Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1404 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71  Następna
Autor Wiadomość
#1341 PostWysłany: 28 Sie 2020 15:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Jest 14:40 siedzimy w ogródku, jak te dwa leniwe kluski. Żona rzuciła pomysł, a może by tak wejść na Śnieżkę. Jest 15:30 dziecko kończy ładować chomika w klatce do auta i jedziemy w Karkonosze.
Kocham tą moją zwariowaną małżowinkę.
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
13 ludzi lubi ten post.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#1342 PostWysłany: 29 Sie 2020 00:53 

Rejestracja: 29 Cze 2018
Posty: 13
Ja w tym roku nie narzekam. Była Tajlandia, zrobiłam objazdówkę po Chorwacji, za 10 dni mam Wielka Brytanie, natomiast mój październikowy lot do Budapesztu staje pod znakiem zapytania :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1343 PostWysłany: 01 Wrz 2020 23:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
W ten weekend, sladem kolegi @eskie postanowilem spontanicznie gdzies wyskoczyc i wyladowalem w malowniczym Rapperswilu. :)
Btw jedna noc kosztowala wiecej niz 3 w Wa-wie o lepszym standardzie.
Zreszta w porownaniu do szalonych weekendow np. w NY czy Bahrajnie to CH wcale nie wydaje sie taka droga.
Anyway, przez przypadek znalazlem fajny bar o ciekawiej nazwie: La Corona i o nazwie baru dowiedzialem sie dopiero z rachunku.
Saczylem sobie rumik, bo pasuje do cygar.
De facto fajnie, ze Pani kelnerka potrafila odmierzac bez uzywania menzurek. :)

Załącznik:
La Corona.JPG
La Corona.JPG [ 150.27 KiB | Obejrzany 2850 razy ]


Załącznik:
La Corona_2.JPG
La Corona_2.JPG [ 93.84 KiB | Obejrzany 2850 razy ]


Edit (02.09.2020)
Rachunek usuniety. ;)

Oj teskni sie za podrozowaniem....
Dobrej nocki.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW


Ostatnio edytowany przez cccc, 02 Wrz 2020 16:34, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1344 PostWysłany: 02 Wrz 2020 07:34 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Napiwek fajny ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1345 PostWysłany: 02 Wrz 2020 15:47 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 1022
niebieski
Naprawdę, ;) imponujesz nam rachunkami ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#1346 PostWysłany: 02 Wrz 2020 16:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@ewaolivka sorry, wlasnie usunalem fotke rachunku ze wzgledu na spore nieporozumienie, akurat nie chodzilo o wielkosc rachunku, ale o udokumentowana nazwe lokalu, na wypadek gdyby byly watpliwosci. :)
Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1347 PostWysłany: 02 Wrz 2020 20:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
wypiłeś 8 kielichów rumu, dałeś 20% napiwku, czego tu się wstydzić?
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#1348 PostWysłany: 07 Wrz 2020 21:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
W ten weekend polecialem poszalec do Wa-wy i dzis wrocilem.
Wa-wa to swietne miejsce na wypad weekendowy, dobra kuchnia, fajne bary, mila obsluga, niedrogie taxi etc. :)
Polecialem do Wa-wy, bo mialem ochote na kaszanke z goracej patelni, ale nie udalo mi sie znalezc takiego lokalu. Za to zamawiajajac sniadanko do pokoju hotelowego, kaszanka byla w zestawie. :D
Lubie takie przyjemne zbiegi okolicznosci.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#1349 PostWysłany: 07 Wrz 2020 22:22 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3126
platynowy
Następnym razem przyleć lepiej do Katowic, szukaj żymloka.
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
#1350 PostWysłany: 08 Wrz 2020 00:17 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@Kothson Odpowiednikiem kaszanki na Śląsku jest krupniok ;)

Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
#1351 PostWysłany: 08 Wrz 2020 00:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Kothson napisał(a):
Następnym razem przyleć lepiej do Katowic, szukaj żymloka.

Po poscie szanownej kolezanki @miriam to raczej nalezy szukac krupnioka, musze sobie zapisac ta nazwe w telefonie. :D
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1352 PostWysłany: 08 Wrz 2020 07:56 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3126
platynowy
Krupniok, a żymlok to dwa różne 'produkty', chyba że jesteś z Sosnowca.

Ok, podpowiem, żebyś nie musiała szukać w wikipedii. Żymlok jest robiony z bułki.
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
#1353 PostWysłany: 08 Wrz 2020 23:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@Kothson w sumie to wszystko jedno czy krupniok czy żymlok, jak nie skosztuje to nie bede znal roznicy.
Wazne, aby bylo nie na zimno, najchetniej podane w goracej patelni i to chyba uzaleznienie. :D
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
Kothson lubi ten post.
 
      
#1354 PostWysłany: 07 Paź 2020 17:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Ależ moja psychika jest walnięta!!!!

Gdy pracowałem tak jak do tej pory, czy na totalnym luzie czasowym, to nie chciało mi się latać, off-roady robiłem bliższe i ciut dalsze, nawet grzeszyłem kwestionując frajdę z latania.
Ale do czasu.
Podkusiło mnie zacząć prowadzić zajęcia na uczelni. Myślałem, że jako magisterek, dostanę dwie no maks trzy grupy na fajne, półroczne warsztaty, no i dostałem...dziewięć. Praktycznie do końca stycznia nie mam przerwy dłuższej jak 3-4 dni a i to na tygodniu gdy latorośl w szkole.

No i mój mózg daje popis ---> nie masz kiedy latać?!?!?!?!?!?!?!, no to ci rozkręcę taki głód latania, że oszalejesz ha ha ha ha (złowieszczy śmiech psychopaty)
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
Gadekk lubi ten post.
 
      
#1355 PostWysłany: 12 Lis 2020 19:37 

Rejestracja: 26 Sty 2013
Posty: 426
Loty: 263
Kilometry: 327 709
niebieski
Właśnie nakleiłem sobie na ścianę, kupioną w dziale z naklejkami dla dzieci, mapę świata. A teraz zrobię sobie mapę moich lotów, jak na forum. Może w ten sposób jakoś doczekam do normalności
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
danziger uważa post za pomocny.
 
      
#1356 PostWysłany: 12 Lis 2020 20:00 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 762
Loty: 139
Kilometry: 288 511
srebrny
eskie napisał(a):
Ależ moja psychika jest walnięta!!!!
Gdy pracowałem tak jak do tej pory, czy na totalnym luzie czasowym, to nie chciało mi się latać, off-roady robiłem bliższe i ciut dalsze, nawet grzeszyłem kwestionując frajdę z latania.
Ale do czasu.
Podkusiło mnie zacząć prowadzić zajęcia na uczelni. Myślałem, że jako magisterek, dostanę dwie no maks trzy grupy na fajne, półroczne warsztaty, no i dostałem...dziewięć. Praktycznie do końca stycznia nie mam przerwy dłuższej jak 3-4 dni a i to na tygodniu gdy latorośl w szkole.
No i mój mózg daje popis ---> nie masz kiedy latać?!?!?!?!?!?!?!, no to ci rozkręcę taki głód latania, że oszalejesz ha ha ha ha (złowieszczy śmiech psychopaty)

Ja właśnie m.in. z tego powodu zrezygnowałem z pracy na uczelni (w lutym tego roku). Do tego dochodziły często zastępstwa i miałem ciągły problem z planowaniem wypoczynku. Niestety kolejnym problemem jest praca żony, ale już niedługo.
Niestety nie ma złotego środka, albo jest - mieć dużo kasy i nie pracować, ale to też problem.
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
 
      
#1357 PostWysłany: 13 Lis 2020 03:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
potek7 napisał(a):
Niestety kolejnym problemem jest praca żony, ale już niedługo.

Pozbywasz sie zony?
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
9 ludzi lubi ten post.
Kothson uważa post za pomocny.
 
      
#1358 PostWysłany: 13 Lis 2020 20:11 

Rejestracja: 14 Sty 2014
Posty: 762
Loty: 139
Kilometry: 288 511
srebrny
Dobre, to miała być tajemnica, ale już po wszystkim. Wieczorem czeka mnie łomot.
Prawda jest nieco inna.Niedługo żonka przechodzi na emeryturę.
Szkoda tylko, że jak ja się zwolniłem, to uczelnia przeszła na zdalne nauczanie i można było trochę elastyczniej pracować. Trudno, taki to mój fart.
_________________
Relacje: Bali oczami początkujących turystów (2022).
Emeryci w podróży - Singapur i Malezja (2023), Algarve (2023)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1359 PostWysłany: 17 Lis 2020 22:13 

Rejestracja: 07 Sty 2016
Posty: 558
niebieski
nie wiem jak Wy, ale ja chyba zaczynam mieć jakiś stan przed depresyjny :D

codziennie odświeżam aplikacje z rezerwacjami, sprowadzając, czy nie ma jakiś zmian w lotach a później robię objazd po wszystkich stronach które mam w zakładce dot. latania. I tak po kilkanaście razy dziennie, w czasie pracy i poza nią, od rana do wieczora :D
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
 
      
#1360 PostWysłany: 13 Gru 2020 15:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Bardzo często jeździłem do Radomia, który jest 98 km od mojego miejsca zamieszkania.
W piątek, po bardzo długiej przerwie, pojechałem tam załatwić kilka spraw. Cieszyłem się jak przed prawdziwą podróżą. :D :D :D
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
teoriamoral lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1404 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group