Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 99 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: [LDE] Lourdes
#41 PostWysłany: 15 Kwi 2017 17:04 

Rejestracja: 04 Lip 2016
Posty: 7
Loty: 123
Kilometry: 178 058
Update prosto z Lourdes: w czwartek był na lotnisku podstawiony bezpłatny autobus, który dowiózł chętnych na dworzec w Lourdes. W niedzielę niestety trzeba jechać taksówką.
Góra
 Profil Relacje PM off
marttynna lubi ten post.
 
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
 Temat postu: Re: [LDE] Lourdes
#42 PostWysłany: 16 Kwi 2017 08:43 

Rejestracja: 04 Lip 2016
Posty: 7
Loty: 123
Kilometry: 178 058
Wieści z niedzieli: na dworcu w Lourdes jest kilka 8-osobowych taksówek, biorą 40 euro za kurs, czyli 5 od osoby, jeśli jest komplet chętnych
Góra
 Profil Relacje PM off
marttynna uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: [LDE] Lourdes
#43 PostWysłany: 16 Kwi 2017 23:17 

Rejestracja: 04 Lip 2016
Posty: 7
Loty: 123
Kilometry: 178 058
I ostatnia optymistyczna wiadomość: pani przeprowadzająca ze mną ankietę na lotnisku stwierdziła, że od maja dostosoway do lotów Ryanaira shuttle bus będzie kursował regularnie. Spokojnie możecie dzwonić i się dowiadywać: +33562329222
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [LDE] Lourdes
#44 PostWysłany: 17 Kwi 2017 17:09 

Rejestracja: 12 Kwi 2017
Posty: 2
Lecę w czwartek 20.IV i wracam 23.IV. Szukam chętnych na wspólną taksówke. Busiki 8 osobowekosztują 40-45 euro jeśli trafi się komplet. Taxi 3- osobowe w podobnej cenie. Można dzwonić 508583559
Jacek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [LDE] Lourdes
#45 PostWysłany: 19 Kwi 2017 08:26 

Rejestracja: 19 Kwi 2017
Posty: 1
Ja również szukam chętnych do ewentualnej taksówki w przypadku braku komunikacji publicznej, jest nas 2 osoby. Lecę z Krakowa 25 maja, wracam w niedzielę 28 maja. Proszę pisać misol1@poczta.onet.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [LDE] Lourdes
#46 PostWysłany: 19 Kwi 2017 09:22 

Rejestracja: 19 Kwi 2017
Posty: 1
Kochani sprawdziłam podane opcje dojazdu proponowane tu przez niektóre osoby.I nic z tego !!

Ja jadę do Lourdes 18.maja 2017 - w czwartek z Krakowa- przylot na lotnisko w Lourdes o 20.05
Natomiast wracam do Krakowa w niedziele 21 maja 2017. Wylot 10.50 a w Krakowie na 13.35

Może ktoś jedzie w tym samym terminie i może razem wynajęlibyśmy taxi. ???Nawet jak nas będzie więcej to lepiej bo weźmiemy tą taxi na 8 osób a to zmniejsza koszty.

Moglibyśmy się dogadać już teraz, a co do powrotu to umówilibyśmy się w jakimś miejscu w centrum np o 7 godzinie rano tak żeby z jakiegoś miejsca wspólnie wezwać taxi i dotrzeć w miarę wcześnie na lotnisko rano.

Nas są dwie osoby.

Bardzo proszę o maile na adres: zakupkiwsieci@tlen.pl

Starałam się sprawdzić podane na tej stronie namiary ale nic z tego

Zadzwoniłam na podany numer + 33562329222 i pani powiedziała,że ten Shuttle bus nie jeździ w takich godzinach aby pasowało pod kurs Kraków-Lourdes i Lourdes-Kraków

Pani powiedziała,że zostaje tylko taxi bo nic innego nie jeździ. Zapytałam o koszt to wg jej wiedzy taxi o 20h ( bo to juz nocna taryfa) powinno kosztować ok 40 € , a rano w niedziele ok 20€. Ale nie wiem czy jej wiedza jest poparta faktami.

Co do spacerku na piechotę to odradza bo to jakieś 15 km jak stwierdziła.

Zadzwoniłam tez do tego polskiego domu pielgrzyma ale jakaś pani po polsku powiedział,że nic takiego nie organizują i zdziwiła się,że ktoś na stronie internetowej wrzucił ich namiar. Mają swojego kierowce,ale on w tym czasie przywozi ludzi z procesji spod sanktuarium do ich ośrodka.

Zostaje zatem tylko taxi.

Kochani piszcie może uda nam się wspólnie rozwiązać ten problem
pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 23 Kwi 2017 22:00 

Rejestracja: 08 Kwi 2017
Posty: 7
Chyba nikt nie leci w tym czasie :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 23 Kwi 2017 22:14 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7797
złoty
@‌jwawak‌ Może akurat nikt z forumowiczów,ale nie licz ,że cały samolot będzie tylko dla was ;) Zagadaj do innych współpasażerów, może chętni na podzielenie kosztów za taxi się znajdą :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 23 Kwi 2017 22:18 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22450
Proszę pozostać w temacie, a nie szukać współpasażerów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [LDE] Lourdes
#50 PostWysłany: 23 Kwi 2017 23:35 

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 381
niebieski
Zdaje się, że na stałe kursuje już darmowy shuttle bus z lotniska na dworzec kolejowy w Lourdes.
W ostatni czwartek czekał przed terminalem, Polka z obsługi lotniskowej informowała o tym jeszcze na płycie:) Z dworca autobusowego do sanktuarium bez problemu można dojechać city busem lub przejść się - jest blisko. Pielgrzymi spokojnie zdążą na wieczorną procesję przy sanktuarium.

Według rozkładu raz dziennie powinien jeździć autobus do Gavarnie - niestety, nasz nie przyjechał. Ktoś z miejscowych wspominał o remoncie drogi do Gavarnie - być może to było powodem, nie wiem. Razem z nami czekali też ludzie jadący na lotnisko - również się nie doczekali, musieli brać taxi (tych na dworcu nie brakuje) Oba autobusy obsługiwane przez tego samego przewoźnika. Bilety po 2E.

W góry można też pojechać linią 941 - do Cauterets (czynne jeszcze wyciągi narciarskie) lub Bareges (blisko Pic du Midi) za odpowiednio 8/10 eur OW. Świetne trasy do wędrówek (znana GR10) oraz na rower dla twardych zawodników;) (w przyszłym tyg. odbywają się też zawody pucharu świata mtb UCI 2017 - 29-30 kwietnia).
Wyżej w górach jest jeszcze sporo śniegu.
Dla amatorów namiotów - miejsc do rozbicia się w Lourdes nie brakuje;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 24 Kwi 2017 20:50 

Rejestracja: 08 Kwi 2017
Posty: 7
miriam napisał(a):
@‌jwawak‌ Może akurat nikt z forumowiczów,ale nie licz ,że cały samolot będzie tylko dla was ;) Zagadaj do innych współpasażerów, może chętni na podzielenie kosztów za taxi się znajdą :)


:D dziekuję. Szukam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 27 Kwi 2017 13:41 

Rejestracja: 01 Cze 2013
Posty: 13
Jestem wlasnie w Lourdes. W niedziele jest podstawiany bezplatny autobus przed terminalem. Odjazd jak sie uzbiera pasazerow kolo 11. Wiekszosc pasazerow miala ten sam problem z dojazdem do Lourdes w niedziele ;) Autobus w kolorze czerwonym stoi zaparkowany przed terminalem.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#53 PostWysłany: 29 Kwi 2017 12:34 

Rejestracja: 08 Kwi 2017
Posty: 7
jetpilot1 napisał(a):
Jestem wlasnie w Lourdes. W niedziele jest podstawiany bezplatny autobus przed terminalem. Odjazd jak sie uzbiera pasazerow kolo 11. Wiekszosc pasazerow miala ten sam problem z dojazdem do Lourdes w niedziele ;) Autobus w kolorze czerwonym stoi zaparkowany przed terminalem.


No i sprawa z transferem rozwiązana. Dzięki za info
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [LDE] Lourdes
#54 PostWysłany: 06 Maj 2017 20:29 

Rejestracja: 26 Maj 2012
Posty: 28
Loty: 62
Kilometry: 125 254
Cześć! Pisałam tu wcześniej, ale jakoś mi powiadomień nie pokazywało :-P Rozumiem, że bezpłatny bus jeździ w niedzielę i nie ma co się martwić? Muszę być na dworcu w Lourdes ok 12, bo wtedy mam pociąg, który pośrednio zawiezie mnie w góry ;-)

Tak czy siak - czy ktoś leci 18 czerwca w niedzielę? Ja się nie nastawiam na sanktuarium, tylko na Pireneje i mam plan tego dnia dojechać aż na granicę francusko- hiszpańską :-P Okolice Valle d'Ossau.

Także - jeśli ktoś leci 18 czerwca i wybiera się w góry, dajcie znać ;-)
Pozdrawiam!
Kasia
Ps. A co z dojazdem na poranny lot w niedzielę? Póki co mam plan spać na lotnisku, wydawało mi się, że 24 h jest otwarte....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [LDE] Lourdes
#55 PostWysłany: 07 Maj 2017 18:12 

Rejestracja: 29 Kwi 2017
Posty: 1
Cześć wszystkim,
razem z mężem przylatujemy do Lourdes 14 maja ( niedziela ), sprawa dojazdu do Lourdes rozumiem że jest rozwiązana przez postawiane busy.. lecz co z dojazdem do Tarbes? nie ma ani jednego busa/pociągu? :( :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [LDE] Lourdes
#56 PostWysłany: 07 Maj 2017 19:05 

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 381
niebieski
Jest, koszt to 2eur
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [LDE] Lourdes
#57 PostWysłany: 07 Maj 2017 22:02 

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 3
Czy wiadomo coś pewnego na temat autobulów z lotniska do Lourdes? Czy nadal można się przemieszczać jedynie taksówką po 19.00-tej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [LDE] Lourdes
#58 PostWysłany: 08 Maj 2017 17:13 

Rejestracja: 26 Maj 2012
Posty: 28
Loty: 62
Kilometry: 125 254
Karokao napisał(a):
Cześć wszystkim,
razem z mężem przylatujemy do Lourdes 14 maja ( niedziela ), sprawa dojazdu do Lourdes rozumiem że jest rozwiązana przez postawiane busy.. lecz co z dojazdem do Tarbes? nie ma ani jednego busa/pociągu? :( :(

Ja bym na Waszym miejscu przemieściła się do Lourdes, a stamtad albo pociag do Tarbes albo bus innej firmy.

sncf.com - tam jest wyszukiwarka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [LDE] Lourdes
#59 PostWysłany: 21 Maj 2017 20:29 

Rejestracja: 23 Mar 2014
Posty: 233
niebieski
Uruchomione zostały dodatkowe kursy autobusu lotniskowego w czwartek i w niedzielę.

Przetestowane, w niedzielę mało kto wiedział, bo nawet informacja turystyczna o nim nie informowała.
Cena 2Eur.

Rozkład

Na lotnisku radzę się do niego szybko pakować bo mieści tak z 50 osób :)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: [LDE] Lourdes
#60 PostWysłany: 09 Cze 2017 14:30 

Rejestracja: 31 Lip 2014
Posty: 121
Loty: 13
Kilometry: 21 581
Nasza dzielna pani kierowca :D upchęła wszystkich-lub prawie :D wszystkich -ustawionych w kolejce do autobusu.Wypadałoby mieć przygotowane drobne 2 Euro-bo procedura wydawania reszty i braku reszty-trochę opózniła odjazd tego :lol: polskiego busu..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 99 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group