Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1404 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 71  Następna
Autor Wiadomość
#581 PostWysłany: 20 Maj 2016 09:23 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8899
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
Majówkę?

Ja mam już bardzo konkretne plany na wakacje 2017, tylko jeszcze nic kupić nie można. :cry:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#582 PostWysłany: 20 Maj 2016 09:30 

@Sudoku, mnie chodziło o plany skonkretyzowane, z zakupionymi biletami :)
Lecę do Azerbejdżanu, z tej oferty: lwo-gyd-via-kbp-440-pln-azerbejdzan-2017,232,94407&p=765523#p765523
Góra
 PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#583 PostWysłany: 20 Maj 2016 11:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Wracajac do tematu, tutaj 10 subiektywnych powodów dlaczego warto sie przemieszczaciac, de facto fajne podsumowanie kolezanki:

http://sandrapanus.pl/podroze-uzaleznia ... mieszczac/

Kod:
1. Wchodze w glab siebie – zmierzam sie z nowymi sytuacjami np. jak poradze sobie z torbami, deszczem, kilometrami do pokonania róznymi srodkami komunikacji i spiaca Kaja – jak widac mozna, chec doswiadczania i powiedzenia  sobie „Witaj przygodo” pomaga. W takich chwilach widze swój spokój i cierpliwosc.

2. Mozliwosc poznawania nowych ludzi, ich zachowan – jedynie wychodzac ze swojej grupy przyjaciól, znajomych mozemy zobaczyc, ze sa równiez inne wspaniale jednostki.  Patrzace na swiat inaczej – róznorodnosc ludzi bardzo mnie fascynuje.

3. Spedzam czas z bliskimi – Bezcenne

3. Nauka planowania czasu - zwlaszcza jesli chcemy dobrze wykorzystac nasz czas podczas wyjazdu. Zazwyczaj juz planujac wyjazd wiemy co bedziemy robic przez wiekszosc dni, chociaz jeden dzien na spontanicznosc równiez sobie zostawiamy. We wszystkim towarzyszy nam elastycznosc i jesli tylko mamy ochote robic cos innego niz zaplanowalismy to nie ma w tym problemu.

5. Mozliwosc spojrzenia na swoje zycie z boku - kazdemu potrzebna jest odskocznia, aby wrócic z inna energia i nowym spojrzeniem na swoje zycie.

6. Szukam inspiracji - w ludziach, miejscach. Czesto przywoze nowe pomysly, przemyslenia, inspiracje wnetrz, które  wykorzystuje u siebie w domu. Podczas ostatniej wizyty, znalazlam duzo inspiracji u moich przyjaciól, którzy tam zyja. Dziekuje.

7. Czas dla siebie - Podróze to takze czas tylko dla mnie. Gdy Hubert ma czas dla siebie i Kai, ja delektuje sie ksiazkami, bieganiem i odwrotnie. Wyjazd z dzieckiem nie oznacza dla mnie 24h w symbiozie.

8. Wdziecznosc  - Podczas wyjazdów, mam ogromna wdziecznosc, ze jestem w takim miejscu swojego zycia, ze moge podrózowac i czesto równiez pracowac w tym samym czasie. Komputer i telefon jest nieodlacznym towarzyszem. Kiedys bym pomyslala, ze to pracoholizm, a teraz uwazam, ze milosc do pracy i nie traktowanie tego jako koniecznosc tylko przyjemnosc.

9. Proszenie o pomoc - podczas wyjazdu do Anglii, bardzo czesto przemieszczalismy sie pociagami, metrem, autobusami i mapa byla naszym sprzymierzencem. W sytuacjach podbramkowych nie mielismy równiez oporów, aby prosic o pomoc innych i tutaj uwielbiam ich otwartosc i chec pomocy.

10. Suweniry - Ogromna przyjemnosc sprawiaja nam magnesy na lodówke z miejsc, które odwiedzamy. To nasza nowa tradycja.



U mnie kierunki sie zmieniaja tak jak pogoda w gorach. W zeszlym roku planowalem Filipiny, Polske i Bahrain, a zafundowalem sobie Trasa Transyberyjska z Szangahaju do Moskwy poprzez Mongolie, wyprawe na Biegun Polnocny najwiekszym lodolamaczem na swiecie o napedzie atomowym i na deser Bhutan, nie wspominajac juz o wycieczkach weekendowych.
Czasami to jest tak: jak pojade do jakiegos kraju, to praktycznie zawsze znajdzie sie ktos, kto mi powie, "Ten kraj to jest jeszcze nic", sugerujac inny, odmienny kraj, ze to wlasnie tam nalezy pojechac, no i tak jezdze... ;)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#584 PostWysłany: 23 Maj 2016 16:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2013
Posty: 348
Loty: 625
Kilometry: 828 085
niebieski
Anonymous napisał(a):
Ktoś już zrobił plany na majówkę czy jestem pierwszy? :)


U mnie juz bilety na majowke kupione od zeszlego czwartku :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#585 PostWysłany: 23 Maj 2016 16:51 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6155
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Zatrzymałem się na Wielkanocy, widać jestem lekko w plecy :P
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#586 PostWysłany: 23 Maj 2016 17:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2013
Posty: 348
Loty: 625
Kilometry: 828 085
niebieski
@JIK Wyjazd zaczyna sie wielkanoca a konczy majowka. Niech bedzie remis ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#587 PostWysłany: 23 Maj 2016 19:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3222
Loty: 537
Kilometry: 845 375
złoty
U mnie niestety póki co tylko bliższe europejskie kierunki, ale Q1 2017 mamy już trochę zajęte, a tyle planów :)

Zaczęło się niewinnie w marcu zeszłego roku gdy narzeczona zaczęła marudzić, że znajomi nonstop gdzieś latają, a my tylko w Warszawie. Jako, że na fejsie mignęło mi fly4free to wszedłem, zarejestrowałem się, przeraziłem ilością tematów i zacząłem czytać.
Początkowo te wszystkie skróty OW, RT, OTA itp były horrorem, ale z czasem było lepiej.

Teraz z uwagi na zbliżający się wielkimi krokami poród pierwszego potomka spasowaliśmy z długimi wyjazdami i mam pozwolenie na raczej jednodniówki to tak czy siak cieszę się z możliwości jakie daje tanie latanie.
Przyszły rok już z małym ^^ jak będzie na tyle duży, że będziemy mogli zostawić go z teściami spełnimy marzenie o Ameryce Północnej. W międzyczasie liczę, że nabiję status w jakimś sojuszu i sieci hotelarskiej :)

Wsiąknęliśmy i już nie chcemy wyjść :D
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
 
      
#588 PostWysłany: 27 Maj 2016 16:10 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4054
Leciałam z Krakowa do Aten liniami Aegean Airlines. Już podchodziliśmy do lądowania, gdy nagle samolot z niewiadomych mi przyczyn wzbił się do góry i ponownie miał zrobić okrążenie wokół lotniska. Niestety pilot się nie wyrobił, i weszliśmy w kolizję z innym startującym samolotem. Niestety nie wiem z jakiej linii lotniczych, tylko pamiętam, że miał przód kadłuba pomalowany na czerwono. Tamten samolot zapikował w dół, a my przekrzywiając się na prawy bok lecieliśmy dalej prosto na budynek. Niestety manewr ominięcia budynku się nie udał i straciliśmy lewe skrzydło. Następnie nastąpiła eksplozja, ogarnęła nas ciemność na sekundę, a po chwili wszystko stanęło w płomieniach i cały świat zrobił się oślepiająco złoto-żółty. Lecieliśmy ostro w dół, właściwie to spadaliśmy. Myśli bardzo szybko przebiegały mi w głowie. Krzyknęłam tylko do mojej siostry, która siedziała jeden rząd za mną, że ją kocham. Potem, mówiąc już sama do siebie powiedziałam mamie, że ją kocham i przeprosiłam wszystkich, których kiedykolwiek skrzywdziłam. Wiedziałam już, że tego nie przeżyję. Przez huk i krzyki usłyszałam tuż za mną po lewej stronie, że ktoś śpiewa „kiedy ranne wstają zorze”. Spadaliśmy. I to był koniec. Mocne uderzenie, huk, i … nic… zapanowała kompletna ciemność. Otworzyłam gwałtownie oczy. Cały czas ciemność. Gwałtownie usiadłam. Po ułamku sekundy zaczęło wyłaniać się przed mną okno, kwiaty na parapecie. O Boże, to był tylko sen, zły sen. Obudziłam męża i mówię, że właśnie się rozbiłam samolotem. On mi na to: idź spać. Nie mogłam zasnąć, bałam się ponownie zamknąć oczy.

Tak, to już jest uzależnienie. Planowałam wieczorem krótki wyjazd do Grecji w wakacje. Obejrzałam Katastrofy w Przestworzach, a potem widziałam reklamę Aegean na Discovery. I się doigrałam. Ale dlaczego akurat leciała ze mną siostra i skąd te ranne zorze?
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off
12 ludzi lubi ten post.
 
      
#589 PostWysłany: 27 Maj 2016 16:20 

Rejestracja: 02 Cze 2014
Posty: 427
niebieski
O rany, zapodaj sobie dziś lampkę wina przed snem. Może być greckie. :-)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#590 PostWysłany: 27 Maj 2016 16:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Japonka76 napisał(a):
Niestety nie wiem z jakiej linii lotniczych, tylko pamiętam, że miał przód kadłuba pomalowany na czerwono.

Pewnie Norwegian.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
maczala1 uważa post za pomocny.
 
      
#591 PostWysłany: 27 Maj 2016 16:48 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22450
Rozmowa z mamą

-Co robisz?
-Ano, czytam relacje kolegi z Afganistanu. Nie wiedziałem ze tak fajnie tam jest.
-Jak ojciec się dowie, to umrze na zawał...
Góra
 Profil Relacje PM off
9 ludzi lubi ten post.
 
      
#592 PostWysłany: 27 Maj 2016 18:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Tyle tylko ze tam jest średnio fajnie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#593 PostWysłany: 27 Maj 2016 18:58 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6249
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
https://www.fly4free.pl/tanie-loty-do-a ... d-1798pln/
Dopiero sie wyleczyłem z Indii+USA + Tajlandia.... A wcześniej Rpa :oops: ;)
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#594 PostWysłany: 04 Cze 2016 16:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2013
Posty: 400
niebieski
4 dni temu wróciłem po miesiącu podróży i 16 lotach. Tylko jeden dzień po powrocie patrzyłem z niechęcią na kolejne bilety. Natomiast już do końca życia będę się bał wyjechać na miesiąc. Powrót do rzeczywistości jest koszmarny. Zapomniałem, że trzeba pracować.
_________________
Pozdrawiam!
DOOKOLAKULI
facebook.com/dookolakuli/
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#595 PostWysłany: 07 Cze 2016 17:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2013
Posty: 400
niebieski
Równo siedem dni od powrotu, dziś byłem bliski kupna biletów do Bukaresztu i Londynu na weekend. Na szczęście nie mogłem znaleźć taniego noclegu w Londynie i odpuściłem. Nie zmienia to faktu, że i tak mam poczucie szaleństwa...
_________________
Pozdrawiam!
DOOKOLAKULI
facebook.com/dookolakuli/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#596 PostWysłany: 07 Cze 2016 20:10 

Wczoraj o mało co nie kupiłam biletów na weekendowy wypad do Kijowa ;), nadal szukam biletów na ten rok do DTM i 2xLTN oraz na lutowy Cypr :D a Tata wyraźnie sugeruje weekend w Toskanii, z kolei od Mamy mam ogólne ppolecenie: "szukaj, szukaj, szukaj" :lol: .
Góra
 PM off
grzegorz84 lubi ten post.
 
      
#597 PostWysłany: 08 Cze 2016 11:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Wrz 2014
Posty: 36
Kijów jest super, sama własnie wróciłam (długi weekend bożociałowy- czemu nie skorzystać?).
No własnie, ostatnimi czasy zauważyłam, że wertuję swój kalendarz i jak tylko widzę "lukę" w postaci minimum 4 wolnych dni to kombinuję gdzie by tu polecieć :lol:
A najbliższa podróż - miesiąc w Azerbejdżanie <3 (ale to program wolontariatu, nie zwykła podróż jak zawsze)
_________________
Zapiski z podróży http://kranceswiata.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#598 PostWysłany: 08 Cze 2016 11:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Ja jestem chwilowo wyleczona. Jakos nic mi nie pasuje i nie chce mi sie nigdzie jechac. Chec doprowadzenia domu do stanu zamieszkania/rozpakowania jest wieksza niz rozbijanie sie po swiecie. Ale uzaleznienia motoryzacyjne ciagle nie daja mi spokoju, wiec byc moze wybiore sie gdzies na weekend, zeby nie ulec pokusie na 4 kolkach.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off
Arrival lubi ten post.
 
      
#599 PostWysłany: 08 Cze 2016 12:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 736
niebieski
kathrine0 napisał(a):
Kijów jest super, sama własnie wróciłam (długi weekend bożociałowy- czemu nie skorzystać?).
No własnie, ostatnimi czasy zauważyłam, że wertuję swój kalendarz i jak tylko widzę "lukę" w postaci minimum 4 wolnych dni to kombinuję gdzie by tu polecieć
A najbliższa podróż - miesiąc w Azerbejdżanie <3 (ale to program wolontariatu, nie zwykła podróż jak zawsze)

Zazdroszczę Azerbejdżanu. Sama mam ochotę wysiąść w Baku w drodze z Iranu, ale wątpienia, by było to realne w pracy. Podziel się wrażeniami jak wrócisz

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#600 PostWysłany: 08 Cze 2016 12:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013
Posty: 336
niebieski
grzegorz84 napisał(a):
4 dni temu wróciłem po miesiącu podróży i 16 lotach. Tylko jeden dzień po powrocie patrzyłem z niechęcią na kolejne bilety. Natomiast już do końca życia będę się bał wyjechać na miesiąc. Powrót do rzeczywistości jest koszmarny. Zapomniałem, że trzeba pracować.


Ja nie pracuję od końca lutego, stwierdziłem że zrobię sobie przerwę od pracy, pożyję jak normalny, wolny człowiek.
Odpiałem się od Matrixa :D Jest tak wspaniale, że nie mogę sobie teraz wyobrazić, że miałbym wrocić do pracy codziennej :D
_________________
LUKASZBOGUSZ.COM
Góra
 Profil Relacje PM off
grzegorz84 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1404 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 71  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group