Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 452 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 23  Następna
Autor Wiadomość
#281 PostWysłany: 24 Gru 2017 10:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@stanislaw, prawdziwa milosc to rowniez dar bezcenny, ale czy opetany bedzie w stanie kochac, czy racjonalnie myslec?
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#282 PostWysłany: 24 Gru 2017 11:41 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
BTW..a jaka jest definicja prawdziwej miłości? Nie piszcie tylko sztampy. Zobaczymy jaka jest kreatywność w ...narodzie? :lol: :lol: :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#283 PostWysłany: 24 Gru 2017 12:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Gru 2012
Posty: 32
cccc napisał(a):
@stanislaw, prawdziwa milosc to rowniez dar bezcenny, ale czy opetany bedzie w stanie kochac, czy racjonalnie myslec?


Jest cały czas obecna, wszystko przetrzyma i nie wyrządza zła :D
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
#284 PostWysłany: 25 Gru 2017 03:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Trafna poprzednia definicja.
Chcialbym dodac, ze prawdziwa milosc zaczyna sie wtedy, kiedy pamietamy nie tylko o sobie, gotowi jestesmy do wyrzeczen, potrafimy postawic ponad wszystkie inne uczucia, nikomu zle nie zyczac i nie wyrzadzajac krzywdy i oczywiscie nie oczekujemy nic w zamian.
Podobnie jak Pasterz, ktory kocha swoje Owce i nie wazne jaki bedzie miala kolor, czarny czy bialy.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#285 PostWysłany: 27 Gru 2017 10:24 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 226
niebieski
Wszedłem tylko poczytać propozycji odkładania pieniędzy, a wychodzę uduchowiony, chyba zaraz się polecę po pierścionek zaręczynowy :D
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#286 PostWysłany: 27 Gru 2017 13:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Zamiast podróży czy oprócz? Bo jeśli zamiast to raczej anty-odkładanie ...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
#287 PostWysłany: 27 Gru 2017 17:23 

Rejestracja: 09 Mar 2017
Posty: 27
Zmienić pracę i wziąć kredyt

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#288 PostWysłany: 27 Gru 2017 18:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@chcni, pozdrawiam i zalecam ostroznosc z kredytami:

czy-to-juz-uzaleznienie,18,75203&p=911868&hilit=uzaleznienia#p911868
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#289 PostWysłany: 27 Gru 2017 23:31 

Rejestracja: 07 Lip 2017
Posty: 144
@chcni

zmienić pracę -> by lepiej zarabiać / mieć większy potencjał zarobków w przyszłości -> tak
kredyt na wydatki konsumpcyjne -> nie

swoją drogą podróże dla wielu osób przestały być dobrem luksusowym a stały się dobrem podstawowym, wręcz ważniejszym od chleba;-)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#290 PostWysłany: 27 Gru 2017 23:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Misha Preston2 napisał(a):
swoją drogą podróże dla wielu osób przestały być dobrem luksusowym a stały się dobrem podstawowym, wręcz ważniejszym od chleba;-)

Dla mnie sa nadal dobrem luxusowym. :D
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
BrunoJ lubi ten post.
 
      
#291 PostWysłany: 28 Gru 2017 03:24 

Rejestracja: 21 Lis 2014
Posty: 607
niebieski
Misha Preston2 napisał(a):
@chcni

zmienić pracę -> by lepiej zarabiać / mieć większy potencjał zarobków w przyszłości -> tak
kredyt na wydatki konsumpcyjne -> nie

swoją drogą podróże dla wielu osób przestały być dobrem luksusowym a stały się dobrem podstawowym, wręcz ważniejszym od chleba;-)


Oj chyba nie zrozumieliście do końca aluzji przedmówcy... "zmienić pracę i wziąć kredyt" to już kultowy tekst.

ciach

Wracając na ziemię- ciekawe, że ten wątek jeszcze żyje. Sprawa prosta jak zawsze, z matematyką jeszcze nikt nie wygrał i nie zanosi się na to. Chcesz mieć kasę na podróże- ucz się organizować budżet, ale również zrób z życiem coś takiego, co pozwoli organizować jak najwyższe kwoty :P


Ostatnio edytowany przez michzak, 28 Gru 2017 08:56, edytowano w sumie 1 raz
Politykowanie
Góra
 Profil Relacje PM off
szarik lubi ten post.
 
      
#292 PostWysłany: 28 Gru 2017 07:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
john_doe napisał(a):

Wracając na ziemię- ciekawe, że ten wątek jeszcze żyje. Sprawa prosta jak zawsze, z matematyką jeszcze nikt nie wygrał i nie zanosi się na to. Chcesz mieć kasę na podróże- ucz się organizować budżet, ale również zrób z życiem coś takiego, co pozwoli organizować jak najwyższe kwoty :P


Jesli bedziesz wchodzil w polityke, to rzeczywiscie zamkna watek. ;)
Przykladowo, zamiast 20 mozna zrobic tylko 10 wypadow w roku i zaoszczedzic na kolejne 30. :lol:
Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#293 PostWysłany: 03 Sty 2018 17:06 

Rejestracja: 28 Sie 2017
Posty: 86
Zanim zaczelam podrozowac bylam bardzo rozrzutna i nigdy nie potrafilam odlozyc nawet 10zl na nastepny miesiac. Zawsze drzemala we mnie mala podrozniczka, ale wymowek zeby nie podrozowac nie bylo konca - "nie mam pieniedzy zeby gdzie kolwiek jechac" zdawala sie byc najpopularniejsza.
Wszystko sie zmienilo wraz z moim pierwszym, skromnym tripem do Paryza i Rzymu, gdzie zalapalam bakcyla. Od razu po powrocie przemeblowalam sobie rozumek i zaczelam kombinowac jak odkladac pieniadze. Nie chcialam sie zadluzac ani w banku ani u znajomych/rodziny. Nie bylo latwo. ALE...
Jezeli naprawde pokochasz podroze to automatycznie przestaja Cie interesowac inne czynnosci ktore do tej pory krolowaly w Twoim zyciu. Dla mnie to bylo odrzucenie co weekendowych imprez oraz wydawania pieniedzy na rzeczy materialne, ktore tak naprawde nie byly mi potrzebne - no bo po co komu zegarek za 1000zl?! Przeciez za to mozna zwiedzic tyle miesjc!

Wydaje mi sie, ze jezeli jestes podroznikiem z krwi i kosci to oszczedzanie stanie sie poprostu czyms oczywistym i naturalnym ;) Dla mnie najlepiej sprawdza sie poprostu nie wydawanie pieniedzy na glupoty :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
#294 PostWysłany: 03 Sty 2018 17:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@kaya podoba mi sie taki sposob myslenia, ja z kolei b. duzo oszczedzam, jak nie podrozuje. :D
Pozdrawiam i zycze z calgo serca jak najwiecej udanych wyjazdow.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#295 PostWysłany: 03 Sty 2018 17:25 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 798
niebieski
Ja swego czasu razem z kobitą wyjechałem do Norwegii do pracy na rok. Wałówki i sporo potrzebnych na miejscu rzeczy zapakowałem do 7-osobowego Sharana, coby nam Cebulakom mniej siana szło na miejscu;)

Przez jakiś czas miałem nawet 2 prace - rano kantyna i gotowanie, szykowanie żarcia w "spółkach roponośnych" (full żarcie na miejscu plus jeszcze na chatę można czas coś było brać, bo i tak szło w śmietnik), a wieczorem hotel - bakiety i kelnerowanie, praca na barze (plus konsumpcja na miejscu be oporu dla chętnych), a dodatkowo jak zawołali i była potrzeba zmywak i sprzątanie pokoi. Nie było nawet czasu na wydawanie poza podstawowymi produktami, no ale my akurat ostro "się zawzięliśmy". Miesięcznie, zależnie od ilości zleceń dało się wyciągnąć spokojnie 10.000.-20.000 PLN.
Po roku przywieźliśmy ponad 200.000., pojechaliśmy na rok dookoła świata i jeszcze ponad połowa tej kasy mi została do dziś;)

Pozdrawiam wszystkich cierpliwych i oszczędnych, Artex.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#296 PostWysłany: 03 Sty 2018 17:25 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Dopiero mocno po czasie okazuje się czy wydawałem cash poważnie czy na..głupoty. Tym bardziej jak te głupoty były szczupłymi , pięknymi brunetkami :lol: :lol: :lol: . Na szczęście F4F nie czyta ...moja żona :P :P :P
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#297 PostWysłany: 03 Sty 2018 17:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lut 2015
Posty: 566
Loty: 19
Kilometry: 49 323
niebieski
A ja sobie postanowienie noworoczne zrobiłem ze najbliższy sylwester na Malediwach i ustawiłem zleceni stałe na konto lokacyjne na 100 PLN co tydzień więc pewnie do końca roku odłożę na bilety dla całej rodzinki 2+2 :), a odmówiłem sobie wczoraj kawy na mieście wiec zaoszczędzone 12 PLN (macchiato z syropem) poszło na lokacyjne :mrgreen:
_________________
Jak mawiał Kosio "Kto podróżuje ten dwa razy żyje"
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#298 PostWysłany: 03 Sty 2018 17:31 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
-- 03 Sty 2018 17:29 --

Ciachu25...początek 2017 NOK prawie 0.49pln a dzisiaj 0.425pln. Jak Ci pozostała jeszcze polowa kapitału to zaniedlugo spowrotem odkupisz tamtą ilośc NOK :lol: :lol: :lol:

-- 03 Sty 2018 17:31 --

polish language...trudna języka :lol: :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#299 PostWysłany: 03 Sty 2018 17:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
HandSome napisał(a):
Dopiero mocno po czasie okazuje się czy wydawałem cash poważnie czy na..głupoty. Tym bardziej jak te głupoty były szczupłymi , pięknymi brunetkami :lol: :lol: :lol: . Na szczęście F4F nie czyta ...moja żona :P :P :P

@HandSome poczekaj prosze, piekne Brunetki to nie glupoty.
A jak Malzonka sie dowie, to dopiero zaoszczedzisz? :D

Dryblas napisał(a):
A ja sobie postanowienie noworoczne zrobiłem ze najbliższy sylwester na Malediwach i ustawiłem zleceni stałe na konto lokacyjne na 100 PLN co tydzień więc pewnie do końca roku odłożę na bilety dla całej rodzinki 2+2 :), a odmówiłem sobie wczoraj kawy na mieście wiec zaoszczędzone 12 PLN (macchiato z syropem) poszło na lokacyjne :mrgreen:

Trzymaj kurs. :D

Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#300 PostWysłany: 03 Sty 2018 17:34 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
kiedyś w Nicei poznałem dwie piękne china girl from Shenzen ...i dlatego mnie ciagnie do HK, bo blisko do nich :lol: :lol: :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 452 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 23  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group