Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 47 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 09 Sty 2019 15:25 

Loty: 111
Kilometry: 367 084
niebieski
Sprawa szczepien przeciw zoltej fiebrze (fiebre amarilla) jest bardzo rozna ...w moim przypadku byla to kilkudniowa lekka goraczka ....wiec nie jest to regula ze nie ma zadnych sensacji po zaszczepieniu - zalezy to wiec od kazdego organizmu indiwidualnie .....tak samo jak wjazd na duze wysokosci np. Bolivia, Peru, Kolumbia....niektore organizmy znosza to wzglednie ...niemniej wiekszosc z nas musi to "okupic" aklimatyzacja i powolnym wznoszeniem sie na wysokosci ...sa pewne "wynalazki" (sorojche pils, mate de coca o diuramid) ktore pomagaja ....nie radzi sie uzywac napojow wyskokowych bo ma to tez swoje konsekwencje ....a wracajac jeszzce do fiebre amarilla w chwili obecnej niektore kraje sa dosc wymagajace w tym czasie lata poloudniowoamerykanskiego i zaczynaja wymagac w/w szczepienie ....w chwili obecnej w Argentynie ustawiaja sie kilkusetmetrowe kolejki aby zaszczepic sie przed wyjazdem na wakacje do krajow gdzie zaczynaja tego wymagac np. Brazylii
 Profil Relacje PM off  

#42 PostWysłany: 09 Sty 2019 15:59 

Loty: 71
Kilometry: 183 594
niebieski
Szczepiłem się na żółtą febrę przed wizytą w Kolumbii z uwagi na wizytę w Leticii na południu. Na miejscu okazało się, że nikt nie był tym zainteresowany i o żółtą książeczkę nie pytał.
Efektów ubocznych nie stwierdziłem :)

#43 PostWysłany: 09 Sty 2019 16:14 

Loty: 264
Kilometry: 623 499
srebrny
ktoś z Was się szczepił na lotnisku w Bogocie?

#44 PostWysłany: 16 Sty 2019 19:08 

Szczepiłem się w Gdańsku miesiąc temu i też złapała mnie trzydniowa gorączka i osłabienie, lepiej że to miało miejsce w domu a nie w Bogocie. Koszt szczepionki wraz z "konsultacją lekarską" to 250 zł
 Profil Relacje PM off  

#45 PostWysłany: 12 Lut 2019 03:34 

Nie wiem jak korzystać z tego forum. Nie mogę znaleźć opcji odpowiedzi na posty. Celll19 wysłałeś mi pytanie, ale nie umiem odpowiedzieć. Podaje swojego maila do kontaktu: robertligeza2@gmail.com. Pozdrawiam.
 Profil Relacje PM off  

#46 PostWysłany: 12 Lut 2019 10:19 

Loty: 264
Kilometry: 623 499
srebrny
Był ktoś ostatnio w Kolumbii i ma doświadczenia z Uberem (który jest nielegalny i w necie jest kilka historii, jak to policja robi problemy nie tylko kierowcom, ale też pasażerom)?
Ewentualnie z jakiej apki korzystać, żeby było tanio, miło i bezpiecznie?

#47 PostWysłany: 13 Lut 2019 02:32 
Awatar użytkownika

Testowałem w paru miastach (przełom listopada/grudnia) i nie było problemów (raz tylko z aplikacją wydaje mi się był bo kierowca nas nie widział. Ale wystarczyło napisać skąd i dokąd i udało się dostać na lotnisko).

Na pewno uber działał w Bogocie, Medelin, Bucaramanga, Cartagena. Nie działał jak dobrze pamiętam w Santa Marta (nie było kursów dostępnych a szkoda).

Co do innej apki - polecał mi ktoś z miejscowych rosyjską "indrive" czy coś podobnie brzmiącego ale nie miałem okazji testować.

Ostatnio edytowany przez marcino123, 13 Lut 2019 20:00, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
 Profil Relacje PM off  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 47 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości