Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Sklepy akceptujące (lub nie) Dinersa
https://bit.ly/2XGUKY7

Uzupełniajcie listę o sieci (nie wpisujcie sklepu u Maryny na Kołobrzeskiej w Zabrzu)

Edycja 17.10.21: Na chwilę obecną płatność kartą Curve z podpiętą Diners aktywuje ubezpieczenie Dinersa w podróży tak samo jak bezpośrednio kartą DC.

lluukk napisał(a):
lista kodów MCC wykluczonych ze zbierania mil.
http://dinersclub.pl/images/Dokumenty/R ... dw-MCC.pdf


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4494 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 225  Następna
Autor Wiadomość
#1161 PostWysłany: 23 Sie 2018 15:07 

Rejestracja: 18 Paź 2013
Posty: 280
niebieski
trocha napisał(a):
6. Pytanie do osób ze szklanymi kulami. Można się niedługo spodziewać jakiejś promocji?


https://www.dinersclub.pl/wniosek-o-prywatna-karte-ta?chronoform=WniosekPrywatny&pr=a168a4934a68580e342c229624b9513a94e119a9

Cytuj:
Standardowo karta Diners Club LOT kosztuje 350 zł rocznie, a Premium Vintage 1000 zł rocznie. Jeśli skorzystacie z linku powyżej, to kartę DC LOT możecie mieć za 0 zł, a Premium Vintage za 500 zł rocznie w pierwszym roku korzystania.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
trocha uważa post za pomocny.
 
      
Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast
Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN
#1162 PostWysłany: 23 Sie 2018 15:42 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
Tak się wstrzeliłem, czy to jakaś dłuższa promocja?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1163 PostWysłany: 23 Sie 2018 21:29 

Rejestracja: 18 Paź 2013
Posty: 280
niebieski
Promocja obowiązuje od listopada/grudnia zeszłego roku, na razie bez ustalonej daty zakończenia ;)

TOiP dla kart z promocji:
https://www.dinersclub.pl/images/Dokumenty/Tabele-oplat-i-prowizji/Klienci-prywatni/TOiP_prywatne_kredytowe_Taste_Away.pdf
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1164 PostWysłany: 26 Sie 2018 22:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 485
Loty: 158
Kilometry: 468 084
niebieski
Panie i Panowie mam chciałbym wyrobić kartę Diners, czytam na ich stronie wszystkie informację ale już powoli tracę siły więc mam kilka pytań (szczególnie dotyczących ubezpieczenia) i prosiłbym o wyrozumiałość ;)
1. Z powyższego linku wychodzi na to, że karta w pierwszym roku użytkowania jest za darmo? Jak należy rozumieć „pierwszy rok”? Jak rok kalendarzowy czy po prostu jako rok? Jeżeli zamówiłbym kartę teraz w sierpniu to będzie ważna do 31 grudnia 2018 roku czy do sierpnia 2019 roku?
2. Jaki rodzaj karty wybrać? Prywatną czy firmową (mam jednoosobową działalność gospodarczą – wolny zawód)? Praktycznie zawsze podróżują z dziewczyną (nie związana z moją firmą).
3. Czym się różnią poszczególne rodzaje kart? Przy każdej karcie (niezależnie czy firmowa czy prywatna) mam do wyboru niby kilka rodzajów kart: Klasyczna, LOT, Traveler. Nie wiem czy to coś pomoże (w kontekście wyboru karty) ale zazwyczaj podróżuję z dziewczyną, kilka (4-5) podróży w roku w kierunki dość odległe i egzotyczne. Chciałbym też w końcu zacząć zbierać mile – może kiedyś je w końcu wykorzystam. Z tego co wyczytałem mile mogę zbierać tylko przy karcie LOT ale może jakaś inna karta będzie dla mnie lepsza? Najbardziej zależy mi na ubezpieczeniu, no i może czasami będę korzystał z saloników.
4. Jak mam rozumieć aktywację ubezpieczenia w kwocie 67 zł („Opłata za aktywację ubezpieczenia podróży zagranicznej w przypadku braku opłacenia kosztów podróży kartą Diners Club lub gdy Posiadacz/Użytkownik nie przystąpił do opłaty miesięcznej o której mowa powyżej lub przekroczył liczbę aktywacji”). Jeżeli dokonam aktywacji tego ubezpieczenia to wtedy jestem normalnie ubezpieczony podczas całej podróży razem z dziewczyną (tak jakbym np. kupił bilety lotnicze poprzez tą kartę Diners)?
5. O co chodzi z tą opłatą miesięczną (10 zł) przy ubezpieczeniu i jak to działa?
6. Jakich znaków przy wypełnianiu karty - polskie znaki np. Ł czy też tak jak przy zakupie biletów lotniczych na loty zagraniczny czyli bez polskich znaków? Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie (pod kątem okazywania karty na lotnisku przy saloniku albo powiązania z programem "Miles & More") ale wolę od razu dopytać :D
7. Jeżeli zdecyduję się na kartę kredytową to jest ona podpięta pod jakiś bank? Jeżeli tak to pod jaki? Jak działa ta karta kredytowa gdybym nie chciał podpinać pod bank (jak ją spłacić, gdzie sprawdzić stan konta, itd.)?
8. Pytanie na konkretnym kazusie: Mam wykupione bilety lotnicze do Jordanii (dokładnie Ryanair do Eilatu). Po przylocie spędzamy noc w Eilacie ale na drugi dzień z samego rana wybieramy się do Jordanii i tam od razu chcemy wypożyczyć samochód. Samochód chcę zaklepać przez internet i go opłacić od razu (czy od razu z chwilą rezerwacji pobierze mi opłatę za wypożyczenie? Dawno nie wypożyczałem samochodu za granicą bo zazwyczaj poruszam się lokalnymi środkami transportu). Z jaką chwilą uruchamia mi się ubezpieczenie? Z chwilą wylotu z Polski? Zgodnie z OWU „aktywacja ubezpieczenia następuje z chwilą wynajmu pojazdu poza granicami RP”.
9. Jak wyrobię tą kartę to muszę ją „podpiąć” w jakiś specjalny sposób do programu lojalnościowego „Miles & More”?

Z góry dziękuję za odpowiedzi i wskazówki!
pozdrawiam
poszwin
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1165 PostWysłany: 27 Sie 2018 11:00 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
Nie mam jeszcze karty, więc odpowiem tylko na to, co udało mi się do tej pory dowiedzieć.
4. Jak nie zapłacisz kartą za bilet itd. to masz możliwość aktywowania ubezpieczenia za opłatą 67zł. Masz wtedy normalne ubezpieczenie, ale trwa maksymalnie 30 dni - standardowo 180.
5. Tu dobrze jakby ktoś potwierdził, ale ja to rozumiem tak, że zamiast płacić 67zł, możesz płacić 10zł miesięcznie i w tej cenie masz 5 wyjazdów (które musisz oddzielnie zgłaszać) w ciągu roku. Usługę aktywujesz zgłaszając pierwszy wyjazd. Jeżeli w miesiącu w którym pobiorą 10zł wydasz 2000, to opłata zostanie zwrócona (dla każdej karty?) W dowolnym momencie można zrezygnować z pakietu/
9. Przy wypełnianiu wniosku podajesz numer kart M&M
Góra
 Profil Relacje PM off
poszwin lubi ten post.
poszwin uważa post za pomocny.
 
      
#1166 PostWysłany: 28 Sie 2018 17:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 967
Loty: 380
Kilometry: 582 836
srebrny
Przerabiałem ostanio zwrot z ubezpieczenia dla opóźnienia powyżej 4h.
Z rzeczy, które mogą być nieoczywiste potrzebujemy:
1. Dokument od przewoźnika potwierdzający fakt opóźnienia lotu.
2. Kopia biletu lotniczego.
3. Opis rachunków ( kwoty oraz lista rzeczy zakupionych ).
Całość trwała ~miesiąc.
Dodam też, że kurs waluty był mało korzystny. Przy chrywnach i uprzedniej płatności revolutem strata ~5%.
Radzę też zwrócić uwagę na oficjalne opóźnienia. W moim przypadku flight radar pokazywał 4:12. Przewoźnik twierdzi, że... 4:02 :)
_________________
Don't be evil
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1167 PostWysłany: 28 Sie 2018 19:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4570
Loty: 639
Kilometry: 792 498
HON fly4free
Mi ta procedura wydała się mocno upierdliwa i postanowiłem wypróbować rozwiązanie alternatywne Podałem opis opóźnienia kopię kart pokładowych (elektronicznej) z pierwotnym i faktycznym odlotem - to była sytuacja odwołania rejsu i potwierdzenia płatności kartą w sklepie spożywczym i odzieżowym - po co mają wiedzieć jakie majtki i skarpetki sobie kupiłem. Po niecałym miesiącu dostałem zwrot.
Wszystko przesłałem online.
Ale razem to było ze 200 zł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1168 PostWysłany: 28 Sie 2018 20:44 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
kiedy to było? ktoś ostatnio w tym temacie pisał, że ubezpieczenie działa tylko na opóźniony lot, a nie odwołany
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1169 PostWysłany: 28 Sie 2018 20:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4570
Loty: 639
Kilometry: 792 498
HON fly4free
W maju lot, wypłacili mi pieniądze w sierpniu, w lipcu złożyłem wniosek, wcześniej poinformowali mnie, że sprawa jest zamknięta bo w ciągu miesiąca nie złożyłem kwitów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1170 PostWysłany: 03 Wrz 2018 16:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 485
Loty: 158
Kilometry: 468 084
niebieski
Postanowiłem poszukać odpowiedzi na swoje pytania bezpośredni u źródła :D
O dziwo kontakt bardzo profesjonalny, szybkie i wyczerpujące odpowiedzi, nawet na moje "dopytki". Wniosek o kartę złożony i błyskawicznie rozpatrzony - zdecydowałem się na prywatną kartę Diners Club Premium Vintage.
Poniżej odpowiedzi na moje pytania (z mojego posta powyżej) oraz kolejne pytania z odpowiedziami - może komuś się przyda:

1. Jeśli chodzi o kartę DC LOT to ta karta w pierwszym roku użytkowania jest darmowa, pod warunkiem, że zostałaby wydana przy współpracy z Taste Away. Jeżeli otrzymałby Pan kartę w sierpniu, to do sierpnia następnego roku karta byłaby darmowa.

2. Specjalna oferta dla Taste Away dotyczy tylko kart prywatnych. Aby zawnioskować o kartę przy współpracy z Taste Away, wystarczy wypełnić wniosek poprzez link, który zamieszczam poniżej:
https://www.dinersclub.pl/wniosek-o-pry ... 3a94e119a9

3. Najwięcej możliwości daje karta Premium Vintage, jest to najbardziej prestiżowa karta (opłata roczna wynosi 1000 PLN), która ma dodatkowe 3 karty(wchodzą w darmowy pakiet). W każdej podróży krajowej i zagranicznej Pan wraz z rodziną lub współpracownikami będą ubezpieczeni do 1 mln PLN. Ubezpieczenie nie wymaga aktywacji. Każdy Posiadacz i Użytkownik imiennej karty może przystąpić do Programu Premiowego wypełniając wniosek i przesyłając go lub składając osobiście w biurze Diners Club Polska. Dodatkowym warunkiem przystąpienia do programu jest członkostwo w programie Miles & More. Uczestnictwo w Programie Premiowym jest bezpłatne dla Posiadaczy Diners Club PREMIUM VINTAGE, jak i kart Diners Club LOT. Karta Premium Vintage daje prawo do 10 wizyt w saloniku w ciągu roku pod warunkiem, że na 30 dni przed wizytą mają obrót na kartę w wysokości co najmniej 1000 PLN.

4. Przy karcie LOT jest kilka sposobów uruchomienia ubezpieczenia :
• Pokrycie kosztów podróży kartą DC (zakup biletu, zakup lub opłacenie zaliczki wycieczki zagranicznej w biurze podróży, opłacenie zakwaterowania w podróży, wynajmu pojazdu za granicą)
• Podczas podróży zagranicznej samochodem wystarczy zatankować w Polsce płacąc kartą Diners Club, a następnie w ciągu 24 godzin od przekroczenia granicy dokonać przynajmniej jednej transakcji używając jakiejkolwiek karty płatniczej.
• Jeśli klient nie może uruchomić ubezpieczenia poprzez zakup np. biletów lotniczych lub pokrycia kosztów podróży kartą DC, ma dwie możliwości odpłatnego zgłoszenia ubezpieczenia. Jednorazowe zgłoszenie kosztuje 67 PLN, w ramach tego ubezpieczenia , będzie Pan ubezpieczony na 30 dni
Niezależnie od sposobu aktywacji ubezpieczenie obejmuje Pana jako posiadacza karty i wszystkich najbliższych członków rodziny, w tym Pana partnerkę życiowa (dziewczynę).

5. Opłata 10 PLN miesięcznie jest pobierana w momencie uruchomienia Pakietu Ubezpieczeniowego, które może Pan aktywować w każdej chwili dzwoniąc na naszą infolinię pod nr + +48 22 826 07 66 lub wypełniając formularz pod linkiem https://www.dinersclub.pl/wnioski-umowy ... ?view=form . Wówczas ubezpieczenie będzie trwało 30 dni. W ramach Pakietu ubezpieczeniowego może Pan dokonać 5 darmowych zgłoszeń wyjazdów w ciągu roku kalendarzowego( maksymalnie jedno zgłoszenie wyjazdu w ciągu miesiąca).

6. Oczywiście przy wypełnianiu wniosku powinien Pan używać polskich znaków, ale na karcie wszystkie dane będą podane bez polskich znaków.

7. Karta nie jest podpięta pod żadne konto bankowe. Może Pan ją spłacać, dokonując tradycyjnych przelewów (na wyciągach będzie dostępny numer konta DC) lub poprzez tzw. Diner Debit (polecenie zapłaty).

Pytanie:
Czy dobrze rozumiem ten pakiet ubezpieczeń – może przedstawię to na konkretnym przykładzie:
Uruchamiam pakiet ubezpieczeń z dniem 1 stycznia 2019 roku (na cały rok) i płacę wtedy kwotę 10 zł miesięcznie (czyli przez cały rok łącznie 120 zł). Jeżeli gdzieś wyjeżdżam na wakacje to wtedy tylko zgłaszam taki wyjazd poprzez Państwa stronę internetową (nie ma już żadnych dodatkowych opłat) i jestem już objęty ubezpieczeniem. Przy czym takich zgłoszeń mogę dokonać maksymalnie 5 w ciągu roku (a maksymalnie jedną miesięcznie), zaś ubezpieczenie obejmuje mnie tylko przez pierwszych 30 dni podróży (a termin ten jest liczony jest od daty wylotu z Polski czyli „daty wyjazdu” wskazanej w Państwa formularzu)?
Rozumiem też, że aktywacja ww. pakietu ubezpieczeń następuję po prostu automatycznie z chwilą pierwszego „zgłoszenia wyjazdu w ramach Pakietu Aktywacyjnego (bezpłatna 1 aktywacja miesięcznie, do 5 w roku kalendarzowym)” poprzez stronę: https://www.dinersclub.pl/wnioski-umowy ... ?view=form ?
Odpowiedź:
Przy pakiecie ubezpieczeniowym, ubezpieczenie działa dokładnie tak jak Pan to opisał. Jest ono wtedy aktywowane dokładnie przez link, który Pan dołączył.

Pytanie:
Rozumiem, że te 10 wejść do saloników jest ważne przez rok kalendarzowy czyli te 10 wejść mam do wykorzystania do końca grudnia 2018 roku a potem (od 1 stycznia 2019 roku) nowa pula?
A co w takiej sytuacji jak poniżej:
W najbliższym czasie będę wybierał się na dłuższą podróż (w celach turystycznych). Przez 3 tygodnie będę miał sporo lotów (de facto po całym świecie) więc będę też na wielu lotniskach. Jak wiadomo – do saloniku mogę wejść za darmo jeżeli zrobię obrót na 1000 zł w okresie 30 dni poprzedzających wejście do saloniku. A co jeżeli podczas takiej podróży chcę skorzystać z kilku saloników w ciągu kilku dni? Załóżmy że chciałbym wejść do 3 różnych saloników (różne lotniska) w odstępie kilku dni – czy jak wtedy wyrobię obrót na karcie minimum na 3000 zł to mogę wejść do wszystkich 3 saloników za darmo czy jak to działa?
Odpowiedź:
Tak, 10 wejść będzie ważnych do końca 2018 roku, a od 1 stycznia będzie nowa pula 10 wejść na 2019 rok.
W takim przypadku jak Pan opisał, wystarczy aby raz dokonał Pan obrotu 1000 zł. Po wykonaniu takiego obrotu, przez kolejne 30 dni można wykorzystać nawet wszystkie darmowe wejścia – każde z nich będzie miało spełniony odpowiedni warunek.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
5 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#1171 PostWysłany: 03 Wrz 2018 21:03 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
poszwin napisał(a):
Najwięcej możliwości daje karta Premium Vintage, jest to najbardziej prestiżowa karta (opłata roczna wynosi 1000 PLN), która ma dodatkowe 3 karty(wchodzą w darmowy pakiet). W każdej podróży krajowej i zagranicznej Pan wraz z rodziną lub współpracownikami będą ubezpieczeni do 1 mln PLN

Ten milion to dotyczy chyba tylko OC, a to jest i w niższej karcie. Koszty leczenia są do 600 000, co i tak jest niezłe, ale ten milion jest trochę mylący.

Dobrze rozumiem, że premium vintage trzeba wziąć z limitem co najmniej 30000?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1172 PostWysłany: 03 Wrz 2018 21:38 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
A myślałem, że tylko jedna karta u nich jest podpięta pod miles and more

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1173 PostWysłany: 03 Wrz 2018 22:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Gru 2011
Posty: 1983
srebrny
W Premium Vintage wyzsza suma ubezpieczenia i 10 wejsc do salonikow - oczywiscie na plus. Ale jest tez zdecydowany minus, brak tej opcji (dostepnej w podstawowej karcie):
Kod:
- Odwołanie, przerwanie, opóźnienie podróży już powyżej 4h
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1174 PostWysłany: 03 Wrz 2018 23:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2016
Posty: 1035
srebrny
Te 10 wejść to pula na kartę główną + karty dodatkowe, czy też na każdą z kart?
Jeżeli na każdą z kart i można wyrobić 3 dodatkowe to by wychodziło, że mamy w sumie 40 "osobowejść" w roku kalendarzowym.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1175 PostWysłany: 03 Wrz 2018 23:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3078
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
Tak, tylko musisz też wydać 4x1000zl
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1176 PostWysłany: 04 Wrz 2018 00:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 485
Loty: 158
Kilometry: 468 084
niebieski
O to też pytałem i jest tak jak napisał @zbyhu czyli na każdą z kart (nie ma znaczenia czy główna czy dodatkowa) masz 10 wejść w roku kalendarzowym. Oczywiście na każdej z kart (tj. przy karcie na którą chcesz wejść) musisz wtedy wyrobić ten obrót 1000 zł.

@Gregggor
Na pewno tego nie ma w Premium Vintage?
Zerknąłem na szybko w OWU (https://www.dinersclub.pl/images/Dokume ... INTAGE.pdf) i na końcu 15. strony jest taki punkt: 12) ZWROT KOSZTÓW W ZWIĄZKU Z OPÓŹNIENIEM KONTYNUACJĄ PODRÓŻY ZAGRANICZNEJ.
Z tego punktu wynika, iż taki zwrot przysługuje. Zresztą jeżeliby na szybko przejechać OWU opcją wyszukiwania i wpisując frazę "opóź" to jednak jest sporo zapisów dotyczących opóźnienia powyżej 4h.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1177 PostWysłany: 04 Wrz 2018 09:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2323
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Jak najbardziej jest. Przeglądałem OWU.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1178 PostWysłany: 04 Wrz 2018 09:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2015
Posty: 446
srebrny
ofer napisał(a):
Te 10 wejść to pula na kartę główną + karty dodatkowe, czy też na każdą z kart?
Jeżeli na każdą z kart i można wyrobić 3 dodatkowe to by wychodziło, że mamy w sumie 40 "osobowejść" w roku kalendarzowym.


Karta dodatkowa jest imienna, więc jeśli sprawdzają bp to raczej ciężko wejść
Jeśli ktoś by chciał je wyrobić dzieciom to zdaje się można dopiero od 12 roku życia

Dodam jeszcze, ze jesli się nie zdecyduje podpiąć karty pod Miles@More a korzystać z ichniego programu https://clubmiles.pl - można tam np. kupować m.in. low-costy za mile
_________________
Αντσύνα
Анцина
2022 dhow-przez-zatoke-chwaka-bay-czyli-zanzibar-z-plecakiem,213,168117
2018 Alesund na trzecią randkę
2017 na-bialorus-z-waszmosciami,1509,119604
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1179 PostWysłany: 04 Wrz 2018 10:01 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
A jak z obejściem opłaty rocznej 1000 zł? Jednak to trochę dużo...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1180 PostWysłany: 04 Wrz 2018 10:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2015
Posty: 446
srebrny
wypowiedzieć umowę i znowu w promocji wziąć
_________________
Αντσύνα
Анцина
2022 dhow-przez-zatoke-chwaka-bay-czyli-zanzibar-z-plecakiem,213,168117
2018 Alesund na trzecią randkę
2017 na-bialorus-z-waszmosciami,1509,119604
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4494 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 225  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group