Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 101 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 16 Sty 2017 12:30 

Rejestracja: 04 Mar 2012
Posty: 340
niebieski
Od znajomego polaka z gratisowym transferem RT z lotniska Larnaca( nie wiem czy też gratis transfer z Pafos-dopytać) https://www.generalcarhire.pl/apartamenty.html
Na pewno ma też apartament w centrum Larnaki ale nie ma go na stronie www.
Dodatkowy prowadzi też wypożyczalnię aut.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
#62 PostWysłany: 16 Sty 2017 13:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Jaką miejscowość polecacie na tydzień 2-9 kwietnia ? Rodzina 2+2 małe dzieci, będziemy mieć auto na cały tydzień. Ma być ładna plaża dla dzieci i żeby coś wieczorem się działo ( kwiecień) .
Pozdrawiam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 16 Sty 2017 13:43 

1. Limassol lub Pafos 2. Larnaka (cały pobyt, w rozbiciu na 2 pobyty z objazdem lokalnych atrakcji by bez sensu każdorazowo nie wracać)
Nikozję raz czy 2 zdwiedzić, ale czy nocować to chyba nie
Góra
 PM off  
      
#64 PostWysłany: 16 Sty 2017 13:46 

Ja bym Pafos wybrał.
Jakiś fajny hotel na wschód od portu ,np RIU Cypria Bay, albo podobny. Zależy jakie są fundusze. W tym kiedyś byłem tydzień. Nie najtańszy ale bardzo dobry.Z dziećmi idealny. Baseny , z bezpośrednim dostępem do plaży. A i miasto ładne. Ładniejsze od Larnaki czy Limassol. Ruch w nim jest cały rok. Ayia Napa raczej jeszcze uśpiona i pusta będzie. Poza tym w Pafos i okolicach jest trochę do zwiedzania. Zwłaszcza jak masz samochód. Góry Troodos, skała Afrodyty, Coral Bay itd.
Góra
 PM off  
      
#65 PostWysłany: 16 Sty 2017 14:05 

Rejestracja: 14 Lis 2016
Posty: 18
Loty: 34
Kilometry: 74 497
@‌Antek12‌
Jeżeli lecisz do Larnaki to nocleg brałbym w Ayia Napa lub okolicy. Okoliczne plaże jak dla mnie najlepsze na Cyprze,a moje dzieci też były zachwycone.
A poza plażami też jest parę atrakcji w niedalekim zasięgu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 16 Sty 2017 14:16 

@ antek12 leci na początku kwietnia. 2-9. I ma się coś dziać wieczorami. Ayia Napa tego nie spełnia. Prawie wszystko będzie zamknięte. To typowy letni kurort, a nie normalne miasto, żyjące cały rok.
Góra
 PM off
Antek12 lubi ten post.
Antek12 uważa post za pomocny.
 
      
#67 PostWysłany: 16 Sty 2017 15:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Przepraszam nie napisałem. Lecimy do Larnaki. W PAFOS już byłem 4 lata temu i zachodnią część łącznie z Trodos zwiedziłem. Teraz chciałbym się skupić na wschodzie łącznie z Cyprem Północnym ( nawet jako wyjazd na jeden dzień). I teraz pytanie czy Limassol , Larnaka czy Ayia ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 16 Sty 2017 15:19 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3046
srebrny
Powiedziałbym, że na przykład Protaras, ale ten dystrykt poza sezonem jest raczej uśpiony. Oczywiście pytanie, kiedy zaczyna się sezon. W maju było już "sezonowo".

A tak w ogóle to Larnaka, choć nam się kojarzy, że to jest tylko lotnisko, w sumie jest całkiem niezłym miejscem. Hotele w północnej części aglomeracji dysponują bardzo fajnymi plażami i sporym komfortem, a w kwietniu powinny być jeszcze dość tanie. Do tego świetna komunikacja. No albo plaża Mackenzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 16 Sty 2017 17:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lis 2015
Posty: 631
Loty: 110
Kilometry: 230 448
Ja w zeszłym roku w pierwszym tygodniu kwietnia byłem w Larnace i jakbym miał lecieć w tym roku ponownie w kwietniu wybrałbym jeszcze raz Larnakę. Macie mieć samochód na cały tydzień, a Larnaka to dobra baza wypadowa do zwiedzania wschodniej i północnej części Cypru. Z dziećmi w dzień możesz podjechać na plażę Nissi Beach lub do WaterWoldu w Ayia Napa, a wieczorkiem odwiedzić kilka knajpek wzdłuż głównej ulicy przy plaży w Larnace (w Ayia Napa większość knajp w kwietniu będzie jeszcze zamknięta). Na jeden dzień warto wybrać się również na przylądek Cape Greco. Jeśli chodzi o wyjazd na część północną (turecką) Cypru samochodem to sprawdź jeszcze czy wypożyczalnia z której będziesz miał samochód nie będzie chciała abyś wykupił dodatkowe ubezpieczenie. Jeśli wybierasz się tylko do Nikozji to tam zostaw samochód i przejdź przez granicę pieszo (można przejść na dowodzie).
_________________
Relacja z wyprawy na wulkan Yake Dake w Alpach Japońskich

Relacja z Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off
Antek12 lubi ten post.
Antek12 uważa post za pomocny.
 
      
#70 PostWysłany: 19 Sty 2017 15:20 

Rejestracja: 13 Paź 2016
Posty: 44
Antek12 napisał(a):
Jaką miejscowość polecacie na tydzień 2-9 kwietnia ? Rodzina 2+2 małe dzieci, będziemy mieć auto na cały tydzień. Ma być ładna plaża dla dzieci i żeby coś wieczorem się działo ( kwiecień) .
Pozdrawiam.


A co chcesz zobaczyć?
To też dużo zależy od tego, jakie atrakcje chcecie zobaczyć.
Od siebie mogę polecić Pafos i hotel https://pl.tripadvisor.com/Hotel_Review ... trict.html.
Studio z widokiem na morze, za naprawdę małą kwotę jak na takie warunki. Praktycznie nie było do czego się przyczepić. No może ewentualnie do śniadań, które było nieco monotonne, ale za to widoki podczas posiłków rekompensowały wszystko. Jak dla mnie 10/10
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 19 Sty 2017 15:49 

Rejestracja: 17 Lut 2015
Posty: 157
Loty: 12
Kilometry: 13 354
Ja z kolei chciałbym polecić The Stone House w Pendakomo położonym w głąb wyspy. Dobry dojazd samochodem, sama miejscowość to mała wioska. Płaciliśmy 29E za cały domek z basenem. Niedaleko fajna knajpka dla lokalnych, prowadzona przez Cypryjczyka.
_________________
balkany-objazdowo-w-10-dni,1504,65657

majowka-w-slowenii,1510,94055
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 19 Sty 2017 16:06 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3046
srebrny
Autobusem też się da tam dojechać, zarówno z Làrnaki, jak i z Lemesós. Kilka razy na dobę, ale jednak. I pewnie fajnie widać góry Tróodos.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 20 Lut 2017 08:02 

Rejestracja: 04 Mar 2012
Posty: 340
niebieski
Apartamenty z dowozem i odwozem z/do lotniska w cenie wynajmu https://www.generalcarhire.pl/apartamenty.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 26 Mar 2017 15:13 

Rejestracja: 17 Lut 2017
Posty: 3
Czy ktoś był może w hotelu Sveltos, Achilleos lub Amorgos Boutique Hotel?
Mamy juz 3 noclegi w okolicy Pafos i musze jeszcze zarezerwować 4 noclegi w okolicy Larnaki, czy lepiej przy samym mieście (czyli hotel Achilleos lub Amorgos) czy w połowie drogi do Aya Nape (czyli Sveltos)? Jak z komunikacją między Sveltos (hotel jest położony w miejscowości Oroklini) a Larnaką?
Dzięki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 26 Mar 2017 16:16 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3046
srebrny
W Achilleosie nocowałem kilka razy. Nowoczesny i elegancki. Do tego fajne śniadanie na tarasie na dachu, z widokami. Mam do niego sentyment. Co do komunikacji do Agii Napy to zdecydowanie najlepiej łapać 711 w centrum Larnaki. Ono potem przejeżdża przez Oroklini, ale główną aleją, a nie wiem, gdzie jest miejsce, o którym piszesz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 26 Mar 2017 19:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4006
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
@‌klakier100‌

Sveltos nie jest położony w Oroklini tylko przy głównej drodze z Larnaki do min. Ayia Napa i przy skrzyżowaniu do Oroklini (do którego jest jeszcze ok. 4 km)
Dojedziesz do niego min. 425 z lotniska - przystanek Fire Station.
Hotel nie jest jakoś malowniczo położony bo jest po ok. 100 metrów od drogi i dopiero za nią jest morze.
Do ładnej plaży trzeba iść w lewo około kilometra.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 26 Mar 2017 19:39 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3046
srebrny
Skoro tak, to 711 też się tu złapie, a i InterCity się powinien zatrzymać i to chyba nawet oficjalnie.
Formalnie to jest Oroklini. Fajna okolica, taka wczasownia Larnaki. Blisko do tawerny Vlachos, fajna plaża. Bardzo długo jest płytko - kiedyś przepłynąłem ze sto metrów i wciąż szorowałem bohaterem po dnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 26 Mar 2017 20:11 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7797
złoty
obibok napisał(a):
Bardzo długo jest płytko - kiedyś przepłynąłem ze sto metrów i wciąż szorowałem bohaterem po dnie.

Prawdziwy bohater i na dodatek wyszorowany :lol: Po takim wyczynie twój nick nie pasuje zbytnio do ciebie ;) Sory za OT.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 26 Mar 2017 21:03 

Rejestracja: 21 Lis 2013
Posty: 54
Ja polecam apartamenty Francis Apartments 3 minuty spacerem od plaży i początkowego przystanku autobusowego. Cena ok 170 zł na dobę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 27 Mar 2017 00:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Wrz 2015
Posty: 135
Loty: 36
Kilometry: 64 407
Ja w końcu zdecydowałem się na Sun Hall Beach Hotel, i nie żałuję. Przy samej promenadzie tuz obok przystanku autobusowego. Za pokój płaciłem 150zł bez śniadania, codziennie sprzątany.

Załączniki:
widok z balkonu.jpg
widok z balkonu.jpg [ 159.51 KiB | Obejrzany 7600 razy ]
pokój.jpg
pokój.jpg [ 122.87 KiB | Obejrzany 7600 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 101 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group