Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 394 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 15 Lis 2014 18:10 
Awatar użytkownika

Loty: 31
Kilometry: 61 615
niebieski
W sierpniu płaciłem z Opla Merivę w Cicar 217EUR za tydzień z pełnym ubezpieczeniem(braliśmy w porcie Corrajelo,a oddalismy w porcie Morro del Jable).

#42 PostWysłany: 15 Lis 2014 19:06 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Ciekaw jestem, czy braliście na miejscu, czy rezerwowaliście wcześniej? Jeśli to pierwsze, to potwierdza to, że zwłaszcza w szczycie sezonu lepiej załatwiać te sprawy z dużym wyprzedzeniem. My w sierpniu mieliśmy Fiata Pandę z Pluscar za 225 euro, też z pełnym ubezpieczeniem, ale na 2 tygodnie. Fakt, auto z niższej klasy, ale i tak różnica bardzo duża. Rezerwowałem jakieś 4 m-ce wcześniej.
Wysłane z Lumii przez Tapatalk
 Relacje PM off  

#43 PostWysłany: 15 Lis 2014 19:45 
Awatar użytkownika

niebieski
Rezerwacji dokonaliśmy 2 tygodnie przed odbiorem samochodu.

#44 PostWysłany: 16 Lis 2014 12:53 

Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
wizu napisał(a):
klimas : Też się dziwiłem :
viewtopic.php?f=1435&t=855&p=479592#p479557

Cicar/ cabrera medina potwierdzam wszystko bezproblemowo. Fiat 500 rocznik 2013 119eur na tydzien. Ubezpieczenie,fotelik gratis. Jak pisałem wcześniej do ceny auta doplacalem 15 eur za paliwo i oddalem pusty. Oddalem klucze i powiedzialem gdzie stoi auto. Nikt nic nie pytal. Nie wiem jak w przypadku gdybym chcial zwrot za paliwo ale idealnie starczylo mi na lotnosko wiec bez sensu byloby tankowanie zeby dostac zwrot. Na teneryfie chyba wyprobuke to autoreisen bo ceny ciut lepsze a widze ze wypoZyczalnia tez godna uwagi.
P.S. Ten fiacik w sam raz na wakacje :) i mega plus ze prawie nic nie pali. Choc pod gorke czasami sie męczył.
 Relacje PM off  

#45 PostWysłany: 16 Lis 2014 13:44 
Awatar użytkownika

niebieski
Oddając samochód w Morro del Jable,nikt nas nie sprawdzał,wrzuciliśmy kluczyki do skrzynki w porcie.

#46 PostWysłany: 02 Gru 2014 15:00 

Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Zarezerwowałem auto w Payless (mieli najtaniej). Przy rezerwacji nie chcieli ode mnie żadnego numeru karty. Na maila dostałem potwierdzenie rezerwacji, ale nadal nie wiem kilku rzeczy:
- czy na lotnisku mają jakieś stanowisko, czy będzie ktoś czekał z kartką?
- czy robią blokadę na karcie (chyba nie, bo niby jest pełne ubezpieczenie)?
- i najważniejsz, czy ma ktoś doświadczenia z tą wypożyczalnią ostatnio? Przeglądając forum są raczej chwaleni.

Pierwszy raz będę brał auto z wypożyczalni innej niż Hertz czy Dollar/Thriffty więc jest to dla mnie dość nowe doświadczenie :)
 Relacje PM off  

#47 PostWysłany: 02 Gru 2014 18:17 

Czy braliście gdzieś auto na miejscu na Fuercie bez blokady na karcie?
Jaki była cena?

#48 PostWysłany: 02 Gru 2014 20:51 

Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
daffi22 napisał(a):
Czy braliście gdzieś auto na miejscu na Fuercie bez blokady na karcie?
Jaki była cena?

Cicar - 119eur/tydzień w listopadzie.
Bez podawania żadnej karty - gotówka do zapłaty
 Relacje PM off  

#49 PostWysłany: 06 Gru 2014 00:22 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Już miałem rezerwować auto w Cicar na wypad sylwestrowy, ale zarezerwowałem w Cabreramedina, bo i tak auto wypożycza się w Cicar, a ceny są sporo niższe, np. Opel Astra na 7 dni w cicar 272,14€, a w Cabreramedina 218,73€, Opel Zafira 7-os. w Cicar 440,73€, a w Cabreramedina 404,72€. Na najtańszych autach jest 30€ różnicy, np. Opel Corsa 229,24€ vs 199,58€, a na najdroższych 132,5€ np. Volvo S80 Aut. 848,76€ vs 716,26€. Różnica wychodzi od 13 do 20%.
 Relacje PM off  

#50 PostWysłany: 11 Gru 2014 18:32 

A jakie auto polecacie wypożyczyć na Fuercie. Wybieram się z narzeczoną w marcu więc nie jest na potrzebne jakieś duże ale czy mniejsze auta dają radę?
Czy do Cofete da się dojechać?

Wiem, że ubezpieczenie nie obejmuje dróg szutrowych ale z zdjęć i filmów nie wygląda to najgorzej

pozdrawiam
 Relacje PM off  

#51 PostWysłany: 11 Gru 2014 18:35 
Awatar użytkownika

Loty: 86
Kilometry: 165 923
srebrny
skrzat napisał(a):
Już miałem rezerwować auto w Cicar na wypad sylwestrowy, ale zarezerwowałem w Cabreramedina

Jak wrócisz, napisz proszę jak przebiegało wypożyczenie. Jakie wziąłeś auto, jaka polityka paliwowa, jak ze stanem auta i potem jego sprawdzaniem, jak z blokadą na karcie, no i czy dotarliście do Cofete?

#52 PostWysłany: 11 Gru 2014 20:29 

Gdzie mogłabym doczytać o szczegółach polityki paliwowej stosowanej w cabreramedina? Nigdzie na ich stronie nie widzę tego, a nie chciałabym kupować kota w worku.

Czy ktoś z Was wypożyczał stąd i jak było z paliwem?
 Relacje PM off  

#53 PostWysłany: 11 Gru 2014 20:42 
Awatar użytkownika

srebrny
yaris21 napisał(a):
Gdzie mogłabym doczytać o szczegółach polityki paliwowej stosowanej w cabreramedina? Nigdzie na ich stronie nie widzę tego, a nie chciałabym kupować kota w worku.

Czy ktoś z Was wypożyczał stąd i jak było z paliwem?

cabreramedina i cicar - oddajesz z takim stanem z jakim wypożyczasz. Sprawdzone kilkukrotnie na wszystkich wyspach ;)
 Relacje PM off
Raphael lubi ten post.

#54 PostWysłany: 11 Gru 2014 20:57 

Bardzo dziękuje
 Relacje PM off  

#55 PostWysłany: 14 Gru 2014 00:29 

Kilometry: 126 541
Czy moze ktos zna wypozyczalnie, w ktorej mozna wziac auto na Fuertaventurze a oddac na Lanzarotte?

#56 PostWysłany: 14 Gru 2014 00:42 

Cabrera medina, cicar, europcar - to 3 najpopularniejsze wypozyczalnie na Kanarach. Sprawdz tam.
Ewentualnie mozesz oddac auto w porcie wyjazdowym a wypozyczyc drugie na drugiej wyspie. Odpadnie Ci koszt przeprawy promowej samochodem.
 Relacje PM off
Norbert Przywarty lubi ten post.

#57 PostWysłany: 14 Gru 2014 12:42 

Kilometry: 126 541
hamada napisał(a):
Cabrera medina, cicar, europcar - to 3 najpopularniejsze wypozyczalnie na Kanarach. Sprawdz tam.
Ewentualnie mozesz oddac auto w porcie wyjazdowym a wypozyczyc drugie na drugiej wyspie. Odpadnie Ci koszt przeprawy promowej samochodem.

Przeprawa auta to tylko 5 euro wiecej niz bilety dla 3 osob, natomiast jedno dluzsze wypozyczenie to zazwyczaj lepsza cena niz dwie oddzielne rezerwacje, do tego oszczednosc czasu.
Dotychczas znalazlem Goldcar, ktory zyczy sobie dodatkowe 120 euro za oddanie auta na drugiej wyspie (pomijajac juz ich reputacje) oraz Avis. Pozostale wymienione w tym watku juz sprawdzilem i nie ma u nich takiej opcji. Europcar zas jest drogi na obecna chwile.

#58 PostWysłany: 05 Sty 2015 00:55 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Raphael napisał(a):
skrzat napisał(a):
Już miałem rezerwować auto w Cicar na wypad sylwestrowy, ale zarezerwowałem w Cabreramedina

Jak wrócisz, napisz proszę jak przebiegało wypożyczenie. Jakie wziąłeś auto, jaka polityka paliwowa, jak ze stanem auta i potem jego sprawdzaniem, jak z blokadą na karcie, no i czy dotarliście do Cofete?

Już wróciłem i oprócz jednego problemu wszystko odbyło się bezproblemowo, a nawet na plus :)
Zarezerwowałem Chevroleta Cruze (benzynowy), a na lotnisku okazało się, że dostaliśmy wypasiony Jeep Renegade (diesel). Na parkingu okazało się, ze jest praktycznie nowy (na liczniku 1910 km). Zatankowany do połowy i tyle ma być przy oddawaniu auta. Po powrocie na lotnisko po prostu oddaliśmy kluczyki i podaliśmy nr miejsca, na którym zaparkowaliśmy.
Ten jeden problem to fotelik dla dziecka. Podczas rezerwacji wyraźnie poprosiliśmy o 2 foteliki (dla 5-letniego dziecka oraz infanta). Gdy przyszliśmy do auta okazało się, że są w nim 2 foteliki 9-18kg. Wróciłem na lotnisko do biura, a tam okazuje się, że tylko takie mają i nie posiadają w ogóle dla infantów. Zasugerowali, abym zapytał w innych wypozyczalniach obok, czy mają. Zapytałem we wszystkich i tylko Hertz miał, ale powiedzieli, że mogą wypożyczyć foteli, gdy wezmę u nich auto (zaproponowali mi cenę 420€ na tydzień + 80€ za fotelik + 80€ za drugi, gdy w Cicar miałem całość za niecałe 200€ :) ). Poprosiłem panią z Cicar, aby dogadała się z Hertz, ale to nic nie dało. Oczywiście w Cicar zaproponowali pełny zwrot gotówki, jeśli chcę zrezygnować z wypozyczenia. Wzieliśmy jadnak to auto i pojechaliśmy do hotelu, a tam na miejscu z jakiejś lokalnej wypozyczalni wziąłem foteli dla infanta na 7 dni za 21€.
Auto sprawowało się super, bez problemu dojechaliśmy do Cofete czy inne miejsca gdzie były szutrowe drogi. Na drogach ekspresowych szósty bieg pozwalał obniżyć spalanie.
Tanie paliwo + diesel (u nich nazywa się gasoil) to jest to :) Tankowałem poniżej 0,9€/l.
 Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
Raphael uważa post za pomocny.

#59 PostWysłany: 05 Sty 2015 10:23 

Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Byłem w tym samym terminie co @skrzat na Fuercie, ale auto wziąłem w Payless.es (2 osoby, bez dzieci, więc brałem najmniejsze co było). Za 171€ za tydzień dostałem Fiata Pandę 4x4 w dieslu z przebiegiem ok. 48000km(tankowałem po 0.878€/l). Bardzo fajne auto. Na asfalcie nie było demonem prędkości, ale za to 80km/h (miejscami) na szutrowej drodze do Cofete nie stanowiło problemu. Mimo katowania auta jazdą górskimi, szutrowymi drogami (które czasami stanowiły spory skrót) spalanie wyszło ok. 5.5l/100km. Kartę wstępnie obciążono dodatkową kwotą 48€ jako zabezpieczenie na paliwo, którą to kwotę zwrócono po oddaniu auta i pytaniu czy zatankowałem (nikt niczego nie sprawdzał). Co ważniejsze, zarówno przy odbiorze auta jak i jego zwracaniu nie było kolejki do stanowiska, czego nie da się powiedzieć o stanowiskach Cicara i Hertza ;). Polecam zdecydowanie Payless.es. Byłem bardzo zadowolony.
 Relacje PM off
Raphael lubi ten post.

#60 PostWysłany: 05 Sty 2015 10:53 
Awatar użytkownika

Loty: 88
Kilometry: 170 857
Skacząc z jednego bloga na innego natrafiłem na tanią lokalną wypożyczalnię Autos Plus Car. Szukałem opinii tu i w internecie ale zazwyczaj znajduję tylko pojedyncze aczkolwiek z reguły pozytywne wpisy. Ceny z wyprzedzeniem naprawdę przyzwoite, dlatego zapytam jeszcze czy ktoś ma doświadczenia z tą wypożyczalnią ?
 Relacje PM off  

[ 394 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości