Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 109 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 01 Mar 2022 10:59 
Awatar użytkownika

złoty
Wczoraj gdzieś koło 18:30 dostałam takiego oto maila:
Cytuj:
Dear @billabong,

We are delighted to tell you about the latest news of the Volare program, exclusive to Executive Members.

In your personal area you will find your points balance earned so far: 10 points for every euro spent* and just for you, as a Executive Club Member, those points become 13. And thanks to the points accelerator, depending on the destination, the travel class and the fare selected for your flight, you can receive up to 100% extra points!

Plus, for the entire month of March, we are also offering you double qualifying points (visible from 15/3) to be able to to more easily maintain your Executive Club membership, but also to request award flights to all your favorite destinations. For example, starting from just 32,000 points you can request your ticket for a one-way trip on an intercontinental flight!

Whatever your needs, the Volare team is available every day via the following contact details.

We look forward to seeing you on board soon!

i w pewnego rodzaju dopisku pod spodem:

Don't forget to download your virtual card to the wallet of your smartphone too, so you always have it with you!
Rzeczywiście, na iOS pojawił się update do aplikacji, i po ściagnięciu w tym miejscu gdzie była ta śmieszna wirtualna karta w apce pojawił się pod nią przycisk "Dodaj do Portfela" i on działa (nadal nie wyszłam z szoku, że wszystko dzieje się zgodnie z czasową zapowiedzią). Może ktoś z Androidem mógłby potwierdzić, że tam to wygląda też tak samo.

Ostatnio edytowany przez billabong, 01 Mar 2022 12:11, edytowano w sumie 1 raz
 Relacje PM off  

#82 PostWysłany: 01 Mar 2022 11:21 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Potwierdzam, mail dotarl i na android tez ta sama opcja

#83 PostWysłany: 06 Mar 2022 20:51 

Loty: 130
Kilometry: 249 917
niebieski
Generalnie w Aeromexico nie rozpoznaje bagazu. Musiałem dokupić.

W saloniku może by I się udało, ale na locie międzynarodowym. Na krajówce nie było opcji. Skorzystałem z Priority Pass.
2 ludzi lubi ten post.
billabong uważa post za pomocny.

#84 PostWysłany: 14 Mar 2022 23:23 
Awatar użytkownika

HON fly4free
No to jest nowy mail i wszystko wyjasnione. A warunki tu: https://www.itaspa.com/en_en/fly-ita/ai ... unges.html
Dla potomnosci, tak to sie zaczyna:
...
At the moment, you can enter our lounges* as long as you meet one of the following conditions:
Business Class passengers;
Premium and Executive members of the Volare program;
SkyTeam Elite Plus members.
*Access to our lounges is only available to outbound passengers.
For complete details on the access policy, please click here https://www.itaspa.com/en_en/fly-ita/ai ... -mode.html
Below you can find the list of airports where you can find ITA Airways lounges and those reserved for our clients:
IN ITALY:
AIRPORT LOUNGES TYPE
ROME Rome Fiumicino Piazza di Spagna ITA Airways
MILAN Milan Linate Piazza della Scala ITA Airways
TURIN Turin Caselle Piemonte Lounge Airport
WORLDWIDE:
AIRPORT LOUNGES TYPE
AMSTERDAM Amsterdam Schipol KLM crown Lounge 25 SkyTeam
ATHENS Eleftherios Venizelios Gold Air Lounge Airport
BOSTON Logan Itl Air France Lounge SkyTeam
BRUSSELS Bruxelles-Nationaal Diamond Lounge Airport
FRANKFURT Flughafen Frankfurt Air France lounge SkyTeam
NEW YORK John Fitzgerald Kennedy Air France lounge SkyTeam
GENEVA Aéroport de Genève-Cointrin Marhaba Airport
MIAMI Miami International Delta Lounge SkyTeam
MUNICH Franz Josef Strauß Air France KLM SkyTeam
TEL AVIV Ben-Gurion Dan Lounge Airport
TUNIS Tunis-Carthage Salon Vip Airport

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
SPLDER lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.

#85 PostWysłany: 16 Mar 2022 00:15 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Status match do ITA - okienko transferowe otwarte przez nastepny miesiac :-) Szansa dla spoznialskich...
Wystarczy sie zalogowac na konto i https://itab2c.force.com/myloyalty/s/re ... atus-match
PS1. Tak samo jak u @Tjw1978 na krajowce w Hiszpanii nie dalo rady wejsc do saloniku , potrzebny minimum do tego lot/dolot z segmentem miedzynarodowym, wtedy krajowka juz jest OK. Ale w BCN ten sam salonik przyjmuje tez na PP, wiec problem rozwiazany identycznie jak u poprzednika.
PS2. sorry za post pod postem ale juz nie moge edytowac poprzedniego.

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.

Ostatnio edytowany przez Abcn, 17 Mar 2022 09:22, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
 Relacje PM off
07_Zgłoś.Się uważa post za pomocny.

#86 PostWysłany: 16 Mar 2022 02:52 

platynowy
Brak wstępu na status przed krajówkami niepołączonymi z wylotem/przylotem międzynarodowym jest standardem w SkyTeam (nie musi być co do zasady na jednej rezerwacji, ale w tym samym dniu + loty linii partnerskich ST), niezależnie od posiadanej karty. To generalna zasada w tym sojuszu, od której mogą występować jakieś wyjątki w poszczególnych liniach dla własnych klientów (FFP).
 Relacje PM off
jaco027 uważa post za pomocny.

#87 PostWysłany: 22 Mar 2022 02:04 

platynowy
Tytułem testu w realu postanowiłem wykorzystać kartę ITAlitalii w dwóch poczekalniach podczas moich ostatnich lotów KL: 1) kontraktowa Puerta de Alcala w MAD: bez żadnego problemu + 1 gość; przy okazji recepcjonista zrobił koleżance szkolenie z okazaniem karty mobilnej ITA ;-) 2) KLM Lounge 25 w AMS - z problemami, starsza recepcjonistka najpierw nie wiedziała co to jest (szukała 3 minuty w swoim komputerze), potem nie była pewna, czy to status pozwalający na wejście (porównywała wizerunek karty z tym co miała w kompie), potem stwierdziła, że może mnie wpuścić, tylko jeśli ta karta zostanie dodana do BP (BP zostawiłem pusty pod kątem FFP wyjątkowo); więc zaczęła dodawać; wreszcie wszedłem + 1 gość. Jak się okazało była na tyle nieudolna, że dodała tę kartę do BP mojego gościa :lol:. W każdym razie ostatecznie działa, ale chętnym życzę w AMS bardziej ogarniętych agentek, być może po dodaniu wcześniejszym do BP bez problemu można przejść przez automatyczny skaner przy wejściu (tego nie testowałem).
 Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
5 ludzi uważa post za pomocny.

#88 PostWysłany: 25 Mar 2022 11:30 
Awatar użytkownika

HON fly4free
ITA wydaje karty ;) Przyszedl mail

3 ludzi lubi ten post.

#89 PostWysłany: 25 Mar 2022 12:45 
Awatar użytkownika

złoty
@Flyguy A w panelu umiesz wybrać kraj tak żeby się utrzymał? Bo gdy wybieram, on i tak zaraz zostaje wyczyszczony i pole jest puste (zresztą podobnie z telefonem).
 Relacje PM off  

#90 PostWysłany: 25 Mar 2022 12:53 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Musisz 2x wpisac dane (niestety), ale nie moge przeskoczyc pola Data urodzenia. Jest na szaro i nie da sie tam nic wpisac, a poje jest jako wymagane. Probowalem juz na roznycz przegladarkach i w app. Bez powodzenia
billabong uważa post za pomocny.

#91 PostWysłany: 01 Kwi 2022 21:30 

Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
Próbowałem ostatnio wejść na kartę Volare do saloniku Air France na CDG 2F, ale byli bardzo dobrze przygotowani - od razu pokazali mi na swoim tablecie stronę ITA z listą saloników (gdzie nie ma Paryża) i oczywiście nie wpuścili.
W Rzymie działało, ale już w samym saloniku musieli mi dopisać numer karty do karty pokładowej (i wydrukować nową), bo mimo dopisania go przy odprawie w ZRH, kolejna karta pokładowa z transfer desku FCO już go nie zawierała (swoją drogą super linia - w ZRH dostałem tylko kartę pokładową do FCO, a kolejną do CDG musiałem odebrać w Rzymie).
 Relacje PM off
kacper451 lubi ten post.

#92 PostWysłany: 05 Kwi 2022 23:35 

wazne prawie dwa lata, z tych nowych status matchow

Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.

#93 PostWysłany: 06 Kwi 2022 09:13 
Awatar użytkownika

Loty: 410
Kilometry: 383 392
niebieski
Kartę premium też wysyłają?
 Relacje PM off  

#94 PostWysłany: 06 Kwi 2022 12:17 
Awatar użytkownika

HON fly4free
ms993 napisał(a):
Próbowałem ostatnio wejść na kartę Volare do saloniku Air France na CDG 2F, ale byli bardzo dobrze przygotowani - od razu pokazali mi na swoim tablecie stronę ITA z listą saloników (gdzie nie ma Paryża) i oczywiście nie wpuścili.
W Rzymie działało, ale już w samym saloniku musieli mi dopisać numer karty do karty pokładowej (i wydrukować nową), bo mimo dopisania go przy odprawie w ZRH, kolejna karta pokładowa z transfer desku FCO już go nie zawierała (swoją drogą super linia - w ZRH dostałem tylko kartę pokładową do FCO, a kolejną do CDG musiałem odebrać w Rzymie).

Reasumujac, ITA daje status Elite Plus w SkyTeam ktory umozliwia wejscie do kazdej Loung z grupy SkyTeam, ale w jej wypadku ma to zastosowanie tylko do wymienionych loung-y na stronie internetowej ITA? Czyli zaprzecza to statusowi Ellte Plus

''Regardless of their travel class, SkyTeam Elite Plus members traveling on, or connecting to/from, a same-day international flight operated by a SkyTeam member airline have access to a lounge. Lounge access will be provided only at your departure airport and transfer airports, and not on arrival. For connecting customers, both the domestic and international flights must be operated by a SkyTeam member airline. Simply present your boarding passes and a valid Elite Plus membership card for the lounge agent to validate for admission''

#95 PostWysłany: 06 Kwi 2022 12:44 

Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
@Flyguy
Ja mam wrażenie, że ten status ma docelowo tak działać, ale nie załatwili jeszcze wszystkich formalności i na razie działa "jako tako". Jak cała ta linia zresztą.
Na przykład do biletu Air France nie udało mi się wcale dodać numeru karty Volare.
 Relacje PM off
Flyguy lubi ten post.

#96 PostWysłany: 06 Kwi 2022 12:53 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Szkoda, zapowiadalo sie dosyc ciekawie. Mozliwe, ze sie rozszerza, ale mysle, ze moze byc to celowe dzialanie ze wzgledu na niejasna przyszlosc dotyczaca alliance SkyTeam. Mi do Delty tez nie dodali i dodatkowo w ITA app nie wrzucisz innego E-Tix niz 055

#97 PostWysłany: 06 Kwi 2022 14:05 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Rajesh Kuthrappali napisał(a):
wazne prawie dwa lata, z tych nowych status matchow

No to gratki, ja sie spoznilem (pospieszylem) w styczniu i "tylko standardowy" termin, a tu widac kwietniowa edycja... :-)
 Relacje PM off
tropikey lubi ten post.

#98 PostWysłany: 06 Kwi 2022 14:13 

platynowy
Jak to tak dalej będzie działało to ta data to najmniejszy problem :P
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#99 PostWysłany: 25 Kwi 2022 09:51 

platynowy
Czy ktoś próbował do AIR EUROPA dodać na check in albo wcześniej na infolinii numer ITA??
i czy coś to da np wcześniejszy wybór miejsc
bo u nich dalej widnieje Alitalia

Załącznik:
ITA.png

Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.

#100 PostWysłany: 29 Kwi 2022 16:22 

platynowy
Informacyjnie dodany numer na gate, tyle ze ten status g daje:) przynajmniej w przypadku AE wyboru miejsc premium żaden.
Do saloniku w MXP który oficjalnie nie jest dopisany na stronie ITA, można wejść, pokazując status ITA, z BP nie weszło, a i tak musiała wpisać ręcznie,
w karym bądź razie Club S.E.A. - Sala Monteverdi wpuszczone na ITA oczywiście na PP też można wejść, ale trzeba było przetestować:)
 Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.

[ 109 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości