Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 109 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 29 Kwi 2022 17:13 

platynowy
Tyle że wybór miejsc premium nie jest objęty żadnymi przywilejami statusowymi w ST (ani z resztą też np. w *A) - to że niektóre linie przydzielają takie miejsca paxom statusowym to albo efekt reguł ich własnego FFP (wtedy trzeba mieć status w tym programie) albo "niepisanej" polityki (wtedy może działać także dla paxów ze statusem w innych FFP niż własny).
 Relacje PM off  

#102 PostWysłany: 29 Kwi 2022 22:11 

platynowy
Jednak nie taki zły ten status uratował nam tyłki w Madrycie:) Cibeles VIP Lounge, Terminal 1
gdybyśmy chcieli wejść na PP 1h czekania tyle ludzi ale na ITA Volare Premium i witamy:)

Załącznik:
IMG_20220429_211435.jpg

Załącznik:
IMG_20220429_211841.jpg

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.

#103 PostWysłany: 24 Maj 2022 18:02 
Awatar użytkownika

HON fly4free
tropikey napisał(a):
Fajnie byłoby, gdyby Argentyńczycy dotrzymali tempa Holendrom. Przechodziłem dziś testowo proces rezerwacji na stronie Aerolineas Argentinas i ze smutkiem stwierdziłem, że w menu do wyboru swojego FFP nie ma jeszcze ITA (widnieje tam ciągle Alitalia).

Dokonałem dziś zakupu u Argentyńczyków - ITA Volare jest już w wykazie. Inna rzecz, że nijak nie widzę swojego numeru i statusu w szczegółach rezerwacji. Poprosiłem ich nawet przez FB o sprawdzenie, czy nr i status tam są - potwierdzili.
 Relacje PM off
billabong uważa post za pomocny.

#104 PostWysłany: 24 Maj 2022 19:40 
Awatar użytkownika

złoty
Dostałam ich plastikową kartę i futerał na przywieszkę bagażową (jakkolwiek samej przywieszki brak - można sobie wizytówkę do środka włożyć :lol: ).

Piszę o tym bo włożyli to do pudełka które wielkością nijak się ma do zawartości i jak na linię, która powstaje na popiole po Alitalii i nie do końca jest jak EK, SQ czy CX wydawanie przez nich pieniędzy na TAKIE w obecnych czasach głupoty nie wróży dalekosiężnie nic dobrego.
 Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.

#105 PostWysłany: 24 Maj 2022 20:49 

platynowy
@billabong: To przecież stara, dobra tradycja Alitalii: długi nie mieściły się w tabelkach, ale nowe stroje dla załóg od kolejnej włoskiej kreatury mody musiały co roku czy co dwa lata być ;-) No to zawieszki też muszą być, bo to przecież dalej jest Alitalia; nazwa ma trzeciorzędne znaczenie :)
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#106 PostWysłany: 24 Maj 2022 21:06 
Awatar użytkownika

Loty: 410
Kilometry: 383 392
niebieski
@billabong masz Volare Premium? Po jakim czasie od otrzymania statysty przyszły gifty? 🙂
 Relacje PM off  

#107 PostWysłany: 24 Maj 2022 23:50 
Awatar użytkownika

złoty
@cool_aka_romeo Executive. Robiłam SM w grudniu chyba, przyszło teraz.
 Relacje PM off
cool_aka_romeo lubi ten post.

#108 PostWysłany: 05 Cze 2022 23:38 
Awatar użytkownika

Loty: 513
Kilometry: 796 207
platynowy
Informacyjnie. Koniec maja, loty AGP-MAD-LIS UX w taryfie eco light.

OLCI/zarzadzanie rezerwacja - numeru ITA nie mozna pomyslnie dodac.
Check-in: agentka niezaznajomiona z "nowa" linia oraz programem ITA, ale byla bardzo uprzejma i po 10-minutowej konsultacji tel. z kims wyzej nadala nasze 2 walizki bezplatnie i jako Priority (obie na jeden status Premium, €60 zostalo w kieszeni).
Numer ITA dodany do BP jako MilleMiglia nic oczywiscie nie daje.
Saloniki: AGP - weszlismy po kilku minutach narad personelu, MAD - bez problemu, w zasadzie z marszu.
 Relacje PM off  

#109 PostWysłany: 07 Lip 2022 10:13 

niebieski
Wie ktoś jak dodać nr ITA do AF?
 Relacje PM off  

[ 109 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości