Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 452 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 23  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 14 Kwi 2015 10:50 

Rejestracja: 14 Mar 2015
Posty: 11
Polecam Cabrera Medinę / Cicar. Lepiej rezerwować na tej pierwszej stronie, bo mają niższe ceny. Wypożyczalnie i tak ze sobą współpracują i auto zamówione na CM odbieraliśmy w Porcie Corralejo w biurze Cicara. Cena bardzo korzystna, zamiast zabookowanego Opla Astry dostaliśmy nowego Seata Leona, przy zwrocie nie było żadnych problemów :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów
#102 PostWysłany: 14 Kwi 2015 11:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sty 2014
Posty: 207
niebieski
Polecam payless car. W styczniu za pandę z przebiegiem 16000 zapłaciłem 80 euro/tydzień. Przy odebraniu samochodu pobierają dodatkową opłatę 20 euro na paliwo, ale bez sprawdzenia stanu oddają przy zwrocie auta. Tańszej wypożyczalni nie znalazłem jak do tej pory.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#103 PostWysłany: 14 Kwi 2015 11:39 

Rejestracja: 09 Kwi 2014
Posty: 753
Loty: 64
Kilometry: 111 587
niebieski
Pobierają zaliczke za paliwo w zależności ile jest w danym samochodzie, u mnie to było 1/4 baku czyli 12e, przy oddaniu samochodu oddają jeśli powie się iż zatankowane jest tylko samo paliwa, ja miałem na Kanarach samochów z Autoreisen i Payless i obie wypożyczalnie polecam w 100%.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#104 PostWysłany: 14 Kwi 2015 12:12 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. Z czystym sumieniem mogę polecić wypożyczalnię PlusCar. Korzystałem w lutym na Lanzarote. Rezerwowałem trzy dni przed przyjazdem. Za Skodę Fabię z przebiegiem 23000 km zapłaciłem 88 euro. Pełne ubezpieczenie. Żadnych problemów. Samochód oddajesz z taką ilością benzyny z jaką pobrałeś. Odstawiasz w to samo miejsce. Nawet nikt nie wychodzi obejrzeć pojazd. Do tego jeżeli rezerwujesz wcześniej cena niższa. Polecam. Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#105 PostWysłany: 14 Kwi 2015 12:20 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 136
Loty: 242
Kilometry: 372 077
juz kilka razy ktoś polecał auto top reisen http://top-car-hire.com/en/

Polecam, wypożyczałem auto na GC na tydzień z lotniska pandę za 88 EUR.
Bez żadnego depozytu. Kartą dopiero zapłaciłem na lotnisku, z możliwością wyboru ubezpieczenia, ale bez konieczności jego brania.
Do tego drugi kierowca w cenie, dostajemy pełny bak, tak samo pełny bak oddawałem. Do tego tankowałem gdzie chciałem,

Jak bylem na Fuercie wcześniej to rezerwowałem z Orlando, za fiestę za tydzień zapłaciłem 423 zł do tego skasowali 60 Eur za paliwo, a w fieste wchodziło paliwo za ok 37 Eur, wiec resztę sobie policzyli
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 14 Kwi 2015 12:54 

Rejestracja: 14 Mar 2015
Posty: 11
A, właśnie - jeśli planujecie wyprawy po szutrowych drogach np. na Cofete, to najlepiej wziąć auto z napędem na cztery koła. Bardzo popularne były właśnie Pandy 4x4 z Payless car, zapewne ze względów ekonomicznych :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#107 PostWysłany: 16 Kwi 2015 11:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10962
HON fly4free
BTW za Payless można otrzymać cashback nawet 8% (np. na cashbackcat)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#108 PostWysłany: 16 Kwi 2015 13:07 

Rejestracja: 09 Kwi 2014
Posty: 753
Loty: 64
Kilometry: 111 587
niebieski
flighterka napisał(a):
A, właśnie - jeśli planujecie wyprawy po szutrowych drogach np. na Cofete, to najlepiej wziąć auto z napędem na cztery koła. Bardzo popularne były właśnie Pandy 4x4 z Payless car, zapewne ze względów ekonomicznych :)


Każdy straszył przed tą drogą do Cofete, a z Panda napędem na 2 koła bez żadnych problemów można dojechać, po opiniach innych miałem wizję drogi jak w polskim lesie, lecz w rzeczywistości była bardzo dobrze utwardzona gdzie prędkość przy prędkości 20-30km można jechać bez obaw, uważając jedynie czasem na fragmenty z ostrymi kamieniami, żadnych podjazdów ciężkich tam nie ma.

Potwierdzam jednak ze Payless posiada Pandy 4x4, bo widać było je jeżdzące po wyspie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#109 PostWysłany: 16 Kwi 2015 13:57 

Rejestracja: 14 Mar 2015
Posty: 11
Masz rację :) My też finalnie pojechaliśmy samochodem bez napędu 4x4, ale uważam, że więcej frajdy byłoby z jazdy takim autem.
Swoją drogą chcieliśmy wziąć na jeden dzień jeepa z Cicara. Zabookowaliśmy go trzy dni przed planowaną trasą. Kiedy stawiliśmy się na miejscu pani oświadczyła nam, że nie ma dla nas samochodu i z rozbrajającą szczerością stwierdziła 'The same problem all the time' :roll: Oczywiście żadnej informacji o braku dostępności nie otrzymaliśmy.
Nie było innej opcji, niż złamanie zasad i wyprawa 'zwykłym' leonem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#110 PostWysłany: 16 Kwi 2015 17:44 

Rejestracja: 09 Kwi 2014
Posty: 753
Loty: 64
Kilometry: 111 587
niebieski
Ja nawet posiadając 4x4 czy jeepa wielkiego, bałbym się szybko jeździć tymi drogami, nie ze względu na na nawierzchnię, tylko ze względu na kamienie, które nie były okrągłe i gładkie a wyglądały na bardzo ostre, a opona niezależnie od rodzaju napędu reaguje tak samo na ostre przedmioty
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#111 PostWysłany: 17 Kwi 2015 20:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2011
Posty: 121
Jechać można,ja już kilka aut poza drogą widziałam,a grúa trochę tu kosztuje. Jednej polce wypożyczenie jeepa uratowało życie,bo wypadła z trasy na tyle mocno,że w normalnym aucie raczej by nie przeżyła.
Ale co tam,przecież to aż 40e więcej za terenowke,lepiej później zapłacić wypożyczalni 3000 za ewentualne szkody
_________________
siempre Canarias <3
http://mividaencholas.blogspot.com.es/ moje życie na Wyspach Kanaryjskich
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#112 PostWysłany: 24 Kwi 2015 15:58 

Rejestracja: 12 Gru 2012
Posty: 95
Mam 20 lat, będę na Fuercie pod koniec maja, w lipcu kończę 21.
Chciałbym wypozyczyć samochód - jest na to jakakolwiek szansa?
Wysłałem maile do kilku wypożyczalni i wszędzie warunek konieczny to 21 lat.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#113 PostWysłany: 02 Maj 2015 11:06 

Rejestracja: 12 Gru 2012
Posty: 95
sniferek napisał(a):
Mam 20 lat, będę na Fuercie pod koniec maja, w lipcu kończę 21.
Chciałbym wypozyczyć samochód - jest na to jakakolwiek szansa?
Wysłałem maile do kilku wypożyczalni i wszędzie warunek konieczny to 21 lat.


Podbijam.

W systemi Cicar rezerwacja niby przechodzi po podaniu prawidłowej daty urodzenia.

Na pytanie czy rezerwacja jest wazna, otrzymuje odpowiedź:
"If the driver has 21 years old and 2 years with driving licence, your booking is ok"

I teraz pytanie - czy bardzo przykładają do tego wagę?
Czy taka odpowiedź, to raczej informacja, że nie mają nic przeciwko takim praktykom?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#114 PostWysłany: 04 Maj 2015 16:22 

Rejestracja: 09 Kwi 2014
Posty: 753
Loty: 64
Kilometry: 111 587
niebieski
sniferek napisał(a):
sniferek napisał(a):
Mam 20 lat, będę na Fuercie pod koniec maja, w lipcu kończę 21.
Chciałbym wypozyczyć samochód - jest na to jakakolwiek szansa?
Wysłałem maile do kilku wypożyczalni i wszędzie warunek konieczny to 21 lat.


Podbijam.

W systemi Cicar rezerwacja niby przechodzi po podaniu prawidłowej daty urodzenia.

Na pytanie czy rezerwacja jest wazna, otrzymuje odpowiedź:
"If the driver has 21 years old and 2 years with driving licence, your booking is ok"

I teraz pytanie - czy bardzo przykładają do tego wagę?
Czy taka odpowiedź, to raczej informacja, że nie mają nic przeciwko takim praktykom?


Cicar jest większa firmą w moim mniemaniu niż np. Autoreisen czy Payless, tam napiszcie zapytanie też, ceny mają lepsze nawet i full insurance. W systemie oni mają wszystko wklepane, przy odbiorze na chwilę prawo jazdy do wglądu biorą, nie wiem czy datę urodzenia sprawdzają w rzeczywistości, czy można wpisać byle co, ale lepiej najpierw napisać maila jako potencjalny klient z zapytaniem o ten wiek, z doświadczenia wiem, że szybko odpisują na maile.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#115 PostWysłany: 17 Maj 2015 21:11 

Rejestracja: 12 Gru 2012
Posty: 95
lukasz354 napisał(a):
sniferek napisał(a):
sniferek napisał(a):
Mam 20 lat, będę na Fuercie pod koniec maja, w lipcu kończę 21.
Chciałbym wypozyczyć samochód - jest na to jakakolwiek szansa?
Wysłałem maile do kilku wypożyczalni i wszędzie warunek konieczny to 21 lat.


Podbijam.

W systemi Cicar rezerwacja niby przechodzi po podaniu prawidłowej daty urodzenia.

Na pytanie czy rezerwacja jest wazna, otrzymuje odpowiedź:
"If the driver has 21 years old and 2 years with driving licence, your booking is ok"

I teraz pytanie - czy bardzo przykładają do tego wagę?
Czy taka odpowiedź, to raczej informacja, że nie mają nic przeciwko takim praktykom?


Cicar jest większa firmą w moim mniemaniu niż np. Autoreisen czy Payless, tam napiszcie zapytanie też, ceny mają lepsze nawet i full insurance. W systemie oni mają wszystko wklepane, przy odbiorze na chwilę prawo jazdy do wglądu biorą, nie wiem czy datę urodzenia sprawdzają w rzeczywistości, czy można wpisać byle co, ale lepiej najpierw napisać maila jako potencjalny klient z zapytaniem o ten wiek, z doświadczenia wiem, że szybko odpisują na maile.



Rezerwacje udało się zrobić podając prawdziwą datę urodzenia. System przepuszcza takie rezerwacje.

Na każdego maila odpisują:
"Kierowca musi mieć przynajmniej 21 lat i prawo-jazdy dwa lata".
Nawet na takiego, w którym zadaje konkretne pytanie. Myślę, czy to takie "ciche przyzwolenie".

Zobaczymy na miejscu :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#116 PostWysłany: 03 Cze 2015 10:58 

Rejestracja: 12 Gru 2012
Posty: 95
Może kogoś to zainteresuje.
Dwu-krotnie udało mi się wypożyczyć auto w Cicarze, raz - na Fuercie, raz na Lanzarotte.
Pan w punkcie obsługi nawet nie zapytał o datę ani na nią nie spojrzał na dokumencie tożsamości. Jedyne co spisał stamtąd, to numer i sprawdził datę wydania uprawnień.
Sądzę, że kluczem mógł być booking przez interenet, bez tego, pewnie spisałby wszystkie dane...

Na Fuercie rezerwując Oplca Corse - dostaliśmy nowego seata ibizę. Świetny samochód i mimo małego silnika radzi sobie.
Na Lanza rezerwując Fiestę dostaliśmy...Fiestę. Ibiza bije go pod każdym względem. Miał spory przebieg, klimatyzacja działała słabo i miał problem z podjechaniem pod górkę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#117 PostWysłany: 25 Cze 2015 16:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 442
Loty: 64
Kilometry: 148 809
niebieski
arturro_ napisał(a):
Dzięki za namiar na AutoReisen. Czy ktoś korzystał z ich usług na Fuercie? Mają stanowisko na lotnisku (gdzie?) czy trzeba gdzieś poza lotniskiem ich szukać?

Czy faktycznie nie blokują środków na karcie i jest full-full (bez zarobku na paliwie) i no excess czyli udział własny 0EUR?


Trochę po czasie, ale dla potomnych :)

Wypożyczaliśmy na 8 dni przez http://www.economycarrentals.com/
W sumie ok. 25EUR dla pośrednika + 84EUR dla wypożyczalni. Opcja najdroższa z pełnym ubezpieczeniem i bez udziału własnego.
Blokada na karcie 200EUR dodatkowo ściągnięta w dniu oddania auta.
Pełny bak jest raczej zawsze, ale czasem w tańszych opcjach jest obowiązkowe tankowanie przez biuro czyli doliczają do rachunku pewnie z 50EUR.

Dostaliśmy lekko poobijaną Ibize z 2012 roku. Ja szczerze mogę polecić, bo wypożyczenie łatwe jak w stanach, tyle, że od razu dostajesz klucze do auta i masz już wybrane a nie jak w USA, że wybierasz sobie z placu jakie chcesz.

W zasadzie polecam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#118 PostWysłany: 13 Lip 2015 10:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 151
Loty: 138
Kilometry: 319 915
W czerwu braliśmy samochód z Cicar odrazu na lotnisku ( wcześniej rezerwacja przez neta) i gość pytał nas czy chcemy płacić gotówką czy kartą.
Podczas rezerwacji przez internet nie podawałam danych karty, więc nie ma mowy o żadnych depozytach blokowanych.
Samochód oddawaliśmy w porcie w Corralejo i nie było żadnego problemu z niczym,
Pani popatrzyła tylko na wskaźnik paliwa i tyle.
Cały proces bez zastrzeżeń - polecam wypożyczalnie.
Góra
 Profil Relacje PM off
LaVarsovienne lubi ten post.
 
      
#119 PostWysłany: 27 Sie 2015 13:39 

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 432
Loty: 86
Kilometry: 133 664
niebieski
Wypożyczał ktos auto jakos ostatnio w wypożyczalni Orlando?

Narazie mam doświadczenie tylko z wypożyczalnia SIXT i nie chciałbym sie rozczarować po powrocie jakimiś dodatkowymi opłatami.

15.09 lecę i chciałbym w 3 dni objechać Fuerte pozniej oddaje auto w Corralejo i prom do playa blanca a tam znowu wynajęcie i 4 dni jeżdżenia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#120 PostWysłany: 02 Wrz 2015 11:55 

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 8
Loty: 8
Kilometry: 16 622
konrad91 napisał(a):
Wypożyczał ktos auto jakos ostatnio w wypożyczalni Orlando?

Narazie mam doświadczenie tylko z wypożyczalnia SIXT i nie chciałbym sie rozczarować po powrocie jakimiś dodatkowymi opłatami.

15.09 lecę i chciałbym w 3 dni objechać Fuerte pozniej oddaje auto w Corralejo i prom do playa blanca a tam znowu wynajęcie i 4 dni jeżdżenia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk



Ktoś wcześniej napisał, że w Orlando fajna jest cena początkowa, ale podczas samej umowy zaczynają się schody i dodatkowe opłaty.

Ja polecam Cabrera Medina/ Cicar lub Autoreisen/Orcar.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 452 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 23  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group