Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 101 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 02 Maj 2015 10:25 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3878
Loty: 39
Kilometry: 33 222
Wybieramy się w maju na Cypr na 4 dni, lecimy do Larnaki. Czy baza wypadowa w tym mieście to dobry pomysł?

W planach mamy jeden nocleg w Aiya Napa, być może wypad na Konnos Beach, do tego Nikozję na jeden dzień.

Plaże w Larnace dają radę (oczywiście bez porównywania do powyższych ;) )? Mam na myśli McKenzie i Finikoudes.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów
#22 PostWysłany: 04 Cze 2015 17:32 

Rejestracja: 25 Kwi 2013
Posty: 4
Larnaka może być. Tak po środku, bilet powrotny do Nikozji 7euro, do Agia 1,5euro miejskim. Plaże w larnace tragiczne.
Konnos Bay, to jest plaża.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 07 Lip 2015 09:48 

Rejestracja: 26 Kwi 2013
Posty: 843
niebieski
Bardzo proszę forumowiczów, którzy tam byli o opinie na temat tego hotelu.
Opinie na tripadvisor i inne już mam przeczytane. Był to jeden z najtańszych hoteli więc cudów się nie spodziewam, ale zawsze liczę się najbardziej z Waszym zdaniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 07 Lip 2015 12:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sie 2011
Posty: 272
niebieski
dyzio1 napisał(a):
Bardzo proszę forumowiczów, którzy tam byli o opinie na temat tego hotelu.
Opinie na tripadvisor i inne już mam przeczytane. Był to jeden z najtańszych hoteli więc cudów się nie spodziewam, ale zawsze liczę się najbardziej z Waszym zdaniem.


dyzio1 kiedy lecisz ?

ja 12-19 i pierwsze dwie noce mam w hotelu San Remo, zastanawiam się też nad Mariandy na 2 ostatnie noce.
_________________
https://czlowiek360.wordpress.com/ Blog o biegach i podróżach
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 07 Lip 2015 13:17 

Rejestracja: 08 Cze 2011
Posty: 10
Loty: 29
Kilometry: 40 630
Witam, byłem w tym hotelu od 17.06 do 24.06, w tym terminie było mało ludzi, na plaży pustki w hotelu też, ogólnie hotel nie jest zły, w pokoju klima, TV, łazienka, balkon, sprzatany codziennie. Jedzenie monotonne ale smaczne. Do najbliższej plaży około 400 m, w pobliżu hotelu tylko jeden sklep spożywczy około 300 m. Do hotelu z lotniska dojedziesz autobusem 425 koszt 1,5 euro, za dziecko (5 lat) nie płaciłem czas dojazdu około 50 minut.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#26 PostWysłany: 07 Lip 2015 17:45 

Rejestracja: 26 Kwi 2013
Posty: 843
niebieski
Bandziorno napisał(a):
dyzio1 napisał(a):
Bardzo proszę forumowiczów, którzy tam byli o opinie na temat tego hotelu.
Opinie na tripadvisor i inne już mam przeczytane. Był to jeden z najtańszych hoteli więc cudów się nie spodziewam, ale zawsze liczę się najbardziej z Waszym zdaniem.


dyzio1 kiedy lecisz ?

ja 12-19 i pierwsze dwie noce mam w hotelu San Remo, zastanawiam się też nad Mariandy na 2 ostatnie noce.


Dopiero w sierpniu 4-11. Proszę, w wolnej chwili podaj mi jak najwięcej szczegółów z pobytu, np. z której strony lepiej mieć pokój, aby było w miarę cicho, co podają podczas posiłków (mam córkę niejadka), czy basen jest czysty? Może będziesz zwiedzał wyspę autobusem lub korzystał z miejscowych biur podróży? Wszelkie info mile widziane. Tym czasem życzę udanego wyjazdu.

-- 07 Lip 2015 17:47 --

Adi1913 napisał(a):
Witam, byłem w tym hotelu od 17.06 do 24.06, w tym terminie było mało ludzi, na plaży pustki w hotelu też, ogólnie hotel nie jest zły, w pokoju klima, TV, łazienka, balkon, sprzatany codziennie. Jedzenie monotonne ale smaczne. Do najbliższej plaży około 400 m, w pobliżu hotelu tylko jeden sklep spożywczy około 300 m. Do hotelu z lotniska dojedziesz autobusem 425 koszt 1,5 euro, za dziecko (5 lat) nie płaciłem czas dojazdu około 50 minut.



Jak rozpoznać przystanek na którym należy wysiąść?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 07 Sie 2015 22:10 

Rejestracja: 11 Mar 2013
Posty: 694
Loty: 2
Kilometry: 3 738
Coś dodacie o tym hotelu? Hb wystarcza, jak wygląda obiadokolacja? Gdzie znajduje się sklep ten 300 m od hotelu, jakie w nim są ceny. Czy z przystanku pod hotelem oprócz centrum Larnaki i lotniska można jeszcze gdzieś dojechać. A poza tym napiszcie jak najwięcej info o tym hotelu. Dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 12 Sie 2015 10:02 

Rejestracja: 26 Kwi 2013
Posty: 843
niebieski
Właśnie wróciliśmy. Jesteśmy zadowoleni z tego hotelu zważając na jego cenę. Jeśli chodzi o obiadokolacje to jest w formie bufetu: jeden rodzaj mięsa (drób, wieprzowina, baranina), jakaś forma ziemniaka (np. gotowany, pieczony), danie na bazie makaronu, czasem na bazie ryżu. Do tego 2-3 sałatki (zarówno z surowych warzyw jak i gotowanych), chleb. Na deser codziennie arbuz. Raz były dodatkowo brzoskwinie i raz melon. Do picia bierze się dzbanek wody (woda bez ograniczeń). Nam smakowało wszystko. Nie jest to duży wybór, ale kucharz gotuje smacznie. Osobiście brakowało nam zup. Jeśli chodzi o sklep to po wyjściu z hotelu, kieruj się na prawo, po drugiej stronie ulicy jest market "soeasy". To najbliższy sklep. Cen nie pamiętam, ale chodziliśmy tam głównie po owoce i wodę, aby zjeść lekki posiłek na plaży. Zaraz za sklepem jest tawerna, najbardziej oblegana w okolicy, więc jeśli będziesz głody możesz tam zjeść, choć otwierana jest dopiero późnym popołudniem. W weekend, trzeba rezerwować miejsca. Jeśli z hotelu pójdziesz w lewo, tam też znajdziesz sklepy i tawerny.

Na recepcji jest rozkład autobusów. Z tego co pamiętam chyba 711 jedzie do Famagusty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 29 Sie 2015 12:11 

Rejestracja: 11 Mar 2013
Posty: 694
Loty: 2
Kilometry: 3 738
Krótka relacja:
Przylecieliśmy wieczorem 20.08. (było już mocno ciemno), po szybkim wyjściu udaliśmy się na postój taksówek (za 3 os. resoerthoppa ze zniżką 20% krzyczał 19,50E). Ustaliłem kurs na 15 E, ale po dojściu do grupy taksówkarzy cena wzrosła na 20 E. Nie chciałem jechać ale w grupie poczuli się raźniej i nie chcieli jechać za 17 E. Pojechaliśmy i wyszło nam to na dobre. Przez obwodnicę do hotelu jest ok. 27 km, przejechaliśmy w 25 min. Szybki meldunek i... dzięki temu że odpuściliśmy targi taksówkowe zdążyliśmy na obiadokolację.
Jedzenie w hotelu poniżej średniej. Śniadanie codziennie to samo, niejadki będą miały ciężko. Dżem, jajka na twardo, ser biały i żółty (słabej jakości), oliwki zielone i czarne, pomidory, dwa rodzaje wędlin (słaba jakość), kawa, herbata, sok (słaba jakość), woda, chleb do tostów do zrobienia na ciepło i chleb zwykły (chyba wcześniej mrożony) nigdy nie był świeży. Obiadokolacja – jedno mięso (najczęściej w potrawce lub sosie), nie było ryb, ziemniaki w różnej formie (raz peere, raz podpieczone), dwie sałatki, bakłażan na ciepło, woda w dzbanku za free. Do śniadania melon, arbuz, do kolacji to samo ale wydzielane.

Pokój – powyżej średniej, gdyby nie drzwi do wc, zamykanie przesuwne bez klamki, szafy, ok., łóżka ok., wielkość ok., balkon ok., wc (z wanną) w środku ok., pościel i ręczniki wymieniane co 3 dni ok.

Basen – czynny do 17, chlorowany, leżaków i parasoli wystarczająca ilość.

Bar – do obiadokolacji – piwo 250ml-1e, 0,330ml-2e, 0,655ml-2,8e (chyba najbardziej korzystnie). Kawa, herbata 1,5e. Przy basenie bar pinta piwa 2e+przegryzka w cenie.

Położenie to moim zdaniem duży plus, restauracji kilka, sieciówka fast foodów w ok. 500m, przystanek autobusowy 200m od hotelu, sklep spożywczy – ceny średnie (pół raza wyższe niż w PL).
Dojazd do centrum do 20 min – autobus 424, 425, 711 – 1,5 e, dzieci połowa lub za darmo (14 latek na lotnisko przejechał za free tak zakwalifikował kierowca), na lotnisko 45 min. bus 425. I najlepsze to bezpośrednie połączenia 711 z Agia Napa za ..... 1,5 e, bus 711, czyli 3 os. z dzieckiem za 3,75 e. Jedzie się rano ok.1h (bez korków), a wraca 50 min. Odpada koszt dojazdu do centrum na greenbusa. Polecam wyjazd ok. 10:30 (jeden autobus nas nie wziął bo był pełny to kierowca zadzwonił po następny i za 15 min. w pustym busie już jechaliśmy). Z tego busa idealnie zdążyć można na yellow łódź, 1,5 godz. kurs z nurkowaniem, zwiedzaniem grot, skakaniem ze skał, ze statku i ze zjeżdżaniem ze statku to 10 e dorosły i 5 e dziecinny. To najlepiej wydana kasa na wyjeździe. Autobus z powrotem zatrzymuje się pod hotelem po informacji do kierowcy przy zakupie biletów.
Jeżeli macie pytania to śmiał, postaram się odpowiedzieć (nie byłem nastawiony na zwiedzanie – tylko centrum Larnaki i powyższa wycieczka).
Uważajcie na ceny w knajpach np. meze dają porcję (dużą) na dwie osoby ale liczą cena x 2 (17,5 e x 2 = 35 e). W centrum lepiej kupić każdą porcję osobno dla siebie np. 9e x 2 = 18 e.
A także na godziny kursowania busów, w internecie godziny nie aktualne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 02 Wrz 2015 14:58 

Rejestracja: 05 Mar 2014
Posty: 4
Loty: 2
Kilometry: 5 524
Wybieram się do hotelu w najbliższą niedzielę.
Mam pytanie odnośnie Wifi. Wiem, że jest płatne ale chciałbym zapytać jak wygląda proces podłączenia się?
Sieć jest widoczna bez zabezpieczenia czy z zabezpieczeniem i potem się loguje za pomocą otrzymanego kodu?
Mógłby ktoś opisać proces połączenia się?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 02 Wrz 2015 15:07 

Rejestracja: 11 Mar 2013
Posty: 694
Loty: 2
Kilometry: 3 738
3 e doba liczona jako 24 h od momentu zakupu, z tego co pamiętam pokazuje się ich strona i wpisuje się użytkownika i hasło.
Góra
 Profil Relacje PM off
kill3r uważa post za pomocny.
 
      
#32 PostWysłany: 05 Sty 2016 09:38 

Jedną dobę spędziłem w tym hotelu, przejazdem. Wrażenia takie.
Pokoje całkiem niezłe. Lobby itd również. Lokalizacja raczej słaba. Do morza kawałek drogi. W pobliżu jest przystanek, sklep samoobsługowy z dobrymi cenami. Nawet taniej niż w centrum Larnaki. Oraz świetna tawerna "Vlachos".
Najsłabszy punkt hotelu to jedzenie.( miałem HB). Na śniadaniu praktycznie wszystko to najtańszy syf. Nawet herbata wychodziła wstrętna( chyba kwestia kiepskiej wody).
Na kolacji tylko jeden konkret. Pieczony kurczak. Nawet dobry. Ale szybko zabrakło, i kto przyszedł później, to już nie dostał. Miał do wyboru... suchy makaron, gotowana marchewka lub sałata :mrgreen:
Góra
 PM off  
      
#33 PostWysłany: 08 Mar 2016 13:35 

Rejestracja: 20 Sty 2016
Posty: 219
Zbanowany
Dla osób mało wymagających w Larnace ja mogę polecić Francis Apartments: http://booking.com/d3393f53893be.

Hotel znajduje się bardzo blisko centrum: 200 metrów do plaży, ponadto 5 minut drogi do Old Hospital (tutaj odjeżdżają autobusy nr 711 do Ayia Napy).

Ja rezerwowałem Apartament z 1 sypialnią, bez posiłków. Za 3 doby (28.II - 3.III) ja zapłaciłem 76,50 Euro. Duży salon, dość duża sypialnia. Osobno kuchnia oraz łazienka. Bardzo dobrze wyposażona kuchnia, w tym nawet ... pralka automatyczna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 10 Kwi 2016 21:27 

Rejestracja: 27 Lis 2013
Posty: 360
Loty: 124
Kilometry: 227 163
niebieski
Cześć!

Szukam noclegu w Larnace na 3 noce! Zależy mi by był w pobliżu przystanku autobusowego- zarówno na lotnisko, jak i w stronie Limassol oraz Ayia Napa. Może być airbnb, ale może być też jakiś sympatyczny hotelik z basenem i śniadaniem (do 200zł/noc/2 os).

EDIT: Wystarczy mi informacja, w którym miejscu szukać (adres mniej więcej :) )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 10 Kwi 2016 21:51 

Sympatyczny ,to może nie jest ,ale ze śniadaniem ,basenem i obok przystanku.Znany wielu tu osobom SAN REMO 2* Na www.galahotels.com mozna go kupić za 90 zł /+- 22 e/ w zalezności od terminu.
Przystanek z lotniska autobisu 435 przy hotelu ,a przystanek do Limasol i Ag.Napa 20 min pieszo do centrum/ok1,5km/ lub z tego przystanku przy hotelu dojazd tam.
Na 2-3 noce jak ulał ,dłużej nie ,bo na śniadania przejecie się mortadelą. :lol:
Góra
 PM off  
      
#36 PostWysłany: 10 Kwi 2016 22:18 

Rejestracja: 27 Lis 2013
Posty: 360
Loty: 124
Kilometry: 227 163
niebieski
Świetny pomysł, dzięki! A galahotels to dobry pośrednik, bo osobiście pierwsze słyszę? Różnica między galą a bookingiem to ok 15 euro/noc, więc sporo na korzyść :)
Czy mógłbyś mi napisać w którym miejscu jest przystanek bus do Ayia Napa ? Rozważam opcję jednego noclegu w powyższym hotelu, który wysłałeś, i dwa w Ayia Napa :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 10 Kwi 2016 22:38 

Rejestracja: 20 Sty 2016
Posty: 219
Zbanowany
@warsawghoster - bardzo dobre położenie odnośnie bezpośredniego autobusu do Ayia Napy oraz komunikacji z lotniskiem ma Francis Apartments: http://booking.com/d3393f53893be.

Do przystanku można dojść w 5 minut.

Rezerwując przez booking.com ja płaciłem za dobę w sumie 26,50 Euro (2 osoby dorosłe + 1 dziecko) - bez śniadań.
Góra
 Profil Relacje PM off
warsawghoster lubi ten post.
 
      
#38 PostWysłany: 11 Kwi 2016 08:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lis 2015
Posty: 631
Loty: 110
Kilometry: 230 448
warsawghoster napisał(a):
Czy mógłbyś mi napisać w którym miejscu jest przystanek bus do Ayia Napa ?


Przystanek Green Busa (4E OW / 7E RT) do Ayia Napy jest przed portem przy plaży, a przystanek 711 (1,5E OW) jest 500 m dalej. Trzeba pójść w stronę portu i skręcić w lewo, a następnie na światłach w prawo. https://www.google.pl/maps/dir/34.91554 ... 214,17.41z

Jest to drugi przystanek 711 w Larnace. Autobus ten rusza z przystanku Old Hospital.
_________________
Relacja z wyprawy na wulkan Yake Dake w Alpach Japońskich

Relacja z Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off
warsawghoster lubi ten post.
 
      
#39 PostWysłany: 11 Kwi 2016 09:20 

Rejestracja: 13 Lis 2013
Posty: 22
Loty: 60
Kilometry: 139 705
[quote="warsawghoster"]Świetny pomysł, dzięki! A galahotels to dobry pośrednik, bo osobiście pierwsze słyszę? Różnica między galą a bookingiem to ok 15 euro/noc, więc sporo na korzyść :)
Polecam, spałem w Berlinie, nie było żadnego problemu, spróbuj jeszcze kod 5EUROFF
Góra
 Profil Relacje PM off
warsawghoster lubi ten post.
 
      
#40 PostWysłany: 20 Wrz 2016 22:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2013
Posty: 614
Loty: 65
Kilometry: 157 723
niebieski
Właśnie wróciłem z tygodniowego wypoczynku na Cyprze.
Polecę niniejszą miejscówkę, ok. 20km od lotniska, 15 minut od centrum Larnaki:
https://www.airbnb.pl/rooms/11703563?sug=50

Spędziliśmy tam 7 nocy w 5 osób. Apartament przeznaczony dla 6 osób - 3 sypialnie po 2 osoby, w tym jedna z pojedynczymi łóżkami. Przestronny salon z aneksem kuchennym, jedna z sypialni z własną łazienką. Od wejścia do apartamentu do basenu mamy 10m. Miejscówka przeznaczona dla zmotoryzowanych - wzgórza na krańcu miejscowości.
Za 7 nocy zapłaciliśmy coś około 2200zł.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Kasim uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 101 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group