Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 60 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 01 Mar 2015 21:05 

Rejestracja: 06 Gru 2013
Posty: 112
Loty: 5
Kilometry: 2 493
Witam
Czy ktos kupował elektroniczny bilet do opery ?
Na stronie http://opera.lviv.ua/pl/kupi-bilet/ jak chce kupic wyskakuje mi coś takiego i nic kupic nie mozna
Image

-- 01 Mar 2015 20:08 --

interesuje mnie 7 marca

Załączniki:
opera.png
opera.png [ 171.43 KiB | Obejrzany 29445 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#2 PostWysłany: 01 Mar 2015 21:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
W wersji ukraińskiej jest mowa, że można kupić [tylko?] w kasie/kasach.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 01 Mar 2015 21:36 

Rejestracja: 06 Gru 2013
Posty: 112
Loty: 5
Kilometry: 2 493
Dzieki jutro zadzonie do nich mam nadzieje ze po polsku lub angielsku rozmawiaja
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 01 Mar 2015 21:50 

Byłem w Operze Lwowskiej na "Strasznym Dworze". Nie przejmuj się zakupem biletów, zleć to w recepcji hotelu.
Góra
 PM off  
      
#5 PostWysłany: 03 Mar 2015 23:28 

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 40
Loty: 12
Kilometry: 42 008
Kilka dni temu byłem na jednym spektaklu, chciałem jedynie zwiedzić operę - koszt 10 hrywien, ale Panie sprawdzające bilety na wejście na salę same proponowały tańsze bilety i bardzo namawiały do zakupu. Pewnie zależy od przedstawienia, ale obłożenia dużego nie mieli i raczej bez problemu można kupić w kasie przed spektaklem. Lub u miłych Pań :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 03 Mar 2015 23:36 

Rejestracja: 17 Lut 2015
Posty: 157
Loty: 12
Kilometry: 13 354
Kupowałem bilety w okresie Sylwestrowym. Na stronie znalazłem kontakt pod adresem biuro@lwow.info. Można śmiało pisać po Polsku. Kontakt jest do Pani Katarzyny Łoza. Przedstawiła nam repertuar i dostępność biletów. Płatność w złotówkach przez Przelewy24, a bilety były do odbioru w Operze. Jest to dobra opcja bo masz pewność, że będziesz miał dobre miejsca i zarezerwowane bilety.
_________________
balkany-objazdowo-w-10-dni,1504,65657

majowka-w-slowenii,1510,94055
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 09 Kwi 2015 10:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 633
niebieski
Żeby nie zakładać nowego tematu, chciałem podpytać czy ktoś kto był we Lwowskiej Operze może powiedzieć coś więcej na temat tamtejszego dresscode?
U nas jest z tym ostatnio różnie i na publiczności zdarzają się ludzie w klapkach, ale jak to mówią co kraj to obyczaj i w niektórych miejscach potrafią nie wpuścić osoby nieodpowiednio ubranej.
Wiadomo, że Opera to nie plaża i nalezy sie ubrać elegancko, z drugiej strony średnio widzi mi się zabieranie garnituru, aby nastepnie usiąść obok ludzi w jeansach.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 09 Kwi 2015 10:29 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Dobre pytanie :) A ja zadam jeszcze jedno pytanko,czy w najbliższy weekend bez problemu da się kupić bilet do opery. Będę tam w piątek,sobotę i niedzielę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 09 Kwi 2015 10:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 633
niebieski
W ten weekend chyba nie grają - Wielkanoc.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 09 Kwi 2015 10:36 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Łukasz napisał(a):
W ten weekend chyba nie grają - Wielkanoc.

:( No szkoda,teraz wszedłem i zauważyłem. Przepraszam za niepotrzebna pytanie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 09 Kwi 2015 10:42 

Łukasz napisał(a):
Wiadomo, że Opera to nie plaża i nalezy sie ubrać elegancko[...]

Sam sobie odpowiedziałeś. Zabierz jakieś materiałowe spodnie w kant i marynarkę. Nawet jak to nie garnitur to i tak o niebo lepiej niż jeansy. I to nie Ty, siedząc obok ludzi w jeansach, będziesz się źle czuł :)
Góra
 PM off  
      
#12 PostWysłany: 20 Kwi 2015 12:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 633
niebieski
Byłem w ten weekend na balecie i operze i ku mojemu zaskoczeniu nie było najmniejszego problemu z zakupem biletów w dniu spektaklu. Ostatecznie na sali było sporo wolnych miejsc. Gdyby nie zorganizowane wycieczki emeryckie z Polski to mieliby straszne pustki. Polacy na moje oko stanowili jakieś 50% publiczności. Libretto (20UAH) jest po ukraińsku, angielsku i polsku. Bilety śmiesznie tanie. Najlepsze miejsca za 250 hrywien, kolejne rzędy dużo taniej. Jakaś Polka obok nas kupiła kilka miejsc przed sobą aby mieć lepszy widok. :lol:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
dj3500 lubi ten post.
 
      
#13 PostWysłany: 20 Kwi 2015 21:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2015
Posty: 311
Loty: 24
Kilometry: 30 926
niebieski
Łukasz napisał(a):
Żeby nie zakładać nowego tematu, chciałem podpytać czy ktoś kto był we Lwowskiej Operze może powiedzieć coś więcej na temat tamtejszego dresscode?
U nas jest z tym ostatnio różnie i na publiczności zdarzają się ludzie w klapkach, ale jak to mówią co kraj to obyczaj i w niektórych miejscach potrafią nie wpuścić osoby nieodpowiednio ubranej.
Wiadomo, że Opera to nie plaża i nalezy sie ubrać elegancko, z drugiej strony średnio widzi mi się zabieranie garnituru, aby nastepnie usiąść obok ludzi w jeansach.


Ja byłem w Operze Lwowskiej w 2013, ale zapewne nic się nie zmieniło.
Większość osób ubrana bardzo elegancko. Panie w suknie, garsonki, itd. Panowie w garnitury, w ostateczności spodnie materiałowe w kant :D i koszula. Bardzo niewiele osób w jeansach i w luźnym ubraniu, myślę że kilka ztuk na prawie pełną salę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 20 Kwi 2015 21:44 

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 40
Loty: 12
Kilometry: 42 008
Gdy byłem to nawet spora grupa żołnierzy w moro była, ludzie różnie ubrani, ale większość jednak elegancko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 09 Wrz 2015 18:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 1647
srebrny
(Chyba) od niedawna można kupować bilety do opery przez stronę https://gastroli.ua/
Korzystał ktoś? Jakieś doświadczenia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 06 Lut 2016 12:40 

Rejestracja: 14 Sty 2012
Posty: 17
Próbuję kupić bilet przez stronę https://gastroli.ua/tickets/karmen-opear-lviv/buy, niestety płatności kartami BZWBK i mbanku nie działają. Czy udało się komuś kupić bilet używając kart innych banków?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 06 Lut 2016 12:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 1647
srebrny
Ja płaciłem w zeszłym roku Visą mBanku i nie było problemu. Limity na płatności w internecie masz wystarczające?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 06 Lut 2016 13:20 

Rejestracja: 14 Sty 2012
Posty: 17
Tak, próbowałem Visą i MasterCard. No nic, może uda się kupić na miejscu :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 23 Lut 2016 01:02 

Rejestracja: 08 Mar 2014
Posty: 429
Loty: 53
Kilometry: 90 635
niebieski
A które miejsca polecacie? Siedział ktoś na balkonach bocznych w "drugim" rzędzie? Nie jestem, aż tak wymagający żeby wydawać 200-250 hrywien na bilet :)

Podgląd na salę: https://gastroli.ua/tickets/lebedine-ozero/buy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 23 Lut 2016 01:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 1647
srebrny
Ja przy każdej wizycie we Lwowie odwiedzam operę i zawsze zasiadam w pierwszym rzędzie. Taka odrobina luksusu, za niewygórowaną cenę (36-38 zł) :) Nikt nie zasłania, dużo miejsca na nogi i wszystko widać jak na dłoni.
W Operze Narodowej za tę cenę dostaniesz jedynie najgorsze miejsce, na najwyższym balkonie (a czasami i na tyle nie starczy).
A odpowiadając na twoje pytanie, to sala nie jest zbyt duża i z każdego miejsca jest całkiem nie najgorszy widok. Drugi rząd na balkonach jest na podwyższeniu, więc nikt nie powinien zasłaniać. Do tego na wielu spektaklach nie ma pełnego obłożenia, więc spokojnie można się przesiąść.
Góra
 Profil Relacje PM off
Revan_ lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 60 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group