Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 36 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 28 Gru 2015 14:14 
Awatar użytkownika

niebieski
To my pierwsi z Łodzi dookoła świata? Już maju, mam nadzieję, że do tego czasu będziemy mogli dzielić się wrażeniami. Jest ich dużo.

Dziś w nocy odkryłem OSL-EDI (94 PLN, DY) na lot powrotny (początkowo miało być OSL-autobus i balet w Oslańskiej:) operze-RYG-STN-LCJ (ok. 140 PLN, FR)), ale pojawił się ten EDI , będziemy mogli przynajmniej coś zjeść i czegoś się napić... więc wracamy OSL-EDI (zwiedzanie 24h) - LCJ. Lot EDI-LCJ - ok. 270 PLN, OK. A jak ktoś wpadnie na zlikwidowanie lotów OK z i do Łodzi, zabiję
 Relacje PM off  

#2 PostWysłany: 28 Gru 2015 14:57 
Awatar użytkownika

Loty: 53
Kilometry: 106 177
srebrny
Naprawdę nie wygodniej i czytelniej byłoby zamieszczać nazwy odwiedzanych miast?

#3 PostWysłany: 28 Gru 2015 15:20 
Awatar użytkownika

niebieski
Nie zmieściłoby się temacie wątku:) Poza tym to takie lotniczy fetysz. Zdjęcia w wakacji też mam poukładne według skrótów lotnisk.

-- 28 Gru 2015 14:44 --

Jeszcze nie do końca wypełniony plan lotów. Wśród lotów podstawowych brakuje nam jeszcze tylko HNL-LAX.

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#4 PostWysłany: 28 Gru 2015 17:48 
Awatar użytkownika

niebieski
Image

Carmen w SFO. Cyganeria w LAX. Bettoven w SYD. Chce się żyć!

Ostatnio edytowany przez grzegorz84, 29 Gru 2015 01:03, edytowano w sumie 1 raz
 Relacje PM off
benedetti lubi ten post.

#5 PostWysłany: 28 Gru 2015 18:19 
Awatar użytkownika

Loty: 651
Kilometry: 1 617 242
niebieski
@grzegorz84 - możesz podać linka do Carmen w SFO?

#6 PostWysłany: 28 Gru 2015 19:55 
Awatar użytkownika

niebieski
przemos74 napisał(a):
@grzegorz84 - możesz podać linka do Carmen w SFO?

http://sfopera.com/discover-opera/1516-season/carmen/
 Relacje PM off
przemos74 uważa post za pomocny.

#7 PostWysłany: 29 Gru 2015 01:00 
Awatar użytkownika

niebieski
Co nieco o doświadczeniach z wyszukiwarkami, które pomogły lub utrudniły wyszukiwania lotów. Pewną podstawą był oczywiście Skyscanner, najszybszy, choć odkąd wprowadzili nową aplikację, trudno mi w niej nawigować. Skyscanner dobrze radzi sobie chyba ze wszystkimi liniami lotniczymi Hawajów. Bezcenne okazały się widżety na ekran startowy, że ułatwić moment najniższej ceny. Znacie inne podobne widżety do androida?
Do prześledzenia cen, najbardziej przydatny okazał się Google Flights, niestety nie zbiera cen z cebupacific i airasia. Szkoda, bo to najbardziej przejrzysta wyszukiwarka.
Minusem skyscannera był brak wyszukiwania lotów z Łodzi do Budapesztu i z Rygge do Łodzi, połączenia również nie znajdował Azuon. Za to moim nowym odkryciem jest Skypicker i Cheapflights - zdecydowanie lepiej wychwytuje połączenia przesiadkowe z naszego małego lotniska.
Ani razu nie korzystałem z Flipo. Irytująca jest Flysiesta - próbowałem zakupić lot Allegiantem, w pierwszym momencie pokazuje np. 500, potem po wstępnym etapie rezerwacji - 800 zł. Nie da się przez przypadek kupić za wyższą cenę, jeśli nie chcemy, ale to niebywale irytujące. Flysiesta jest jednym z niewielu serwisów, dzięki, którym można kupić bilety Allegianta - strona od kilku tygodni wyłączona jest m.in. dla Europy.
 Relacje PM off  

#8 PostWysłany: 29 Gru 2015 19:29 

Loty: 312
Kilometry: 479 773
niebieski
grzegorz84 napisał(a):
Image

Carmen w SFO. Cyganeria w LAX. Bettoven w SYD. Chce się żyć!

bez sensu kupowac te bilety online bo dolicza duza oplate tranzakcyjna
latac low costem a płacicie fortune za bilety do opery
jak pisałem w mojej relacji Opera w san Francisco kosztuje 10 usd
w najtańszej opcji
W lax tez mogliście kupić na miejscu bez tych paru usd dopłaty w necie ale wasz wybor

#9 PostWysłany: 30 Gru 2015 00:35 
Awatar użytkownika

niebieski
Wiem, tuż po kupnie biletów przeczytałem Twoją relację;) Na teatr nigdy nie żałuję, a lot low costem to dla mnie podstawa i największa przyjemność i niezrozumienie, że tak tanio... i można. Opery tanio wydać się nie da;) Poza tym pamiętam stres i długi czas jaki poświęciłem w nyc na rush ticket, teraz szkoda nam będzie czasu. Tak na przyszłość, w LA rush tickets są tylko dla studentów i seniorów? Żaden ze mnie student i senior:(
Przy okazji, nie wiesz czy są wejściówki w Budapeszcie (Czarodziejski Flet 4. maja), Budapeszt już znamy i w kolejce postać możemy :)

Tymczasem oczekuję na promocję Allegiant, doczekać się nie mogę. Kalkuluję, że za miesiąc kupię bilety LCJ-STN-BUD za 180 zł.
 Relacje PM off  

#10 PostWysłany: 30 Gru 2015 08:21 

Loty: 312
Kilometry: 479 773
niebieski
W Budapeszcie bilety sa chyba po prostu tanie wiec nei bawilem sie w wejsciowki

#11 PostWysłany: 30 Gru 2015 11:51 
Awatar użytkownika

niebieski
Dzięki @miloszp, polecasz teatr w MNL? Próbowałem w ubiegłym roku wybrać się do opery w HNL, odpuściłem. Stety, niestety, ale fajnie byłby zobaczyć tam Madame Butterfly.

Pisząc o wyszukiwarkach zapomniałem docenić momondo. 5 z plusem!

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#12 PostWysłany: 30 Gru 2015 12:24 
Awatar użytkownika

Loty: 33
Kilometry: 39 451
HON fly4free
To relacja/chwalenie się kupionymi biletami czy wypytywanie o teatr i inne kwestie? Robi się misz-masz i proszę autora o określenie się. Na relację to nie wygląda, a jeśli ma nią być docelowo to wypadałoby oczyścić temat z niepotrzebnych postów.
 Relacje PM off  

#13 PostWysłany: 30 Gru 2015 12:44 
Awatar użytkownika

niebieski
@Kański, to relacja, ale jak wiemy cała przygoda zaczyna się od planowania, więc nie rozumiem ingerencji.
 Relacje PM off  

#14 PostWysłany: 30 Gru 2015 12:52 
Awatar użytkownika

platynowy
Maj.. cool.. to parę miesięcy czytania/planowania przed nami ;)
 Relacje PM off
grzegorz84 lubi ten post.

#15 PostWysłany: 30 Gru 2015 13:03 
Awatar użytkownika

niebieski
Nie nadążam za nocnymi zmianami i nie wiem co się dziś stało, więc dla większego bezpieczeństwa przeniosę się na https://dookolakuli.wordpress.com/ Pozdrawiam @Kański
 Relacje PM off
Fiki lubi ten post.

#16 PostWysłany: 30 Gru 2015 13:48 
Awatar użytkownika

Loty: 249
Kilometry: 415 497
HON fly4free
Problem w tym że dział się nazywa "Relacje z podróży", a nie "Relacje z przygotowań do podróży"

Dyskusje o operach i teatrach można prowadzić w innych działach.

Chodzi nam o to żeby dział z relacjami był czytelny, i przedstawiał od samego pierwszego posta opis podróży. Do maja masz jeszcze 4 całe miesiące i naprodukujesz tu kilka/kilkanaście stron na temat tego jaki hotel kupiłeś albo jaką atrakcję planujesz zarezerwować?

Nie odczytaj tego jako atak na Twoją osobę. Kibicujemy jak najbardziej wyprawie. Ale spróbuj postawić się na naszym miejscu.
 Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.

#17 PostWysłany: 31 Gru 2015 02:01 
Awatar użytkownika

niebieski
Znałem lcj - bio - bud a tu wspoltowarzyszka podróży piszę, że będziemy zmęczeni :(

Wysłane z mojego SM-P900 przy użyciu Tapatalka
 Relacje PM off  

#18 PostWysłany: 02 Sty 2016 02:03 
Awatar użytkownika

niebieski
Macie jakieś ciekawsze propozycje na Biblao w nieciałe 24 godziny, chcę przekonać moją partnerkę!
Wylot do Dubaiu jest 12:35 5. maja

-----------łączenie postów------------

Bilety na wschodnie wybrzeże już kupione dziś. Wczoraj LCJ-STN. Także juz na pewno lecimy z Łodzi. Brakuje jeszcze tylko biletów po wyspach na Hawajach i STN-BUD. A już jesteśmy na zerze. Poza biletami Hawaiian Airlines powinniśmy zmieścić się w 3486 pln.

Ostatnio edytowany przez Roku, 22 Sty 2016 10:19, edytowano w sumie 1 raz
łączenie postów
 Relacje PM off  

#19 PostWysłany: 29 Lut 2016 11:49 
Awatar użytkownika

niebieski
Przypomnę przebieg wydarzeń:
1. Kupiłem OSL-EDI, bo taniej niż dostać się na RYG
2. Okazało się, że możemy dolecieć do LCJ, więc powstał pomysł by RTW była z LCJ (to chyba wielkie wydarzenie)
3. Skasowali Czech Airlines EDI-LCJ-PRG
4. Mamy teraz następujące opcje
EDI-GDN/KRK z możliwością zwiedzenie EDI 31 maja, ale zrujnowany plan RTW z LCJ
EDI-STN-LCJ wylot rano o 7 więc o świcie musielibyśmy zwiedzać EDI
EDI-DUB-LCJ powrót 1 czerwca, z możliwością zwiedzenie EDI 31 maja, kolejna awantura w domu, że tak długo mnie nie będzie... (każdy dzień robi różnicę;)
Próbowałem uruchomić punkty MM, ale na stronie LH nie wyszukuje połączenia EDI-LCJ :/
Macie jakieś pomysły lub wskazówki, lub po prostu, może przeprowadzimy głosowanie?
 Relacje PM off  

#20 PostWysłany: 02 Maj 2016 12:23 
Awatar użytkownika

niebieski
@zbyhu, czy ja mogę uprzejmie prosić o przeniesienie wątku z powrotem do relacji z podróży międzyregionalnych. Wszystko wskazuje, że jutro starujemy:)
 Relacje PM off  

[ 36 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 8 gości