Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 60 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 07 Maj 2017 22:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Mar 2014
Posty: 457
Loty: 242
Kilometry: 424 108
niebieski
Co do ubioru - "smart casual" w zupełności wystarczy.
Ja byłem przed lotem do Iranu z podręcznym więc do opery poszedłem w... bojówkach moro :)
Wprawdzie kilka osób się w przerwie dziwnie patrzyło ale żadnych komentarzy ze strony obsługi nie było.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje na Costa Brava za 1339 PLN. Loty do Girony z Poznania + 6 noclegów w Lloret de Mar Wakacje na Costa Brava za 1339 PLN. Loty do Girony z Poznania + 6 noclegów w Lloret de Mar
Wycieczka do Seulu za 3568 PLN. Loty Turkish Airlines z bagażem z Krakowa + 8 nocy w hotelu Wycieczka do Seulu za 3568 PLN. Loty Turkish Airlines z bagażem z Krakowa + 8 nocy w hotelu
#42 PostWysłany: 07 Maj 2017 23:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
qbk napisał(a):
No i kwestia ubioru. Wszyscy eleganccy? Lece z MBP Wizz... ;) w smokingu nie chce leciec ;)


Nie ma przepisow co do ubioru, bylem latem kilka lat temu, mialem normalne dlugie spodnie, koszule z krotkim rekawem, widzialem sporo ludzi ubranych podobnie i nie bylo problemu. ;)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 08 Maj 2017 00:11 

Rejestracja: 02 Kwi 2017
Posty: 24
Co do ubioru "Nie na sportowo" Czyli generalnie byleby nie w dresach. Aczkolwiek niestety kilku wschodniosłowiańskich rycerzy ortalionu dało się też dostrzec :(
Góra
 Profil Relacje PM off
travellista lubi ten post.
 
      
#44 PostWysłany: 10 Maj 2017 19:37 

Rejestracja: 15 Gru 2013
Posty: 33
qbk napisał(a):
Ktoś zlecał zakup biletów recepcji w hotelu? Wiadomo jakie to ceny. No i kwestia ubioru. Wszyscy eleganccy? Lece z MBP Wizz... ;) w smokingu nie chce leciec ;)

Byłem w połowie lutego br. na operze "Traviata" - frekwencja sięgała ok. 2/3 sali i wszystkich pięter. Z całej tej liczby tylko kobiety jako tako ubrane były stosownie do miejsca (sukienki, spódnice), Panowie w zdecydowanej większości na luzaka, czyli przede wszystkim dżinsy, jakieś swetry, bluzy. Jeśli tylko nie wejdziesz tam w dresach to nikt nawet nie zwróci uwagi na Twój ubiór.


Zdjęcie wykonane podczas przerwy w spektaklu. Życzę powodzenia w szukaniu "dostojnego" ubioru ;)

Załączniki:
Resize of Resize of Resize of Resize of Resize of Resize of DSC_0117.JPG
Resize of Resize of Resize of Resize of Resize of Resize of DSC_0117.JPG [ 219.44 KiB | Obejrzany 7035 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 09 Sie 2018 14:19 

Rejestracja: 09 Sie 2018
Posty: 5
Gdzie bądź jak najlepiej kupić teraz bilet, żeby nie stracić na przewalutowaniu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 09 Sie 2018 14:27 

Rejestracja: 15 Gru 2013
Posty: 33
Na miejscu w kasie, w dniu spektaklu spokojnie kupisz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 02 Paź 2018 20:13 

Rejestracja: 02 Kwi 2017
Posty: 24
Witam.
W Operze byłem wiele razy, ale dziś po raz pierwszy dowiedziałem się, że organizowane są jakieś spektakle po polsku?
Nie do końca dowierzam, wiem, że za dodatkową opłatą można kupić libretto po polsku, ale czy ktoś z Was może powiedzieć coś więcej na ten temat?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 07 Lut 2019 15:49 

Rejestracja: 07 Sie 2014
Posty: 181
Czy ktoś może zna już odpowiedź na pytanie kolegi wyżej, byłoby miło gdyby coś takiego istniało. Aczkolwiek w tym wątku widzę sporo bajek, jak chociażby to, że mozna kupić bilety za 20 hrywien, najtańsze jakie widziałem to 50 hrywien zaraz za słupem więc bardziej do spania niż ogladania :D :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 07 Lut 2019 16:07 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7806
złoty
Po polsku jak trafisz nasze opery np.Straszny Dwór czy Halka.A bilety faktycznie od 50 UAH już spory czas.Jeśli są (a zazwyczaj tak) wolne lepsze miejsca ,można się przesiąść.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 08 Lut 2019 12:30 

Rejestracja: 07 Sie 2014
Posty: 181
To przepłaciłem kupując za 150UAH na balkon.

A może ktoś poleca jakieś optymalne miejsca? Które wybrać?

Chciałem się wybrać na te widowiska ale nie znalazłem w repertuarze więc wybrałem balet bo przynajmniej będzie można zrozumieć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 09 Lut 2019 21:05 

Rejestracja: 03 Lip 2018
Posty: 294
Loty: 57
Kilometry: 107 826
Ceny na różne opery / balety są różne i tutaj nie sugerowałbym się jedną kwotą, śledząc temat w sieci wiem, że na X kosztowało ileś tam UAH, a na Y ileś tam UAH.

Ja byłem kiedyś na "Dziadku do orzechów" i nie było już biletów w systemie, ale pani sprawdzająca wejściówki sprzedała mi z ręki po nominalnej cenie dwa bilety, przed operą nie widziałem tzw. koników jak u nas :D

Z miejscem to ciężko coś doradzić gdzie lubisz siedzieć, bo np. jak masz 210 cm wzrostu, to chyba osoba przed Tobą nie będzie Ci zasłaniała ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 22 Kwi 2019 02:43 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
https://opera.lviv.ua/en/
Repertuar, mapa siedzen i ceny biletow z mozliwoscia bezposredniego zakupy w linku powyzej. Wymagane jest jednak posiadanie wydrukowanego biletu.
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 04 Lut 2020 11:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 286
Loty: 147
Kilometry: 219 847
niebieski
Czy przy zakupie biletów na stronie podanej przez @Tom Jed przeszedł komuś Revolut? Bo mi nie chce przejść ani wirtualna, ani fizyczna. Stronka się kręci i wisi komunikat "Your order has not been paid yet".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 04 Lut 2020 20:23 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
Mozesz ewentualnie obserwowac sobie na stronie jak szybko zapelniaja sie miejsca na wybrana opere i gdybys nie szedl jednak bezposrednio po przylocie, to bilety kupisz na miejscu w kasie - przy Prospekcie Svobody blisko budynku opery.
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off
maciek89 uważa post za pomocny.
 
      
#55 PostWysłany: 05 Lut 2020 18:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
maciek89 napisał(a):
Czy przy zakupie biletów na stronie podanej przez @Tom Jed przeszedł komuś Revolut? Bo mi nie chce przejść ani wirtualna, ani fizyczna. Stronka się kręci i wisi komunikat "Your order has not been paid yet".

Nie przechodzi. Tydzień temu wróciłem ze Lwowa, byliśmy między innymi na balecie. Bilety kupowaliśmy jakoś w październiku czy w listopadzie przez tę stronę. Ze 3 karty próbowałem zaczynając od revoluta, poszło dopiero debetówką z CA więc skasowali za przewalutowanie.
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off
maciek89 uważa post za pomocny.
 
      
#56 PostWysłany: 05 Lut 2020 18:56 

Rejestracja: 14 Wrz 2019
Posty: 149
Ja byłam w 2018 roku w listopadzie. Bilety na gościnny występ opery z Kijowa kupiłam 3 godziny przed spektaklem za grosze w budynku opery. Oczywiście miejsce do bani ale po 10 minutach mogłam się przesiąść. Dużo ludzi wchodzi, żeby zwiedzić wnętrze teatru i szybko wychodzi. Dlatego cześć ludzi jest ubrana byle jak. Nie jestem fanką opery ale nie mogłam wyjść. To było za dobre. Wręcz rewelacyjne. Może się zdarzyć, że jak jest ekstra występ to wszystko zostanie wykupione wcześniej ale opera z Kijowa to w sumie jest takie ekstra.
P.S. Ogrzewana była tylko sala teatralna, po spektaklu wyjście na korytarz to mrożąca lodówka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 05 Lut 2020 19:54 

Rejestracja: 27 Paź 2015
Posty: 502
Loty: 16
Kilometry: 20 948
niebieski
Mi revolut przechodzi ( albo przechodził) bez problemu ostatnie bilety zakupione w listopadzie,płacone przez stronę jak również płacone w kasie na miejscu.
Ale z ciekawostek to taka że nie przechodzi mi revolutem doładowanie numeru ukraińskiego chociaż poprzednio ( również w ubiegłym roku) przechodziło bez problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 09 Mar 2020 11:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2015
Posty: 67
Loty: 91
Kilometry: 139 677
Czy ktoś orientuje się, z jaką częstotliwością aktualizowany jest kalendarz? Na stronie widzę tylko do kwietnia, zastanawiam się, czy to jakaś przerwa, czy po prostu jeszcze nie nadszedł czas na aktualizację?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 09 Mar 2020 11:46 

Rejestracja: 25 Sie 2019
Posty: 114
Loty: 49
Kilometry: 85 041
Mają repertuar tylko na ten i następny miesiąc.
Góra
 Profil Relacje PM off
megirumi uważa post za pomocny.
 
      
#60 PostWysłany: 24 Paź 2021 16:44 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 788
niebieski
Jeśli ktoś chciałby zobaczyć wnętrza (kuluary, główna widownia, sala lustrzana) w dniach lub porach, gdy nie ma przestawień, to taka przyjemność kosztuje obecnie 100 UAH, czyli dwukrotnie więcej niż najtańsze bilety na spektakle. Chyba nie ma tej informacji na stronie opery.
Dwukrotne sprawdzanie paszportu covidowego ze zwykłym paszportem - w kasie i 5 m dalej u bramkarza.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 60 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group