Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 86 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 02 Mar 2014 17:55 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2187
złoty
Dzięki warsawfan.

A swoją drogą dostał ktoś już złotą kartę z Aegean do domu? jeśli tak to po jakim czasie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów
Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto
#22 PostWysłany: 02 Mar 2014 22:31 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8899
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
Ja dostałem mniej więcej po miesiącu od potwierdzenia o przyznaniu złotego statusu.

Zanim ją otrzymałem, wszedłem bez problemu do saloniku w Gdańsku mając ich niebieską kartę i wydrukowanego maila potwierdzającego status.

Jedynym pytaniem obsługi było to, czy złota karta będzie miała ten sam numer.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
humbak lubi ten post.
 
      
#23 PostWysłany: 02 Mar 2014 22:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2010
Posty: 285
A gdzie jest stary wątek, bo się nie mogę doszukać? Podziękował.
_________________
HUMBAK
Wherever I travel my destination is getting to know people. Prefer sitting in a café or at an airport; seeing the place I visit without any rush.
Travelling is better when it's in terms of visiting rather that having a sightseeing tour.

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 02 Mar 2014 23:00 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8899
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
Chyba tutaj:

aegean-oplacalnosc,222,40022&start=80
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 04 Mar 2014 06:12 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
Pozdrawiam z Wellington. Udało mi się dostać do tutejszego saloniku NZ. Mimo, że dodałem do rezerwacji numer A3, na BP był widoczny numer M&M (kupowałem bilet za M&M właśnie). Nie dało się tego zmienić także podczas check-inu i dopiero miła Pani w saloniku sobie z tym poradziła.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 04 Mar 2014 07:24 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 156
też pozdrawiam z Wellington, godzinę temu wszedłem na skan złotej karty United
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 07 Mar 2014 05:52 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
Hurra, doszła karta z A3.

I przy okazji dwie kwestie, których nie poruszaliśmy:
- mile A3 można także zbierać przez noclegi na booking.com przy rezerwacjach poprzez link: http://hotel.aegeanair.com. Przelicznik to 2 mile za 1 EUR wydane na hotele.
- czy ktoś już rezerwował bilety-nagrody? Na FT i blogach są mocno różne opisy doświadczeń w tym zakresie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 08 Mar 2014 20:38 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2187
złoty
Wpisałem już około dwadzieścia rezerwacji z bookingu do naliczenia mil, pierwsze jeszcze w styczniu. Do tej pory nie dostałem ani mili. Ciekawe czy trwa to tyle co wysłanie karty ;) ...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 10 Mar 2014 11:14 

Rejestracja: 28 Sty 2014
Posty: 280
Loty: 399
Kilometry: 1 050 859
Pokopałem trochę za tym po necie, ale jednoznacznej odpowiedzi nie znalazłem - a póki co nie miałem jeszcze okazji korzystać z saloników (bakcyl podróżny złapany stosunkowo niedawno).

Czy jeśli lecę liniami lotniczymi nie wchodzącymi w skład Star Alliance - a mam kartę Gold - mogę wejść do ich saloników na lotnisku by przeczekać chwilę? Czy odbywa się to wyłącznie na podstawie biletu + karty?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 10 Mar 2014 11:35 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 156
ganrn napisał(a):
Pokopałem trochę za tym po necie, ale jednoznacznej odpowiedzi nie znalazłem - a póki co nie miałem jeszcze okazji korzystać z saloników (bakcyl podróżny złapany stosunkowo niedawno).

Czy jeśli lecę liniami lotniczymi nie wchodzącymi w skład Star Alliance - a mam kartę Gold - mogę wejść do ich saloników na lotnisku by przeczekać chwilę? Czy odbywa się to wyłącznie na podstawie biletu + karty?


Oczywiście że możesz wejść do saloniku lecąc za złotówkę ryanair ale najpierw musisz wyskoczyć z kilku banknotów-PLN,eur usd- zależnie od kraju pobytu. We Wrocławiu to kosztuje jakies 85zl .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 10 Mar 2014 11:58 

Rejestracja: 28 Sty 2014
Posty: 280
Loty: 399
Kilometry: 1 050 859
stonka napisał(a):
Oczywiście że możesz wejść do saloniku lecąc za złotówkę ryanair ale najpierw musisz wyskoczyć z kilku banknotów-PLN,eur usd- zależnie od kraju pobytu. We Wrocławiu to kosztuje jakies 85zl .



Nawet w przypadku posiadania karty *G Aegan? Czyli karta uprawnia do wejścia do saloniku (i wprowadzenia gościa) tylko, gdy ma się na BP lot z Star Alliance?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 10 Mar 2014 12:17 

Rejestracja: 07 Sty 2013
Posty: 97
Zbanowany
Lecac low costami, albo linia spoza *A nie ma mozliwosci skorzystania z saloniku poslugujac sie karta *G (jak rowniez oczywiscie nizszymi). Tutaj swoja wyzszosc lokazuje priority pass, KiP citibanku itp.
Mozna miec takze trudnosci z wejsciej do saloniku jezeli ma sie bilet przewoznika ze *A, ale rejs jest operowany przez linie spoza sojuszu i na odwrot (np. code-share LO i SU). Nie wiem dokladnie na jakiej zasadzie to dziala, ale pewnie podobnie, co gromadzenie mil w w.w. przypadkach. (temat niegdys walkowany)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 12 Mar 2014 22:59 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
I jeszcze kończąc temat - na lotnisku w ORD agent LO nie mógł wklepać mojego numeru A3 - wyskakiwał komunikat o błędzie. Chciałem to załatwić w saloniku LX, ale obsługa wpuściła mnie po moich wyjaśnieniach, bez dodawania numeru FQTV na BP.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 14 Mar 2014 10:51 

Rejestracja: 08 Sie 2010
Posty: 40
blasto napisał(a):
mile A3 można także zbierać przez noclegi na booking.com przy rezerwacjach poprzez link: http://hotel.aegeanair.com. Przelicznik to 2 mile za 1 EUR wydane na hotele.


Czy w przypadku rezerwacji hotelu przez booking naliczane są mile statusowe czy mile premiowe?
To dosyć istotna sprawa w przypadku zbierania mil do statusu :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 14 Mar 2014 11:23 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
hajdas napisał(a):
blasto napisał(a):
mile A3 można także zbierać przez noclegi na booking.com przy rezerwacjach poprzez link: http://hotel.aegeanair.com. Przelicznik to 2 mile za 1 EUR wydane na hotele.


Czy w przypadku rezerwacji hotelu przez booking naliczane są mile statusowe czy mile premiowe?
To dosyć istotna sprawa w przypadku zbierania mil do statusu :)


Na stronie Miles&Bonus nie znalazłem takiej informacji. Wkrótce powinienem dostać mile to dam znać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 14 Mar 2014 11:24 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8899
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
Tylko premiowe.

Statusowe możesz dostać jedynie za loty.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 02 Maj 2014 23:45 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
W dzisiejszym mailingu z A3 pojawiła się informacja, że nadal można zbierać i kupować za mile A3 bilety US, mimo ich wyjścia ze *A.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 03 Maj 2014 05:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2013
Posty: 2203
Loty: 807
Kilometry: 1 954 890
srebrny
tasma napisał(a):
Wpisałem już około dwadzieścia rezerwacji z bookingu do naliczenia mil, pierwsze jeszcze w styczniu. Do tej pory nie dostałem ani mili. Ciekawe czy trwa to tyle co wysłanie karty ;) ...


Czy ktoś dostał już mile za booking.com?
_________________
Relacje: weekend w Australii i na Alasce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 04 Maj 2014 00:42 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3240
srebrny
przemos74 napisał(a):
tasma napisał(a):
Wpisałem już około dwadzieścia rezerwacji z bookingu do naliczenia mil, pierwsze jeszcze w styczniu. Do tej pory nie dostałem ani mili. Ciekawe czy trwa to tyle co wysłanie karty ;) ...


Czy ktoś dostał już mile za booking.com?



Dostałem wiele razy - ale mile naliczane się wyłącznie za rezerwacje przez ich stronę. Traci się przy tym zniżkę na Ge, o ile ktoś posiada.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 04 Maj 2014 19:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2013
Posty: 2203
Loty: 807
Kilometry: 1 954 890
srebrny
A co z milami za rezerwacje poprzez booking.com? Nikt nie dostał?
_________________
Relacje: weekend w Australii i na Alasce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 86 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: sranda oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group