Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 452 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 23  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 08 Lut 2015 15:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sty 2014
Posty: 207
niebieski
Hej byłem tydzień na Fuercie (31.01.15-07.02.15)
Auto wypożyczone w payless
Nowy Fiat Panda 20 tys na zegarze
koszt- 80 euro/tydzień
Zablokowali 24 euro dodatkowo jakbym nie zatankował pół zbiornika paliwa- kasa zwrócona przy oddaniu auta.
samochód rezerwowałem miesiąc przed.
Szczerze polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#82 PostWysłany: 08 Lut 2015 17:37 

Rejestracja: 09 Kwi 2014
Posty: 753
Loty: 64
Kilometry: 111 587
niebieski
brzuh napisał(a):
Hej byłem tydzień na Fuercie (31.01.15-07.02.15)
Auto wypożyczone w payless
Nowy Fiat Panda 20 tys na zegarze
koszt- 80 euro/tydzień
Zablokowali 24 euro dodatkowo jakbym nie zatankował pół zbiornika paliwa- kasa zwrócona przy oddaniu auta.
samochód rezerwowałem miesiąc przed.
Szczerze polecam.


Która to była generacja Pandy ? widziałem iż na zdjęciu są nowe a czasem dają tą starszą
Panda w diesel czy benzyna ?
Kolega wyżej pisał iż dostał z 4x4, wiesz jaką miałeś wersję ?

dzieki za odpowiedzi z gory : )
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 08 Lut 2015 18:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sty 2014
Posty: 207
niebieski
Panda z 2014 roku.
Fiat Panda III Lounge
troszkę mały silnik 1,2 benzyna ale dał rade nawet w górach.
Ludzie spokojnie jeżdżą, więc nie odbiegałem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 08 Lut 2015 18:03 

Rejestracja: 09 Kwi 2014
Posty: 753
Loty: 64
Kilometry: 111 587
niebieski
O to właśnie mi chodziło, mialem wstępnie zabookowane w Auto carze hyundai za 85eur ale bez ubezpieczenia opon i podwozia, juz wiem ze lepiej wybrać Payless.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 08 Lut 2015 22:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sty 2014
Posty: 321
Loty: 229
Kilometry: 561 958
niebieski
brzuh napisał(a):
Hej byłem tydzień na Fuercie (31.01.15-07.02.15)
Auto wypożyczone w payless
Nowy Fiat Panda 20 tys na zegarze
koszt- 80 euro/tydzień
Zablokowali 24 euro dodatkowo jakbym nie zatankował pół zbiornika paliwa- kasa zwrócona przy oddaniu auta.
samochód rezerwowałem miesiąc przed.
Szczerze polecam.


to ładna cena, też byłem w tym terminie na Fuercie i samochód brałem z AutoReisen (na Teneryfie również z nich korzystałem)
na tydzień Chevrolet Aveo 2011r. koszt 96E w tym ubezpieczenie pełne za wyjątkiem szyb i kół.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 09 Lut 2015 17:42 

Rejestracja: 20 Lut 2011
Posty: 353
Loty: 44
Kilometry: 49 173
niebieski
Forumowicze, po raz 1szy będę pożyczał samochód, w najbliższą sobotę na fuercie. W wyszukiwarkach znalazłem najtaniej jakiegoś mini czy coś w ten deseń za 73 euro, ale trochę się obawiam pierwszy raz brać auto z dziwnych miejsc. Ktoś polecił tu w temacie kilka wypożyczalni m. in Cicar, Payless, ale tam wszystko ponad 100 euro. Ktoś ma namiar na jakieś tańsze, lokalne i bezpieczne auta?

Z góry dziękuję.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 09 Lut 2015 17:55 

Rejestracja: 01 Kwi 2013
Posty: 32
Zdecydowanie polecam Payless. Spark na tydzień za 98 euro. Płatność gotówką. Zero problemów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 09 Lut 2015 18:01 

mimo wszystko wskazane jest sprawdzenie oprócz opinii warunków wypożyczenia bo tu mogą wynikać główne różnice w cenie
Góra
 PM off  
      
#89 PostWysłany: 09 Lut 2015 18:01 

Rejestracja: 20 Lut 2011
Posty: 353
Loty: 44
Kilometry: 49 173
niebieski
siobhan napisał(a):
Zdecydowanie polecam Payless. Spark na tydzień za 98 euro. Płatność gotówką. Zero problemów.

Brałeś na miejscu? Bo w necie spark za 125 Eur.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 09 Lut 2015 18:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Gru 2012
Posty: 42
Loty: 88
Kilometry: 170 857
wawa_marcin napisał(a):
siobhan napisał(a):
Zdecydowanie polecam Payless. Spark na tydzień za 98 euro. Płatność gotówką. Zero problemów.

Brałeś na miejscu? Bo w necie spark za 125 Eur.


Jeżeli wypożyczasz auto z kilkudniowym wyprzedzeniem to nie dziw się że masz cenę (i tak tylko 25%) wyższą
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 09 Lut 2015 18:20 

Rejestracja: 20 Lut 2011
Posty: 353
Loty: 44
Kilometry: 49 173
niebieski
OniO17 napisał(a):
wawa_marcin napisał(a):
siobhan napisał(a):
Zdecydowanie polecam Payless. Spark na tydzień za 98 euro. Płatność gotówką. Zero problemów.

Brałeś na miejscu? Bo w necie spark za 125 Eur.


Jeżeli wypożyczasz auto z kilkudniowym wyprzedzeniem to nie dziw się że masz cenę (i tak tylko 25%) wyższą


Masz rację, mogłem się wcześniej do tego zabrać. W Plus Carze 108 Eur, i niby all inclusive. Ktoś na forum pisał, że poleca tę wypożyczalnię, ktoś potwierdzi zanim się skuszę?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 09 Lut 2015 18:30 

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 2
Loty: 2
Kilometry: 4 486
wawa_marcin napisał(a):
Forumowicze, po raz 1szy będę pożyczał samochód, w najbliższą sobotę na fuercie. W wyszukiwarkach znalazłem najtaniej jakiegoś mini czy coś w ten deseń za 73 euro, ale trochę się obawiam pierwszy raz brać auto z dziwnych miejsc. Ktoś polecił tu w temacie kilka wypożyczalni m. in Cicar, Payless, ale tam wszystko ponad 100 euro. Ktoś ma namiar na jakieś tańsze, lokalne i bezpieczne auta?

Z góry dziękuję.


Również wylatuję na Fuertę w najbliższą sobotę. Wypożyczyłem C3 w AutoReisen. Firma sprawdzona na Teneryfie i Gran Canarii. Cena za 7 dni 96 euro w tym pełne ubezpieczenie i brak jakichkolwiek problemów. Polecam z czystym sumieniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 09 Lut 2015 18:34 

Rejestracja: 30 Sty 2015
Posty: 4
no właśnie z tym wyprzedzeniem to różnie bywa... raz rezerwowałem z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem przez (chyba) rentalcars i na 2 tygodnie przed wyjazdem sprawdziłem cenę i okazało się że ta samo auto jest tańsze o 20 euro na tydzień, rezerwacja była z darmową rezygnacją więc zrezygnowałem i jeszcze raz zarezerwowałem :)
wracając do tematu to koleżanka była w grudniu na Fuercie i brała auto z payless i jest zadowolona, ja w tym samym czasie na Gran Canari brałem z cicar, który ma oddziały wszędzie na wyspach, za około 120euro dostaje się na tydzień samochód klasy Ford Fiesta 3 drzwiowy (aczkolwiek ja dostałem Astrę 5 drzwiową a więc kategorię wyżej), rezerwacja na 2 tygodnie wcześniej, bez karty kredytowej, potwierdzenie na meila i odbiór na lotnisku z płatnością gotówką, paliwo 3/4 baku i takie samo do zwrotu, 2gi kierowca gratis, fotelik dla dziecka również, ubezpieczenie full włącznie z oponami, szybami i lusterkami, w prezencie bardzo dobra mapa turystyczno / drogowa wyspy i audio przewodnik na cd
Polecam !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 13 Lut 2015 01:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2011
Posty: 121
To pewnie ja pisałam,dalej mam bardzo dobra opinie,ale ostatnio znajoma wypozyczyla przez sixt i tez było ok.
Pluscar ma auto na stronie,rezerwujesz przez formularz i dopiero później potwierdzają ci dostępność,aktualnie hotele są pełne,może być ciężko z tak małym wyprzedzeniem.
_________________
siempre Canarias <3
http://mividaencholas.blogspot.com.es/ moje życie na Wyspach Kanaryjskich
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 13 Lut 2015 01:35 

Rejestracja: 27 Lip 2013
Posty: 887
niebieski
Brałem w CICAR. 121 EUR za Corse, dostałem wersje 5d. Co ciekawe naprawdę bogato wyposażona, świeża z przebiegiem poniżej 15k. Silnik mógłby być mocniejszy ale tam wszędzie dają słabsze jednostki.

Oddane z taką samą ilością paliwa, umyłem i odkurzyłem ale sam nie wiem czy jest taki wymóg. Ogólnie samoobsługowa myjnia obok stacji przy lotnisku. Nie mogłem płacić gotówką, tylko karta kredytowa. Ale przy oddaniu jakoś nie sprawdzali zbytnio. W sumie nie problem bo niby full ubezpieczenie.

Polecam jak najbardziej CICAR. Chyba najpopularniejszy na Kanarach bo dosłownie wszędzie widać ich auta. I po przylocie w ich biurze była największa kolejka.

Co do Gran Canarii polecam mapy TomTom. W sumie oznaczenia tam są niezłe ale czasem się przydała nawigacja, i ogólnie wygodniej. Na pewno do Las Palmas spoko opcja bo tam miejscami gąszcz uliczek.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 15 Lut 2015 15:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2011
Posty: 591
Loty: 80
Kilometry: 171 925
niebieski
Byłem na Fuercie i Gran Canarii i dwukrotnie korzystaliśmy z Cicara. Aha - Choćby nawet 5 min przed wejściem do wypożyczalni warto klepnąć rezerwacje przez neta by zaoszczędzić 5-7 euro (klasa A).

P.S. Mała porada - przy oddawaniu auta zatankujcie wcześniej przed oddaniem a nie na ostatnią chwilę. Analogowe wskaźniki mają to do siebie że potrzebują czasu/dystansu na uzyskanie właściwych wartości. Na GC mieliśmy z tym problem, tankując przed oddaniem Corsę (2012r) do połowy gdzieś 2 km przed wypożyczalnią wskaźnik nie za bardzo chciał się podnieść mimo iż zatankowane było pół baku.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 18 Lut 2015 00:48 

Rejestracja: 14 Maj 2011
Posty: 191
Loty: 187
Kilometry: 292 388
Pod koniec stycznia korzystałem z PLUSCARa. Cenę mieli najkorzystniejszą, bez żadnych dodatkowych opłat na miejscu. Podana cena na "dzień dobry" była z pełnym ubezpieczeniem( z wykluczeniem zgubienia kluczyka i jazdy po drogach szutrowych).
Umowa podpisywana na parkingu, na tylnej półce auta. Płatność kartą lub gotówką( choć w mailu było napisane , że tylko można kartą) Żadnych blokad na karcie.
Oddanie auta w to samo miejsce, karta parkingowa zostawiona na siedzeniu, kluczyki pod siedzeniem. Dodatkowy kierowca oraz fotelik dziecięcy w cenie.
Naprawdę warte polecenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 02 Mar 2015 13:54 

Rejestracja: 20 Lut 2011
Posty: 353
Loty: 44
Kilometry: 49 173
niebieski
Wróciłem niedawno z Fuerty i z Pluscar byłem bardzo zadowolony. Pierwszy raz brałem samochód i bałem się tych wszystkich formalności ale poszło gładko. 117 Eur za Polo z 13k przebiegu. Wszystko bezproblemowo, zarówno odbiór jak i zdanie auta. Polecam!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 02 Mar 2015 14:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4829
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
ja rezerwowałem z plus cara auto na teneryfe
kumpel na fuerte
luty 2015

w obu przypadkach bez zarzutu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 16 Mar 2015 22:49 

Rejestracja: 29 Sty 2012
Posty: 29
POLECAM zdecydowanie PlusCar, dokładnie procedura/warunki jak 3 posty wyżej pisał tomili7 - marzec'15 cena ok EUR 15,- za dzień / auto "nówka" Yaris
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 452 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 23  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group