Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1081 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 55  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 19 Maj 2011 21:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2011
Posty: 2035
srebrny
Ja proponuje przekimac sie na lotnisku, bardzo duzo ludzi tak robi :-) Kilka dni temu tam byłem w nocy i wyglądało to jak jakaś noclegownia :-) Do rana czas szybko zleci, a raniutko pojedziesz autobusem spod terminalu do Mediolanu i jeszcze pośpisz troche w autobusie bo wyglądał na bardzo wygodny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
Tydzień w 4* hotelu (z wyżywieniem) w Dubaju z Poznania za 3329 PLN Tydzień w 4* hotelu (z wyżywieniem) w Dubaju z Poznania za 3329 PLN
#62 PostWysłany: 14 Cze 2011 23:16 

Rejestracja: 14 Cze 2011
Posty: 2
jeśli jeszcze jesteś przed wyjazdem, a nie po ;) to ostatnie busy z lotniska do centrum odjeżdżają o : 23.30, 23.51, 0.26, przy czym dwa pierwsze jeżdżą wyłącznie w piątki i soboty wieczór, natomiast ten o 0:26 jedzie do przystanku Porta Nuova - to też już centrum z tego co się zorientowałam, ale do Citta Alta trzeba wtedy kawałek podejść.
Ja natomiast mam pytanie jak z punktualnością tych autobusów? Zdarza się że się spóźniają, czy są w miarę punktualne? Będę w Bergamo przelotem, przylatuję o 11:50 i wylatuję dalej o 16:35 także po odjęciu dojazdów przejazdów itd. mam dosłownie godzinkę na dobre włoskie cappuccino, także na styk. Będę wdzięczna za szybkie odp. Pozdrawiam.
A.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 14 Cze 2011 23:44 

Rejestracja: 14 Cze 2011
Posty: 2
i jeszcze jedno pytanie: z którego miejsca na dworcu kolejowym odjeżdża linia 1 w stronę lotniska?
A.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 15 Cze 2011 00:37 

Rejestracja: 13 Gru 2010
Posty: 87
Dworzec jest malutki. Autobusy mają postój przed głównym wejściem do budynku. O ile pamiętam to są koloru pomarańczowego z widocznym dużym napisem, więc na pewno zobaczysz numer i podbiegniesz... Bergamo jest cudowne, 1 h na włoskiej ziemi wystarczy. Busy punktualne.
_________________
Image
Fanpejdż: https://www.facebook.com/Sosenwdrodze/? ... rdc=1&_rdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 20 Cze 2011 16:00 

Rejestracja: 06 Kwi 2011
Posty: 23
Ktoś w tym wątku wspominał o przechowalni bagażu w Orio Center. Będąc tam ostatnim razem nie udało mi się jej namierzyć. Możecie podrzucić gdzie się ona znajduje ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 20 Cze 2011 17:30 

Rejestracja: 20 Cze 2011
Posty: 1
czesc,

mam pytanie,
bede na lotnisku milano Bergamo w lipcu, 9.07 o 23.25 i chce dojechac do Pescary.
jakie (tanie :) ) polaczenia proponujecie?

dzieki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 20 Cze 2011 17:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2011
Posty: 2035
srebrny
Sprawdzalem pociagi i nie wyglada ciekawie, dosc drogo i dlugo. Ostatni w miare tani 36euro odjezdza z Bergamo o 22.02 - niestety czas przejazdu to 8h20m. Nastepny jest o 6.02 ale juz za 67euro. Sprawdz sobie tutaj http://www.ferroviedellostato.it/homepage_en.html
Zdecydowanie taniej i komfortowo bedzie poleciec Ryanairem. Cala niedziele spedzisz na zwiedzaniu a wieczorem o 21.35 za 26euro polecisz do Pescary. Ja bym tak zrobil, ale wybor nalezy do Ciebie :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 21 Cze 2011 09:11 

Rejestracja: 25 Sty 2011
Posty: 89
vaxel napisał(a):
Ktoś w tym wątku wspominał o przechowalni bagażu w Orio Center. Będąc tam ostatnim razem nie udało mi się jej namierzyć. Możecie podrzucić gdzie się ona znajduje ?


W lutym korzystałem z tej przechowalni, pamietam, że wchodzilismy do orio center przez parking samochodowy pod centrum i po przejsciu przez pierwsze drzwi rozsuwane juz byly te szafki, dopiero przechodzac przez drugie i wyjezdzajac schodami do gory trafialo sie do centrum.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 21 Cze 2011 09:27 

Rejestracja: 06 Kwi 2011
Posty: 23
seba216 napisał(a):
W lutym korzystałem z tej przechowalni, pamietam, że wchodzilismy do orio center przez parking samochodowy pod centrum i po przejsciu przez pierwsze drzwi rozsuwane juz byly te szafki, dopiero przechodzac przez drugie i wyjezdzajac schodami do gory trafialo sie do centrum.



Podziękował. Już kojarzę gdzie to mogło być. Ja szukałem na górze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 24 Cze 2011 16:04 

Rejestracja: 14 Mar 2011
Posty: 73
rowniez sie wybieram niedlugo do bergamo

wsiadam w pociag i tutaj moje pytanie

rezerwuje poprzez trenitalia.com i na koncu rezerwacji sa dostepne opcje odbioru biletu (ticket delivery)

mam dostepne tylko self service i home delivery

na czym polega self service? i dlaczego w bergamo nie ma opcji via email ?

podroz 17.07.2011 do rimini przez mediolan

pozdr.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 29 Cze 2011 09:51 

Rejestracja: 27 Cze 2011
Posty: 34
Jak dojechać z Bergamo do .... Turynu? W Bergamo wyladuje okolo 23:00... Czy jest szansa na jakis bezposredni pociag z Bergamo?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 29 Cze 2011 10:24 

Rejestracja: 15 Wrz 2010
Posty: 136
http://www.trenitalia.com/ tutaj sobie sprawdź

ostatni pociąg jest o 23:02 więc chyba nie zdążysz niestety, a rano pierwszy w normalnej cenie czyli pociąg regionale masz o 7:02
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 29 Cze 2011 13:22 

Rejestracja: 27 Cze 2011
Posty: 34
dziekuje:)
czyli warto pojechac na noc do Mediolanu...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 15 Lip 2011 20:27 

Rejestracja: 17 Gru 2010
Posty: 33
Musze sie Was poradzic:
co zrobic z bagazem (podrecznym) w Bergamo w nocy? - przylot 20:35, wylot next day 7:45. W bergamo juz dawno nie bylam i kiedys byla na lotnisku przechowalnia, ale pewnie i tak jej nie otwieraja o 6 rano... wiem ze mozna zostawic bagaz za darmo w szafkach w orio shopping center. Na jakims blogu przeczytalam ze szafki znajduja sie na parkingu. Czy ktos moglby to potwierdzic? I czy jest dostep w nocy, powiedzmy zeby zabrac ok 1am.
Musze jakos poinstruowac rodzinke, bo powiedzialam im ze warto zobaczyc bergamo, ale dobrze by bylo zeby sobie te bagaze gdzies zostawili... bo prawdopodobnie jak pojada autobusem do citta alta, to juz wracac beda pieszo (ostatni autobus na lotnisko ok 0:00).
P.S. przepraszam za brak polskich znakow ale korzystam z obcojezycznego komputera :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 15 Lip 2011 23:08 

Rejestracja: 17 Maj 2010
Posty: 262
niebieski
@annaja

ze strony lotniska:

"Left luggage office

Simbolo deposito bagagliThe service, managed by the company Skypark, is situated at the manned paystation at the parking entrance, aside the terminal, and will be in operation from 06.00 am to 01.00 a.m.

The rate is the following: 4,00 € per day per piece of luggage

Passengers will be asked to produce an identification document.

Phone: +39 035 4585955"

Miesiąc temu byłem, przechodziłem obok, przechowalnia jest i działa.

A co do szafek w centrum handlowym, to one raczej są dostępne w czasie gdy sklepy są otwarte, one nie są dostępne bezpośrednio na parkingu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 16 Lip 2011 22:32 

Rejestracja: 17 Gru 2010
Posty: 33
Dzieki siGGe! Szukalam info na www.bergamo-airport.com, ale chyba cos przeoczylam. Super, wlasnie o cos takiego mi chodzilo.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 27 Lip 2011 18:17 

Rejestracja: 27 Lip 2011
Posty: 2
Mam pytanie, czy przylatując do Bergamo o 23:25, jest jakaś szansa, żeby zdążyć na ostatni autobus o 00:26 ? Jak sprawnie idzie odprawa na tym lotnisku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 28 Lip 2011 20:14 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1508
Loty: 339
Kilometry: 501 360
samanta napisał(a):
Mam pytanie, czy przylatując do Bergamo o 23:25, jest jakaś szansa, żeby zdążyć na ostatni autobus o 00:26 ? Jak sprawnie idzie odprawa na tym lotnisku?


No raczej zdążysz bez najmniejszego problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 28 Lip 2011 20:55 

Rejestracja: 27 Lip 2011
Posty: 2
Super :) , dzięki za info
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 28 Lip 2011 23:17 

Rejestracja: 24 Kwi 2011
Posty: 347
Czy Bergamo opłaca się zwiedzać w nocy? Czy może jedynie w dzień jest piękne a w nocy niema nic ciekawego do zobaczenia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1081 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 55  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group