Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 100 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 15 Paź 2016 12:05 
Awatar użytkownika

srebrny
Możecie polecić tani nocleg w Larnace dla 1 os na 1 noc. By przytulić się do poduszki między lądowaniami :)

#42 PostWysłany: 15 Paź 2016 13:56 
Awatar użytkownika

Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
wtak napisał(a):
Możecie polecić tani nocleg w Larnace dla 1 os na 1 noc. By przytulić się do poduszki między lądowaniami :)

Na 1 nockę to chyba wszystko jedno co byle nie na zadupiu i bez pluskiew.
Myślę, że chyba wyskakujący zawsze jako jeden z najtańszych San Remo będzie ok.

"Podróżować to żyć..."
 Relacje PM off
wtak uważa post za pomocny.

#43 PostWysłany: 15 Paź 2016 14:19 
Awatar użytkownika

srebrny
@‌Tomo14‌ sądzisz, że zimą będzie OK?
Widzę, że hosteli tam w ogóle nie ma :)

#44 PostWysłany: 15 Paź 2016 14:55 

Niewiele drożej niż San Remo [ pamiętaj że tam słabo z ogrzewaniem] jest Petrou Bros.

https://www.hotelscombined.pl/Hotel/Search?fileName=Petrou_Bros_Hotel_Apartments&destination=place:Larnaca&radius=0km&checkin=2016-11-08&checkout=2016-11-09&Rooms=1&adults_1=1&returnPath=%2FHotels%2FSearch%3Fdestination%3Dplace%3ALarnaca%26radius%3D0km%26checkin%3D2016-11-08%26checkout%3D2016-11-09%26Rooms%3D1%26adults_1%3D1%26pageSize%3D15%26pageIndex%3D0%26sort%3DMinRate-asc%26showSoldOut%3Dfalse%26scroll%3D2228%26HotelID%3D%26mapState%3Dexpanded%253D0

Spałem w nim kilka razy. Idealny na dzień czy dwa. Położony w centrum. Wszędzie blisko na nogach. Porządnie ogrzewany. Jak dorwiesz jakiś kod zniżkowy , to dwójka z amoma itp wychodziła ok 20 euro. Tyle samo co San Remo.
Hosteli to tam faktycznie nie ma. Jeszcze
"Larco" blisko lotniska jest niedrogi.
 PM off

#45 PostWysłany: 15 Paź 2016 20:30 
Awatar użytkownika

srebrny
Niezła miejscówka.
A kod, to w hotelscombined, czy amoma? ;)

#46 PostWysłany: 16 Paź 2016 08:39 

Podpuszczasz mnie ? :D
"Złoty" status , 77 pkt REP i nie wiesz ?
Ale odpowiem. Może się komuś przyda.
Hotelscombined to tylko multiwyszukiwarka, która przekierowuje do konkretnego pośrednika i tam rezerwujesz. Czyli w tym przypadku do Amoma. Nawet aktualnie do 23.10 jest działający kod zniżkowy na ten hotel. AMO1010. Tylko 10% , ale zawsze coś. Trzeba wejść z tego linka. Sprawdziłem. Obniża cenę.

https://www.fly4free.pl/forum/kody-znizkowe-na-hotele,81,52510?start=1480

Szukasz noclegu dla jednej osoby. A singlom zawsze pod górkę. :mrgreen: To baaardzo obszerne apartamenty. Z 60-70 m2. Cena przy jednej , dwóch , a nawet trzech osobach jest ta sama.
My tam nocowaliśmy 2+1 ,to za osobę wychodziło bardzo mało.
Tak czy owak dobra alternatywa dla San Remo [ odwiedziłem] , które jest o wiele gorsze.
 PM off
2 ludzi lubi ten post.

#47 PostWysłany: 16 Paź 2016 11:57 
Awatar użytkownika

platynowy
@‌wtak‌

Hosteli w takim znaczeniu jak to znamy to nie ma, ale widzę że jako wieloosobowe są po prostu normalne pokoje hotelowe.

Ja lecę 10-13 grudnia i zastanawiam się co wybrać - Vergi, Larco czy San Remo ?

Jak byłem 2 lata temu w lutym w Pafos to było puściutko i hotel, który zarezerwowalem miał zerowe obłożenie więc po przybyciu i pocałowania klamki zadzwoniłem i osoba przysłała po mnie samochód i zabrała do innego hotelu, w który, było ok. 20% obłożenia.

"Podróżować to żyć..."
 Relacje PM off  

#48 PostWysłany: 16 Paź 2016 12:22 

Trochę na Cyprze posiedziałem podczas 3 pobytów i sorry , ale nie słyszałem żeby kwaterowali gości jak w koszarach. Po kilku w pokoju. Poza tym widziałeś lokalizację tego Vergi ? Totalne odludzie. Daleko za miastem. Trzeba dojechać autobusem lub czymkolwiek innym. W pobliżu nic nie ma. Objaśnij mi , w czym jest lepszy San Remo [ najgorszy i najtańszy hotel na całym Cyprze za ok 88 pln , od porządnego apartamentu [ który polecam] za ok 101 pln. Po zastosowaniu kodu zniżkowego wychodzi cenowo to samo. A warunki o niebo lepsze. I jesteśmy w centrum Larnaki , a nie na dzikim polu z kozami pod Pyla.
Latem może i fajnie. Kameralnie i pusta plaża. Ale zimą ??
To tyle w temacie noclegów w Larnace. :D Róbta jak chceta. ..
San Remo i San Remo. Masochiści czy jak ? :mrgreen:
Jest lepiej za te same pieniądze. Ale nie . Ja wolę San Remo.. Na SG też ciągle tylko tą norę polecają , bo najtaniej wychodzi.
 PM off
2 ludzi lubi ten post.

#49 PostWysłany: 16 Paź 2016 12:27 
Awatar użytkownika

platynowy
Jako budżetowy turysta wybieram z reguły najtańsze lokalizacje.
Potrzebna mi jest łóżko, łazienka i internet - jeżeli w cenie jest śniadanie to już w ogóle rewelacja.
Odległości dla mnie nie stanowią problemu bo na wycieczce dzień bez 20-25 km nogami to dzien stracony :D

Ale przejrzę jeszcze te lokalizacje i może zmienię preferencje.

"Podróżować to żyć..."
 Relacje PM off  

#50 PostWysłany: 16 Paź 2016 12:33 

@‌Tomo14‌
Oczywiście że masz rację. Też jestem ostatni, który pcha się z kasą jak nie trzeba. :D
Ale tutaj jest TA SAMA cena. Więc wybór jest oczywisty.
Zresztą w grudniu znowu lecę na całe 3 tygodnie na Cypr. Będę miał noclegi w 3- 4 miejscach jak rok temu. Ale zacznę tradycyjnie. Po przylocie do LCA 2-3 dni w Petrou Bros. Samo centrum. Autobus 425 z lotniska ma przystanek 200 m dalej. Pod Mc Donald i Pizza Hut na promenadzie. To jest istotne. Te okolice gdzie jest Verdi znam. Naprawdę pustkowie . Co tam robić zimą ?
 PM off

#51 PostWysłany: 11 Sty 2017 18:12 
Awatar użytkownika

Loty: 36
Kilometry: 64 407
Trochę odkopię. Lecę na Cypr 5 marca na tydzień. Pytanie o nocleg, czy cały czas w Larnace i wypady po okolicy (Nikozja i...?) czy podzielić nocleg. A może w ogóle nie Larnaka?
Wyjazd ma być relaksująco-wypoczynkowy. ;) Dlatego myślałem o noclegu w jednym miejscu bo przenosiny to zawsze kłopot.
Czy o tej porze basen zewnętrzny wchodzi w grę?

#52 PostWysłany: 11 Sty 2017 18:53 
Awatar użytkownika

Loty: 205
Kilometry: 638 916
srebrny
Hej,

Polecam Ambruzzo Beach Apartment w którym byłem w zeszłym miesiącu.
Apartament znajduje się na plaży.Włąściciel przesympatyczny.
Bardzo dobry dojazd do centrum.

Ostatnią noc spędziłem w Petrou Bros Hotel Apartments - lokalizacja obiektu b.dobra jednak takiego syfu to w Indiach nie zastałem.
Zdecydowanie odradzam.

#53 PostWysłany: 11 Sty 2017 20:23 
Awatar użytkownika

Loty: 69
Kilometry: 196 395
Zbanowany
Na plaży, to chyba ciężko o utrzymanie czystości. Piasek wszędzie wchodzi, woda się wlewa i fundamenty podmyte ;) W piasku pewnie trudno osadzić ;) Jeszcze się nie chwieje? A w Petrou, byłem i polecam. Syfu nie zastałem, widocznie wyleciał do Indii. Zdjęcia w rozpoczętej relacji.

#54 PostWysłany: 11 Sty 2017 20:39 

grens napisał(a):
Trochę odkopię. Lecę na Cypr 5 marca na tydzień. Pytanie o nocleg, czy cały czas w Larnace i wypady po okolicy (Nikozja i...?) czy podzielić nocleg. A może w ogóle nie Larnaka?
Wyjazd ma być relaksująco-wypoczynkowy. ;) Dlatego myślałem o noclegu w jednym miejscu bo przenosiny to zawsze kłopot.
Czy o tej porze basen zewnętrzny wchodzi w grę?

Na tydzień to max miejsca do nocowania (przynajmniej w mojej ocenie). Larnaka jest mało atrakcyjna i lepiej już pojechać do Limassol. A basen....nie sądzę :-)
 Relacje PM off  

#55 PostWysłany: 11 Sty 2017 23:25 
Awatar użytkownika

srebrny
MaPS napisał(a):
Na plaży, to chyba ciężko o utrzymanie czystości. Piasek wszędzie wchodzi, woda się wlewa i fundamenty podmyte ;) W piasku pewnie trudno osadzić ;) Jeszcze się nie chwieje? A w Petrou, byłem i polecam. Syfu nie zastałem, widocznie wyleciał do Indii. Zdjęcia w rozpoczętej relacji.

Widocznie mamy zupełnie inne poczucie estetyki.
Niech zainteresowany sprawdzi oceny i opinie choćby na bookingu Mistrzu sarkazmu :o

#56 PostWysłany: 12 Sty 2017 10:49 

To ja zarekomendowałem w tym wątku Petrou , jako dobre miejsce w rozsądnej cenie. Porównywanie go z Indiami , to chyba lekka przesada. Byłem w nim kilka razy i wszystko było OK. Sprzątają na bieżąco. Jest po prostu czysto. Również opinie na booking [ co zalecasz] są pozytywne. Ma 8 pkt na 10 , to chyba nieżle. Tylko 1 opinia Z POLSKI :D zdecydowanie krytyczna. To Twoja ? :lol:
Zainteresowani niech sami zdecydują. Warto czy nie.
Ja chętnie zatrzymam się tam ponownie.
 PM off
MaPS lubi ten post.

#57 PostWysłany: 12 Sty 2017 11:20 

Loty: 67
Kilometry: 142 432
Polecam Larco Hotel -odbiorą z lotniska, czysto , dobre śniadania wszędzie blisko w Larnace. Niedaleko dwie rodzinne wypożyczalnie samochodów - niedrogo a auta w niezłym stanie.
 Relacje PM off  

#58 PostWysłany: 12 Sty 2017 11:30 
Awatar użytkownika

srebrny
Anonymous napisał(a):
To ja zarekomendowałem w tym wątku Petrou , jako dobre miejsce w rozsądnej cenie. Porównywanie go z Indiami , to chyba lekka przesada. Byłem w nim kilka razy i wszystko było OK. Sprzątają na bieżąco. Jest po prostu czysto. Również opinie na booking [ co zalecasz] są pozytywne. Ma 8 pkt na 10 , to chyba nieżle. Tylko 1 opinia Z POLSKI :D zdecydowanie krytyczna. To Twoja ? :lol:
Zainteresowani niech sami zdecydują. Warto czy nie.
Ja chętnie zatrzymam się tam ponownie.

Rzeczywiście ta najbardziej krytyczna jest moja :lol:
Czytałem przed wyjazdem twoje wypowiedzi przygotowując trasę ( dzięki ) i wiem ,że rekomendowałeś ten hotel ,dlatego tam pojechałem - a zatem to Twoja wina :D
A tak na poważnie to sam wynajmuje pokoje i dla mnie brudne naczynia ,sztućce , blat ,oblepiony czajnik ,pomarańczowe zacieki na płytkach , wyrwana klamka z drzwi czy pikający non stop czujnik dymu to temat do ogarnięcia w godzinę przed przyjazdem gościa.Jak się komuś nie chce to zmienia pościel i tyle.
W każdym razie ja nie polecam .
W górach Trodoos w Oikos spałem w I Plateia i szczęka mi opadała na każdym kroku ( 9.7 na bookingu ) trochę nie na temat jednak gdyby ktoś szukał tam noclegu to baaardzo polecam.

Dobra tyle w temacie .

#59 PostWysłany: 12 Sty 2017 11:38 

To jeszcze Ci tylko coś podpowiem. Kiedyś też byłem "leszczem" i godziłem się na wszystko, co w recepcji powiedzieli.
A teraz jak mi coś nie pasuje to tam idę , żeby grzecznie [ przynajmniej na początku :D ] aczkolwiek stanowczo przedstawić swoje postulaty, wnioski, oczekiwania , pretensje, żądania [ niepotrzebne skreślić] Jeszcze nie było przypadku , żeby mi np nie przynieśli grzejnika, ręczników, przenieśli do innego pokoju [ bo brudno czy np inne pokoje mają większe balkony] itd itp
 PM off  

#60 PostWysłany: 16 Sty 2017 08:00 

niebieski
Właśnie testujemy Kitieos Apartments w Larnace, oferta z geniusa za 250euro/7 nocy. Apartament z oddzielna sypialnia na 2+2 starszych dzieci. Zdecydowanie polecam. Nowiutko, czysto, wszystko, co potrzebne do SC. Wszędzie blisko, polecany supermarket Smart za rogiem.
 Relacje PM off  

[ 100 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości