 237 780
Jaki hotel z Accora polecacie w Dubaju(max 400zł za noc)?2+dziecko 4 lata. Termin koniec września. Może któryś ma dobry upgrade ze wzg na status(platyna)? Faworytem jest u mnie IBIS STYLES DUBAI JUMEIRA, ale "kuszą" Pullmany :)
 Relacje PM off  

#164 PostWysłany: 09 Lip 2016 19:58 

Jakieś dobre hotele / mieszkania godne polecenia , ktoś ostatnio był w Dubaju? :D
 Relacje PM off  

#165 PostWysłany: 02 Sie 2016 15:03 

Witam, szukam hotelu w okolicach Dubaj Marina na 7 nocy , budżet około 4k pln, na początku pażdziernika , najlepsze chyba co znalazłam to :
https://pl.hotels.com/hotel/details.htm ... SX=0&SYE=3

Czy polecacie coś innego w okolicy w podobnych cenach ( może być troszkę więcej ) ? A może warto szukać w innej dzielnicy byle blisko metra i tramwajów?
PS. którzy pośrednicy poza hotels.com podają jeszcze ceny całkowite z uwzględnieniem tych podatków 2x10%
 Relacje PM off  

#166 PostWysłany: 02 Sie 2016 16:27 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Loty: 232
Kilometry: 345 092
Upgrade w Ibisach już nie ma. Nawet dla platynowych. Ja spałem w Al Barsha i w Al Rigga, obydwa bardzo fajne. Bez problemu dałbym im 3*.
 Relacje PM off  

#167 PostWysłany: 02 Sie 2016 20:30 

@ritaH Za około 2k PLN dostępne są w tym terminie 4* i 5* hotele (np. Movenpick). Oczywiście nie w Marinie. Zakładając jednak, że taksówki są tańsze niż w Polsce, może nie warto?
 PM off  

#168 PostWysłany: 02 Sie 2016 20:38 

No właśnie też się nad tym zastanawiałam, a może ktoś wie ile np. kosztuje taxi z Al Barsha 1 do Mariny ?? Zerkam również na Airbnb ale tam najkorzystniej wychodzi jeśli się wynajmuje dwie lub trzy sypialnie:)
 Relacje PM off  

#169 PostWysłany: 02 Sie 2016 20:44 
Awatar użytkownika

srebrny
z Novotel al Barsha do Media one [tuz przed marino] jakies 22-25 dhs

szczegoly i dokladne dane znajdziesz w google po wyszukaniu frazy 'dubaj taxi calculator'

Ostatnio edytowany przez lahcimmm2, 16 Paź 2016 22:19, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
 Relacje PM off
ritaH lubi ten post.
ritaH uważa post za pomocny.

#170 PostWysłany: 02 Sie 2016 22:53 
Awatar użytkownika

Loty: 141
Kilometry: 270 325
niebieski
To ja podlinkuje tylko moją wypowiedź z innego tematu: viewtopic.php?p=631581#p631581

IMO jeśli Dubaj i ma być ładnie i na Marinie to tylko airbnb - gdzie wynajmujesz konkretny pokój, czyli konkretne piętro i co najważniejsze widok :)
rw30 lubi ten post.

#171 PostWysłany: 03 Sie 2016 11:16 

Ja wynająłem apartament w Jannah Marina Bay Suites za 300zł łącznie z podatkami. Sprawdź ceny w twoim terminie.
 Relacje PM off  

#172 PostWysłany: 03 Sie 2016 11:28 
Awatar użytkownika

Loty: 38
Kilometry: 78 998
Ja w dubaju spałem w Jawhara Metro Hotel Dubai, bardzo blisko metra Union Square.
Dobra cena, recepcja bardzo uprzejma, mega wygodne łożka, łazienka w pokoju, sejf - warunki bardzo w porządku.
w okolicy sporo barów lokalnych, dobre jedzenie.
 Relacje PM off  

#173 PostWysłany: 04 Sie 2016 09:17 

Dziękuje bardzo za pomoc, obecnie chcę wybrać pomiędzy hotelem koło Mariny 4* oraz apartamentem z Airbnb w podobnej lokalizacji, ale mam jedno pytanie, jadąc z małymi dziećmi zależy mi na czystości a przede wszystkim na czystej wodzie w basenie i tu wiadomo, że hotel 4* musi spełniać jakieś tam standardy i jest ta jakość kontrolowana, natomiast czy wiecie jak wygląda to w tych dużych apartamentowcach i ich częściach wspólnych (baseny brodziki) ?
 Relacje PM off  

#174 PostWysłany: 27 Sie 2016 08:57 

Kilometry: 13 255
Zbanowany
Ktos zaproponuje jakas dobra miejscowke w tym terminie dla dwoch mlodych osob? Dobrze by bylo w jakims drapaczu, koniecznie z basenem, dobrze byloby blisko metra?

Szukac booking czy airbnb?
 Relacje PM off  

#175 PostWysłany: 27 Sie 2016 09:08 

Loty: 83
Kilometry: 149 538
Asfalto napisał(a):
Ktos zaproponuje jakas dobra miejscowke w tym terminie dla dwoch mlodych osob? Dobrze by bylo w jakims drapaczu, koniecznie z basenem, dobrze byloby blisko metra?

Szukac booking czy airbnb?

noclegi-dubaj,1185,3535
Ja znalazłam na airbnb .Każdy drapacz ma basen większy lub mniejszy.My płaciliśmy 360zł/2 noce
Tiger Marina Pinnacle
Załącznik:
IMG_0062.JPG

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#176 PostWysłany: 27 Sie 2016 09:38 

Kilometry: 13 255
Zbanowany
Bylas czy dopiero bedziesz w tym hotelu bo pytam i sprawdzone oferty?
 Relacje PM off  

#177 PostWysłany: 28 Sie 2016 20:52 

Loty: 83
Kilometry: 149 538
Zdjęcie jest moje i napisałam,że zapłaciłam więc nocleg jest sprawdzony;I to nie jest hotel
Dziś najniższa cena tego wynajmu to 276zł

Ostatnio edytowany przez lahcimmm2, 16 Paź 2016 22:20, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
 Relacje PM off  

#178 PostWysłany: 30 Sie 2016 09:29 

Loty: 49
Kilometry: 89 752
Osobiście jeżeli miałbym wybierać pomiędzy hotelem 3*/4* gdzieś na uboczu, a apartamentem w marinie, to bym się nie zastanawiał:
1. I najważniejsze - LOKALIZACJA - tańsze hotele są położone w nieciekawych dzielnicach bez żadnych widoków, a to o to chodzi w Dubaju.
2. Wyżywienie - w hotelu przy dobrych wiatrach w cenie pokoju będziesz miał śniadanie. Reszta wyżywienia już tylko na mieście, bo w pokoju się nie da.
My zdecydowaliśmy się na świetny apartament w Elite Residence Tower w Dubai Marina (dwa budynki od Princess Tower). Mieliśmy komfortowo wyposażony apartament na 59. piętrze z widokiem na palmę. W każdym apartamentowcu do dyspozycji masz basen(y), siłownię, saunę i pokój gier. Czasem chodziliśmy do knajpek na obiady, a czasami robiliśmy je sami w apartamencie i jedliśmy siedząc na balkonie podziwiając widoki :D .
Nie jest to najtańsza opcja, bo kosztowała ok. 300 zł/os/dzień, ale warto.
Jeszcze raz powtarzam LOKALIZACJA i WIDOKI, to liczy się w Dubaju.
Jeżeli ktoś będzie zainteresowany, to mogę podać link do oferty i wrzucić jakieś zdjęcie :)

-- 30 Sie 2016 09:32 --

ritaH napisał(a):
Dziękuje bardzo za pomoc, obecnie chcę wybrać pomiędzy hotelem koło Mariny 4* oraz apartamentem z Airbnb w podobnej lokalizacji, ale mam jedno pytanie, jadąc z małymi dziećmi zależy mi na czystości a przede wszystkim na czystej wodzie w basenie i tu wiadomo, że hotel 4* musi spełniać jakieś tam standardy i jest ta jakość kontrolowana, natomiast czy wiecie jak wygląda to w tych dużych apartamentowcach i ich częściach wspólnych (baseny brodziki) ?

Nie wiem jak wygląda sprawa we wszystkich apartamentowcach, ale w Elite Residence Tower bez zarzutu. Obsługa cały czas pilnuje basenu i sprząta regularnie. Woda czyściutka, bez żadnych zastrzeżeń.
ritaH uważa post za pomocny.

#179 PostWysłany: 30 Sie 2016 09:46 
Awatar użytkownika

złoty
root21 napisał(a):
Jeszcze raz powtarzam LOKALIZACJA i WIDOKI, to liczy się w Dubaju.

Dla każdego liczy się co innego. Nie mierz wszystkich swoją miarką ;)
Marina jak dla mnie jest beznadziejna i nudna, za darmo bym tam nie chciał spać. Za to Deira bardzo fajna z klimatem choć trochę arabskim, zapachami, świetnymi tanimi knajpkami.
Inna sprawa jechać do ZEA i jeść konserwy z carrefoura to pomyłka, gdzie na mieście pyszne jedzenie za psie pieniądze.
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#180 PostWysłany: 30 Sie 2016 10:37 

Loty: 115
Kilometry: 237 945
niebieski
Dokładnie, każdy woli coś innego i na co innego może sobie pozwolić. Moim zdaniem cena 300 zł / os. za dobę to dużo. Ja zaklepałem noclegi na 7 dni na przełom styczeń/luty 2017 r. i wyszło mi 85 zł / os. (pokój dwuosobowy) już z wliczonymi podatkami. Nazwa lokum to Raintree Hotel - opinie ma dobre, wygląda przyzwoicie, jest dobrze wyposażony, ma nawet basen. Nie mamy w tej cenie posiłków, ale żaden to dla nas problem, śniadania będziemy szykować z produktów z marketu, natomiast większe posiłki będziemy jadać w różnych knajpkach. Oczywiście w tej cenie tego noclegu już nie ma, ale na okazje trzeba polować :)
 Relacje PM off  

[ 433 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości