Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1372 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 69  Następna
Autor Wiadomość
#1001 PostWysłany: 11 Paź 2022 07:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Gru 2012
Posty: 574
Loty: 196
Kilometry: 540 350
niebieski
Można. Robiłem tak ostatnio ze trzy razy. Kolega wchodził jak gość na kartę z Santandera, a ja na ING.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Odwiedź Argentynę: loty (z bagażem) do Buenos Aires z Wiednia od 2595 PLN + dalsze loty po kraju od 273 PLN Odwiedź Argentynę: loty (z bagażem) do Buenos Aires z Wiednia od 2595 PLN + dalsze loty po kraju od 273 PLN
Ultra all inclusive w luksusowym 5* hotelu na Riwierze Tureckiej za 3523 PLN. Wylot z Katowic Ultra all inclusive w luksusowym 5* hotelu na Riwierze Tureckiej za 3523 PLN. Wylot z Katowic
#1002 PostWysłany: 11 Paź 2022 08:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1551
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
Zgadza się wszystko zależy od saloniku, a właściwie jego obsługi.
Góra
 Profil Relacje PM off
lluukk lubi ten post.
 
      
#1003 PostWysłany: 12 Paź 2022 08:10 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2314
srebrny
Z ciekawości, czy ktoś ma dodatkową kk z PP wyrobioną dla dziecka niepełnoletniego?
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1004 PostWysłany: 12 Paź 2022 09:31 

Rejestracja: 23 Wrz 2019
Posty: 653
Loty: 23
Kilometry: 74 051
Ostrzeżenia: 1
PKO namawia na Infinite i konto Aurum.
Kusi ubezpieczenie przy eskapadach.
Czy PP i FT działa w Katowicach?

Jak to wygląda w praktyce przy kontroli bezpieczeństwa i wejściu na pokład?
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk uważa post za pomocny.
 
      
#1005 PostWysłany: 12 Paź 2022 09:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 1781
srebrny
Z tego, co pisane było w temacie o obsłudze na lotnisku KTW, to fast track akurat kiepsko działa, bo pocztowcy nie umieją go obsługiwać.
viewtopic.php?p=1479240#p1479240 (i kolejne wpisy)

Ale to było rok temu, może coś się zmieniło.
_________________
http://arturro.fly4free.pl/blog/1455/z- ... te-dunaju/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1006 PostWysłany: 12 Paź 2022 10:25 

Rejestracja: 06 Wrz 2012
Posty: 540
Loty: 221
Kilometry: 228 932
srebrny
FUX napisał(a):
PKO namawia na Infinite i konto Aurum.
Kusi ubezpieczenie przy eskapadach.
Czy PP i FT działa w Katowicach?

Jak to wygląda w praktyce przy kontroli bezpieczeństwa i wejściu na pokład?
Fasttrack działa (wg mnie bardzo dobrze), salonik również. Weź pod uwagę, że FT jest tylko w lotach wewnątrz Schengen(Terminal B), na non-Schengen nie ma FT, wtedy możesz wejść tylko do saloniku.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
FUX uważa post za pomocny.
 
      
#1007 PostWysłany: 12 Paź 2022 10:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2115
platynowy
Wg mnie również. Wpuszczali mnie(po prośbie i okazaniu karty PP) na airside do saloniku 6 h przed lotem mimo że karta pokładowa nie chciała się zeskanować bo za wcześnie.
Góra
 Profil Relacje PM off
FUX uważa post za pomocny.
 
      
#1008 PostWysłany: 12 Paź 2022 10:56 
Moderator forum

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 1678
Zapraszamy Państwa do skorzystania z usługi Fast Track, stworzonej w celu usprawnienia odprawy bezpieczeństwa oraz zapewnieniu najwyższego komfortu przed wylotem. Przejścia Fast Track znajdują się na parterze w Terminalu A (Non-Schengen) oraz na 1 piętrze w Terminalu B (Schengen). Otwarte są 7 dni w tygodniu w godzinach od 04:00 do 22:00.

Tako rzecze strona lotniska
_________________
Tu był link do flightradar
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1009 PostWysłany: 12 Paź 2022 11:00 

Rejestracja: 06 Wrz 2012
Posty: 540
Loty: 221
Kilometry: 228 932
srebrny
Pytałem o to na kontroli w terminalu B i powiedzieli, że FT w terminalu A jest nieczynny.
Sam osobiście nie sprawdzałem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
FUX uważa post za pomocny.
 
      
#1010 PostWysłany: 12 Paź 2022 11:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2021
Posty: 67
Zbanowany
FT w terminalu A działa, ale tylko wtedy kiedy czartery obsługiwane są szerokokadłubowcem. Wtedy mają swój rodzaj klasy biznes. Sama korzystałam lecąc do Puerto Plata z biletami Rainbow.
Góra
 Profil Relacje PM off
Mobilek lubi ten post.
 
      
#1011 PostWysłany: 12 Paź 2022 11:53 

Rejestracja: 23 Wrz 2019
Posty: 653
Loty: 23
Kilometry: 74 051
Ostrzeżenia: 1
To w sumie pozostaje tylko plus dodatni 😉 w postaci załatwionego ubezpieczenia bez dodatkowej opłaty.
Z A do B się raczej nie przejdzie.
Najbliższy lot mamy enterem do Zanzi w styczniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1012 PostWysłany: 27 Paź 2022 22:04 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2314
srebrny
Pytanie do posiadaczy ING MC Platinum - czy na PP wydawanej do niej jest pełne imię i nazwisko czy inicjał imienia i nazwisko (Jan Kowal czy J. Kowal)? ;)
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1013 PostWysłany: 28 Paź 2022 00:57 

Rejestracja: 31 Paź 2017
Posty: 601
niebieski
Pełne imię i nazwisko
Góra
 Profil Relacje PM off
lluukk uważa post za pomocny.
 
      
#1014 PostWysłany: 12 Lis 2022 22:32 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
e-prezes napisał(a):
Dzięki wszystkim za starania, ale ja w tym momencie odpuszczam. Nawet jeśli mój bank, z którym jestem 25 lat razem da mi ją to mi się nie opłaca.
@nick

Zdecydowałem się i złożyłem wniosek. Nie na Infinite z ING (bo nie spełniam warunków), ale na platynę... i przepadłem. Kredyt na 50k mogą mi dać, ale kartę z takim limitem i PP nie. Chore to jakieś, więc po 25 latach odpuszczam ten bank i przenoszę środki gdzie indziej. Nie polecam!
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk lubi ten post.
Arekkk uważa post za pomocny.
 
      
#1015 PostWysłany: 12 Lis 2022 22:41 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4756
platynowy
Dorośli ludzie to robią, a nie wyżalają się na forum. Zapewne też nikt w Ing nie zauważy, że zabrałeś zabawki. :roll: ;)
Osobna sprawa co tam trzymasz, że przynosi lepszy zysk niż w innych bankach. :shock:

Mimo wszystko jak Ci zależy podejdź do dużego oddziału i poproś o rozmowę z doradcą klienta.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#1016 PostWysłany: 12 Lis 2022 23:14 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 536
niebieski
Ing po moich doświadczeniach jest dziwnym bankiem, zamknęli mi konto w czerwcu bo nie złożyłem oświadczenia o rezydencji podatkowej, półtora miesiąca temu poszedłem do placówki założyć ponownie konto bo przez aplikacje się nie, dało, doradca stwierdził ze po tygodniu będzie dzwonił i wpadnę szybko założyć konto, po dwóch tygodniach oczekiwania zadzwoniłem na infolinie - nie umieli mi pomoc, po 3 tygodniach udałem się do placówki - nie umieli mi pomóc, po 4 tygodniach udałem się do placówki w innym mieście i coś się ruszyło, uruchomili mi bankowość elektroniczną ale nie konto, kolejny raz jakaś ankieta skąd będę miał pieniądze i w jakich ilościach, czy będą wpłaty we wpłatomatach itp. Pytania jak dla gangstera co przyniósł w reklamówce pięć baniek do placówki ogólnie po prawie 6 tygodniach mam konto, założyłem żeby przekierować wynagrodzenie i za 2-3 miesiące złożyć wniosek o platynę. Myślałem ze państwowe molochy typu PKO są skamieniałe ale w BP kartę załatwiłem w kilka dni, w SA po dwóch dniach kartę miałem w aplikacji a następnego dnia w skrzynce, z Santandera podobnie kurier przyniósł kartę po 3 dniach. Jestem ciekawy jak dalej będzie w banku z lwem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1017 PostWysłany: 13 Lis 2022 09:31 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
dg72 napisał(a):
Dorośli ludzie to robią, a nie wyżalają się na forum. Zapewne też nikt w Ing nie zauważy, że zabrałeś zabawki. :roll: ;)
Osobna sprawa co tam trzymasz, że przynosi lepszy zysk niż w innych bankach. :shock:

Mimo wszystko jak Ci zależy podejdź do dużego oddziału i poproś o rozmowę z doradcą klienta.


Post był w nawiązaniu do sugestii Nicka, by mimo pozornego nie spełniania warunków próbować. Ja spełniam warunki skoro mogę dostać kredyt w takiej samej wysokości co limit karty. Mam tam rachunek z sentymentu. Ekonomicznie nie ma to sensu, ale właśnie dlatego, że chciałem mieć tę kartę jeszcze go nie zamknąłem.
Skorzystam z rady, choć nie mam złudzeń.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1018 PostWysłany: 13 Lis 2022 09:49 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4756
platynowy
Tyle, że od kilku miesięcy wracasz tu z tym samym problemem. A nick pisze o PKO BP, a ty o ING
Szczegóły str 47
.....
KKL napisał(a):
Ale zdolność wyliczana jest właśnie w oparciu o dochody:). Mogą odpuścić wymóg 10k (tak przypuszczam, nie wiem tego), ale jak z dochodów i wydatków nie wyjdzie im zdolność to karty nie będzie. Inwestycje co do zasady nie wpływają na zdolność. To chce powiedzieć.


W Ing na ten przykład inwestycje są najważniejsze i tym samym mają największy wpływ na zdolność kredytową. A już na pewno na włączenie inwestora do Private Banking, status niezwykle ważny przy ubieganiu się o KK ING z PP.
Z doświadczenia piszę, a nie przypuszczam.
Góra
 Profil Relacje PM off
flus lubi ten post.
 
      
#1019 PostWysłany: 13 Lis 2022 13:29 

Rejestracja: 02 Paź 2011
Posty: 803
niebieski
e-prezes napisał(a):
Post był w nawiązaniu do sugestii Nicka, by mimo pozornego nie spełniania warunków próbować. Ja spełniam warunki skoro mogę dostać kredyt w takiej samej wysokości co limit karty. Mam tam rachunek z sentymentu. .


Kol. @e-prezes
Nie mozna pozornie nie spelniac warunkow, albo sie je spelnia, albo nie.
A skoro Ty spelniasz, to nie rozumiem jaki byl powod odrzucenia... No, chyba, ze jednak nie spelniales i nie potrzebnie sie teraz tutaj zalisz.
Góra
 Profil Relacje PM off
dg72 lubi ten post.
 
      
#1020 PostWysłany: 14 Lis 2022 16:00 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
@dg72 @flus Nie przyszło mi do głowy zapytać dlaczego nie kwalifikuję się. Niemniej tak jak wspomniałem zaproponowano złotą z limitem do 50k lub kredyt na tyle. Wymogiem do platyny nie był limit zarobków, a zrobienie 12.5k rocznie obrotu też nie jest żadnym problemem (źle doczytałem). Jeśli inwestycjami masz na myśli finansowe narzędzia, a nie wydatki to faktycznie nie zabłysłem. Kończę temat, bo widzę, że męczy Was.


Ostatnio edytowany przez e-prezes, 14 Lis 2022 16:48, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1372 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 69  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: janusz oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group