Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wikipost
Bieżące/historyczne kursy przewalutowań można sprawdzić na stronach organizacji płatniczych:
Mastercard
Visa

[ 2167 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 105, 106, 107, 108, 109
Autor Wiadomość
#2161 PostWysłany: 25 Lis 2019 14:47 

Loty: 12
Kilometry: 31 528
Jacek_Wo napisał(a):
Chupacabra napisał(a):
Karta do konta Citibanku ... przewalutowanie po kursie MC o ile przepina się ją umiejętnie pomiędzy kontami w EUR i U$D.

Uwaga - ZTCW - wypłata w Polsce (np. bankomat Euronetu) w walucie EUR, taką kartą przepięta do konta w EUR - wtedy, kiedy miałem kartę i konto w Citi - powodowała podwójne przewalutowanie!

Wypłata EUR z bankomatu Euronetu to od zawsze kupno EUR od nich po ich kursie - za złotówki. I Citi nie ma ani nie miał nic do rzeczy. Obciążenie do banku idzie w PLN, a nie w Eur! Nie pisz nigdzie, że EUR można wypłacić z bankomatu Euronetu w PL, można co najwyżej od nich kupić EUR w ich bankomacie.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
 Relacje PM off  

#2162 PostWysłany: 25 Lis 2019 17:50 

@Tjw1978 Tego się właśnie obawiałem... Dziękuję.

Temat dotyczy kk, więc trzymajmy się tego.
 Relacje PM off  

#2163 PostWysłany: 26 Lis 2019 08:36 

niebieski
Jacek_Wo napisał(a):
ume napisał(a):
Tam przynajmniej nie trzeba mieć drogiego konta.

Intensive jest za darmo przy
Cytuj:
Wpływ minimum 7000 zł miesięcznie lub łączna kwota depozytów i inwestycji ulokowanych w mBanku w wysokości minimum 100 000 zł
i w zasadzie w nim wszystko za darmo jest ...
piwili napisał(a):
Lepsza pod innym względem: wszystkie bankomaty w Polsce za darmo bez limitu.

Dla zwykłego zjadacza to jest drogie konto za 45 zł. Jedynie wpływ wynagrodzenia wchodzi dla części ludzi w grę, bo trzymanie tam oszczędności jest zwyczajnie nieopłacalne, a 100 tys. to dla wielu kwota nieosiągalna. Tylko nieliczni zakombinują z przelewaniem tego samego tysiąca zł 7 razy w ciągu miesiąca.
 Relacje PM off  

#2164 PostWysłany: 26 Lis 2019 18:35 

Loty: 97
Kilometry: 200 804
platynowy
Interesujące promo (co prawda tylko na BF ale jednak):

https://www.online.citibank.pl/files/do ... day-cc.pdf

dla właścicieli kart Citi.
 Relacje PM off
pasta lubi ten post.

#2165 PostWysłany: 28 Lis 2019 19:32 

Jestem właśnie na Tajwanie. Pekao śmiga aż miło, kurs po którym przelicza transakcje jest rewelacyjny, lepszy niż fx (czy to możliwe czy mi się coś pierdzieli?). Revolut bez problemu również. Wydaje mi się, że ma gorszy kurs niż Pekao!
Z Aliorem są problemy z akceptacją.
 Relacje PM off  

#2166 PostWysłany: 03 Gru 2019 21:41 

Loty: 97
Kilometry: 200 804
platynowy
Zacząłem się rozglądać za kontem bankowym dla mojej latorośli i stwierdziłem że też warto aby konto było przyjazne podróżom i zakupom zagranicznym - wiedząc że PeKaO ma świetne konto dla podróżników (do używania w .pl już gorzej - brak wszystkich bankomatów bezpłatnych, tylko zagranica) to postanowiłem sprawdzić czy mają coś dla "młodzieży" i tak trafiłem na: KKonto Przekorzystne dla młodych - wszystko za free do 26 roku życia ;-) w tym bezpłane bankomaty wszędzie i przeliczenie po kursie MasterCard! Ach nic tylko mieć mniej niż 26 ;-)

https://www.pekao.com.pl/klient-indywid ... odych.html

Rodzic konta założyć nie może trzeba być razem z nowym posiadaczem. :)
 Relacje PM off  

#2167 PostWysłany: 04 Gru 2019 13:46 

niebieski
I więcej niż 13 :D
 Relacje PM off  

[ 2167 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 105, 106, 107, 108, 109

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Alexis93, CommonCrawl [Bot] oraz 10 gości