Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1372 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 69  Następna
Autor Wiadomość
#941 PostWysłany: 07 Wrz 2022 22:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
Masz stałe wpływy co miesiąc?
e-prezes napisał(a):
Jestem związany z pewnym bankiem od kilkunastu lat. Mam u nich pewne oszczędności, ale nie łapię się na główny wymóg 10k dochodu. Mam szansę się starać? 10k to jakiś kosmos...
Te 10k da się obejść.

Ps. Moim zdaniem naprawdę fajne jest ubezpieczenie dodawanie do Infinite w PKO BP, są np. takie kwiatki:

...zwrot kosztów w związku z zaliczeniem dołka za jednym uderzeniem „Hole in one” - jeżeli podczas rozgrywania meczu w golfa
w Podróży zagranicznej, Ubezpieczony wprowadzi piłkę do dołka za jednym uderzeniem, Ubezpieczyciel zwróci Ubezpieczonemu koszty
zwyczajowych przy okazji „hole in one” wydatków w barze, do wysokości kwoty określonej w „Tabeli nr 3 zakresy ubezpieczenia i sumy
ubezpieczenia/gwarancyjne” (Załącznik nr 6 do OWU); Ubezpieczyciel zwróci koszty pod warunkiem, że koszt wydatków w barze opłacono
przy użyciu Karty (co udokumentowane jest w zestawieniu Karty) oraz na podstawie dostarczonego do Ubezpieczyciela zaświadczenia,
podpisanego przez sekretarza klubu golfowego potwierdzającego „Hole in one”;
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off
10 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Lato w Kampanii za 1298 PLN. Loty do Neapolu z Gdańska + 7 noclegów blisko plaży Lato w Kampanii za 1298 PLN. Loty do Neapolu z Gdańska + 7 noclegów blisko plaży
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
#942 PostWysłany: 08 Wrz 2022 08:02 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
Tak, ale nie w wysokości aż tak wysokiej jak limit.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#943 PostWysłany: 08 Wrz 2022 09:22 

Rejestracja: 22 Cze 2012
Posty: 625
Loty: 26
Kilometry: 67 603
niebieski
A może po prostu spróbuj, jeśli jeszcze nie próbowałeś ;).. jak masz tak długo konto to jakaś szansa jest
Góra
 Profil Relacje PM off
nick lubi ten post.
 
      
#944 PostWysłany: 08 Wrz 2022 09:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
Limity w pewnym zakresie są z gumy, odezwij się na pw.
e-prezes napisał(a):
Tak, ale nie w wysokości aż tak wysokiej jak limit.
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#945 PostWysłany: 10 Wrz 2022 09:41 

Tak się zastanawiam bo mam teraz kredytówke w Getinie której dość łatwo spełnić warunki jeśli chodzi o jej bezpłatność.
Czy istnieje jakaś karta która ma PP + ubezpieczenie sensowne + płatności rozliczane po kursach organizacji + łatwe warunki zwolnienia z opłaty miesięcznej/rocznej dla zwykłego śmiertelnika?

czy Platynowa karta kredytowa Mastercard od ING rozliczana jest po kursie organizacji? czyli miała by wszystko oprócz ubezpieczenia.
Góra
 PM off  
      
#946 PostWysłany: 10 Wrz 2022 10:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2332
platynowy
Ad.1. Są takie karty np. Visa Infinite z PKOBP. Przejrzyj wątek, tam jest dużo informacji.

Ad.2. Nie, karta ING ma kursy bankowe, mniej korzystne, ale to jest najtańsze nielimitowane PP na rynku z bankowych ofert. Szczególnie jak się weźmie też kartę dodatkową.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#947 PostWysłany: 10 Wrz 2022 11:03 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2314
srebrny
@pawfazi ale ponad 130.000 zł obrotu rocznie (by była za 0 zł) raczej średnio się kwalifikuje do "łatwe zwolnienie z opłaty dla zwykłego śmiertelnika".
Choć ja uważam, że jej zalety są warte nawet 800 zł opłaty czy też 400 zł jeśli wykonamy odpowiedni obrót jeśli nie damy rady mieć jej za 0 zł.
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
#948 PostWysłany: 10 Wrz 2022 11:20 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4756
platynowy
Zwykły śmiertelnik nie na szans na warte uwagi pod PP Karty Kredytowe.
Nie róbcie złudnych nadziei.
W/w może co najwyżej biorąc pod uwagę pp i ubezpieczenie zadowolić się KK Platinum Santander i PKO BP. Obiema.
Góra
 Profil Relacje PM off
e-prezes lubi ten post.
e-prezes uważa post za pomocny.
 
      
#949 PostWysłany: 10 Wrz 2022 11:24 

Jeśli ktoś dużo lata to te 850 zł dla dwóch osób za sam wstęp do saloniku faktycznie się opłaca dla dwóch osób (ing) lub 800 zł dla jednej osoby w PKO VISA INFINITE.
To daje jakieś 66 zł dzieląc na dwie osoby czyli jeden obiad na mieście w miesiącu. Kwestia osobistych kalkulacji.

dg72 napisał(a):
Zwykły śmiertelnik nie na szans na warte uwagi pod PP Karty Kredytowe.
Nie róbcie złudnych nadziei.
W/w może co najwyżej biorąc pod uwagę pp i ubezpieczenie zadowolić się KK Platinum Santander i PKO BP. Obiema.

Może nie doprecyzowałem, jaki przedział dochodu miesięcznie klasyfikuje zwykłego śmiertelnika? Bo może jestem zbyt skromny.
Góra
 PM off  
      
#950 PostWysłany: 10 Wrz 2022 11:28 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4756
platynowy
Tyle, że problemem nie jest sama opłata, a możliwość otrzymania.
Byłeś czy zadzwoniłeś do ING czy jest szansa, byś ją otrzymał?
Szczerze, tu na forum po przeczytaniu tego tematu napisałbym dopiero po jakiś ustaleniach w banku/ach odnośnie szans na daną KK z PP.
Z doświadczenia to sugeruję.
Gdybyś @MAR10 choćby pobieżnie poczytał posty z tego tematu wiedzialabyś, że dla Ing Premium 10000 netto i zdolność kredytowa.
Góra
 Profil Relacje PM off
savoj lubi ten post.
 
      
#951 PostWysłany: 10 Wrz 2022 11:34 

Nie sądzę bym problemy z otrzymaniem tej karty w ing bo konsultant stwierdził ( tak jak pisaliście wyżej), min. próg wejścia to 10 tyś netto a to nie jest dla mnie żadna przeszkoda.
Bardziej się zastanawiam czy zamieniać kartę w getinie na ing, która jest stosunkowo tania w otrzymaniu ale oferuje tylko tanie kurs organizacji visa i nic wiecej. Podróżuje może 2-3 razy w roku więc nie wiem czy jest to gra warta świeczki.

Pobieżnie czytałem oraz pobieżnie zapytałem też konsultanta na infolinii który powiedział że karta ing jest rozliczna po kursie organizacji. :mrgreen:
Góra
 PM off  
      
#952 PostWysłany: 10 Wrz 2022 11:38 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4756
platynowy
To super.
Staraj się więc o Infinite ING.
Masz wszystko co chcesz, a ewentualną opłata roczna 2000 zł nie stanowi jak poczytać dla ciebie problemu.
Szczegóły ten sam doradca, z którym rozmawiałeś.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#953 PostWysłany: 10 Wrz 2022 11:51 

Nigdzie nie napisałem że pytałem o kredytową Visa Infinite która wydawana jest chyba tylko dla klientów private banking? I pewnie trzeba mieć dochód kilkukrotnie większy niż przy karcie platynowej ING?
Góra
 PM off  
      
#954 PostWysłany: 10 Wrz 2022 12:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2332
platynowy
Mieć ciastko i zjeść ciastko - tak się nie da.
Albo tańsze PP, za które raczej trzeba zapłacić, ale i tak się opłaca, albo łatwy do zrobienia obrót i limitowane wejścia na PP.

To jest temat rzeka...
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#955 PostWysłany: 10 Wrz 2022 13:26 

Rejestracja: 30 Lis 2013
Posty: 2151
srebrny
Anonymous napisał(a):
Nie sądzę bym problemy z otrzymaniem tej karty w ing bo konsultant stwierdził ( tak jak pisaliście wyżej), min. próg wejścia to 10 tyś netto a to nie jest dla mnie żadna przeszkoda.
Bardziej się zastanawiam czy zamieniać kartę w getinie na ing, która jest stosunkowo tania w otrzymaniu ale oferuje tylko tanie kurs organizacji visa i nic wiecej. Podróżuje może 2-3 razy w roku więc nie wiem czy jest to gra warta świeczki.

Pobieżnie czytałem oraz pobieżnie zapytałem też konsultanta na infolinii który powiedział że karta ing jest rozliczna po kursie organizacji. :mrgreen:



Jak latasz 2-3 razy w roku to weź kartę z santadera z 4 darmowymi wejściówkami na rok i po sprawie.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#956 PostWysłany: 10 Wrz 2022 14:38 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 760
Loty: 137
Kilometry: 276 733
srebrny
lluukk napisał(a):
@pawfazi ale ponad 130.000 zł obrotu rocznie (by była za 0 zł) raczej średnio się kwalifikuje do "łatwe zwolnienie z opłaty dla zwykłego śmiertelnika".
Choć ja uważam, że jej zalety są warte nawet 800 zł opłaty czy też 400 zł jeśli wykonamy odpowiedni obrót jeśli nie damy rady mieć jej za 0 zł.

Napisałem wiadomość prywatną.
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#957 PostWysłany: 10 Wrz 2022 15:00 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
@pawfazi Nie wiem jakie intencje ma autor zapytania, ale czy ten salonik jest aż tak niezbędny? Nie byłem nigdy, ale zwykle docieram na ostatnią minutę i bardziej potrzebne uważam PP. Ubezpieczenie jak jest to dobrze, ale to tylko bonus.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#958 PostWysłany: 10 Wrz 2022 15:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2865
niebieski
Nie znam się, ale dla mnie określenie "zwykły" jest raczej bardziej tożsame z "normalny", niż z "biedny". Jak ktoś jest biedny to normalne nie jest. I moje wewnętrzne ja buntuje się na takie używanie określenie "zwykły obywatel".
Jak dla mnie to obrócenie takimi kwotami w ciągu roku, latając i podróżując trochę częściej niż raz do roku do Władka, jest zupełnie normalne. Zakładam, że jak ktoś celuje w karty z PP, to bywa tam na tyle regularnie, że widzi wyraźną korzyść z jej posiadania (rzeczone 800PLN za utrzymanie karty, to 8 płatnych wejść). Pomijając już że za 100wkę to coś już można po prostu przekąsić coś na lotnisku bez żadnego salonika.
Oczywiście , że gdyby była za darmo i łatwo dostępna to warto mieć (niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nie ma w portfelu jakichś kart, których nigdy nie użył, a wyrobił je bo było łatwo, lub stanowiły stan przejściowy do innego celu). Ale w przypadku płatnych produktów trzeba przede wszystkim przeanalizować realne potrzeby i korzyści - PP, ubezpieczenia, czy może nawet sam limit na karcie, bo może akurat ktoś tego potrzebuje.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#959 PostWysłany: 10 Wrz 2022 15:36 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 760
Loty: 137
Kilometry: 276 733
srebrny
Saloniki są różne, ale bardzo się przydają. Nawet po to aby wypić kawę i odpocząć w wygodnych fotelach (przy nielimitowanych wejściach). W innych można się najeść, wypić drinka, skorzystać z prysznica, przespać się, itp. Do tego dochodzi fajne ubezpieczenie i fast truck na Okęciu.
Dla mnie Visa Infinite PKO bardzo się przydaje i żal, że na niektórych lotniskach saloniki na PP są zamknięte. Obrót da się zrobić.
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#960 PostWysłany: 10 Wrz 2022 16:14 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2314
srebrny
@BrunoJ - dla Ciebie jest normalne wydanie ponad 11k miesięcznie kartą, a jak sądzę wiele osób z Forum nawet tyle nie zarabia i to wcale nie oznacza, że są biedni czy nienormalni. Przy nawet znacznie niższych dochodach rocznych niż potrzebne obroty (132k) by taką kartę mieć za 0zł można dużo latać i wtedy PP się przydaje.
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
justysia75 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1372 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 69  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group