Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 20 Gru 2017 21:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Hejka

Pochwalcie sie prosze, gdzie bedziecie spedzac Sylwka i NR?
Ja planowalem w Ljubljanie, ale nie wypali, szukam inspiracji, pomyslow.
Dzis sprawdzalem dalsze, egzotyczne destynacje, ale ceny zarowno przelotow jak i hoteli nie zachecaja.
Wiem, ze za pozno o tym pomyslalem, ale moze cos sie wymysli.

Milego wieczoru.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
pawelos lubi ten post.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 20 Gru 2017 21:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1631
niebieski
Nie wiem, czy to ciekawe, ale my (czyt. ja i mój chłop) zgodziliśmy się nieopatrznie (po długiej i ciężkiej konsumpcji %) dołączyć do znajomych na sylwestrowym wypadzie do Walencji. Z tym, ze oni lecą wygodnie prawie spod domu Transavią, a my jedziemy najpierw przez pół Polski do Poznania, lecimy do Castellon, stamtąd podobno autobus na nas zabrać do Walencji, gdzie spędzimy aż 1 pełny dzień (31.12). Z powrotem oni wygodnie do domu z godzinach wieczornych, a my rano z Walencji do Modlina, a potem przez pół Polski do domu.
Także ten... Nie pij przed podjęciem decyzji ;)
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 20 Gru 2017 21:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2013
Posty: 765
niebieski
Może coś takiego, na pewno spełnia wymóg egzotycznej wyprawy.

Załączniki:
IKA.jpg
IKA.jpg [ 286.98 KiB | Obejrzany 6823 razy ]
_________________
SZCZĘŚĆ BOŻE !
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 20 Gru 2017 21:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
niebieski
A ja będę miała szalone 25h we Włoszech. :D Lecimy do Bolonii, uciekamy stamtąd do Padwy (bo tam były najtańsze noclegi), tam Sylwek, potem rano jedziemy do Wenecji i wieczorem wylot z Treviso.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez LaVarsovienne, 20 Gru 2017 23:23, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 20 Gru 2017 21:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2013
Posty: 765
niebieski
Wersja ze zwiedzaniem Aten.

Załączniki:
IKA2.jpg
IKA2.jpg [ 293.92 KiB | Obejrzany 6811 razy ]
_________________
SZCZĘŚĆ BOŻE !


Ostatnio edytowany przez Abcn, 29 Lis 2018 13:27, edytowano w sumie 1 raz
,
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 20 Gru 2017 23:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
U mnie wersje się zmieniały i o o ile wiem gdzie spędzę święta, to wciąż nie wiem gdzie spedzę NR.
Listopad spędziłem w Indiach, połowę grudnia w Tajlandii i tam planowałem zostać. Ale że co zimę korzystam z nieskrywaną przyjemnością 3- 4 miesiące z uroków skandynawskiego bezrobocia pobierając niemal pełną pensję ( płacę za to niemałe ubezpieczenie) to musze jednak spelnić jeden bardzo niewygodny warunek - raz w miesiącu odbyć wizytę w lokalnym urzędzie pracy.
Z racji tego, że wizyta może wypaść w okresie międzyświątecznym postanowiłem nie ryzykować lotu OW z Tajlandii. W wersji lastminute wyszłoby to zbyt drogo, więc usadowiłem się na zimnej i wietrznej ale łatwej do ewakuacji Gran Canarii i czuwam :) Plus jest taki że jak odbębnie wizytę, to Salwador w połowie stycznia zrobię już bez stresu. Ehh życie to piekło :evil:

@cccc Wiem że od Ciebie daleko, ale z DE i DK jest dużo fajnych ofert last minute. Z Lądka zdrój jest też Dominikana za drobne do kupienia teraz - kwestia dolotów.
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 20 Gru 2017 23:59 

Nie świętuję zmiany daty, więc ograniczam się do przyjęcia zaproszenia na domówkę, by nie wyjść na dziwaka. Świadomie ulegam społecznej presji.
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 21 Gru 2017 00:07 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1164
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
Nocleg w HGI Rzeszów za 5tys. pkt HH (jestem trakcie SM z LCAH) i nocny spektakl w teatrze. Lampka wina i takie tam. Lajtowo.
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 02 Sty 2018 16:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Dzieki wielkie za propozycje,
chcialem cos specjalnego i nie latwo bylo znalezc, ale w koncu udalo mi sie ogarnac na styk wypad weekendowy do HK z sylwestrem w Macau [] :)
Byl to z pewnoscia jeden z najbardziej szalonych i spektakularnych mega wyjazdow.
Mysle, ze przeplacilem, 5* linie, hotele, suity, helikoptery etc. gdyz w tym okresie ceny sa mocno zawyzone, ale za to nic nie brakowalo. :D
Po drodze zahaczylem krotko, tylko na jedna noc w Doha, a samego Sylwestra spedzalem na Macau Tower uprawiajac Sky Walk.
Z kolei Nowy Rok spedzilem z dwoma przesympatycznymi, sliczniutkimi turystkami z Chin.
Napiszcie prosze, jak Wam udalo sie spedzic Sylwestra i jeszcze raz Szczesliwego NR!
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW


Ostatnio edytowany przez Abcn, 29 Lis 2018 13:31, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off
metia lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 03 Sty 2018 17:58 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Jeszcze nigdy tak grzecznie i spokojnie nie spędziłem Sylwestra. To chyba...już starość? :evil: :evil: :evil:
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 05 Sty 2018 18:53 

Rejestracja: 17 Maj 2017
Posty: 640
Loty: 86
Kilometry: 165 130
Zbanowany
No to co na następny rok? Macie jakieś pomysły? MI świta Wiedeń, Lwów lub coś na Bałkanach. Albo w końcu poza Europą. Kiedy szukać tanich opcji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 05 Sty 2018 19:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@ind_globtroter mysle, ze kwestia checi, nastawienia, zainteresowan, no i niestety ceny.
Jaki budget i czy szukasz czegos wywrotowego czy raczej spokojnego?
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 05 Sty 2018 20:07 

Rejestracja: 17 Maj 2017
Posty: 640
Loty: 86
Kilometry: 165 130
Zbanowany
Spokojnego, przy okazji coś zobaczyć a przy przełomie roku wypić lampkę szampana tudzież butelkę piwa:)

Budżet to zależy od tego czy Europa czy poza
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 05 Sty 2018 20:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Japonia jest spokojna. :D
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 05 Sty 2018 23:28 

Rejestracja: 17 Maj 2017
Posty: 640
Loty: 86
Kilometry: 165 130
Zbanowany
Dzięki za propozycje, ale w Japonii będę dwa razy a nie sądzę, że ten kraj spodoba mi się tak aby wracać do niego trzeci raz w tym samym roku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 06 Sty 2018 00:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Nie ma sprawy, Japonia ma co prawda wiele ciekawych miejsc, ale rozumiem.
HK, Macau, Singapur, KL tez spoko, tylko hotele moga byc w tym czasie drogie, ja mialem wrazenie, ze place podwojnie, albo potrojnie. :D
W niektorych restauracjach w Macau doliczali nawet 20% SC do rachunkow, normalnie 10%.
Bardzo spokojny bylby Brunei, a z glosniejszych to BKK, albo Sajgon -> tam to dopiero by sie dzialo. :D
Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 29 Lis 2018 00:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Szukam ciekawych pomyslow i jesli to nie tajemnica to gdzie spedzacie Sylwka w tym roku? :)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 29 Lis 2018 12:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2016
Posty: 238
niebieski
Kamczatka - ale jest relatywnie blisko Japonii, więc nie wiadomo, czy usatysfakcjonuje do końca.
_________________
https://www.instagram.com/bezdrozniczka/
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
#19 PostWysłany: 29 Lis 2018 12:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Podwyższę skalę trudności - sylwester, ale żeby na miejscu ktoś zajął się 10-latkiem. W PL takie sylwestry są organizowane, że jest zabawa dla dzieci np od 20.00 do 02.00 w salach obok głównej sali balowej.
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
#20 PostWysłany: 29 Lis 2018 14:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Falka?! napisał(a):
Kamczatka - ale jest relatywnie blisko Japonii, więc nie wiadomo, czy usatysfakcjonuje do końca.

Kamczatka to ciekawa opcja, ale raczej nie na samego Sylwka. :D
Zreszta problem wizowy i moze byc mizerna infrastruktura.
Raz mialem raz stres, ze przez wize o malo nie zdazylem na Biegun.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW


Ostatnio edytowany przez mashacra, 17 Gru 2018 18:55, edytowano w sumie 1 raz
sztress
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group