Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1372 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 69  Następna
Autor Wiadomość
#881 PostWysłany: 08 Lip 2022 03:46 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 1144
niebieski
dg72 napisał(a):
Konta nie musisz mieć w ogóle, musisz mieć wystarczającą zdolność kredytową powyżej 50000 zł.


Wracam do sprawy, bo nadal odbijam się. I pani "opiekun" i jeszcze ktoś tam z banku, wszyscy mówią że potrzebne jest to płatne konto platynowe.
Jak mam ich przekonać, że nie? :D
_________________
www.farfrombreaking.net - photoblog
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
#882 PostWysłany: 08 Lip 2022 07:32 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7781
Zamknąć konto całkowicie i złożyć wniosek jako osoba nie będąca klientem banku ;) ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
greg2014 lubi ten post.
 
      
#883 PostWysłany: 08 Lip 2022 07:56 

Rejestracja: 31 Paź 2017
Posty: 601
niebieski
@bartek. Jak chcesz PP dla dwóch osób, to dużo taniej wziąć kartę kredytową wraz z dodatkową: Visa Infinite z ING
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#884 PostWysłany: 08 Lip 2022 08:14 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4756
platynowy
Nie pisz głupstw.
Tam nie wystarczy zgodzić się na opłatę roczną 2000 zł, ale warunkiem otrzymania jest przynależność do Private Banking Ing oraz odpowiednia zdolność kredytowa
Góra
 Profil Relacje PM off
sranda lubi ten post.
 
      
#885 PostWysłany: 08 Lip 2022 10:05 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2080
Loty: 150
Kilometry: 136 180
srebrny
piwili napisał(a):
@bartek. Jak chcesz PP dla dwóch osób, to dużo taniej wziąć kartę kredytową wraz z dodatkową: Visa Infinite z ING

Przecież jeszcze taniej jest wziąć Mastercard Platinum z ING z kartą dodatkową i mieć za 850 zł rocznie dwie nielimitowane PP. Nie mówiąc już o znacznie mniejszych wymaganiach dot. dochodów/aktywów.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
flus uważa post za pomocny.
 
      
#886 PostWysłany: 08 Lip 2022 10:25 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4756
platynowy
Tu masz rację, z opłaty zwalnia średnio liczony miesięczny obrót 12500 zł.
Ale też wymagany jest dochód miesięczny i zapewne zdolność kredytowa.

Osoba, która chciałaby stać się jej posiadaczem, powinna osiągać minimalne, miesięczne dochody na poziomie 10 000 zł netto.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#887 PostWysłany: 08 Lip 2022 10:48 

Rejestracja: 03 Lut 2019
Posty: 49
dg72 napisał(a):
Konta nie musisz mieć w ogóle, musisz mieć wystarczającą zdolność kredytową powyżej 50000 zł.


W teorii tak jest, a w rzeczywistoci konto pomaga.
Jak pisalem, bez konta zdolnosc zawsze wyliczali mi na 37k, a jak zalozylem w polowie czerwca konto platinium, zlecilem 2 m-c wplywy, za czerwiec i lipiec, i po 2 dniach pojawila sie oferta na ulepszenie karty/zwiekszenie limitu do 50k. Przeklikane i juz mam w systemie visa inf, i czekam na dostawe. Po poczatkowych ciezkich poczatkach teraz jestem zadowolony ze sprawnie to poszlo.
Góra
 Profil Relacje PM off
Raphael lubi ten post.
 
      
#888 PostWysłany: 08 Lip 2022 11:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 776
Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
sranda napisał(a):
Przecież jeszcze taniej jest wziąć Mastercard Platinum z ING z kartą dodatkową i mieć za 850 zł rocznie dwie nielimitowane PP. Nie mówiąc już o znacznie mniejszych wymaganiach dot. dochodów/aktywów.


Karta dla samego PP to może i najtańsza, ale co istotne , to ta karta nie ma ubezpieczenia podróżnego, które dla większości jest ważną kwestią.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#889 PostWysłany: 08 Lip 2022 12:11 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4756
platynowy
maciuj napisał(a):
dg72 napisał(a):
Konta nie musisz mieć w ogóle, musisz mieć wystarczającą zdolność kredytową powyżej 50000 zł.


W teorii tak jest, a w rzeczywistoci konto pomaga.
Jak pisalem, bez konta zdolnosc zawsze wyliczali mi na 37k, a jak zalozylem w polowie czerwca konto platinium, zlecilem 2 m-c wplywy, za czerwiec i lipiec, i po 2 dniach pojawila sie oferta na ulepszenie karty/zwiekszenie limitu do 50k. Przeklikane i juz mam w systemie visa inf, i czekam na dostawe. Po poczatkowych ciezkich poczatkach teraz jestem zadowolony ze sprawnie to poszlo.


To i super, pomyślałeś bo bez tego nie mając wystarczającej zdolności kredytowej Infinite byś nie dostał.
Ale większość idzie drogą przez KK Platinum, a nie konto o tej nazwie. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#890 PostWysłany: 08 Lip 2022 12:14 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1753
srebrny
Jeśli chodzi o ubezpieczenie podróżne dołączone do kart to zwykle ich OWU wymaga aby wszystkie lub najbardziej istotne elementy podróży (przejazdy, noclegi) były opłacone daną kartą. Moje doświadczenia (szczególnie z dłuższych wyjazdów) są takie, że jak uwzględnię kursy walutowe po jakich bank przelicza te płatności, opłaca mi się zapłacić jakąś kartą walutową czy choćby Revolutem i kupić ubezpieczenie osobno. Nie znam oczywiście wszystkich OWU a na pewno się różnią ale proponuję zwrócić uwagę na to, czego ubezpieczyciel wymaga, aby ochrona ubezpieczeniowa się w ogóle "włączyła".
Góra
 Profil Relacje PM off
Kalispell lubi ten post.
 
      
#891 PostWysłany: 08 Lip 2022 12:21 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2314
srebrny
@greg2014 chyba dyskusja zbacza z tematu kart z PP na ubezpieczenie do kart, ale zapewniam Cię, że na Forum opisanych jest kilka kart z PP, Ubezpieczeniem i przeliczaniem po kursie Organizacji (więc dość dobrym) i wtedy nawet jeśli taką trzeba zapłacić to nie ma problemu (a są i takie gdzie nie trzeba nimi płacić by zasadnicze Ubezpieczenie potrzebne w podróży działało)
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
greg2014 uważa post za pomocny.
 
      
#892 PostWysłany: 08 Lip 2022 14:29 

Rejestracja: 31 Paź 2017
Posty: 601
niebieski
sranda napisał(a):
piwili napisał(a):
@bartek. Jak chcesz PP dla dwóch osób, to dużo taniej wziąć kartę kredytową wraz z dodatkową: Visa Infinite z ING

Przecież jeszcze taniej jest wziąć Mastercard Platinum z ING z kartą dodatkową i mieć za 850 zł rocznie dwie nielimitowane PP. Nie mówiąc już o znacznie mniejszych wymaganiach dot. dochodów/aktywów.


Masz rację, miałem oczywiście myślałem o Platinium. Chyba jeszcze spałem pisząc to :)
Góra
 Profil Relacje PM off
sranda lubi ten post.
 
      
#893 PostWysłany: 08 Lip 2022 15:00 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2256
Loty: 210
Kilometry: 407 015
złoty
Tego warunku nie mają ubezpieczenia do kart PKO BP - czy to do Mastercard Platinum czy do Visa Infinite - nic nie musi być opłacone kartą aby ubezpieczenie działało i to jest wg mnie ZDECYDOWANA przewaga tego ubezpieczenia nad innymi do kart. Ponadto obejmuje tzw "choroby przewlekłe" co w innych ubezpieczeniach do kart nie jest częste.

greg2014 napisał(a):
Jeśli chodzi o ubezpieczenie podróżne dołączone do kart to zwykle ich OWU wymaga aby wszystkie lub najbardziej istotne elementy podróży (przejazdy, noclegi) były opłacone daną kartą. Moje doświadczenia (szczególnie z dłuższych wyjazdów) są takie, że jak uwzględnię kursy walutowe po jakich bank przelicza te płatności, opłaca mi się zapłacić jakąś kartą walutową czy choćby Revolutem i kupić ubezpieczenie osobno. Nie znam oczywiście wszystkich OWU a na pewno się różnią ale proponuję zwrócić uwagę na to, czego ubezpieczyciel wymaga, aby ochrona ubezpieczeniowa się w ogóle "włączyła".
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#894 PostWysłany: 08 Lip 2022 15:11 

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1858
Loty: 269
Kilometry: 308 146
srebrny
Jak chodzi o ubezpieczenia to jeszcze dosyć sensownie jest w mBanku z MC WE. Ubezpieczenie zdrowotne działa ZAWSZE. Tylko te związane z bagażem, opóźnieniem itd. wymagają opłacenia podróży konkretną kartą.
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
pasta lubi ten post.
 
      
#895 PostWysłany: 08 Lip 2022 15:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lut 2020
Posty: 246
W odróżnieniu od kart PKO, ubezpieczenie kosztów leczenia karty MC WE z mBanku nie pokrywa ani zaostrzeń czy następstw chorób przewlekłych, ani leczenia COVID.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#896 PostWysłany: 08 Lip 2022 15:53 

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1858
Loty: 269
Kilometry: 308 146
srebrny
już trochę offtopujemy bo o ubezpieczeniach jest inny wątek. COVID jak najbardziej obejmuje - jakiś czas temu nastąpiła zmiana w tym temacie. Jak chodzi o choroby przewlekłe to pewnie masz rację i rozumiem że to jest ważne kryterium.
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
pasta lubi ten post.
 
      
#897 PostWysłany: 29 Lip 2022 22:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2296
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Orientujecie się, czy do karty dodatkowej do karty Visa Platinum w BNP Paribas przysługują też darmowe 4 wejscia do saloników?

Regulamin niestety jest dla mnie niejasny jak to zresztą często w bankach się zdarza.
Góra
 Profil Relacje PM off
jowa31 lubi ten post.
 
      
#898 PostWysłany: 30 Lip 2022 00:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2114
platynowy
A Paribas to nie ma przypadkiem DragonPass a nie Priority Pass?
DragonPass ma swój temat.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#899 PostWysłany: 30 Lip 2022 04:39 

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 302
niebieski
Darek M. napisał(a):
Orientujecie się, czy do karty dodatkowej do karty Visa Platinum w BNP Paribas przysługują też darmowe 4 wejscia do saloników?

Regulamin niestety jest dla mnie niejasny jak to zresztą często w bankach się zdarza.
Ma 4 wejścia ale Dragon Pass
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#900 PostWysłany: 30 Lip 2022 10:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2296
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Ok, zatem przy jednej umowie (karcie głównej i dodatkowej) mamy 8 wejść do saloników z tym, że jest to Dragon Pass.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1372 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 69  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group