Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 617 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 31  Następna
Autor Wiadomość
#381 PostWysłany: 21 Wrz 2016 22:03 

Rejestracja: 15 Lis 2014
Posty: 1411
Loty: 212
Kilometry: 376 518
srebrny
Polecam Kissamos Rent a Car, za 4 dniowe wypożyczenie w drugiej połowie września zapłaciłem 80 euro. Pełne ubezpieczenie w cenie, minimum formalności, miałem dostać Hyundaia Atosa lub Citroena Saxo, a trafił się Hyundai Getz z czego jestem zadowolony.
Jedynie stan opon pozostawiał wiele do życzenia i przy porannym powrocie na lotnisko w dzień wylotu, przy mocno padającym deszczu i burzy myślałem, że się zabijemy na każdym zakręcie, ale na suchym szedł jak strzała :D

Prawie 400km w 4 dni, po przylocie czekano na nas w hali przylotów z kartką, papiery były już wypełnione, podjechaliśmy busem na parking, podpis i auto nasze. Z powrotem odstawiamy samochód na ten sam parking, zostawiamy klucze w budce i zostajemy odwiezieni na lotnisko, zero sprawdzania stanu samochodu czy wskaźnika paliwa.
Góra
 Profil Relacje PM off
jesion83 lubi ten post.
jesion83 uważa post za pomocny.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#382 PostWysłany: 23 Wrz 2016 11:34 

Rejestracja: 12 Sie 2015
Posty: 32
Polecam Sunny Car Rentals (za pośrednictwem www.economycarrentals.com).
- Samochód 7-osobowy, VW Caddy, benzyna, 36 tysięcy na liczniku.
- 310 euro za 7 dni, 1 dodatkowy kierowca w cenie, pełne ubezpieczenie, 0 excess (czyli brak wkładu własnego w przypadku kolizji czy wypadku). W większości wypożyczalni cena była wyższa, wyjątek to www.europeocars.com, ale na miesiąc wcześniej już nie mieli nic dostępnego.
- okolo 15% kwoty płatne z góry kartą debetową, reszta gotówką przy odbiorze
- Odbiór Chania Airport, oddanie Chania Port (bez dopłat) - pani z wypożyczalni powiedziała, że normalnie nie ma u nich takiej możliwości, niemniej jednak na stronie pośrednika taką opcję dało się wybrać. Dogadaliśmy się, że oddamy samochód 2 godziny później w siedzibie firmy w Chani (niedaleko portu). Pomimo nieporozumienia pomiędzy pośednikiem a wypżyczalnią nie było problemu z dogadaniem się.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#383 PostWysłany: 27 Wrz 2016 02:35 

Rejestracja: 04 Mar 2012
Posty: 237
niebieski
Rockriderr napisał(a):
Polecam Kissamos Rent a Car, za 4 dniowe wypożyczenie w drugiej połowie września zapłaciłem 80 euro. Pełne ubezpieczenie w cenie, minimum formalności, miałem dostać Hyundaia Atosa lub Citroena Saxo, a trafił się Hyundai Getz z czego jestem zadowolony.
Jedynie stan opon pozostawiał wiele do życzenia i przy porannym powrocie na lotnisko w dzień wylotu, przy mocno padającym deszczu i burzy myślałem, że się zabijemy na każdym zakręcie, ale na suchym szedł jak strzała :D

Prawie 400km w 4 dni, po przylocie czekano na nas w hali przylotów z kartką, papiery były już wypełnione, podjechaliśmy busem na parking, podpis i auto nasze. Z powrotem odstawiamy samochód na ten sam parking, zostawiamy klucze w budce i zostajemy odwiezieni na lotnisko, zero sprawdzania stanu samochodu czy wskaźnika paliwa.


Ktoś może coś wiecej o nich napisać? Mają faktycznie z pełnym ubezpieczeniem?Odbiór,zdanie auta bez problemów?Na zapytanie przysłali trochę wygórowaną cenę i jak napisałem że poczekam nagle zeszli 65€ z ceny przy 4dniowym wynajmie.Niema z nimi żadnych problemów bo niechce po przylocie zostać bez auta.Auto 9os.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#384 PostWysłany: 27 Wrz 2016 10:35 

Rejestracja: 31 Sie 2011
Posty: 218
niebieski
nie jest to firma godna polecenia , raczej krętacze i oszuści , w sierpniu zarezerwowałem u nich samochód na 2 tyg i na dwa dni przed przyjazdem napisali mi maila że niestety samochód który był dla mnie uległ wypadkowi ( ściema ) a na moje pytanie co mam teraz zrobić odpisali że to nie ich problem , póżniej na miejscu rozmawiałem z grekami i okazało się że nie jestem pierwszym którego tak potraktowali , po prostu trafił się lepszy klient którego można było oskubać .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#385 PostWysłany: 03 Paź 2016 20:13 

singielka_1976 napisał(a):
Mam dylemat:

Europeo auto z grupy D za 150€/tydzień

czy drożej:

Cretarent.gr auto z grupy E za 199€/tydzień.

Czy ktoś ma doświadczenia z tą drugą wypożyczalnią? Ze strony wynika jakby mieli nowsze modele aut niż Europeo.
Potrzebuję smaochód wygodny dla 4 dorosłych osób stąd wybór takich klas a nie innych :P.


Koniec końców auto mieliśmy z Cretarent.gr na 6 dni 169€ z dostawą pod hotel i pełnym ubezpieczeniem:
  
 
Your quote includes:

100 % fully comprehensive insurance without excess 
Second driver free of charge 
Free Kilometers 
Free baby seats at your request 
No Credit Cards 
3rd Party insurance 
Personal insurance 
Theft and Fire insurance 
23 % local taxes 
Road Map of Crete
24/7 Road Assistance
No Extra or Hidden Costs 


Pan przyjechał do hotelu, spisał umowę, pokazał auto -miało trochę rys czy poplamioną tapicerkę ale nam to nie przeszkadzało ;).
Hamulce trochę piszczały ale reszta działała bez zarzutu i auriska dawała radę po serpentynach, w sumie 600km z nami przejeździła.
Po wynajmie kluczyki zostawiłam na recepcji, generalnie polecam.
Góra
 PM off  
      
#386 PostWysłany: 03 Paź 2016 20:47 

Rejestracja: 15 Lis 2014
Posty: 1411
Loty: 212
Kilometry: 376 518
srebrny
No to widocznie miałeś pecha z kissamos, jeśli tylko umie się dobrze negocjować to dają naprawdę konkurencyjną ofertę i cały proces wypożyczania/oddawania samochodu jest bezstresowy, a na tym chyba każdemu zależy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#387 PostWysłany: 14 Lis 2016 09:25 

Rejestracja: 31 Gru 2014
Posty: 54
Loty: 48
Kilometry: 98 366
Wypożyczałem samochód przez Economy Car Rentals na tydzień (niedziela-niedziela) w drugiej połowie października i całościowo mogę pochwalić.

Trafiło na Sunny. Ok 20 euro pobrało przy rezerwacji przez internet, na miejscu 103 euro gotówką (tylko gotówka, karta niepotrzebna). Pełne ubezpieczenie (bez podwozia, szyb i opon), odbiór i oddanie na lotnisku Chania. Czekała na nas miła Pani z karteczką, nie było problemu z szukaniem nikogo. Samochód "economy, panda or similar", mi się trafił Hyundai Getz, kumpel dostał nowszą Pandę. Jedyny minus, to słaba moc samochodu, mieliśmy problem z wyjazdem z Seitan Limania pod górkę serpentyną, ledwo ledwo dał radę, przy pierwszym podejściu zatrzymał nam się w połowie pierwszego podjazdu ;). Poza tym standardowe drogi po wyspie czy wyjazd na Balos bez problemu.
Zwrot samochodu - akurat nikogo, nie było, kluczyki do skrzynki i na tym się zakończyło. Zwrot z tym samym stanem paliwa, który był na początku. Hyundai palił sporo jak na taki samochodzik, przez tydzień zrobiliśmy spokojne 500 km z kawałkiem, co zamknęło się w jednym tankowaniu do pełna, a potem idealnie zszedłem do poziomu z odbioru ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#388 PostWysłany: 26 Sty 2017 17:31 

Rejestracja: 30 Paź 2015
Posty: 4
Loty: 3
Kilometry: 8 978
Jak aktualnie wygląda droga na Balos?
Byłam na Krecie jakiś czas temu, ale wybieram sie ponownie w maju, zeby pokazac ją dzieciom :D
moze ktos jeszcze sie wtedy wybiera? pierwsza polowa maja, planujemy lot do Chanii, kilka dni zachod wyspy, potem bedziemy sie kierowac na wschod, pobyt mniej wiecej 10dni (jesli sie bedzie dalo).

ja osobiscie mam swoją sprawdzoną wypożyczalnię, choć nie będę zaprzeczać, że porównywałam stawki.
Za pierwszym razem wypozczylam autko od wiemgdziejade, ceny dalej trzymaja najnizsze, a karty w ogole nie moge wyciagac.

Orientujecie sie od kiedy beda ruszac statki wycieczkowe na Santorini?
Góra
 Profil Relacje PM off
spty13 uważa post za pomocny.
 
      
#389 PostWysłany: 03 Lut 2017 15:35 

Rejestracja: 03 Lut 2017
Posty: 2
Zbanowany
W jaki sposób ogarnąć wypożyczenie samochodu na lotnisku w Chanii po godzinie 22?

Wydaje mi się że o tej godzinie nie działają już wypożyczalnie, a w Ecenomycarsrental jakiś komunikat wyświetla się w związku z tym.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#390 PostWysłany: 24 Lut 2017 20:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2017
Posty: 86
Normalnie wypożyczalnie nie mają biur otwartych o tej porze, ale jak najbardziej jest to możliwe, na daną godzinę przyjeżdża pracownik wypożyczalni z samochodem. Jeśli mogłabym pomóc - zapraszam na stronę albo na maila - http://kreta.wiemgdziejade.pl/

pozdrawiam,
Iwona
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#391 PostWysłany: 19 Mar 2017 11:51 

Rejestracja: 19 Maj 2011
Posty: 132
czy ktoś z Was korzystał z heraklioncarrental? wypożyczania Megalonisos? nie mogę znaleść żadnych informacji a mają dobrą cene.

ktoś/coś?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#392 PostWysłany: 19 Kwi 2017 14:47 

Rejestracja: 01 Sty 2012
Posty: 4
Loty: 31
Kilometry: 70 242
Cześć,

Lecimy na Kretę 19.05 na tydzień i temat wynajmu auta spędza nam sen z powiek. Konkretnie kwestia drogi na Balos. Wiele osób tutaj poleca Europeo a u nich w regulaminie jest takie coś napisane:

No extra cost for damages to the wheels, mirrors, engine damages or damages to the bottom of the car. The aforementioned are not covered in case the car is travelling on rocky roads and particularly on the road to Balos and Agiofaragko Beaches.

Czy ktokolwiek stąd miał jakieś problemy z Balos?

Rozważamy jeszcze wypożyczalnię: http://rent-a-car-crete.com/ Ma ktoś jakieś doświadczenia?

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#393 PostWysłany: 19 Kwi 2017 19:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2078
niebieski
We wszystkich wypożyczalniach są takie zapisy - standardowe warunki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#394 PostWysłany: 19 Kwi 2017 19:41 

Rejestracja: 07 Sie 2015
Posty: 3
W kwestii wypożyczalni: 99% wypożyczalni ma zapis w umowie jak napisałeś. Jeśli weźmiesz auto "terenowe" jak Suzuki Jimy czy jakiekolwiek inne to możesz jeździć po drogach szutrowych bez strachu o udział w szkodzie.

Co do wypożyczalni ja zawsze na Krecie korzystam z Anna Cars. Pełne ubezpieczenie i takie tam (brak konieczności karty kredytowej etc).

W kwestii Balos.

Pierwszy raz jak jechałem na Balos to miałem pietra. Nie o ekspozycję chodzi a raczej, że stanę i nie dojadę i kozy zjedzą auto i koła zgubi ale dałem radę (Kia Rio i 5 osób). Wtedy o Balos nie było nigdzie w przewodnikach informacji a można było się dowiedzieć jedynie od lokalnych.
Jakoś 2 lata temu jak pojechałem ostatni raz to się przeraziłem. Droga wyasfaltowana - normalnie autobus liniowy jeździł aż do parkingu (szok!!!!). Ludzi - tłumy (szok!!!!). Ale to wszystko jeszcze ch... Na dole znalazłem kawałek podłogi do czasu aż nie przypłynęły wycieczkowce.
Tłumy w tysiącach - masakra. Podsumowując - jak już dotrzesz - piękny widok, ciekawe podejście i zejście, woda ciepła, uważaj na płyciźnie na stworzenia przypominające Bobbit Worm - potrafią zaatakować, w drodze powrotnej nie zapomnij kupić miodu z tymianku (nigdzie później go nie można dostać a ten jest the best) i udanej podróży:)

ps. W tamtej części Krety równie piękna jest Elafonisi, a moją faworytką Falasarna (brakuje tylko natrysków).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#395 PostWysłany: 19 Kwi 2017 19:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Prawie dwa lata czekać z dodaniem posta, gratulacje :)

A tak na poważnie to masz trochę racji, droga jest dość łatwa, należy tylko w miarę wolno jechać, aby nie przebić opon na wystających kamieniach.

Balos i Falasarna są super, Elafonisi bardzo przereklamowane moim zdaniem. Gdyby nie drobinki różowego piasku, była by to zwykła plaża jakich wiele, dojazd długi i kręty, no i wygwizdówa niezła :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#396 PostWysłany: 19 Kwi 2017 20:08 

Rejestracja: 07 Sie 2015
Posty: 3
Wiesz, odpowiadałem koledze misiekz11. Czytaj ze zrozumieniem. Ma problem z wypożyczeniem to dałem parę wskazówek.

Kreta to piękna wyspa i polecam odkrywanie jej bez przewodników :)

pozdrawiam


Antek12 napisał(a):
Prawie dwa lata czekać z dodaniem posta, gratulacje :)

A tak na poważnie to masz trochę racji, droga jest dość łatwa, należy tylko w miarę wolno jechać, aby nie przebić opon na wystających kamieniach.

Balos i Falasarna są super, Elafonisi bardzo przereklamowane moim zdaniem. Gdyby nie drobinki różowego piasku, była by to zwykła plaża jakich wiele, dojazd długi i kręty, no i wygwizdówa niezła :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Antek12 lubi ten post.
 
      
#397 PostWysłany: 25 Kwi 2017 13:18 

Rejestracja: 28 Paź 2014
Posty: 19
Ja własnie co wróciłem z Krety, i co do Balos to na prawdę spoko, droga do samego parkingu nie jest może pokryta asfaltem ale powoli jadąc dojedzie się bez problemu. Oczywiście trzeba pamiętać, że potem czeka na nas jeszcze krótki spacer w dół do samej laguny.

A co do auta to wypożyczałem w http://www.rentcars-crete.com/en i nie było żadnego problemu. Dostałem skode fabie za 84euro z pełnym ubezpieczeniem na 5 dni (od poniedziałku do piątku) "Wheels lower part of car and glass are included.No deposit is required.", więc jak widać nawet nie trzeba wpłacać żadnego depozytu, a wszystko odbywa się gotówkowo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#398 PostWysłany: 27 Kwi 2017 20:55 

Rejestracja: 13 Lip 2014
Posty: 30
W Europeo za klasę C dostałem z lotniska w Chanii na lotnisko w Chanii 12.05 - 15.05

87E

słabo?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#399 PostWysłany: 18 Maj 2017 23:49 

Rejestracja: 24 Gru 2014
Posty: 2
korzystał ktoś z http://www.eliterentacar.gr/rental-policy.htm ?? lecimy 24.05 do Agia Marina, chcieliśmy tam wynająć autko na jakieś 4 dni. Za 4 dni autko klasy A1 koszt 80 euro. Ktoś może coś powiedzieć o tej firmie? Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#400 PostWysłany: 05 Cze 2017 15:54 

Rejestracja: 01 Sty 2012
Posty: 4
Loty: 31
Kilometry: 70 242
Dołączyliśmy z żoną do grona szczęśliwych klientów Europeo. Wynajęliśmy najtańsze auto za 119 EUR za tydzień (miał to być Matiz lub Seicento) a dostaliśmy Kię Picanto czyli jak by klasę wyżej. Dodatkowo winko gratis. Wszystko było w najlepszym porządku i żadnych ale. Drogę na Balos też przebyliśmy (dwukrotnie) bez problemów. Wystarczy jechać ok. 20km/h i uważać na większe kamienie i wszystko powinno być ok. Nie taki diabeł straszny jak go malują. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 617 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 31  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group