Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 101 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 25 Sie 2011 13:03 

Rejestracja: 03 Mar 2011
Posty: 96
Witam,
w związku dzisiejsza informacją na głównej zastanawiam się właśnie nad zakupem biletów. Co prawda pozostały już tylko bilety o jakieś 30-40 dolarów droższe, ale myślę, że zawsze warto.
Czy ktoś może się podzielić wrażeniami z tej wyspy? warto?
jaki kurort najlepiej wybrać dla aktywnego wypoczynku?
no i przede wszystkim gdzie spać...
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 25 Sie 2011 13:09 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
Sam dziś kupiłem (10-20 VIII). Na Cyprze byłem poprzednio jakieś 10 lat temu w części południowej. Teraz chcę zobaczyć część północną. Na dziś nie mam upatrzonego noclegu, ale będę śledził oferty i jak coś ciekawego wypatrzę - wrzucę tu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 25 Sie 2011 13:18 

Rejestracja: 03 Mar 2011
Posty: 96
chyba się zbyt długo zastanawiałem... już najtańszy ticket dla dwojga 340$...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Cypr 16.05-22.05.2012
#4 PostWysłany: 07 Sty 2012 16:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1557
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
Witajcie,

szukam hotelu na Cyprze - może być piękna okolica Aiya Napa ale nie jest to warunkiem. Warunek - śniadanie w formie bufetu plus internet w noclegowni ;-)

Możecie polecić coś w niedalekiej okolicy morza, tak żeby nie tułać się na piechotę pół godziny do plaży :) ??
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 07 Sty 2012 20:10 

Rejestracja: 02 Paź 2011
Posty: 804
niebieski
Spróbuj poszukać np. przez http://www.tui.de

Ostatnio znalazlem na koniec lutego hotel 4* z HB dla dwójki dorosłych z dzieckiem (na tydzień) za 166 euro.
W maju pewnie ceny będą już wyższe, ale może znajdziesz też coś ciekawego.
_________________
<<< Porady farmaceutki >>>
http://zapytaj-farmaceute.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 26 Cze 2012 14:14 

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 6
Witam

przylot 3.10 do LCA 2:50
wylot 19.10 z LCA 3:40

W związku z tym że nie jestem pewien czy chcę spędzić 19.10 dzień z walizkami bez pokoju czy z pokojem - szukam dla dat z 19 oraz bez 19 - zależnie od oferty- jednak skłaniam się ku wykupieniu dodatkowej nocy.

Poszukuję czegoś w dwóch wariantach:
1.Najtańszy hotel/apartament/studio - np.Hilltop Gardens, Lucky Hotel Apartments, Antonis G. Hotel Apartments, Trizas Hotel Apartments - wszystkie oferty z booking.com

2.Cena do 3000 - im mniej tym lepiej - wiadomo. Jednak ta opcja pod warunkiem, że miejsce będzie znacznie ładniejsze/widoki, plaża/, zakwaterowanie bądź wyżywienie będzie warte dopłaty, okolica z pięknymi plażami, miejscami do zwiedzania -generalnie tak bym odczuł że jest lepiej niż w ww miejscach. Możliwość delektowania się lokalnymi przysmakami też będzie działać znacząco na +.

Niestety to moja pierwsza podróż na Cypr i nie za bardzo wiem gdzie warto a gdzie niekoniecznie się udać. Preferowane atrakcje to wszystko z wyjątkiem całonocnych imprez :) Lokalizacja - nie na przeciwko klubu czynnego całą noc i nie 30km od najbliższych zabudowań - raczej spokój niż szaleństwa, ale bez alienowania naturalnie.

Uprzedzę, że już przeczytałem tematy dot Cypru znajdujące się na forum, jestem wdzięczny za wskazówki w nich zawarte. Obecnie przeszukuję stronę cypryjskiej organizaci turystycznej w poszukiwaniu za listą miejsc wartych zobaczenia/zatrzymania się.


Proszę o pomoc w wyborze miejsca na spędzenie tego wyjazdu. Najbardziej zależy mi na opiniach osób które już tam były oraz na ciekawych ofertach zniżkowych/cenowych których nie znalazłem.

Ps. Czy warto czekać na ofertę typu last w tym przypadku?

Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 09 Lip 2012 16:59 

Rejestracja: 09 Lip 2012
Posty: 2
500 EUR w Hilltop Gardens za tydzień za cały apartament (4 łóżka). Mam jeszcze wolne terminy w sierpniu i na początku września.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 09 Lip 2012 17:24 

Rejestracja: 03 Kwi 2010
Posty: 334
niebieski
http://www.hotels4u.com/HotelInfo.aspx? ... BP&tabid=3

Hilltop £210.72 za 2os bez śniadań
lub £280.87 ze śniadaniami


za £561 HB 5*:

http://www.hotels4u.com/HotelInfo.aspx? ... SearchRef=

generalnie polecam hotelscombined.com w celu porównania ceny bo booking.com nie zawsze jest najtańsze
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 09 Lip 2012 18:11 

Rejestracja: 02 Lut 2012
Posty: 141
Ja nie polecam Larnaki na 2-tygodniowy wyjazd wypoczynkowy. Raczej celuj w region Agia Napa na wschodzie, jakies 100km od Larnaki.
W samej Larnace nie znajdziez spokoju, pieknych plaz, to nie jest kurort a miasto portowe. Miasto nie jest zle, ma swoj klimat, duzo fajniejsze niz np Limassol, ale do plazowania i wypoczynku sie nie nadaje, mozna tu spedzic 2 dni.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 28 Lip 2012 01:25 

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 6
@arsen
dzięki, ale ani to na temat, ani to pomocne, niemniej jednak cieszę się że masz wolne terminy :)

@czapla
dzięki za sugestie, poszukam w tym serwisie ofert

@hansel
Ze względu na atrakcyjność wizualną będę się starał szukać czegoś w Paralimni,Protaras lub Ayia Napa

Kolejne sugestie mile widziane, oczywiście finalnie dam znać na czym się poszukiwania skończą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 09 Mar 2013 10:19 

Rejestracja: 05 Paź 2011
Posty: 27
Kamil napisał(a):
Sam dziś kupiłem (10-20 VIII). Na Cyprze byłem poprzednio jakieś 10 lat temu w części południowej. Teraz chcę zobaczyć część północną. Na dziś nie mam upatrzonego noclegu, ale będę śledził oferty i jak coś ciekawego wypatrzę - wrzucę tu.


Witam,

czy udał się wypad na część północną?
Byłem w zeszłym roku na południowej i chciałbym północną.
Jakieś ciekawe miejsca i gdzie szukać noclegu?

Pozdr
Tomek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 21 Maj 2013 07:15 

Rejestracja: 19 Maj 2012
Posty: 68
Witam,

Jaka strone polecacie do szukania hoteli all inclusive na Cyprze? Planuje pobyt na 4 noce od 29.05-2.06.2013. Szukam obecnie na Thomascook.com i lowcowtholidays.com ( coś uszkodzone jak naciskam select nie wybiera mi zakwaterowania) ale bez rewelacji.

Chciałbym sie zamknąć w okolicach 2 tys pln za pokój za pobyt za 2 osoby.

Najlepiej hotel w Larnaca albo w innych miastach jeslimw miarę sprawnie da sie do nich dostać z lotniska w Larnace ( lot LOTem czyli przylot w nocy)
Może macie jakiś godny polecenia hotel?
A jeśli nie opcja all incl to jak tam jest z jedzeniem i cenami?

Z gory dziekuje za pomoc!


Ostatnio edytowany przez ksiazemati, 22 Maj 2013 05:37, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 21 Maj 2013 11:11 

Rejestracja: 02 Paź 2011
Posty: 804
niebieski
W samej Larnace masz niewielki wybór hoteli, dużo lepiej jest w Ayia Napie lub Protaras, ew. Paphos, ale tam bezpośrednio z Larnaki komunikacją nie dojedziesz.
Szukaj na stronie niemieckich biur podróży, tam chyba jest największy wybór hoteli z All inclusive. Ale nie będzie bardzo tanio, chyba że weźmiesz jakiś kiepski 3* hotel w Paphos lub Protaras, to może zmieścisz się w 300 EUR łącznie za 2 osoby.

Z lepszych hoteli to przykładowo w Twoich datach:
4* Anastasia Beach w Protaras to 364 EUR za dwuosobowy pokój w 1x2 Fly
4* Luis Pricess Beach w Larnace to już 560 EUR w ITS
_________________
<<< Porady farmaceutki >>>
http://zapytaj-farmaceute.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: nocleg Cypr - Larnaka
#14 PostWysłany: 23 Maj 2013 21:11 

Rejestracja: 23 Maj 2013
Posty: 1
poszukujemy jakiegoś w miarę taniego noclegu w okolicach Larnaki - może to być pensjonat jakiś domek cokolwiek w terminie 27 czerwca - 4 lipca. Grupa min 6 osób niewykluczone ze się powiększy. Ma ktos może jakieś doświadczenie lub wie gdzie mozna cos znaleźć
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 26 Maj 2013 20:30 

Rejestracja: 25 Kwi 2011
Posty: 170
Willa z 3 sypialniami klimatyzacja basenem
za 6 osob w tym terminie 3 818,14 zł


http://www.booking.com/hotel/cy/sunset- ... a099179X46

Willa z 3 sypialniami klimatyzacja basenem
za 6 osob w tym terminie 4 405,55 zł

http://www.booking.com/hotel/cy/sunrise ... a099179X13


tansza opcja za połowę ceny

http://www.booking.com/hotel/cy/larnaca ... da099179X3

http://www.interhome.pl/cypr/larnaca/or ... ation=true
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 20 Kwi 2014 19:33 

Rejestracja: 21 Sty 2014
Posty: 4
Ja mimo wszystko polecam na Cyprze cztero gwiazdkowe hotele... to raptem kilkaset złotych więcej a standard jest zdecydowanie wyższy zarówno jeżeli chodzi o miejsce, warunki hotelowe i pokojowe jak i jedzenie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 20 Kwi 2014 19:37 

Rejestracja: 21 Sty 2014
Posty: 4
Ja właśnie w tym roku wybieram się na Cypr i właśnie zaczęliśmy poszukiwania jakiejś konkretnej już wycieczki i oferty, a le szczerze mówiąc nie wiem gdzie najlepiej się wybrać, jaki kurort polecacie na Cyprze?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 20 Kwi 2014 19:51 

Trochę się pogubiłem. W jednym wątku pytasz o Cypr , bo się tam wybierasz, a tutaj już dajesz rekomendacje. :D
Te gwiazdki nie zawsze sa wiarygodne. Nieraz bylem w 4 gwiazdkowym dziadostwie, a 2 gwiazdki bywały super.
Wracajac do meritum. Byłem w Pafos w tym 4 gwiazdkowym sieci RIU z All inclusive.
Mogę go polecic, bo faktycznie jest niezły

http://pl.tripadvisor.com/Hotel_Review-g190384-d944943-Reviews-Sentido_Cypria_Bay-Paphos_Paphos_District.html
Góra
 PM off
pazur uważa post za pomocny.
 
      
#19 PostWysłany: 20 Kwi 2014 19:55 

Jak chcesz wycieczkę zorganizowaną to w biurze podróży Ci doradzą ;)
Tutaj raczej takich "fachowców" nie ma
Góra
 PM off  
      
#20 PostWysłany: 27 Kwi 2014 11:13 

Rejestracja: 14 Sie 2010
Posty: 114
Loty: 94
Kilometry: 139 004
Ja polecam w Paphos hotel Akteon Holiday Village w opcji All Inclusive. Bardzo dobra lokalizacja, przy brzegu, zejście do małej zatoczki gdzie można spokojnie popływać bo jest oddzielona od otwartego morza.
Bardzo dobre jedzenie, super drinki w cenie oraz mega zabawna animacja. Codzienne występy poprzedzone grą w Bingo- udało się ustrzelić 100 Euro;) Widać że chłopaki bardzo się starają.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 101 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group