Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 409 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 14 Kwi 2015 10:50 

Polecam Cabrera Medinę / Cicar. Lepiej rezerwować na tej pierwszej stronie, bo mają niższe ceny. Wypożyczalnie i tak ze sobą współpracują i auto zamówione na CM odbieraliśmy w Porcie Corralejo w biurze Cicara. Cena bardzo korzystna, zamiast zabookowanego Opla Astry dostaliśmy nowego Seata Leona, przy zwrocie nie było żadnych problemów :)
 Relacje PM off  

#102 PostWysłany: 14 Kwi 2015 11:07 
Awatar użytkownika

Polecam payless car. W styczniu za pandę z przebiegiem 16000 zapłaciłem 80 euro/tydzień. Przy odebraniu samochodu pobierają dodatkową opłatę 20 euro na paliwo, ale bez sprawdzenia stanu oddają przy zwrocie auta. Tańszej wypożyczalni nie znalazłem jak do tej pory.
 Relacje PM off  

#103 PostWysłany: 14 Kwi 2015 11:39 

Loty: 64
Kilometry: 111 587
Pobierają zaliczke za paliwo w zależności ile jest w danym samochodzie, u mnie to było 1/4 baku czyli 12e, przy oddaniu samochodu oddają jeśli powie się iż zatankowane jest tylko samo paliwa, ja miałem na Kanarach samochów z Autoreisen i Payless i obie wypożyczalnie polecam w 100%.

#104 PostWysłany: 14 Kwi 2015 12:12 

niebieski
Witam. Z czystym sumieniem mogę polecić wypożyczalnię PlusCar. Korzystałem w lutym na Lanzarote. Rezerwowałem trzy dni przed przyjazdem. Za Skodę Fabię z przebiegiem 23000 km zapłaciłem 88 euro. Pełne ubezpieczenie. Żadnych problemów. Samochód oddajesz z taką ilością benzyny z jaką pobrałeś. Odstawiasz w to samo miejsce. Nawet nikt nie wychodzi obejrzeć pojazd. Do tego jeżeli rezerwujesz wcześniej cena niższa. Polecam. Pozdrawiam

#105 PostWysłany: 14 Kwi 2015 12:20 

Loty: 215
Kilometry: 327 737
juz kilka razy ktoś polecał auto top reisen http://top-car-hire.com/en/

Polecam, wypożyczałem auto na GC na tydzień z lotniska pandę za 88 EUR.
Bez żadnego depozytu. Kartą dopiero zapłaciłem na lotnisku, z możliwością wyboru ubezpieczenia, ale bez konieczności jego brania.
Do tego drugi kierowca w cenie, dostajemy pełny bak, tak samo pełny bak oddawałem. Do tego tankowałem gdzie chciałem,

Jak bylem na Fuercie wcześniej to rezerwowałem z Orlando, za fiestę za tydzień zapłaciłem 423 zł do tego skasowali 60 Eur za paliwo, a w fieste wchodziło paliwo za ok 37 Eur, wiec resztę sobie policzyli

#106 PostWysłany: 14 Kwi 2015 12:54 

A, właśnie - jeśli planujecie wyprawy po szutrowych drogach np. na Cofete, to najlepiej wziąć auto z napędem na cztery koła. Bardzo popularne były właśnie Pandy 4x4 z Payless car, zapewne ze względów ekonomicznych :)
 Relacje PM off  

#107 PostWysłany: 16 Kwi 2015 11:57 
Awatar użytkownika

HON fly4free
BTW za Payless można otrzymać cashback nawet 8% (np. na cashbackcat)
 Relacje PM off  

#108 PostWysłany: 16 Kwi 2015 13:07 

flighterka napisał(a):
A, właśnie - jeśli planujecie wyprawy po szutrowych drogach np. na Cofete, to najlepiej wziąć auto z napędem na cztery koła. Bardzo popularne były właśnie Pandy 4x4 z Payless car, zapewne ze względów ekonomicznych :)

Każdy straszył przed tą drogą do Cofete, a z Panda napędem na 2 koła bez żadnych problemów można dojechać, po opiniach innych miałem wizję drogi jak w polskim lesie, lecz w rzeczywistości była bardzo dobrze utwardzona gdzie prędkość przy prędkości 20-30km można jechać bez obaw, uważając jedynie czasem na fragmenty z ostrymi kamieniami, żadnych podjazdów ciężkich tam nie ma.

Potwierdzam jednak ze Payless posiada Pandy 4x4, bo widać było je jeżdzące po wyspie.

#109 PostWysłany: 16 Kwi 2015 13:57 

Masz rację :) My też finalnie pojechaliśmy samochodem bez napędu 4x4, ale uważam, że więcej frajdy byłoby z jazdy takim autem.
Swoją drogą chcieliśmy wziąć na jeden dzień jeepa z Cicara. Zabookowaliśmy go trzy dni przed planowaną trasą. Kiedy stawiliśmy się na miejscu pani oświadczyła nam, że nie ma dla nas samochodu i z rozbrajającą szczerością stwierdziła 'The same problem all the time' :roll: Oczywiście żadnej informacji o braku dostępności nie otrzymaliśmy.
Nie było innej opcji, niż złamanie zasad i wyprawa 'zwykłym' leonem.
 Relacje PM off  

#110 PostWysłany: 16 Kwi 2015 17:44 

Ja nawet posiadając 4x4 czy jeepa wielkiego, bałbym się szybko jeździć tymi drogami, nie ze względu na na nawierzchnię, tylko ze względu na kamienie, które nie były okrągłe i gładkie a wyglądały na bardzo ostre, a opona niezależnie od rodzaju napędu reaguje tak samo na ostre przedmioty

#111 PostWysłany: 17 Kwi 2015 20:05 
Awatar użytkownika

Jechać można,ja już kilka aut poza drogą widziałam,a grúa trochę tu kosztuje. Jednej polce wypożyczenie jeepa uratowało życie,bo wypadła z trasy na tyle mocno,że w normalnym aucie raczej by nie przeżyła.
Ale co tam,przecież to aż 40e więcej za terenowke,lepiej później zapłacić wypożyczalni 3000 za ewentualne szkody
 Relacje PM off  

#112 PostWysłany: 24 Kwi 2015 15:58 

Mam 20 lat, będę na Fuercie pod koniec maja, w lipcu kończę 21.
Chciałbym wypozyczyć samochód - jest na to jakakolwiek szansa?
Wysłałem maile do kilku wypożyczalni i wszędzie warunek konieczny to 21 lat.
 Relacje PM off  

#113 PostWysłany: 02 Maj 2015 11:06 

sniferek napisał(a):

Podbijam.

W systemi Cicar rezerwacja niby przechodzi po podaniu prawidłowej daty urodzenia.

Na pytanie czy rezerwacja jest wazna, otrzymuje odpowiedź:
"If the driver has 21 years old and 2 years with driving licence, your booking is ok"

I teraz pytanie - czy bardzo przykładają do tego wagę?
Czy taka odpowiedź, to raczej informacja, że nie mają nic przeciwko takim praktykom?
 Relacje PM off  

#114 PostWysłany: 04 Maj 2015 16:22 

sniferek napisał(a):
sniferek napisał(a):

Podbijam.

W systemi Cicar rezerwacja niby przechodzi po podaniu prawidłowej daty urodzenia.

"If the driver has 21 years old and 2 years with driving licence, your booking is ok"

Czy taka odpowiedź, to raczej informacja, że nie mają nic przeciwko takim praktykom?

Cicar jest większa firmą w moim mniemaniu niż np. Autoreisen czy Payless, tam napiszcie zapytanie też, ceny mają lepsze nawet i full insurance. W systemie oni mają wszystko wklepane, przy odbiorze na chwilę prawo jazdy do wglądu biorą, nie wiem czy datę urodzenia sprawdzają w rzeczywistości, czy można wpisać byle co, ale lepiej najpierw napisać maila jako potencjalny klient z zapytaniem o ten wiek, z doświadczenia wiem, że szybko odpisują na maile.

#115 PostWysłany: 17 Maj 2015 21:11 

lukasz354 napisał(a):
sniferek napisał(a):
sniferek napisał(a):

Podbijam.

Cicar jest większa firmą w moim mniemaniu niż np. Autoreisen czy Payless, tam napiszcie zapytanie też, ceny mają lepsze nawet i full insurance. W systemie oni mają wszystko wklepane, przy odbiorze na chwilę prawo jazdy do wglądu biorą, nie wiem czy datę urodzenia sprawdzają w rzeczywistości, czy można wpisać byle co, ale lepiej najpierw napisać maila jako potencjalny klient z zapytaniem o ten wiek, z doświadczenia wiem, że szybko odpisują na maile.

Rezerwacje udało się zrobić podając prawdziwą datę urodzenia. System przepuszcza takie rezerwacje.

Na każdego maila odpisują:
"Kierowca musi mieć przynajmniej 21 lat i prawo-jazdy dwa lata".
Nawet na takiego, w którym zadaje konkretne pytanie. Myślę, czy to takie "ciche przyzwolenie".

Zobaczymy na miejscu :)
 Relacje PM off  

#116 PostWysłany: 03 Cze 2015 10:58 

Może kogoś to zainteresuje.
Dwu-krotnie udało mi się wypożyczyć auto w Cicarze, raz - na Fuercie, raz na Lanzarotte.
Pan w punkcie obsługi nawet nie zapytał o datę ani na nią nie spojrzał na dokumencie tożsamości. Jedyne co spisał stamtąd, to numer i sprawdził datę wydania uprawnień.
Sądzę, że kluczem mógł być booking przez interenet, bez tego, pewnie spisałby wszystkie dane...

Na Fuercie rezerwując Oplca Corse - dostaliśmy nowego seata ibizę. Świetny samochód i mimo małego silnika radzi sobie.
Na Lanza rezerwując Fiestę dostaliśmy...Fiestę. Ibiza bije go pod każdym względem. Miał spory przebieg, klimatyzacja działała słabo i miał problem z podjechaniem pod górkę.
 Relacje PM off  

#117 PostWysłany: 25 Cze 2015 16:06 
Awatar użytkownika

Kilometry: 148 809
niebieski
arturro_ napisał(a):
Dzięki za namiar na AutoReisen. Czy ktoś korzystał z ich usług na Fuercie? Mają stanowisko na lotnisku (gdzie?) czy trzeba gdzieś poza lotniskiem ich szukać?

Czy faktycznie nie blokują środków na karcie i jest full-full (bez zarobku na paliwie) i no excess czyli udział własny 0EUR?

Trochę po czasie, ale dla potomnych :)

Wypożyczaliśmy na 8 dni przez http://www.economycarrentals.com/
W sumie ok. 25EUR dla pośrednika + 84EUR dla wypożyczalni. Opcja najdroższa z pełnym ubezpieczeniem i bez udziału własnego.
Blokada na karcie 200EUR dodatkowo ściągnięta w dniu oddania auta.
Pełny bak jest raczej zawsze, ale czasem w tańszych opcjach jest obowiązkowe tankowanie przez biuro czyli doliczają do rachunku pewnie z 50EUR.

Dostaliśmy lekko poobijaną Ibize z 2012 roku. Ja szczerze mogę polecić, bo wypożyczenie łatwe jak w stanach, tyle, że od razu dostajesz klucze do auta i masz już wybrane a nie jak w USA, że wybierasz sobie z placu jakie chcesz.

W zasadzie polecam :)
 Relacje PM off  

#118 PostWysłany: 13 Lip 2015 10:26 
Awatar użytkownika

Loty: 138
Kilometry: 319 915
W czerwu braliśmy samochód z Cicar odrazu na lotnisku ( wcześniej rezerwacja przez neta) i gość pytał nas czy chcemy płacić gotówką czy kartą.
Podczas rezerwacji przez internet nie podawałam danych karty, więc nie ma mowy o żadnych depozytach blokowanych.
Samochód oddawaliśmy w porcie w Corralejo i nie było żadnego problemu z niczym,
Pani popatrzyła tylko na wskaźnik paliwa i tyle.
Cały proces bez zastrzeżeń - polecam wypożyczalnie.
 Relacje PM off
LaVarsovienne lubi ten post.

#119 PostWysłany: 27 Sie 2015 13:39 

Loty: 86
Kilometry: 133 664
niebieski
Wypożyczał ktos auto jakos ostatnio w wypożyczalni Orlando?

Narazie mam doświadczenie tylko z wypożyczalnia SIXT i nie chciałbym sie rozczarować po powrocie jakimiś dodatkowymi opłatami.

15.09 lecę i chciałbym w 3 dni objechać Fuerte pozniej oddaje auto w Corralejo i prom do playa blanca a tam znowu wynajęcie i 4 dni jeżdżenia

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#120 PostWysłany: 02 Wrz 2015 11:55 

Loty: 8
Kilometry: 16 622
konrad91 napisał(a):
Wypożyczał ktos auto jakos ostatnio w wypożyczalni Orlando?

Narazie mam doświadczenie tylko z wypożyczalnia SIXT i nie chciałbym sie rozczarować po powrocie jakimiś dodatkowymi opłatami.

15.09 lecę i chciałbym w 3 dni objechać Fuerte pozniej oddaje auto w Corralejo i prom do playa blanca a tam znowu wynajęcie i 4 dni jeżdżenia

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ktoś wcześniej napisał, że w Orlando fajna jest cena początkowa, ale podczas samej umowy zaczynają się schody i dodatkowe opłaty.

Ja polecam Cabrera Medina/ Cicar lub Autoreisen/Orcar.
 Relacje PM off  

[ 409 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 21  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości